Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonlu Bayan Doktora Saldırı

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Standart Trabzonlu Bayan Doktora Saldırı

FATİH Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nce yapılan açıklamada, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir kadın doktorun, hasta yakını tarafından darp edildiği belirtilerek, saldırı kınandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bugün saat 15:00 sıralarında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadın doğum polikliniğinde görev yapmakta olan Kadın Doğum Uzmanımız Dr. Sahra Çavuşoğlu bir hasta yakını tarafından darp edilmiştir. Hastane personelinin olaya müdahalesi sonunda saldırgan adli makamlara teslim edilmiştir. Çalışan güvenliği birimimiz tarafından konu ile ilgili çalışmalar başlatılmış ve Genel Sekreterliğimiz avukatları görevlendirilmiş olup adli süreç yakından takip edilmektedir.

Yoğun bir çalışma temposu içinde tüm gayretleri ile sağlık hizmeti sunan sağlık çalışanlarına yönelik bu şiddet olayları kabul edilemez ve anlaşılamaz bir tutumdur. Hekimimize yönelik bu davranışı esefle kınıyor benzer olayların yaşanmamasını diliyoruz."

* Ayrıca Doktor kardeşimiz Forumumuz Üyelerinden İsmail Çavuşoğlu abimizin yiğenidir. Geçmiş olsun kendisine ve ne yapabilirsek yapılmalı. Yeter bu kaçıncı hemde Bayan doktor, bu kadar Allahsızlık olmaz.

Önemli Duyuru:
    Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan asistan hekim Sahra Sultan Çavuşoğlu bugün poliklinikte darp edilmiştir. Yaşanan bu menfur saldırı
    14 Haziran 2013 Cuma günü Saat: 13.30'da basın açıklaması ile protesto edilecektir.
    Herkesin katılımı ve duyuruyu paylaşması rica olunur.
    Konu SEDAT tarafından (14.06.2013 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu ilk değil, son olmayacaktır. Maalesef toplum olarak herhangi bir hata/kaza vb. durumlarda yaralansak ya da yakınımızdan biri yaralansa, hastalansa hastaneye gidince sanki suçlu doktormuş gibi hareket ediyoruz. Ama her ne olursa olsun bir doktora hele hele bir bayan doktora darp asla olmamalı.

Arkadaşımıza geçmiş olsun, tekrarının yaşamazsınız umarım.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ilk değil, son olmayacaktır. Maalesef toplum olarak herhangi bir hata/kaza vb. durumlarda yaralansak ya da yakınımızdan biri yaralansa, hastalansa hastaneye gidince sanki suçlu doktormuş gibi hareket ediyoruz. Ama her ne olursa olsun bir doktora hele hele bir bayan doktora darp asla olmamalı.

Arkadaşımıza geçmiş olsun, tekrarının yaşamazsınız umarım.
    Toplumumuzun büyük çoğunluğunda kabul gören, doğru ama eksik bir tepki.

Bayan doktor diye belirtmeye gerek yok, hiçbir doktora şiddet olmamalı, hatta doktoru bırak kimseye olmamalı. Ülkede insanın insana uyguladığı şiddete o kadar alıştık ki, bu ancak bir doktora yapıldığında haber niteliği taşıyor.

Bu söylediğim bir eleştiri değil, sadece farkındalık yaratma çabası.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bol reytingli filmlerimizde bile agir abiler doktorun girtlagina yapisiyor, yasatamazsan oldururum lan seni diye tehdit ediyor. Siddeti fistekleyen bu curuk ve dunyanin en asagilik medyasi sonrada yalandan haber yapiyor ve soruyor " bize neler oluyor " diye.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son zamanlarda dayak yiyen doktor ve öğretmen haberleri çoğaldı nedense?!..

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tipik yöremizin cahil insanlarından. Detayı bilmiyorum, doktorlarda da bazen yanlış oluyor fakat doğu ve doğu karadeniz bölgelerimizde sıklıkla duyduğumuz utanç verici haberlerden
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tipik yöremizin cahil insanlarından. Detayı bilmiyorum, doktorlarda da bazen yanlış oluyor fakat doğu ve doğu karadeniz bölgelerimizde sıklıkla duyduğumuz utanç verici haberlerden
    Çok kutsal bir görev ifa eden doktorlarımıza yapılan şiddeti, şiddetle kınıyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmiş olsun. Elbetteki böyle şiddet içeren unsurları kabul etmemiz mümkün değil.

Fakat bazı doktorlar da var ki tam dayaklık, bunu kimse inkar edemez.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

şiddet kişinin neleri olduğu ile alakalı değil kesinlikle kınıyorum

lakin

bazı hemşire ve doktorlar çok duyarsız

insana saygı toplum bilnici olmalı
    BMN KOCAELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Trabzonlu Bayan Doktora Saldırı

Alıntı Ahmet Kuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Elbetteki böyle şiddet içeren unsurları kabul etmemiz mümkün değil.

