Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 170 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Radyo | Alihan Ertürk ve Murat Kuyumcu ile Sýcak Gündem | www.bmnradyo.com

Öznur61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    26

Her zaman ki gibi malesef yine dinleyemiyorum ama iyi yayýnlar kolay gelsin

realist07 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    48

trabzonspor tarafýndan uefa daki duruþmalý davaya müdahillik için baþvuruda bulunulduðu doðrumu? Mesut Er - londra
    Þampiyon yap bizi cehennemde yak bizi...

Onur Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    32

MRA hoca en fazla 3 veya 4 transfer yapacaðýz ddi. bu oyuncular arasýnda 1461 deki futbolcular var mý? 1461 den hangi oyuncular a takýma katýlacak bilgilendirirseniz sevinirim.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    48

benim anlamadýðým þu arkadaþlar bana birisi açýklayabilirmi biz þikebahce ile eziktaþ ceza alacak diyoruz adamlar durmadan transfer yapýyor bu nasýl oluyor ALLAH Aþkýna demekki bu gelen topcular bir yerden garanti alýyor

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Katýlýyorum bu 10 gün çok önemli. Lige moralli girmeliyiz ihtiyacýmýz olan bu

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

varsayalim fenerbahce, besiktas kümeye düsürüldü. sonra lig herhalde 16 takim ile oynanir. yayin gelirleri düser bazi kulüpler batar veya olumsuz etkilenir. 2013/14 dijiturkun son yili, onlarda iflas eder. yayin gelirleri ile ilgili öngörüleriniz nedir beyler?

yayin icin tskler
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün Aziz Yýldýrým tüpçüyle neler konuþtu acaba, direniþe baþlamýþ bunlar, sýrf bu gizli görüþmeler bile ülke futbolunun durumunu gösteriyor Uefaya..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Sürpriz ziyarette ne oldu?
    F.Bahçe Baþkaný Yýldýrým'ýn TFF ziyaretinde federasyon baþkanýndan UEFA'ya karþý hukuksal destek istediði öðrenildi.

UEFA Disiplin müfettiþlerinin þok sevk haberinin ardýndan iki gündür art arda toplantýlar gerçekleþtiren F.Bahçe Baþkaný Aziz Yýldýrým bugün de TFF Baþkaný Yýldýrým Demirören'e sürpriz bir ziyaret gerçekleþtirdi.

Asbaþkanlardan Deniz Tolga Aytöre ile birlikte TFF'nin Ýstinye'deki merkezine gelen baþkan Yýldýrým ile TFF Baþkaný Yýldýrým Demirören ve baþkanvekili Servet Yardýmcý'nýn katýldýðý zirve yaklaþýk 1.5 saat sürdü.

TFF 1.baþkanvekili Ufuk Özerten ve yönetim kurulu üyelerinden Cengiz Zükfikaroðlu'nun da o anda baþkanlýk katýnda olmasýna raðmen bu toplantýya katýlmamalarý dikkat çekti.

TFF baþkanýnýn odasýnda gerçekleþen bu zirvede, F.Bahçe Kulübü Baþkaný Aziz Yýldýrým'ýn "Müfettiþ mahkeme kararýný esas alarak onun paralelinde bir rapor hazýrlamýþ ve bizlere yollamýþ. Haliyle TFF yargý organlarýnýn bu konuda verdiði kararlar dikkate alýnmamýþ. Halbuki TFF'nin verdiði kararlar onlar için esas olmalýydý. Ama böyle yapmamýþlar. Buda bir nevi o ülke federasyonun verdiði kararlarý yok saymak anlamýna gelir. Bunu biz soracaðýz, ama bizden önce sizlerde sormalýsýnýz. Bu yüzden bu olay sadece F.Bahçe'nin veya Beþiktaþ'ýn bir davasý olarak görünmemeli" diyerek tepkilerini dile getirdiði öðrenildi.

F.Bahçe baþkaný Yýldýrým'ýn,"Burada kulüplerimiz ve bizler kadar TFF'nin aldýðý kararlara karþý yapýlmýþ bir haksýzlýk var. Bunun için federasyonumuzda UEFA'ya "neden bizim kararlarýmýz yok sayýlmýþtýr" diye sormalý" diyerek bu konuda hukuksal destek istediði belirtildi.

