Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 190 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'un kaptanı kimdir?

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hüseyin sıcaktan ne yapacağını şaşırdı sanırım.Allahtan, banane kaptan benim kimseye vermem diyerek sorun çıkarmadı.birde şöyle bir durum var,ilk defa oyundan çıkıyor ve çok heyecanlandı.Ne olursa olsun yaptığı tam bir saçmalık.sahada 2.ve 3.kaptanlar varken kendi kafasına göre ne hakla başka birine veriyor hayret.kim hesap soracak o da ayrı bir soru?
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kaptanlığında bir anlamı kalmamış anlaşılan ,eline alan kaptanlık pazubandını takıyor.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

invisibleman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kendi kafasına göre davrandığını zannetmiyorum..:Bu konuda talimat neyse onu uyguladıgını düşünüyorum...
    Sürmekte olan savaşlar geçmişin ölmediğini vurgular canım...

ts_fan
    Ziyaretçi

Hüseyin'den sonra 2. kaptan Hasan Üçüncü'dür, maçta skor olarak geride olmamızdan ve zamanın daralmasından dolayı Hüseyin kendisine en yakın olan kişiye, Akyel'e pazubantı vermiştir.O'da maçın sonuna kadar pazubantı koluna takmıştır, başka bir aletrnatif düşünmek istemiyorum.Ayrıca 3. kaptanlık için ne Akyel ne de 61 bu göreve layık isimler değiller ve olmamalılar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin'den sonra 2. kaptan Hasan Üçüncü'dür, maçta skor olarak geride olmamızdan ve zamanın daralmasından dolayı Hüseyin kendisine en yakın olan kişiye, Akyel'e pazubantı vermiştir.O'da maçın sonuna kadar pazubantı koluna takmıştır, başka bir aletrnatif düşünmek istemiyorum.Ayrıca 3. kaptanlık için ne Akyel ne de 61 bu göreve layık isimler değiller ve olmamalılar.
    Trabzonsporda oynayabiliyorlarsa kaptanlıkta yapabilirler...

oktay çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

beyler sap ile samanı ayıralım lütfen.kaptanlık benim için çoook önemli birşey.ama maalesef şu anda takımda yine hüseyinden başkası bu işi yapamaz.bunun trabzonlu olmasıylan alakalı değil ve oynadığı futbollan hiç değil.ben geçen sene bile fatih in kaptanlığını yeterli bulmayanlardanım.kaldıki hüseyin fatih in yanında kaptan olarak hiç bişey değil.ama malzeme bu.

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün oynanan Gaziantep-Trabzonspor maçının 84. dakikasında Hüseyin'in yerine oyuna Musa Büyük giriyor.Buraya kadar her şey normal.Benim için normal olmayan bir konu var.O da Hüseyinin kolundaki pazubantını oyundan çıktıktan sonra maç bitinceye kadar Fatih Akyel'in kolunda takılı kalması idi.

Bana bu durum neden garip geldi?çünkü takımda Hüseyin çıktıktan sonra yerine kaptanlık yapabilecek hatta bu görevi yerinede getirmiş Hasan Üçüncü ve Gökdeniz Karadeniz vardı ama buna rağmen pazubandını Fatih Akyel'in takması; bende bir anda şook etkisi yapıp kendime gelmemi sağladı.Bu durumu ancak şu şekilde yorumladım ''Trabzonspor öz değerlerinden gittikçe uzaklaştığının bir göstergesidir''

