Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 190 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'un kaptanı kimdir?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu konuda bir başlık daha mı vardı...

akyel kaptan olacak ADAM değil
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de Hüseyin'den sonra Hasan'ın kaptan olacağını düşünmüştüm ve Fatih'e verilmesine şaşırdım. Bence de Hasan ve Yattara varken Fatih olmamalıydı. Gökdeniz'i saymıyorum, çünkü Fatih'in gelişinden sonra başka takımlara imza atmak gibi bir esnekliği kendine sağlamak için kendi isteğiyle kaptanlığı bırakan adamın bir daha ne işi var kaptanlıkla...

Öte yandan takımda top oynayan bir adamın kaptanlığını tartışmayı trajikomik buluyorum. Eğer top oynatıyorsan kaptan da yaparsın... Yarın şampiyon olduğumuzda "Fatih sen kıçını yırt maçlarda ama kupayı kaldıramazsın" mı diyeceğiz? Ya top oynatmazsın, ya da top oynatıyorsan her hakkını adama teslim edersin... Fatih Akyel'in Trabzonspor'a söylediği sözler nedeniyle verdiği zarar fb'ye giden eski kaptanımızın "kendimi asıl şimdi yuvada hissediyorum" dediğinde, bir diğer eski kaptanımızın 6 ay oynamayıp bizi eksik bıraktığında, bir diğer kaptanımızın da takımın şu anki durumu malumken "gidecem de gidecem" diye kendini parçaladığında verdiği zararın yanında devede kulağın üzerinde tüy kalır.

Başta söylediğim gibi, sıralamada Fatih'e gelene kadar Hasan ve Yattara var ama abartacak bir durum da göremiyorum...

Nereden
    İstanbul

bu kaptanlık işine takılmayınız bence ...o zaman bende şunu söylüyeyim o takıma asla kaptan hüseyin olmaz olamaz hattta takımda kalması dahi bence hata ... ama kaptandan önce çok işimiz var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

valla fatıhte bu takıma kaptan oldu ya denecek baska lafım yok.demekkı trabzonsporda bıryerlere gelmek ıcın once adamakıllı bı sov mek ve ozur dılemek gerekıyo. degerın artıyo. fatıh ne gıbı ozellıgı varda kaptan oldu.
    hangı vasfı var.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gkalmuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla fatıhte bu takıma kaptan oldu ya denecek baska lafım yok.demekkı trabzonsporda bıryerlere gelmek ıcın once adamakıllı bı sov mek ve ozur dılemek gerekıyo. degerın artıyo. fatıh ne gıbı ozellıgı varda kaptan oldu.
    hangı vasfı var.
    fatih kaptan olmadı kardeş yanlışın var.hatta 2.ve 3.kaptan bile değil.sadece antep maçından çıkan KAPTAN hüseyin pazu bandını ona vermiş.o da görmemişlik yapıp koluna takmış.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatih kaptan olmadı kardeş yanlışın var.hatta 2.ve 3.kaptan bile değil.sadece antep maçından çıkan KAPTAN hüseyin pazu bandını ona vermiş.o da görmemişlik yapıp koluna takmış.
    Orada bile kaşla göz arasında tribüne oynadı desene...Millet 3 puan derdinde o kaptanlık derdinde...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    İstanbul

Alıntı @FLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün bize küfür eden fatih akyel maçın 15 dakkası kaptanımız oldu ... bitiyoruz
    dediğin gibi kardeş düştüğümüz hallere bak bu adamın Trabzon il sınırları içinden içeriye sokulmaması gerekir..istanbuldan alınan futbolcudan yarar gelmez