Federasyon heyetinin de, bu görüþmede F.Bahçe baþkaný Yýldýrým'ýn bu serzeniþini yerinde bularak "Bu ayrýntý elbette bizim de dikkatimizi çekti ve bizi de rahatsýz etti. Öyle ki, talimatlar ve bu düzenlemeler UEFA'nýn onayý alýnarak yapýldý. Sevkden ilk planlanda bizim de anladýðýmýz müfettiþin federasyonun verdiði kararlardan hareket etmemiþ olmasý. Elbette biz de bu merakýmýzý gidermek istiyoruz" diyerek destek verdiði ifade edildi.

TFF baþkaný Demirören'in, bu ziyareti, "Türkiye futbol federasyonu olarak desteðe hazýrýz. Federasyonumuz nasýl bugüne kadar kulüplerimizin uluslararasý arenadaki hukuksal mücadelesinde onlarýn yanýnda olmuþsa bundan sonra da olacaktýr. F.Bahçe'nin de Beþiktaþ'ýn da diðerlerinin de…" sözleriyle noktaladýðý ifade edildi. Türkiye Futbol Federasyonunun önümüzdeki günlerde UEFA ile bu konuda bir görüþme yapmayý planladýðý iddia edildi.
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Nereden
    Trabzon

Bugün ünal karaman (ntvsporda, utanmadan fenerin muhabirini yollamýþlar birde neyse...) varolan kadroyu canlandýrýp (nasýl yapacaksa artýk, yani volkana altýn semer vur volkan gene volkan) üst sýralara oynayacaklarýný söyledi ama bu hiçbi Trabzonsporluya inandýrýcý gelmemiþtir kanýmca, bu iþ sizce sadece "Trabzonluluk Ruhuyla" olacak iþ midir ? Bence deðildir... Ayrýca da yabancý azaltmamýz lazým çözüm bulmamýz lazým diyor teknik ekip 2 yýldýr, gene giden serkan oldu (serkanýn gitmesi iyi oldu bence o baþka, demek istediðim bu yabancý sorunu nasýl çözülecek ?
    Konu Gürkan Asma tarafýndan (11.06.2013 Saat 22:57 ) deðiþtirilmiþtir.

[KAPLAN] - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ýlk defa dinleme fýrsatý buldum. Yayýn çok güzel. Aðzýnýza saðlýk.

Eðer fenerbahçe ceza alýrsa bundan sonra maddi ve manevi tazminat davalarý nasýl þekillenir ? Þampiyonun aldýðý paradan ikincinin aldýðý para çýkartýlýp basit bir hesap yapýlmayacaktýr deðil mi ? Futbolcu kayýplarý vs. diðer etkenler göz önüne alýnarak ciddi bir tazminat davasý açýlýr mý ?
    .
    . Futbol yetenekli aptallarýn oyunu olmamalý.
    .

Selçuk Akgün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    33

Demin murat abi ünal aysalýn fenerin küme düþmesi halinde açýklamasýna bir yorum yapmýþtý biletlerini daha yüksek fiyattan satmak vs gibi bir yorum yapmýþtý, ben tam tersini düþünüyorum fener küme düþerse büyük ihtimal galatasaray 4.yýldýzý takar ve bu bütün taraftarlarýn eski formalarýný atmasý hepsinin en az 1 yeni forma almasý ve ekonomilerini çok ileri atmasý anlamýna gelir bence onlarda içten içe bunu en az býzým kadar istiyorlardýr haksýzmýyým ??
    Konu Selçuk Akgün tarafýndan (11.06.2013 Saat 23:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    >> ÞANLI TRABZONSPORUM <<

atomantcum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Siyasete girmekten kaçýnýyosunuz ama bunu sormak zorundayým çünkü siyasete karýþan, gezi parký açýklamasýyla direk trabzonspor yönetimi oldu. BMN'nin açýklamasýný okudum, tavrý tepkiyi genel olarak biliyorum ama sizce yönetim neden böyle bir açýklama yaptý? Hükümetin yanýnda olduklarýný bu kadar belli etme gayretleri ne anlama geliyor? Bu durum bizim için ilerde ne gibi tehlikelerin sinyalini veriyor?

Ýsmim Cumhur
    Konu atomantcum tarafýndan (11.06.2013 Saat 23:01 ) deðiþtirilmiþtir.

