Hesaplipazar
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 170 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: BMN Radyo | Alihan Ertrk ve Murat Kuyumcu ile Scak Gndem | www.bmnradyo.com

znur61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.12.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    22

Her zaman ki gibi malesef yine dinleyemiyorum ama iyi yaynlar kolay gelsin

realist07 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.12.2011
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    44

trabzonspor tarafndan uefa daki durumal davaya mdahillik iin bavuruda bulunulduu dorumu? Mesut Er - londra
    ampiyon yap bizi cehennemde yak bizi...

Onur Keskin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2008
    Nereden
    Samsun
    Ya
    28

MRA hoca en fazla 3 veya 4 transfer yapacaz ddi. bu oyuncular arasnda 1461 deki futbolcular var m? 1461 den hangi oyuncular a takma katlacak bilgilendirirseniz sevinirim.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Mula
    Ya
    43

benim anlamadm u arkadalar bana birisi aklayabilirmi biz ikebahce ile ezikta ceza alacak diyoruz adamlar durmadan transfer yapyor bu nasl oluyor ALLAH Akna demekki bu gelen topcular bir yerden garanti alyor

Berat Akay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2010
    Nereden
    Ankara

Katlyorum bu 10 gn ok nemli. Lige moralli girmeliyiz ihtiyacmz olan bu

Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..

6afak Aydn1 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

varsayalim fenerbahce, besiktas kmeye dsrld. sonra lig herhalde 16 takim ile oynanir. yayin gelirleri dser bazi kulpler batar veya olumsuz etkilenir. 2013/14 dijiturkun son yili, onlarda iflas eder. yayin gelirleri ile ilgili ngrleriniz nedir beyler?

yayin icin tskler
    burasi trkisch.

Grkan Asma - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2011
    Nereden
    Trabzon

Bugn Aziz Yldrm tpyle neler konutu acaba, direnie balam bunlar, srf bu gizli grmeler bile lke futbolunun durumunu gsteriyor Uefaya..

Trabzonspor Kongre yesi

Serdr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Srpriz ziyarette ne oldu?
    F.Bahe Bakan Yldrm'n TFF ziyaretinde federasyon bakanndan UEFA'ya kar hukuksal destek istedii renildi.

UEFA Disiplin mfettilerinin ok sevk haberinin ardndan iki gndr art arda toplantlar gerekletiren F.Bahe Bakan Aziz Yldrm bugn de TFF Bakan Yldrm Demirren'e srpriz bir ziyaret gerekletirdi.

Asbakanlardan Deniz Tolga Aytre ile birlikte TFF'nin stinye'deki merkezine gelen bakan Yldrm ile TFF Bakan Yldrm Demirren ve bakanvekili Servet Yardmc'nn katld zirve yaklak 1.5 saat srd.

TFF 1.bakanvekili Ufuk zerten ve ynetim kurulu yelerinden Cengiz Zkfikarolu'nun da o anda bakanlk katnda olmasna ramen bu toplantya katlmamalar dikkat ekti.

TFF bakannn odasnda gerekleen bu zirvede, F.Bahe Kulb Bakan Aziz Yldrm'n "Mfetti mahkeme kararn esas alarak onun paralelinde bir rapor hazrlam ve bizlere yollam. Haliyle TFF yarg organlarnn bu konuda verdii kararlar dikkate alnmam. Halbuki TFF'nin verdii kararlar onlar iin esas olmalyd. Ama byle yapmamlar. Buda bir nevi o lke federasyonun verdii kararlar yok saymak anlamna gelir. Bunu biz soracaz, ama bizden nce sizlerde sormalsnz. Bu yzden bu olay sadece F.Bahe'nin veya Beikta'n bir davas olarak grnmemeli" diyerek tepkilerini dile getirdii renildi.

F.Bahe bakan Yldrm'n,"Burada kulplerimiz ve bizler kadar TFF'nin ald kararlara kar yaplm bir hakszlk var. Bunun iin federasyonumuzda UEFA'ya "neden bizim kararlarmz yok saylmtr" diye sormal" diyerek bu konuda hukuksal destek istedii belirtildi.

Federasyon heyetinin de, bu grmede F.Bahe bakan Yldrm'n bu serzeniini yerinde bularak "Bu ayrnt elbette bizim de dikkatimizi ekti ve bizi de rahatsz etti. yle ki, talimatlar ve bu dzenlemeler UEFA'nn onay alnarak yapld. Sevkden ilk planlanda bizim de anladmz mfettiin federasyonun verdii kararlardan hareket etmemi olmas. Elbette biz de bu merakmz gidermek istiyoruz" diyerek destek verdii ifade edildi.

