Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 449 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara-Gökdeniz-Musampa... Hangisi yedek oturmalı?

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek çözüm Şimek ise onu o zaman sol tarafta değilde, Hüseyinin yanında oynatmalı diye düşünüyorum.Takıma da acil bir santrafor lazım gerlir.Bu iş Ersen ile, Umut ile,Cem Demir ile olacak iş değil.A kalite bir santrafor'a ihtiyacımız var.Görüldüki Yattara bu takımda her zaman oynar(oynamalı) Gökdeniz ne kadar iyi oynarsa oynasın bence satılmalıdır.Marcelinho'ya bu takımda yazık oluyor.Adamın ne yapmak istediğini anlayan yok.

Bu arada bu takımın hocası lazaroni bu takıma yazık ediyor.Yönetimin yanlış tercihi nedeni ile bu senede kahr çekeceğiz.

Hani reklamlarda Turkcell süper lig, artık başlasın diyordularya;bende diyorumki: ''TURKCELL SÜPER LİG...KEŞKE BAĞLAMASAYDIN''

pembe gözlüklerle bakmayalım. marcelinho ne yapıyor? yani o kadar net poziyonalrı kaçırdıktan sonra. topu alıp geriye oynamak yıldız işi mi? onu yapan hüseyinimiz var zaten. bence bu takıma acil olarak ruh lazım. maçı izliyorum millette tık yok artık o eski heyecanını vermiyor takım.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

acilen şimek yedeğe çekilmeli.sadece bizde değil polonya milli takımında da etkisizdi.çok büyük bir düşüşü var.onun yerine musa ile başlasak daha iyi.tabi çeşke adem koçak kalsaydı en azında mücadele ediyordu.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

su szymeki satsınlar defansın ortasına yabancı bir stoper alsınlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

szymek kötü oynuyor diyoruz ama syzmek neden oynamıyor demiyoruz...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şu haliyle şimek in yedek olması bence daha mantıklı.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ckul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pembe gözlüklerle bakmayalım. marcelinho ne yapıyor? yani o kadar net poziyonalrı kaçırdıktan sonra. topu alıp geriye oynamak yıldız işi mi? onu yapan hüseyinimiz var zaten. bence bu takıma acil olarak ruh lazım. maçı izliyorum millette tık yok artık o eski heyecanını vermiyor takım.
    Ne pembe gözlüğü kardeşim...Golleri bir tek Marcelinho kaçırmadı dikkat edersen.Marcelinho'ya biraz zaman lazım ondan sonrada seyret bakalım nasıl bir adammış gör.
    Sen hangi maçı seyrettin bilmiyorum ama Marcelinho'ya ayak uydurabilecek bir tek sahada Gökdenizi gördüm.Bu adamı iyi seyredin.Yattara gibi zeki ve çok teknik bir adam.Topu istediği kişiye ve istediği yere tek pasta atabilen,birebirlerde adam eksilten bir futbolcu.Eğer bu adamıda sen yıldız değil deyipte eleştiriyorsan seninle futbol adına konuşacak fazla birşeyimin olduğunu zannetmiyorum.Adam bir tane geri pası yapınca yıldızlığından da olduya!ne diyeyim?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çift forvet oynayalımda kim yedek oturursa otursun....

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takımın genel olarak bi problemi var. bu takıma ronaldinho gelsin varlık gösteremez. çünkü hiçkimse oyuna katılmıyor. topu ayağından çıkaran seyrediyor. marcelinho ne yapsın br başına. yapsa bile nekadar yapabilir. takım oyunu oynayamadıktan sonra bu değişmez. herkes sorumluluk alacak. kimse top benden gitsin de ben sorumlu olmayayım diye düşünmeyecek. boşa kaçacak top isteyecek pozisyona girmek için aralara koşacak bi mücadee içinde olacakki bişeyler olsun. durarak hiç bir şey elde edilmez. ne yazıkki takım şuanda duruyor. sorumluluk alan 2 kişi olunca kaçınılmaz skorlar ortaya çıkıyor.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

2 sene önce şampiyonLuğa oynarken en büyük siLahLarımız Fatih, Yattara, Smek ve Gökdenizdi. Bu dördünü iLk 11'de gören rahip maça çıkmadan önce dizLeri titrerdi. Şimdi Fatih yok. Eğer o zamanki kadromuzu düşünerek Fatih ayarında bir oyuncu aLınsaydı şimdi bu oyuncuLardan hiç biri yedek kaLmazdı...