Fakat bazı doktorlar da var ki tam dayaklık, bunu kimse inkar edemez.
    Aynen

TRABZONSPOR ~| '
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FATİH Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nce yapılan açıklamada, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir kadın doktorun, hasta yakını tarafından darp edildiği belirtilerek, saldırı kınandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bugün saat 15:00 sıralarında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadın doğum polikliniğinde görev yapmakta olan Kadın Doğum Uzmanımız Dr. Sahra Çavuşoğlu bir hasta yakını tarafından darp edilmiştir. Hastane personelinin olaya müdahalesi sonunda saldırgan adli makamlara teslim edilmiştir. Çalışan güvenliği birimimiz tarafından konu ile ilgili çalışmalar başlatılmış ve Genel Sekreterliğimiz avukatları görevlendirilmiş olup adli süreç yakından takip edilmektedir.

Yoğun bir çalışma temposu içinde tüm gayretleri ile sağlık hizmeti sunan sağlık çalışanlarına yönelik bu şiddet olayları kabul edilemez ve anlaşılamaz bir tutumdur. Hekimimize yönelik bu davranışı esefle kınıyor benzer olayların yaşanmamasını diliyoruz."

* Ayrıca Doktor kardeşimiz Forumumuz Üyelerinden İsmail Çavuşoğlu abimizin yiğenidir. Geçmiş olsun kendisine ve ne yapabilirsek yapılmalı. Yeter bu kaçıncı hemde Bayan doktor, bu kadar Allahsızlık olmaz.

Önemli Duyuru:
    Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan asistan hekim Sahra Sultan Çavuşoğlu bugün poliklinikte darp edilmiştir. Yaşanan bu menfur saldırı
    14 Haziran 2013 Cuma günü Saat: 13.30'da basın açıklaması ile protesto edilecektir.
    Herkesin katılımı ve duyuruyu paylaşması rica olunur.

Arkadaşlar,

Bu haberin başka bir özelliği ise, saldıraya maruz kalan doktor hanımın BMN-Bolu üyesi olan, çok değerli ağabeyimiz İsmail Çavuşoğlu'nun yeğeninin olması bizleri ziyadesiyle üzmüştür.

Bu vesile ile saldırya maruz kalan Sahra Sultan Çavuşoğlu'na büyük geçmiş olsun diyoruz. Aynı zamanda öğretmen ve doktorlara yapılan bu tip saldırıları şiddetle kınıyoruz.

NOT: İsmail ağabey, varsa yapmamız gereken birşey biz burdayız ağabey...

Her zaman yanındayız...
    Konu Badaloğlu tarafından (14.06.2013 Saat 12:52 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Genel olarak onaylamasamda kimisi gerçekten hakediyor. 4 Yaşında çocuğun gözümün önüne sadece kabalığından ötürü kolunda iğne kıran doktor gördüm. Dünyanın en ukala insanları doktorlar olsa gerek. Tavırları inanılmaz itici.

Tüm bunlar tabi hasta yakınları içinde geçerli. Cahil insanların hiç yoktan verdiği fevri tepkilerde mevcut.

Sahra Hanıma Geçmiş olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmiş olsun.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul'da olan hadiseyi nasıl yöremize bağladın anlamadım ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

öğretmene saldır doktora saldır oh ne güzeli. insanlıktan nasibini almamış yaratıklar bunlar. öyle bi alışmışısız ki karşımızıdakini gafil avlayıp vurmaya. durup dururken yumruk at tokat at ne pislik insanlar ya bunlar

gece_bekcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçmiş olsun. Umarım doktorlara şiddet son bulur.
    yasamak sakaya gelmez büyük bir ciddiyetle yasayacaksin bir sincap gibi mesela,yani yasamin ötesinde disinda hiç bir sey beklemden yani tek isin gücün yasamak olacak....
    ölümüne ....BORDOMAVI...

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı emre emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genel olarak onaylamasamda kimisi gerçekten hakediyor. 4 yaşında çocuğun gözümün önüne sadece kabalığından ötürü kolunda iğne kıran doktor gördüm. Dünyanın en ukala insanları doktorlar olsa gerek. Tavırları inanılmaz itici.

Tüm bunlar tabi hasta yakınları içinde geçerli. Cahil insanların hiç yoktan verdiği fevri tepkilerde mevcut.

Sahra hanıma geçmiş olsun.
    sana diyecek tek bir kelime bile bulamıyorum cehaletin yazdıklarından dışarı fışkırıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet senin mesajından da anlaşılacağı çok yerinde bir tespitlerle tipik ''cahillik örneği'' gösteriyorsun. Hem konuyu bilmiyorum diyorsun, hemde en kral yorumu sen yapıyorsun. Seni tebrik etmek lazım! Bilgi olmadan fikir sahibi olmak buna derler herhalde...

Yöremizin cahili dediğin kim? Doktor hanım mı cahil? Yoksa onu darp edenler mi? Ayrıca darp edenlerin nereli olduğundan haberin var mı? Üstelik bu haber Doğu Karadeniz'de yaşanmadı. Bu haberin gerçekleştiği yer Haseki hastahanesi...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Emre Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel olarak onaylamasamda kimisi gerçekten hakediyor. 4 Yaşında çocuğun gözümün önüne sadece kabalığından ötürü kolunda iğne kıran doktor gördüm. Dünyanın en ukala insanları doktorlar olsa gerek. Tavırları inanılmaz itici.

