Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Murat Ocak'tan Daha Ýyi Sol Açýk Mý Var?

invisibleman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Standart Murat Ocak'tan Daha Ýyi Sol Açýk Mý Var?

Arkadaslar bildiðiniz gibi uzun süredir bir sol kanat oyuncusu arayýþý içindeyiz...
    Bence artýk herkes gördü ki;Murat Ocak sol bek deðil iyi bir sol açýk...Benimle ayný fikirde çok kiþi var biliyorum...Burdan belki sesimizi duyurabiliriz...
    Sürmekte olan savaþlar geçmiþin ölmediðini vurgular caným...

Nereden
    Ýstanbul

haklýsýnda bunu bizim deðil lazaronin bilmesi lazým bu adam bunu ne yazýkki göremiyo

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haklýsýnda bunu bizim deðil lazaronin bilmesi lazým bu adam bunu ne yazýkki göremiyo
    Neyi gördü ki bunu görsün...

YanLýz Murat dün diðer maçLara göre daha iyiydi.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Nereden
    Almanya

cok haklisin, sol acikta cok begendim Murati.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

ben murat ocak ý beðenenlerdenim. bidefa adam sürekli yan top geri pas yapmýyor. sorumluluk alýp sürekli ileri çýkmaya çalýþýyor. vede baþarýlý oluyor.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Adam hem hýzlý hem de teknik oraya Marca yý cekene kadar murat ý öne alsa sorun kalmayacak...Bi de Murat sol bek olamayacak kadar defansta zayýf...

Erdogdu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

yahu bu lazaroni hoca degilmi yaaa. hicmi birsey görmüyor bu adam. bide okadar aradik bu adami bulmak icin
    bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir, toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir!!!!

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

celalettin sol bek defansta oynarsa murat sol açýkta daha güvenli ve etkili olur.týpký sað açýkta yattarayý destekleyen bir sað bek olduðu gibi.hem böylece murat orta sahada daha çok topa sahip olmamýzý saðlar.þimeðin etkisiz oyunuyla zaten 10 kiþiyiz.kanatlara 2 þer adam koymak mantýklý.daha çok orta ile ersen martine gol atma imkaný da olur...
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Muratýn hücum yönü defansýndan daha iyi.

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Ben milli takým maçlarýný izledim ve bu adam sol açýk dedim hemen hemen her kurduðum kadroda murat ocak ý cellonun önünde oynattým ama kimseye derdimi anlatamadým dün gece yatarken çok düþündüm (artýk her gece yatarken kadro kuruyorum evde eþim delirdim sanýyor) forumda bu konu ile baþlýk açmam gerekiyor diye sana çok teþekkür ederim bu konuyu açman beni son derece mutlu etti çünkü artýk futbol zekasýna sonsuz güvendiðim hemþehrilerimin futbol anlayýþýndan bile þüphe etmeye baþlýyordum ama hala diretiyorum MURAT OCAK BU TAKIMIN SOL AÇIÐIDIR elimizde baþkasý olmadýðýna göre cellonun önünde oynayabilecek tek futbolcumuzdur rahat adam geçebiliyor ortalarý bence çok iyi paslarý çok yerinde savunmasý zayýf bizde bu adamý savunmada kullanýyoruz...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý lazkopat_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben milli takým maçlarýný izledim ve bu adam sol açýk dedim hemen hemen her kurduðum kadroda murat ocak ý cellonun önünde oynattým ama kimseye derdimi anlatamadým dün gece yatarken çok düþündüm (artýk her gece yatarken kadro kuruyorum evde eþim delirdim sanýyor) forumda bu konu ile baþlýk açmam gerekiyor diye sana çok teþekkür ederim bu konuyu açman beni son derece mutlu etti çünkü artýk futbol zekasýna sonsuz güvendiðim hemþehrilerimin futbol anlayýþýndan bile þüphe etmeye baþlýyordum ama hala diretiyorum MURAT OCAK BU TAKIMIN SOL AÇIÐIDIR elimizde baþkasý olmadýðýna göre cellonun önünde oynayabilecek tek futbolcumuzdur rahat adam geçebiliyor ortalarý bence çok iyi paslarý çok yerinde savunmasý zayýf bizde bu adamý savunmada kullanýyoruz...
    Bu forumda bizim gibi düþünen,futboldan anlayanlar cogunlukta merak etme...Ben de uzun süredir açacaktým da hala belki yerine alýþýr diye bekliyordum...Ama gördük ki oraya hiç bi zaman aluþamayacak...

