Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 170 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Radyo | Alihan Ertürk ve Murat Kuyumcu ile Sıcak Gündem | www.bmnradyo.com

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her zaman ki gibi malesef yine dinleyemiyorum ama iyi yayınlar kolay gelsin

realist07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

trabzonspor tarafından uefa daki duruşmalı davaya müdahillik için başvuruda bulunulduğu doğrumu? Mesut Er - londra
    Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi...

Onur Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

MRA hoca en fazla 3 veya 4 transfer yapacağız ddi. bu oyuncular arasında 1461 deki futbolcular var mı? 1461 den hangi oyuncular a takıma katılacak bilgilendirirseniz sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Muğla

benim anlamadığım şu arkadaşlar bana birisi açıklayabilirmi biz şikebahce ile eziktaş ceza alacak diyoruz adamlar durmadan transfer yapıyor bu nasıl oluyor ALLAH Aşkına demekki bu gelen topcular bir yerden garanti alıyor

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Katılıyorum bu 10 gün çok önemli. Lige moralli girmeliyiz ihtiyacımız olan bu

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

varsayalim fenerbahce, besiktas kümeye düsürüldü. sonra lig herhalde 16 takim ile oynanir. yayin gelirleri düser bazi kulüpler batar veya olumsuz etkilenir. 2013/14 dijiturkun son yili, onlarda iflas eder. yayin gelirleri ile ilgili öngörüleriniz nedir beyler?

yayin icin tskler
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün Aziz Yıldırım tüpçüyle neler konuştu acaba, direnişe başlamış bunlar, sırf bu gizli görüşmeler bile ülke futbolunun durumunu gösteriyor Uefaya..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sürpriz ziyarette ne oldu?
    F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın TFF ziyaretinde federasyon başkanından UEFA'ya karşı hukuksal destek istediği öğrenildi.

UEFA Disiplin müfettişlerinin şok sevk haberinin ardından iki gündür art arda toplantılar gerçekleştiren F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım bugün de TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Asbaşkanlardan Deniz Tolga Aytöre ile birlikte TFF'nin İstinye'deki merkezine gelen başkan Yıldırım ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve başkanvekili Servet Yardımcı'nın katıldığı zirve yaklaşık 1.5 saat sürdü.

TFF 1.başkanvekili Ufuk Özerten ve yönetim kurulu üyelerinden Cengiz Zükfikaroğlu'nun da o anda başkanlık katında olmasına rağmen bu toplantıya katılmamaları dikkat çekti.

TFF başkanının odasında gerçekleşen bu zirvede, F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Müfettiş mahkeme kararını esas alarak onun paralelinde bir rapor hazırlamış ve bizlere yollamış. Haliyle TFF yargı organlarının bu konuda verdiği kararlar dikkate alınmamış. Halbuki TFF'nin verdiği kararlar onlar için esas olmalıydı. Ama böyle yapmamışlar. Buda bir nevi o ülke federasyonun verdiği kararları yok saymak anlamına gelir. Bunu biz soracağız, ama bizden önce sizlerde sormalısınız. Bu yüzden bu olay sadece F.Bahçe'nin veya Beşiktaş'ın bir davası olarak görünmemeli" diyerek tepkilerini dile getirdiği öğrenildi.

F.Bahçe başkanı Yıldırım'ın,"Burada kulüplerimiz ve bizler kadar TFF'nin aldığı kararlara karşı yapılmış bir haksızlık var. Bunun için federasyonumuzda UEFA'ya "neden bizim kararlarımız yok sayılmıştır" diye sormalı" diyerek bu konuda hukuksal destek istediği belirtildi.

Federasyon heyetinin de, bu görüşmede F.Bahçe başkanı Yıldırım'ın bu serzenişini yerinde bularak "Bu ayrıntı elbette bizim de dikkatimizi çekti ve bizi de rahatsız etti. Öyle ki, talimatlar ve bu düzenlemeler UEFA'nın onayı alınarak yapıldı. Sevkden ilk planlanda bizim de anladığımız müfettişin federasyonun verdiği kararlardan hareket etmemiş olması. Elbette biz de bu merakımızı gidermek istiyoruz" diyerek destek verdiği ifade edildi.