Ben yanıLmış da oLabiLirim ama benim düşünceLErim böyLe...

Alıntı TSigalko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O eski Şimek'ten eser yok şimdi.Böyle oynayacaksa gönderilsin.Aklı Celtic'te kaldı heralde.Onun yerine defansif bi orta saha alınmalı.

Bence akLı CeLtic'de kaLdığında değiL, takımdan küstürüLdüğü için kötü oynuyor. Zaten CeLtic'e gitmek istemesinin sebebi artık TS'nin şampiyonLuğa oynamayacağını düşünmesi. Bunu nerden anLadığınız diyeceksiniz. Hiç savaşa giden adam eLindeki en iyi siLahı başkasına verir mi? Smek de böyLe düşündü ve gitmek istedi. Bende oLsam beLki gitmek isterdim...
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Nereden
    İstanbul

şimek, jefferson derhal gönderilmeli fakat bunlarıda elimizden çıkarsak bub yönetim yerlerine transfer yapamazki

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu ankı kötü perfomansıyla szymek yedek oturmalı bence

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Szymeki küstürdü o ayı sadece yemek yiyor başka yaptıgı birşey yok
    adamın amacı belli tazminatını alıp gitmek
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar bu başlık içinde alınan futbolcular düzenli olarak tek tek yedek bırakılmalıdır. ZATEN 3 AYRI yerde yarışacağız bu adamlara bunu iyice anlatmak lazım.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Szymeki küstürdü o xxx sadece yemek yiyor başka yaptıgı birşey yok
    adamın amacı belli tazminatını alıp gitmek

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Ugur Kurucelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

szymekin yine form tutmasi en iyi "transferimiz" olur bu adama ne oldu bilmiyorum.
    orta sahanin beyniydi. Marcelinho yerinde oynatilmali yani forvetin arkasinda!!!

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

symek stadyumda bile oturmamalı o artık ülkesine dönsün bir adam bu kadar kaprisli olabilir mi???Yeter bu takım oyuncuların suratlarını çekemez...
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Nereden
    Kocaeli

Marselİnyoya KÖtÜ Dİyenİn Aklina ŞaŞŞarimm..futbol Bİlgİsİne ŞaŞarim..hangİ YÜzle Ona KkÖtÜ Dİyebİlİrsİnİz???hÜseyİn Gİbİ Pas ÖzÜrlÜ Bİ Adamino OlduĞu Tkaimda Marselİnyoda Mi SuÇ...problem Oonda Olsa Herta Brlİnd Yilin Futbolcusu SeÇİlmzdİİİ..bence Yedkt Oturmasi Grkn Bİrİ Varsa Bu KİŞİnİn HÜseyİn Kazmasi Olmasi Lazim...pres Yapan Futbolcu İstİyosaniz Da Hasani Oynatin...Şuanda En KÖtÜ Halİyl Bİl HÜsyİndn Daha Çok İŞ Yapiyor!!!hÜseyİnİn Yedk LÜbsİnİn Tadini Bİr Almasi Lazimm..Çok Şimardi Kenİnİ Bİ ...k Sanmaya BaŞladii.....