Sahra Hanıma Geçmiş olsun.
    Hepsi için geçerli değil çok cana yakın güleryüzlü doktorlarda var ama Dediğin gibi bazılarına bende şahit oldum hastalara resmen azarlama derecesinde bağırdıklarını şahit oldum. Şiddeti onaylamasam da bu böyle maalesef.
    yasamak sakaya gelmez büyük bir ciddiyetle yasayacaksin bir sincap gibi mesela,yani yasamin ötesinde disinda hiç bir sey beklemden yani tek isin gücün yasamak olacak....
    ölümüne ....BORDOMAVI...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana diyecek tek bir kelime bile bulamıyorum cehaletin yazdıklarından dışarı fışkırıyor.
    Kusura bakma da , çalıştığım şirketin Özel bir hastanesi var. Ve yaklaşık 40 doktor çalıştırıyoruz. Sen neyin cehaletinden bahsediyorsun efendi ? Yukarıda yazdığım şey yorum değil birebir izlenimdir.
    Konu Emre Emiroğlu tarafından (14.06.2013 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gece_bekcisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsi için geçerli değil çok cana yakın güleryüzlü doktorlarda var ama Dediğin gibi bazılarına bende şahit oldum hastalara resmen azarlama derecesinde bağırdıklarını şahit oldum. Şiddeti onaylamasam da bu böyle maalesef.
    Pardon da her meslekte bu böyle değilmidir ben sabah akşam her gelene gülmek zorunda mıyım? Herkesin acısını paylaşma zorunda mıyım her ölenle ölüp her hastanın acısını çekmek zorunda mıyım?

Peki o zaman ben de işini yaparken gülmeyen banka vezne memurunu aşşalayım dozer operatörü ne bağırıyosun diye döveyim avukata ana avrat söveyim. Bırakın bu işleri doktorluk profesyonel bir meslektir. İşini yaparken de hiçbir doktor şaklabanlık yapmak zorunda değildir. Doktorunu beğenmediysen değiştirirsin olur biter. Ben kimseye bana muayene ol diye yalvarmıyorum mesela.

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yazıklar olsun !
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Nereden
    Trabzon

Pardon da her meslekte bu böyle değilmidir ben sabah akşam her gelene gülmek zorunda mıyım? Herkesin acısını paylaşma zorunda mıyım her ölenle ölüp her hastanın acısını çekmek zorunda mıyım?

Peki o zaman ben de işini yaparken gülmeyen banka vezne memurunu aşşalayım dozer operatörü ne bağırıyosun diye döveyim avukata ana avrat söveyim. Bırakın bu işleri doktorluk profesyonel bir meslektir. İşini yaparken de hiçbir doktor şaklabanlık yapmak zorunda değildir. Doktorunu beğenmediysen değiştirirsin olur biter. Ben kimseye bana muayene ol diye yalvarmıyorum mesela.
    Doktorlar hastalarına iyi davranmalıdır ve asık suratlı olmamalıdır. Bu bir giyim mağazasında çalışan birinin müşterisine iyi davranması güler yüzlü davranması gibidir. Sizin dediğiniz gibi gülmezse müşteri mağazayı terkeder. Bu heryerde böyledir.
    ölümüne ....BORDOMAVI...

Nereden
    İstanbul

Tamam şimdi karar verdim kesin eziklikten.

Baksana becerebilirsen Giray Kaçar a sorarsın beni.

Benim gibiler ne yazıkki senin gibilere şifa dağıtmak için çırpınıyor.HAK ETMEDİĞİNİZ HALDE.
    Sizin son söyleminiz Doktorluk yemine aykırı bir kere. Yapacağınıza yemin ettiniz.. Etmeseydiniz.

Size 40 doktor çalıştırdığımızı ve içlerinden söz konusu eylemi hakedenler olduğunu söylüyorum. Siz hala nerden dem vuruyorsunuz. Ben genelleme yapmamama rağmen siz hakaret ediyorsunuz. Hakaten tam örneksiniz.

Doktorsunuz işte. Hayatınız ticari. İnsanlar hasta yakını olarak geliyor , siz onlara müşteri gözüyle bakıyorsunuz. Kazandığınız ücretlerde göz önüne alındığında güler yüze, sıcakkanlılığa sizin gibiler için pek gerek kalmıyor tabi.

Giraya muameleniz hoştur tabi. Sebebi belli.

Gördüm , yaşadım.. Doktoru bir tek doktor anlar. O ego ve ukalalık başka hiçbir meslekte yok çünkü..

Aynı ego ve ukalalığa sahip güler yüzlü doktorlarda var. Benim ayrımım bunun üzerine değil , itici olanlar ve olmayanlar üzerine.
    Konu Emre Emiroğlu tarafından (14.06.2013 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Kuzey Kıbrıs için konuşuyorum; doktorlar bizi görünce gözlerinde $ işareti oluyor. Bizzat kendimden biliyorum. Özeline çağırmak için 40 takla atıyorlar. Tabi bunda devletinde hatası çok ya neyse!

Loading.. %61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)