TFF bakan Demirren'in, bu ziyareti, "Trkiye futbol federasyonu olarak destee hazrz. Federasyonumuz nasl bugne kadar kulplerimizin uluslararas arenadaki hukuksal mcadelesinde onlarn yannda olmusa bundan sonra da olacaktr. F.Bahe'nin de Beikta'n da dierlerinin de" szleriyle noktalad ifade edildi. Trkiye Futbol Federasyonunun nmzdeki gnlerde UEFA ile bu konuda bir grme yapmay planlad iddia edildi.
    Byk Takm Byk Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

yelik tarihi
    21.11.2011
    Nereden
    Trabzon

Bugn nal karaman (ntvsporda, utanmadan fenerin muhabirini yollamlar birde neyse...) varolan kadroyu canlandrp (nasl yapacaksa artk, yani volkana altn semer vur volkan gene volkan) st sralara oynayacaklarn syledi ama bu hibi Trabzonsporluya inandrc gelmemitir kanmca, bu i sizce sadece "Trabzonluluk Ruhuyla" olacak i midir ? Bence deildir... Ayrca da yabanc azaltmamz lazm zm bulmamz lazm diyor teknik ekip 2 yldr, gene giden serkan oldu (serkann gitmesi iyi oldu bence o baka, demek istediim bu yabanc sorunu nasl zlecek ?
    Konu Grkan Asma tarafndan (11.06.2013 Saat 23:57 ) deitirilmitir.

[KAPLAN] - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

lk defa dinleme frsat buldum. Yayn ok gzel. Aznza salk.

Eer fenerbahe ceza alrsa bundan sonra maddi ve manevi tazminat davalar nasl ekillenir ? ampiyonun ald paradan ikincinin ald para kartlp basit bir hesap yaplmayacaktr deil mi ? Futbolcu kayplar vs. dier etkenler gz nne alnarak ciddi bir tazminat davas alr m ?
    .
    . Futbol yetenekli aptallarn oyunu olmamal.
    .

Seluk Akgn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.02.2013
    Nereden
    zmir
    Ya
    29

Demin murat abi nal aysaln fenerin kme dmesi halinde aklamasna bir yorum yapmt biletlerini daha yksek fiyattan satmak vs gibi bir yorum yapmt, ben tam tersini dnyorum fener kme derse byk ihtimal galatasaray 4.yldz takar ve bu btn taraftarlarn eski formalarn atmas hepsinin en az 1 yeni forma almas ve ekonomilerini ok ileri atmas anlamna gelir bence onlarda iten ie bunu en az bzm kadar istiyorlardr hakszmym ??
    Konu Seluk Akgn tarafndan (12.06.2013 Saat 00:00 ) deitirilmitir.
    >> ANLI TRABZONSPORUM <<

atomantcum - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Siyasete girmekten kanyosunuz ama bunu sormak zorundaym nk siyasete karan, gezi park aklamasyla direk trabzonspor ynetimi oldu. BMN'nin aklamasn okudum, tavr tepkiyi genel olarak biliyorum ama sizce ynetim neden byle bir aklama yapt? Hkmetin yannda olduklarn bu kadar belli etme gayretleri ne anlama geliyor? Bu durum bizim iin ilerde ne gibi tehlikelerin sinyalini veriyor?

smim Cumhur
    Konu atomantcum tarafndan (12.06.2013 Saat 00:01 ) deitirilmitir.

yatmaztara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Rusya
    Ya
    29

Bugn ike blmndede yazmtm istediim cevab bulamadk. belki sizin bir tahmininiz vardr diye sormak istedim. ikebahede 2 senedir uefaya mail gnderiyormu. sizce ne yazp gnderiyolardr? bir tahmininiz varm?
    Konu yatmaztara tarafndan (12.06.2013 Saat 00:01 ) deitirilmitir.
    Rabona'y Flip Flap ile tamamlam ilk ocuk...