Haaa...şu da olabilir belki Hüseyin çıkarken pazubandını Fatihe vermiştir Hasan ya da Hüseyin maç bitene kadar sende kalsın demişlermidir nedir?Durumu ben çözemedim!Çözen varsa beri geldin.Bunca sorun varken bir sorunda ben açmak istemiyorum ama bu olay beni gerçekten rahatsız etti.Bu işi bilen kim varsa buraya yazsın.Bu takımın kaptanı Hüseyinden sonra,Fatih Akyelmidir?Ya da Hüseyinden sonra bu takımın 2. ve 3.kaptanları kimlerdir?
    bu takıma kaptanlıgı trabzonlu olan kişimi yapacak bu kanunmu? boyle ırkcı bır dusunce olabılırmı? huseyın kaptan ya artık gerisini sen düsün!! takımdan ne olurki... fatihde yapar erdincde yapar bu takımda kim emek veriyorsa hepsi yapar yattarada yapar ama onun ciddiyetligi sorgulanir kaptanlik oteriter kişiligi olan kişiye verilmeli ki hüseyin sakin bir kişilik dünya capındada bir futbolcu yıldız onun icin kaptan yaptılar onu..
    Konu Badaloğlu tarafından (21.08.2006 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımda eski olmak da aranacak şartlardan biri.bu yüzden takımın en eskileri şu an hüseyin,hasan ve gökdeniz.fatih akyel daha yeni geldi.bunun trabzonlu olup olmamakla bir ilgisi yok bence.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı chota Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporda oynayabiliyorlarsa kaptanlıkta yapabilirler...
    O da doğru

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

f.akyele kaptanlığı yakıştıramıyorum...

hasanın ya da gökdenizin olması doğru...

f.akyelin yaşı büyük diye kaptan oluyorsa bu da yanlış.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

oktay çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bakın beyler bana göre kaptan olan kişi nasıl olmalı;birkere en önemlisi takımda mutlak sevilen sayılan ve takımına sahip kişi olmalı.gerek yönetimlen gereksede taraftarlarlan arasındaki bağın güçlü olması lazım.ben bir örneklen size bunu açıklayayım.geçen sene başlarında barcelona nın maçını izliyorum.takım kaptanı puyol.ve kalecileri valdez birkaç haftadır bulaştırmış hatalı goller yiyor.ve bu maçtada hatalı gol yedi.ve seyirci ona gelen toplarda uğultu yapmaya başladı.ve hemen ne yaptı kaptan puyol .gitti kalecisinin yanına vurdu sırtına ve seyirciye dönüp sus işareti yaptı.anında olay bitti.yine aynı maçta barcelona bastırıyor gol için ve kritik pozisyonda karşı takımdan birine hakem kırmızı kart gösterdi.ama adam çirkeflik yapmaya sahadan çıkmamak için uğraşmaya başladı.kaptan puyol da gitti bu rakip oyuncunun yanına sarıldı ona güzel bişekilde dışarı çıkmasını sağlamak için .ama rakip futbolcu aklınca uyanık.madem ben çıktım takımımı 10 kişi bıraktım tam fırsatı deyip kendisine bu kadar iyi niyetlen gelen puyol a bi osmanlı tokatı geçirdi.bizim futbolcular olsa hemen karşılık verir ve kendi takımlarınıda 10 kişi bıralırdı.ama puyol ne yaptı biliyormusunuz.başladı gülmeye ve ellerini kaldırıp ey allahım der gibi hareket yaptı.bu kadar da uyanık olmalı kaptan işte.ama maalesef bu maçtan bir iki hafta sonra bizim avni aker de ki maçımızda aynı kaleci valdez e yapılan yuhlamalar erdinç e yapıldı.ama bizim iyi dediğimiz kaptan fatih burada çok basiretsiz davrandı.o da gidip olur böyle şeyler futbolda diye düşünüp takım arkadaşının yanına gidip sırtına vursa ve herkes bunu görse ve de seyirciye sus dese alkış işareti yapsa olay bitecekti.
    sözün özü ben böyle kaptan istiyorum beyler.yoksa 2. kaptan kimmiş,3. kaptan kim olmalıymış önemli değil.bu vasıfları sağlayan herkes olabilir.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hasan veya gökdeniz in kaptan olması daha yerinde en azından bişi yapmaya çalışıyolar..
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Pazubandın önemi yok.
    Herkes işini iyi yaparsa herşey daha kolay olur.
    Nitekim Giden 9 numaradan sonra (ahh kaptan ahh) Bu takımda bu görevi yapabilecek kimse yok....