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bugün þike bölümündede yazmýþtým istediðim cevabý bulamadýk. belki sizin bir tahmininiz vardýr diye sormak istedim. þikebahçede 2 senedir uefaya mail gönderiyormuþ. sizce ne yazýp gönderiyolardýr? bir tahmininiz varmý?
    Konu yatmaztara tarafýndan (11.06.2013 Saat 23:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Murat abi sabaha kadar konuþsa dinlerim Çok keyif aldým teþekkürler.
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Hakan Can diyor ki "Tahkim Kurulu ancak yeni delil çýkarsa yeniden yargýlama yapabilir ama UEFA disiplin kurullarý zaten ayný deliller üzerinden karar verecek, yeni bir delil çýkmadýðý için kupa Trabzonspor'a verilemez..."
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakan Can diyor ki "Tahkim Kurulu ancak yeni delil çýkarsa yeniden yargýlama yapabilir ama UEFA disiplin kurullarý zaten ayný deliller üzerinden karar verecek, yeni bir delil çýkmadýðý için kupa Trabzonspor'a verilemez..."
    Tahkimin karari bozuldugu an, PFDK tekrar karar vermek zorunda. Yeni delil var veya yok, o karar bozulduktan sonra ayni karari almalari UEFA tarafindan olumlu karsilanmaz. Tahkimin kararida CAS tarafindan bozulabiliyor sanirim.

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

MUSTAFA K. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi bunlar küme düþse orada bile þike yaparlar alýþkanlýk olmuþdur artýk
    BÝZ ÖLESÝYE SEVDÝK!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Ilelioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tahkimin karari bozuldugu an, PFDK tekrar karar vermek zorunda. Yeni delil var veya yok, o karar bozulduktan sonra ayni karari almalari UEFA tarafindan olumlu karsilanmaz. Tahkimin kararida CAS tarafindan bozulabiliyor sanirim.

..
    Ben normal prosedürü kastettim yoksa tabii ki CAS süreci var ama bugün Türker Arslan da açýkladý bu çaptaki bir davanýn CAS süreci 1 yýla yakýn sürer...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Kulüplere o parayý kazandýran þey baþarýlarý deðil ki, medya tarafýndan parlatýlan rekabet duygusu tabi ki. Yoksa bir insanýn sadece futbol oynayarak reklamlarla birlikte yýlda 100 milyonlara varacak bir gelir elde etmesi baþka nasýl açýklanabilir?

Nereden
    Trabzon

Þenol Güneþ konusunu konuþmak istemiyorsunuz ama þunu gerçekten, Þenol Hoca sevgisi olan bi insan olarak söylüyorum, Þenol hoca Türkiye'nin en iyi hocalarýndan biri olmasýna raðmen bu þekilde davranmadý, örneðin transfer konusu, kariyerli bi hoca nasýl takýmýn eksiðini görüp transfer istemez, ben bugüne kadar Þenol hocanýn aðzýndan ben þu oyuncuyu istiyorum diye kesin biþey duymadým ki bunu Sadri Þener de söylüyor. Bu takýmýn en basitinden forvet eksiði kesin olarak görünürken hala transfer talebinde bulunmayan bi hoca mantýðýný gerçekten anlamýyorum.

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

TFF UEFA'nin verecegi tüm kararlara uymak zorunda demis Türker Arslan, yani TFF'de ayni cezalari kesmek durumunda mi oluyor bu durumda?

TFF'nin Ana Statüsünde yaziyormus.

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Evet, bizi taraftar olarak ne gibi tehlikeler bekliyor diye sormuþtum.

Ve evet, ben de muharrem ustaya ayný sebeple karþýydým, ayný þekilde hissettim.

Özetle bütün çýkarýmlarýnýz doðruydu ve cevapladýðýnýz için çok teþekkürler.

MUSTAFA K. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi konuþun ya bitirmeyin sakýn çay içerken çok güzel gidiyorsunuz
    BÝZ ÖLESÝYE SEVDÝK!

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Abi sizi çok dinledim, övdüm gerek duymadým bidaha yazmaya, biliyorsunuz zaten Ýlhan abi olmasa ismim Fe Özdem kalacak o kadar da katýlým gösteriyoruz ismimizi ezberletemedik
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    41

putinin rusyasi ile tayyibin Turkiyesi at basi cekisiyor insan haklari ihlallerinde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)