Furkan zdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.01.2011
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

Murat abi sabaha kadar konusa dinlerim ok keyif aldm teekkrler.
    Her ey bittiinde, hatrlayacamz ey; dmanlarmzn szleri deil, dostlarmzn sessizlii olacaktr. (Alija Izetbegović)

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Hakan Can diyor ki "Tahkim Kurulu ancak yeni delil karsa yeniden yarglama yapabilir ama UEFA disiplin kurullar zaten ayn deliller zerinden karar verecek, yeni bir delil kmad iin kupa Trabzonspor'a verilemez..."
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ilelioglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    28

Alnt DeAgLeMaNyAq Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hakan Can diyor ki "Tahkim Kurulu ancak yeni delil karsa yeniden yarglama yapabilir ama UEFA disiplin kurullar zaten ayn deliller zerinden karar verecek, yeni bir delil kmad iin kupa Trabzonspor'a verilemez..."
    Tahkimin karari bozuldugu an, PFDK tekrar karar vermek zorunda. Yeni delil var veya yok, o karar bozulduktan sonra ayni karari almalari UEFA tarafindan olumlu karsilanmaz. Tahkimin kararida CAS tarafindan bozulabiliyor sanirim.

..
    stanbul Saltanatn 7 kez yktk, yine ykacaz, Bordo kanmzla Mavi gklere ampiyon TRABZONSPOR yazdracaz...

MUSTAFA K. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2013
    Nereden
    Trabzon

abi bunlar kme dse orada bile ike yaparlar alkanlk olmudur artk
    BZ LESYE SEVDK!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt Ilelioglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tahkimin karari bozuldugu an, PFDK tekrar karar vermek zorunda. Yeni delil var veya yok, o karar bozulduktan sonra ayni karari almalari UEFA tarafindan olumlu karsilanmaz. Tahkimin kararida CAS tarafindan bozulabiliyor sanirim.

..
    Ben normal prosedr kastettim yoksa tabii ki CAS sreci var ama bugn Trker Arslan da aklad bu aptaki bir davann CAS sreci 1 yla yakn srer...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Kulplere o paray kazandran ey baarlar deil ki, medya tarafndan parlatlan rekabet duygusu tabi ki. Yoksa bir insann sadece futbol oynayarak reklamlarla birlikte ylda 100 milyonlara varacak bir gelir elde etmesi baka nasl aklanabilir?

yelik tarihi
    21.11.2011
    Nereden
    Trabzon

enol Gne konusunu konumak istemiyorsunuz ama unu gerekten, enol Hoca sevgisi olan bi insan olarak sylyorum, enol hoca Trkiye'nin en iyi hocalarndan biri olmasna ramen bu ekilde davranmad, rnein transfer konusu, kariyerli bi hoca nasl takmn eksiini grp transfer istemez, ben bugne kadar enol hocann azndan ben u oyuncuyu istiyorum diye kesin biey duymadm ki bunu Sadri ener de sylyor. Bu takmn en basitinden forvet eksii kesin olarak grnrken hala transfer talebinde bulunmayan bi hoca mantn gerekten anlamyorum.

Ilelioglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    28

TFF UEFA'nin verecegi tm kararlara uymak zorunda demis Trker Arslan, yani TFF'de ayni cezalari kesmek durumunda mi oluyor bu durumda?

TFF'nin Ana Statsnde yaziyormus.

..
    stanbul Saltanatn 7 kez yktk, yine ykacaz, Bordo kanmzla Mavi gklere ampiyon TRABZONSPOR yazdracaz...

yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Evet, bizi taraftar olarak ne gibi tehlikeler bekliyor diye sormutum.

Ve evet, ben de muharrem ustaya ayn sebeple karydm, ayn ekilde hissettim.

zetle btn karmlarnz doruydu ve cevapladnz iin ok teekkrler.

MUSTAFA K. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2013
    Nereden
    Trabzon

abi konuun ya bitirmeyin sakn ay ierken ok gzel gidiyorsunuz
    BZ LESYE SEVDK!

Furkan zdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.01.2011
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

Abi sizi ok dinledim, vdm gerek duymadm bidaha yazmaya, biliyorsunuz zaten lhan abi olmasa ismim Fe zdem kalacak o kadar da katlm gsteriyoruz ismimizi ezberletemedik
    Her ey bittiinde, hatrlayacamz ey; dmanlarmzn szleri deil, dostlarmzn sessizlii olacaktr. (Alija Izetbegović)

ESER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    37

putinin rusyasi ile tayyibin Turkiyesi at basi cekisiyor insan haklari ihlallerinde
    "Belki bu dnya baka bir gezegenin cehennemidir" Aldous Huxley

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)