Kaptan nasıl olur diyorsanız dün gündüz oynan Türkiye-Avustralya macının devre arası konusmalarının anlatıldıgı röportajlara bakın...
    Pek basket ile futbol birbirine benzemesede sanırım kaptanların işi aynı olmalı...
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ahmet Abi , Gökdeniz'e yakıştırdın kaptanlığıda Fatih Akyel'e mi yakıştıramadın.Kaptanlık bandını takmakta mı özdeğerler arasına girmeye başladı.Trabzon lu olmak yeterli yani ''değer'' olmak için.

Faith Akyel'i Trabzonspor formasıyla görmek beni üzüyordu taki Hasanın hüseyinin.tolga nın bu takıma ne kadar katkı sağladığını görene kadar taki birilerinin ''kimse benim trabzonsporluluğumu tartışamaz'' diyerek gitmesine kadar.Bu takıma özevlatlarından başka herkes faydalı olur.
    Ayrıca Ogün nün bu takımda kaptanlık yaptığını unutmayalım lütfen.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

evet mbence de kaptan sıkıntısı var ,marce biraz turkceyi soksun kaptan onu yapalım
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün bize küfür eden fatih akyel maçın 15 dakkası kaptanımız oldu ... bitiyoruz
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Pazuband kimdeyse Süleyman odur Kaptanlık mevzuu oturup konuşulur ve takımın 1.2.3. kaptanları belirlenir.. bu konuya taraftar olarak dahlimiz olamaz herhalde.. belirlenen kaptanları da kaptan olarak kabul ederiz mecburen.. madem sırtlarında o bordo-mavi forma var..
    Ama bu kaptanlar belirlenirken saha içi diyalog-yöneticilik özeliği-psikolojik yeterlilik v.b yani kısaca liyakat göz önüne ne denli alınır bilemeyiz.. böyüklerimiz daha iyi bilir ve yapacağımız pek bir şey de yoktur..
    Bu bağlam da kaptan Gökdeniz de olsa Fatih de olsa Hasan da olsa pek bir anlam ifade etmiyor benim için.. Hüseyin de dahil bu takımda bu görevi yapacak liyakatta adam göremiyorum.. (Stepanov belki) o halde başta dediğim gibi Pazuband kimdeyse Kaptan odur.. bu kadar basit
    #7 King of Kings

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün bize küfür eden adam bugün içimizde ve kaptan ... ahhh ahhhh trabzonun vizyonunu düşünen bi tane yönetici yok mu
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fatih Akyelin kaptanlık yapmasına mı geldi sıra!Takımın başarısı bittide konumuz bu oldu.Fatih veya başkası ne farkeder.Bu takım için çalışan herkes yapabilir,kaldıki Fatihi nekadar tanıyorsunuz geçmişle yargılanırsa Fatih Tekke nasıl yargılanacak?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hakanhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takıma kaptanlıgı trabzonlu olan kişimi yapacak bu kanunmu? boyle ırkcı bır dusunce olabılırmı? huseyın kaptan ya artık gerisini sen düsün!! takımdan ne olurki... fatihde yapar erdincde yapar bu takımda kim emek veriyorsa hepsi yapar yattarada yapar ama onun ciddiyetligi sorgulanir kaptanlik oteriter kişiligi olan kişiye verilmeli ki hüseyin sakin bir kişilik dünya capındada bir futbolcu yıldız onun icin kaptan yaptılar onu..
    Çok bilmiş, ukala arkadaşım...Önce orada yazılanları iyi oku istersen.Yazdığım bir düşünceden dolayı sen beni nasıl olurda ırkçı düşünceyle suçlarsın!Ne yazdığını önce bir oku...?Sonra benim ne yazdığımı iyi bir oku,sonrada okuduğunu bir daha düşün...Yazdıklarım yerinde dururyor.Önce okumasını bir öğren...Burada bana ırkçı diyecek adamın anlını karışlarım.Şimdiye kadar kime ne gibi bir ırkçı yaklaşımım olmuş?
    Ne demişim ben yukarda?