TFF başkanı Demirören'in, bu ziyareti, "Türkiye futbol federasyonu olarak desteğe hazırız. Federasyonumuz nasıl bugüne kadar kulüplerimizin uluslararası arenadaki hukuksal mücadelesinde onların yanında olmuşsa bundan sonra da olacaktır. F.Bahçe'nin de Beşiktaş'ın da diğerlerinin de…" sözleriyle noktaladığı ifade edildi. Türkiye Futbol Federasyonunun önümüzdeki günlerde UEFA ile bu konuda bir görüşme yapmayı planladığı iddia edildi.
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Nereden
    Trabzon

Bugün ünal karaman (ntvsporda, utanmadan fenerin muhabirini yollamışlar birde neyse...) varolan kadroyu canlandırıp (nasıl yapacaksa artık, yani volkana altın semer vur volkan gene volkan) üst sıralara oynayacaklarını söyledi ama bu hiçbi Trabzonsporluya inandırıcı gelmemiştir kanımca, bu iş sizce sadece "Trabzonluluk Ruhuyla" olacak iş midir ? Bence değildir... Ayrıca da yabancı azaltmamız lazım çözüm bulmamız lazım diyor teknik ekip 2 yıldır, gene giden serkan oldu (serkanın gitmesi iyi oldu bence o başka, demek istediğim bu yabancı sorunu nasıl çözülecek ?
    Konu Gürkan Asma tarafından (11.06.2013 Saat 22:57 ) değiştirilmiştir.

[KAPLAN] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk defa dinleme fırsatı buldum. Yayın çok güzel. Ağzınıza sağlık.

Eğer fenerbahçe ceza alırsa bundan sonra maddi ve manevi tazminat davaları nasıl şekillenir ? Şampiyonun aldığı paradan ikincinin aldığı para çıkartılıp basit bir hesap yapılmayacaktır değil mi ? Futbolcu kayıpları vs. diğer etkenler göz önüne alınarak ciddi bir tazminat davası açılır mı ?
    .
    . Futbol yetenekli aptalların oyunu olmamalı.
    .

Selçuk Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Demin murat abi ünal aysalın fenerin küme düşmesi halinde açıklamasına bir yorum yapmıştı biletlerini daha yüksek fiyattan satmak vs gibi bir yorum yapmıştı, ben tam tersini düşünüyorum fener küme düşerse büyük ihtimal galatasaray 4.yıldızı takar ve bu bütün taraftarların eski formalarını atması hepsinin en az 1 yeni forma alması ve ekonomilerini çok ileri atması anlamına gelir bence onlarda içten içe bunu en az bızım kadar istiyorlardır haksızmıyım ??
    Konu Selçuk Akgün tarafından (11.06.2013 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.
    >> ŞANLI TRABZONSPORUM <<

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Siyasete girmekten kaçınıyosunuz ama bunu sormak zorundayım çünkü siyasete karışan, gezi parkı açıklamasıyla direk trabzonspor yönetimi oldu. BMN'nin açıklamasını okudum, tavrı tepkiyi genel olarak biliyorum ama sizce yönetim neden böyle bir açıklama yaptı? Hükümetin yanında olduklarını bu kadar belli etme gayretleri ne anlama geliyor? Bu durum bizim için ilerde ne gibi tehlikelerin sinyalini veriyor?