»
    Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Külünkoğlu tarafından (21.08.2006 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı haliskul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marselİnyoya KÖtÜ Dİyenİn Aklina ŞaŞŞarimm..futbol Bİlgİsİne ŞaŞarim..hangİ YÜzle Ona KkÖtÜ Dİyebİlİrsİnİz???hÜseyİn Gİbİ Pas ÖzÜrlÜ Bİ Adamino OlduĞu Tkaimda Marselİnyoda Mi SuÇ...problem Oonda Olsa Herta Brlİnd Yilin Futbolcusu SeÇİlmzdİİİ..bence Yedkt Oturmasi Grkn Bİrİ Varsa Bu KİŞİnİn HÜseyİn Kazmasi Olmasi Lazim...pres Yapan Futbolcu İstİyosaniz Da Hasani Oynatin...Şuanda En KÖtÜ Halİyl Bİl HÜsyİndn Daha Çok İŞ Yapiyor!!!hÜseyİnİn Yedk LÜbsİnİn Tadini Bİr Almasi Lazimm..Çok Şimardi Kenİnİ Bİ ...k Sanmaya BaŞladii.....

Üstadım laf attığını sandığın kişi hem bizim topçumuz hem de bizim adamımız..
    Bu ne öfke?
    Bu ne uslüp?
    Facebook

Sakin çocuk KHE

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence beğenmediğimiz hasan takımda en akıllı topu oynayan adam direk kaleye yöneliyor 4 maç izledim 4 maçta da kaleye gitmekte zorlandığımızı gördüm devamlı olarak hazırlık pasları yapıp topu kaybediyoruz ve geri pas yapmayı alışkanlık haline getirdik takımda ruh yok arkadaşlar eskiden böylemiydi herkes oyun kurmak için topun peşinde koşardı şimdi biri topu aldımı herkes izliyor yanına gidiyim berkaç yapıyım diyen yok herkes ayrı telden çalıyor bence teknik adam suçludur burda şut çekmeyi bilmiyoruz daha yaa
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ve dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama hüseyin kaptan olduktan sonra çok agresif olmaya başladı
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hasanıda kassan hüsoyuda soysan bunlar ın miladı tamam ,hasan boş koşuyor huseyinde ağır adam ,top ayagına gelince olur olmaz paslar,bide kaleci tolga ,jeffersonun yarısı olamaz bu kaleci ,petkoviçin 4/1 ancak

zaten tek forvet oynamamızın sebebide bu ,ofansif oyuncuların çokluğu bu takımda marcelino,ve iyibir yatttara garantı oynamalı ,gökdeniz ile simek de değişmel i one de 2 tane forvet,biri ersen diğeride umut olur,ayrıca murat ocakda antep macında cok iyiydi, hakkını vermek lazım ,bole devam ederse soldaki sorunu halledebilir,
    ben umutluyum antep macında hele bir 10 dk vardı 95-96 sezonundaki trabzonu gordum sanki,bir anda vanspor macını hatırladım olmayınca olmuyor,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır LazEkrem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oynatmasini bileceksin, eger oynatmasini bilmiyorsan marcelinho´yu aldirmicaksin !!!!!!!!!

ama komisyondan gelen $$$$ saolsun

smek tabiki.
    Ama bizim lazo hangi akıl veya mantıkla Yattara'yı kenarda tutuyo anlamış değilim.Gökdeniz herzaman oynar bu takımda.Marhelinho iyi adam ama top atacak adam bulamıyor ki!Sonuçta smek ya uyarılıp kendini bulana kadar yedeğe çekilmeli yada gitmeli.Budur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

szymek oturmalı.dün akşam tam bir hayalkırıklığıydı..
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara dışında kim oturursa otursun...

o olmayınca takım gol pozisyonuna giremiyor.. yattara-fatih imzalı golleri geçen yıl çok izledik. Fatih in yerini biraz olsun ersen tutar belki... umut zayıf kaldı, hücum varyasyonlarını zenginleştirmek lazım...bu konuya hocaların daha çok eğilmesi gerek.
    sağdan yattara-ersen... soldan marce-ersen.. göbekten şimek-ersen..
    forveti beslemek lazım...
    Konu cabri tarafından (21.08.2006 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.
    Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)