Forumdan Uzaklaştırılmıştır goldeneye61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bencce huseyıne kaptanlık verılmemelıydı yaa.adam kendısını zaten zor kumanda edıyor bırde kaptanlıgı alınca takımı nasıl kollayacak yaa.adam her pozıyonda hakeme ıtıraz edıyor.tamamda bu kadar daolmaz kı yaaa.bence o ısısnı yapsında kaptanlıgı baskasıda yapar o takımda ama gorunen okı huseyın bunu kaldıramıyor yaa.zaten dogru duzgun bır sey yaptıgı yok bırde verdlıler ona kaptanlıgı olan seylerını de kaybettı ne olcak kıçayrıca bana gore fatıh akyelın kaptanlık yapması gayet noraml ben zaten daha once de fatıh akyelın olmasını ıstemıstım.adam nasıl kaptanlık yapılacagını neyın nasıl oldugunu bence bılıyor yaaaa.

a d bacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

arkadaşlar ben fatih akyele haksızlık yapılıyor diyorum memleket insanı olmaya bilir fakat oda trabzonspor için ter döküyor diyerlerinden farkı ne madem bukadar memleket insanı olacak diyorsunuz niye memeleket insanı olmayanı tiransfer ediyoruz ozaman bizde atletic bilbao gibi yabancıyı barındırmayalım bence biraz daha yapıcı olabiliriz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu takımın kaptanı FATİH TEKKE. . .

Emrah Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

gokdeniz karadeniz

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih akyelin kaptanlığını kabul etmiyorum!!
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu takım ne kaptanlar gördü şenollar ünallar kemallar hamii ler şimdide nelerı tartısıyoruz
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

töre61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Thumbs up

Fatih akyelin trabz

mavikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

şu an takımda kaptanlık yani ağabeylik yapacak bir oyuncumuz maalesef yok..
    .............
    'Sandılar, yalnızlığımız suskunluğumuz olacak / Suskunluğumuzun bahanesi olacak yalnızlık...'
    ............

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kim olursa olsun kaptan. bu takımın kaptanı olsa ne olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mavikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an takımda kaptanlık yani ağabeylik yapacak bir oyuncumuz maalesef yok..
    Evet bunu yazıcaktım ki mesajı gördüm .
    Bende bu takımda şu an kaptanlık yapabilecek bir aday göremiyorum.Gerçi iyi kötü bir kaptanımız var ama.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    İstanbul

hayret ya fatih bu takımın formasını giymiyor sanki .????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ???????? biz niye başarılı olamıyoruz diye düşünmeyelim çok açık ortada fatih takımın formasını giyiyor biri diyor ben kabul etmiyorum digeri diyor niye aldık başkası istanbuldan futbolcu almıyalım ...ben çözümü buldum arsin araklı akçaabat yomra of ve bilumum ilçelerden adam alıp oynatın beyler .. ha bu arada taraftara da kimlik kontroılu yapın karadenizli olamaynı almayın hatta trabzonlu olmayını almayın ..sonra hocayı da yerlinin yerlisi yapın başkan da trabzon da oturup sizle kıymalı ya da peynirli yesin ama sölyenin biletleri bedava yapsın .. böle çok ii değil mi ....bence de çok ii .. işte onun için bu kadar feryat figan var ....ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhh

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi veya kötü değil bence.Kesinlikle kötü bir kaptanımız var.Trabzonspor 11'inde oynamayı haketmiyorki kaptan olsun Hüseyin.

Fatih Akyel'e gelince kaptan olması o kadarda zoruma gitmedi.Mademki bordo mavi formayı ona giydirmişsin ha kaptan olmuş ha olmamış.

Benim bildiğim kaptanlar Trabzonspor dahil hep özel yeteneği olan adamlardır.Veya otoritesi iyi olan adamlar.Hüseyin olacağına Fatih olsun.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su takımda fatih akyeli kaptan yapan zıhniyetin içine sıçım....wayyy be adamı kaptan bile yaptılar yaa tamam yaaa
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Akyelin kaptan olacağını sanmıyorum eğer öyle bişey varsada ben o zihniyetin taaa....
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

Nereden
    Avrupa Diğer

Takim icersinde sozu gecen yabanci dil bilen yeri biraz garanti olan birisinin kaptan olmasi lazim bir yabanci hoca icin en uygun kaptan fatih akyel ( 4 sampiyonluk uefa& super kupa kaldirmis iyi veya kotu ispanyada yunanistanda oynamis az cok lisan biliyordur herhalde) ben fatih akyel kaptan olsun demiyorum lazaroni eger fatihi ikinci kaptan secmisse kendince mantikli bir secim

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geldiğinde karşı çıkıldı.