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

murat ne yazýkki güven vermiyor son goldede hatasý vardý gerçi tolgadan baþlýyor hata ama adam kademe hatasý yaptý.Bu adam sol kanat oyuncusunun yeteneðine sahip deðil. Bunun üzerine oynarlarsa top sürdürtmezler çünkü adaam ibrahim üzülmez yavaþý ama defansta kendine bulduðu yerin kýymetini bilirse çok baþarýl sol bek olur.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Bu kadar çok kademe hatasý yapan biri nasýl sol bek oynayabilir ki...Arkasýnda Celalettin gibi iyi bi süpürücü olursa o da önde ileriye istediði gibi destek verebilir...

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

kademe hatasýnýn sebebi öne çýkmasýydý adama biri sen solbeksin diyecek adam orada olacak. Kademe hatsuý zamanla halledilir ama sol kanatýn sahip olmasý gereken özellikler çok zor ülkede son 10 yýldýr sol kanat yetiþmedi.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Tamam da adam da bi sol kanat oyuncusunun sahip olmasý gereken özellikler var...Hýzlý,çevik,teknik ve iyi ortalar yapbiliyo...Daha ne olsun..

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Murat'ýn çalýmlarýda güzel.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar ben her maç öncesi söyledim bu çocuk her maç kendine katýyor ve daha iyi oynuyor. Bu adam çok çobuk adam geçiyor. Tekniði çok iyi. 3 Tane futbolcuyu çok rahat geçti dün aðzým açýk kaldý her maç beni daha çok etkiliyor.

Bu arada dün kendisi oyundan çýktý sakatlýk yüzünden durumu nasýl haber varmý
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Talking

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar ben her maç öncesi söyledim bu çocuk her maç kendine katýyor ve daha iyi oynuyor. Bu adam çok çobuk adam geçiyor. Tekniði çok iyi. 3 Tane futbolcuyu çok rahat geçti dün aðzým açýk kaldý her maç beni daha çok etkiliyor.

Bu arada dün kendisi oyundan çýktý sakatlýk yüzünden durumu nasýl haber varmý

Ewet o çalýmlarý atarken yanýmda afb l biarkadasým vardý agzý acýk kaldý resmen ...Galiba aklýna ümit özat ýn muhteþem (!) tekniði geldi...

Selçuk Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

gönderin bu ruhsuzlarý hepsini ergin keleþ kardeþimiz forvette umuttan çok iþ yapar murat bencede sol açýk olsa daha iyi oynar hem defansada yardým eder orta sahayada bakýn bir forum açýn trabzonun ilk 11'i diye kimlerin oynamadýðýný daha iyi görürsünüz
    Babandamý Alemciydi, eski pirana yeni jaws

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

murat dün gosterdiki bu takýmýn sol acýgýný ben kapatýrým bosuna ugrasmayýn dercesýne oynadi suratý teknigi gercekden cok super bu cocugun daha cok genc. bizim dünkü macta þansizimiz yokdu. antep takimi bir atak 2 gol attýlar bize biz bos kalelere nasýl gol atamayýzý oynatýk.. bu þans atýlmasi lazim.. birde lazaroný teknýk direkdör degil.. bu forumda ondan cok daha iyileri var yemin billah..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

ben dün hayran kaldým bunu orta sahanýn soluna yattara saðda adam gibi kullansak dehset oluruz defansýn solunada celo tamam bu iþ

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

1 hata yaptý fiye diðer yaptýðý güzellikleri görmemek haksýzlýk olur. diðerleri hata yapýp 10 cm den golleri kaçýrmasaydý murata kimse laf demezdi. eminim.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

hücumda çok iyiydi
    özellikle adam eksiltme becerisi çok iyi ve iyi de orta yapýyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Murat Ocak ile sol kanatdaki sorunumuz bitecek gibi.Sol kanada transfer yapacaklarýna takýma 10 numara alsýnlar ve kaleci.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Nereden
    Ýstanbul

takýmda tam olarak bi sol kanat var mý hayýr marcelinho solda oynuyo bu adam sol kanat mý hayýr sol kanata transfer yapýldýmý hayýr murat solda oynayabilirmi evet lazaroni bunu görebildimi hayýr lazaroni neyi gördü hiçbiþeyi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)