Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Murat Ocak'tan Daha Ýyi Sol Açýk Mý Var?

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýyi güzel diyorsunuz da bunu kime anlatacaðýz. Yani hoca bunu görürmi ki. Murat ocak solda yattara saðda atak yapacak güzel olur. Ama bunu gelde hocaya anlat.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Selçuk Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

yav þu apoel maçý bir geçsin lazaroniyede görücez þimdi hep destek tam destek ... muratý seneye real madir alacak zaten onun için hiç uðraþmayalým murat filan diye ama çok sol açýk olurdu yav ..
    laz dedik baðrýmýza bastýk yedin baþýmýzý lazorani
    Babandamý Alemciydi, eski pirana yeni jaws

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýyi güzel diyorsunuz da bunu kime anlatacaðýz. Yani hoca bunu görürmi ki. Murat ocak solda yattara saðda atak yapacak güzel olur. Ama bunu gelde hocaya anlat.

YA göndersinler hOcayý BMN nin direktifleriyle takýmý çýkarsýnlar bu Lazoriniden 10 kat baþarýlý olmazsak hiç bir þey bilmiyorum.Hem bu iþi bedava yaparýz.Ttransferinde kralýný yaparýz.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Murat gerçekten çok güzel sol açýk veya sol iç olabilir yanlýz dün fena sakatlandý inþallah ciddi bi sakatlýðý yoktur.
    Adam Ölür Adamlýk Ölmez - Trabzon/Tonya

oktay çavuþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

evet bu murat ý daha ilk seyrettiðimde çocuðun defan kademe tarafýnýn zayýf olduðunu söylemiþtim arkadaþlara.ve hatta þaþýrdýmki bunu fatih terim nasýl sol bek olarak milli takýmda oynattý ne gördüler bunda diye.ama 2.ci seyrettiðim maçta baktýmki evet adam kademe yapamýyor defansý iyi deðil ama top tekniði ve pozitif futbolu iyi beceren birisi.yani bizim cello nun ileride yapamayacaðý iþi murat ocak önde yapabilir.benim aklýma abdullah geldi bi ara. o da ilk geldiðinde solbek oynatýlýyordu.ve o da savunma tarafý eksikti.ama ne zaman solaf oynadý o zaman abdullah oldu.bu kadar taraftar bizler bunun çözümünü üretiyoruzda bu salak lazoroni göremiyormu ?

Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar biri sorsun þunu murat ocakýn saðlýk durumunu. Ne durumda önümüzdeki maç oynayabilecek mi diye.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Nereden
    Ýstanbul

Þu anda aradým ve sordum Çýkan kiþiye bordomavi.net forum sitesinden arýyorum diyerekten aradým. Bana bu konu hakkýnda bir açýklama yazacaðýz dedi. Bende güzel olur herkez beklemede yani dedim. Bekliyoruz bakalým ne yazacaklar. Ýnþallah önemli bir þeyi yoktur.

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

wasp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben murat ocak ý beðenenlerdenim. bidefa adam sürekli yan top geri pas yapmýyor. sorumluluk alýp sürekli ileri çýkmaya çalýþýyor. vede baþarýlý oluyor.

Tebrik ederim Gaziantep maçýnda benimde gördüðüm buydu. Ama iþin kötüsü þuan ki kadro ile sol bek te kim oynayacak?? Celaleddin in oynayabileceðini sanmýyorum. Anca bizde Ümit Öat ýmýzý kendimiz yaratabiliriz. Fatih Akyel den veya Hasan Üçüncü den baþka alternatif yok gibi.
    Fanatizme izin vermeyin..

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý trabrock Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok þükür. Bugün aldýðým iyi haberlerden biri oldu bu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)