1-2 iyi oynadı, sonra herkes sesini kesti, unutuldu.

Şimdi kaptanlık yaptı 5-10 dakika.

Yarın iyi oynar, bunu da unutursunuz arkadaşlar.

Geçer, bunların hepsi geçer. 1-2 maç iyi oynasın bu da unutulur.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Nereden
    İstanbul

Standart Kaptanlık ?

Sevgili , Badaloğlu dün bende senin gibi kaptanlık bandını FATİH AKYEL de görünce şok oldum .Maçı memleketde TV den seyretdim, sabah yola çıkdım lastiğim patladı Vakfıkebir 'de lastikçiye uğradım , adam daha uyumamış köpürüyor , tabi ben köpürmüyorum !! Kaynıyorum , konu konuyu açtı kaptanlık ! Sen anlarsın , o hemşerimde anlıyorki köpürüyor. Şu anda İSTANBUL'A GELDİM ve konuyu gördüm. Yazılanlara bakdım. Kİmse kusura bakmasın düdüklü maç oynamamış kardeşlerim kaptanlıkla ilgikli yorum yaparken biraz düşünsünler.Kendilerini o takımdaki futbolcuların yerine koysunlar. Ha bu takım profosyonel bir takım diyen olacakdır. Ama idarecilik amatör bir iş. Bizimkilerde tam amatör helal olsun. Kimse bana FATİH AKYEL 'in MİLLİ futbolcu , milli takım kaptanı falan gibi söylemde bulunmasın. Kaptanlık bandı dünün işi değil , öyle HÜSEYİN verdide koluna geçirdi palavralarını geçelim. Bu iş belirlenmiş ve takımımızın kaptanlarından biri FATİH AKYEL olmuş, bu kararı ben almadım alanlar düşünecekler ve gerekli açıklamayı yapacaklar, bizde gargara yapıp yutacağız. Yok öyle yağma TRABZONSPOR takımını yönetmek adına alınan kararlar YANLIŞ , bu kararda yanlışlardan biri ,
    Nasıl düzeleceğiz.
    Şimdi dünkü maçta oynayan ve kaptanlık bantını takmayı hak eden ( bana göre) futbolcular isim vermeyeceğim , bu takımda kaptanlığa layık görülmemiş olmaları sonucunda nasıl bir moralle top oynayacak ? Bu takım amatör küme takımı değil, amatör kümede bile böyle bir kararı alan idarecilere ve /veya teknik kadro tepki görür.
    YÖNETİMLER SORUNLARI HALLEDER. YENİ SORUN ÜRETMEZ.
    15 gündür bir türlü neşelenemedik, şimdide kafayımı yiyelim, taraftarın delirmesinimi isteyen var.MUŞAMBA da NAYLON topçu çıkmış !!! Bakın kafayı yemeye başladım bile .
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

a d bacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bakın arkadaşlar bence boşuna yoruluyoruz pazar günü maçtaydım inanaın antepli trabzonspor taraftarları vardı azımsanmayacak kadar vanlısı urfalısı tanıştıklarım bunlar bu takım bizim karadenizimizin takımı fakat büyümüş ve ülke bazında taraftar sahibi olmuş bir takım şimdi biz fatihin yabancılıgını tartışırsak yabancı olan taraftarlarımızıda rencide etmiş oluruz kanaatindeyim kaldiki fatih akyel de bu takım için ter döküyor çalışıyor bişeyler yapmaya ugraşıyor eger liderlik yetenegi varsa gönül vermişse yani hak ediyorsa bir çivi daha fazla çakacaksa o olsun birazdaha dününerek olaylara yaklaşalım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)