Bana bu durum neden garip geldi?çünkü takımda Hüseyin çıktıktan sonra yerine kaptanlık yapabilecek hatta bu görevi yerinede getirmiş Hasan Üçüncü ve Gökdeniz Karadeniz vardı ama buna rağmen pazubandını Fatih Akyel'in takması; bende bir anda şook etkisi yapıp kendime gelmemi sağladı.Bu durumu ancak şu şekilde yorumladım ''Trabzonspor öz değerlerinden gittikçe uzaklaştığının bir göstergesidir''
    Şimdi sen bu parafraftan ne anladın?Yukrada Hüseyinden sonra daha önce bu takımda kaptanlık yapan ve sahada 2.kaptanın olduğu bir durumda hiç hesapta yokken Fatih Akyel'in kaptanlık pazubandını maç sonuna kadar takması sence normalmidir?
    Sizce kaptanlık sıradan bir işmidir?Önce onu bir halledelimde...Kaptanlık pazubandı her takımda mümkünse ilk tercih olarak o takımın alt yapısından yetişen oyuncusu tarafından takılır.Tabi şartlara uygun bir oyuncu ise böyle.Bütün dünya takımlarında bu kural aşağı yukarı hep aynıdır.Çünkü kaptan bir nevi Trabzonspor ruhunu sahada yansıtır.Sorun Fatih Akyel sorunundan evvel bu takımın kendi değerlerine kaptanlığı layık görüp görmeme olayıdır.Kaptan dedinmi yeryerinden oynamalıdır.Tüm takımın saygı sevgi duyduğu bir isim olmalıdır.Trabzonspor'da yıllarca bir sürü kaptan vardı ama içlerinde en çok beni etkileyen Ünal Karamandır.
    Kardeş, bir özür borcun var.Bekliyorum
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Abi , Gökdeniz'e yakıştırdın kaptanlığıda Fatih Akyel'e mi yakıştıramadın.Kaptanlık bandını takmakta mı özdeğerler arasına girmeye başladı.Trabzon lu olmak yeterli yani ''değer'' olmak için.

Faith Akyel'i Trabzonspor formasıyla görmek beni üzüyordu taki Hasanın hüseyinin.tolga nın bu takıma ne kadar katkı sağladığını görene kadar taki birilerinin ''kimse benim trabzonsporluluğumu tartışamaz'' diyerek gitmesine kadar.Bu takıma özevlatlarından başka herkes faydalı olur.
    Ayrıca Ogün nün bu takımda kaptanlık yaptığını unutmayalım lütfen.
    Sevgi bari sen yapma...Benim Gökdeniz,Fatih Akyel gibi oyunculara olan bakışım bellidir.Ben sadece bir tespit yaptım. Dedimki:''Daha önce bu görevi sahada yapan Hasan ve Gökdeniz varken; neden bu kaptanlık pazubandı Fatih Akyel'e verildi?''
    Ve benim bildiğim kadarı ile 2.Kaptan Hasan Üçüncüdür.Taraftarlar olarak tabiki takımın kaptanını belirleme şansımız yok ama bildiğimiz kaptanlar haricinde; bu takımda kaptanlık yapacak oyuncular değiştimi?Yeni bir yapılanmamı var?Sorun burada...
    Bu arada Fatih Akyel'i çok tanıyan Mahmuter61 kardeşim bu adamı sen ne kadar tanıyorsun?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o kaptanlığı fatihe veren hüseyinde hiçmi akıl yoktuda hasana veremedi...bizim yerli futbolcularda bi alem
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Akyel kaptanlık bandı takana kadar teknik heyet ve Kaptan Hüseyin İkinci kaptanın kim olduğunu bilmiyormu, Fatih'e yüklenmeyin, hata Hüseyin, H.Üçüncü ve teknik heyetin.

Teknik Heyet İstifa
    Konu gerçekefsane tarafından (21.08.2006 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kaptanda sürekli takımda olma karizma şarttır buda takımda sadece fatih akyelde vardır .Adam deneyimli iyi ve ciddi biri kaptan olmaması için sebeb yok. Ama futbolcular aralarında kaptanı seçerler buda hüseyin ve hasandır.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir anket yapılsa, kimin kaptan olmasını istersiniz diye sorulsa, oylar 5-6 futbolcuya dağılır.. Yüzdeleri de birbirlerine çok yakın olur.. Vah benim Trabzonsporum.. Vah ki vah vah..
    Fırtına olarak başladı, sahici bir ihtilâle dönüştü, uzun zamandır “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)