İsmim Cumhur
    Konu atomantcum tarafından (11.06.2013 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün şike bölümündede yazmıştım istediğim cevabı bulamadık. belki sizin bir tahmininiz vardır diye sormak istedim. şikebahçede 2 senedir uefaya mail gönderiyormuş. sizce ne yazıp gönderiyolardır? bir tahmininiz varmı?
    Konu yatmaztara tarafından (11.06.2013 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Murat abi sabaha kadar konuşsa dinlerim Çok keyif aldım teşekkürler.
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan Can diyor ki "Tahkim Kurulu ancak yeni delil çıkarsa yeniden yargılama yapabilir ama UEFA disiplin kurulları zaten aynı deliller üzerinden karar verecek, yeni bir delil çıkmadığı için kupa Trabzonspor'a verilemez..."
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Can diyor ki "Tahkim Kurulu ancak yeni delil çıkarsa yeniden yargılama yapabilir ama UEFA disiplin kurulları zaten aynı deliller üzerinden karar verecek, yeni bir delil çıkmadığı için kupa Trabzonspor'a verilemez..."
    Tahkimin karari bozuldugu an, PFDK tekrar karar vermek zorunda. Yeni delil var veya yok, o karar bozulduktan sonra ayni karari almalari UEFA tarafindan olumlu karsilanmaz. Tahkimin kararida CAS tarafindan bozulabiliyor sanirim.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

MUSTAFA K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi bunlar küme düşse orada bile şike yaparlar alışkanlık olmuşdur artık
    BİZ ÖLESİYE SEVDİK!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tahkimin karari bozuldugu an, PFDK tekrar karar vermek zorunda. Yeni delil var veya yok, o karar bozulduktan sonra ayni karari almalari UEFA tarafindan olumlu karsilanmaz. Tahkimin kararida CAS tarafindan bozulabiliyor sanirim.

..
    Ben normal prosedürü kastettim yoksa tabii ki CAS süreci var ama bugün Türker Arslan da açıkladı bu çaptaki bir davanın CAS süreci 1 yıla yakın sürer...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ankara

Kulüplere o parayı kazandıran şey başarıları değil ki, medya tarafından parlatılan rekabet duygusu tabi ki. Yoksa bir insanın sadece futbol oynayarak reklamlarla birlikte yılda 100 milyonlara varacak bir gelir elde etmesi başka nasıl açıklanabilir?

Nereden
    Trabzon

Şenol Güneş konusunu konuşmak istemiyorsunuz ama şunu gerçekten, Şenol Hoca sevgisi olan bi insan olarak söylüyorum, Şenol hoca Türkiye'nin en iyi hocalarından biri olmasına rağmen bu şekilde davranmadı, örneğin transfer konusu, kariyerli bi hoca nasıl takımın eksiğini görüp transfer istemez, ben bugüne kadar Şenol hocanın ağzından ben şu oyuncuyu istiyorum diye kesin bişey duymadım ki bunu Sadri Şener de söylüyor. Bu takımın en basitinden forvet eksiği kesin olarak görünürken hala transfer talebinde bulunmayan bi hoca mantığını gerçekten anlamıyorum.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

TFF UEFA'nin verecegi tüm kararlara uymak zorunda demis Türker Arslan, yani TFF'de ayni cezalari kesmek durumunda mi oluyor bu durumda?

TFF'nin Ana Statüsünde yaziyormus.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Ankara

Evet, bizi taraftar olarak ne gibi tehlikeler bekliyor diye sormuştum.

Ve evet, ben de muharrem ustaya aynı sebeple karşıydım, aynı şekilde hissettim.

Özetle bütün çıkarımlarınız doğruydu ve cevapladığınız için çok teşekkürler.

MUSTAFA K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi konuşun ya bitirmeyin sakın çay içerken çok güzel gidiyorsunuz
    BİZ ÖLESİYE SEVDİK!

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abi sizi çok dinledim, övdüm gerek duymadım bidaha yazmaya, biliyorsunuz zaten İlhan abi olmasa ismim Fe Özdem kalacak o kadar da katılım gösteriyoruz ismimizi ezberletemedik
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

putinin rusyasi ile tayyibin Turkiyesi at basi cekisiyor insan haklari ihlallerinde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)