Sonuç: T.D. olarak en çok kimi istiyoruz?

Katılımcı sayısı
277. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Aykut KOCAMAN

14 5.05%
  • Ziya DOĞAN

61 22.02%
  • Giray BULAK

35 12.64%
  • Samet AYBABA

16 5.78%
  • Şenol GÜNEŞ

24 8.66%
  • Hüsnü ÖZKARA

8 2.89%
  • Ersun YANAL

56 20.22%
  • Ünal KARAMAN

32 11.55%
  • Lazaroni ile devam

6 2.17%
  • Yabancı Teknik Adam

25 9.03%
Sayfa 3 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 696 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni'nin Yerine Kim Getirilmeli?

TSigalko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ersun Yanal'ı isterdim ama Vestel'in başkanı onla daha uzun süreli çalışacağını açıkladı.Yılmaz Vural veya Samet Aybaba olabilir.
    Yeryüzü boşaldı habersiz miyiz ?
    Güneşe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kısakürek

Vegas
    Ziyaretçi

Alıntı TSigalko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal'ı isterdim ama Vestel'in başkanı onla daha uzun süreli çalışacağını açıkladı.Yılmaz Vural veya Samet Aybaba olabilir.
    Parayi bastridinmi alirsin, bu gayet acik artik kac milyon dolarsa tazminati verip manisaya alalim su Ersun Yanal'i.

Ben Ersun Yanal'dan baskasinin bu takimin basinda bu sene degil seneye de basarili olabailecegini dusunemiyorum.

Birde sunu ekleyeyim Ersun'u yeni yonetim getirmeli, brezilyali laz ile albayrak birlikte gitmeli. albayrak gitmesi takimin basina ya ahmet suat ozyaziciyi ya da sadi tekelioglunu getiri. cunku bizi perisan etmek icin geldi basa geldigi gunden beri belli.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Vegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parayi bastridinmi alirsin, bu gayet acik artik kac milyon dolarsa tazminati verip manisaya alalim su Ersun Yanal'i.

Ben Ersun Yanal'dan baskasinin bu takimin basinda bu sene degil seneye de basarili olabailecegini dusunemiyorum.

Birde sunu ekleyeyim Ersun'u yeni yonetim getirmeli, brezilyali laz ile albayrak birlikte gitmeli. albayrak gitmesi takimin basina ya ahmet suat ozyaziciyi ya da sadi tekelioglunu getiri. cunku bizi perisan etmek icin geldi basa geldigi gunden beri belli.
    Lig başlamadan niye alamadık.Tazminat parasını verseydik gelecekti.Ama yoook nerde beleş oraya yerleş politikası uygularsan böyle olur.
    N.F.Kısakürek

Trabzonspor_29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ZIYA DOGAN bosta suan, hemen ama hemen onu kapmalari lazim

bizi 100% o kurtarir bu durumdan, takimi taniyo!!!!!

mükemmel bi hoca, onu bizim takimin basinda görmek en büyü hayalim !!!
    Lazaroni ISTIFA !!!
    GO HOME LAZARONI!!!

http://img183.imageshack.us/img183/7522/tepe116ki1.gif

Vegas
    Ziyaretçi

Lig başlamadan niye alamadık.Tazminat parasını verseydik gelecekti.Ama yoook nerde beleş oraya yerleş politikası uygularsan böyle olur.
    Kardes zaten not olarak dustum, once karabayrak'in yonetimi gitmeli onlar basta oldugu surece ekrem al'i bile getiremez bu takimin basina. yeni yonetim istesin ersun yanal'i. eger kulubun butcesi mani olursa tazminata tarfatardan toplasinlar ben inaniyorumki birkac gun icinde ersun yanali alacak parayi sadece tarfatarar toplar veiri.

Nereden
    Kocaeli

Kardes zaten not olarak dustum, once karabayrak'in yonetimi gitmeli onlar basta oldugu surece ekrem al'i bile getiremez bu takimin basina. yeni yonetim istesin ersun yanal'i. eger kulubun butcesi mani olursa tazminata tarfatardan toplasinlar ben inaniyorumki birkac gun icinde ersun yanali alacak parayi sadece tarfatarar toplar veiri.
    He evet görmemişim kusura bakma.Vestel bırakmaz ama adamı.Enayimidir Vestel.Şampiyonluğa oynarken.
    N.F.Kısakürek

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Albayrak baskan olarak suana kadar iyi isler yapmadi denilemez,bence albayrak degil yönetim gitmeli,baskan degistirmekle olacak is degil bu hersey profesyonelce islenilmeli,transferinden tut altyapinin miniklerine kadar,malzemecisine kadar hersey profesyonelce olmali...
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Milyon değil ya..
    Yanlış bilmiyorsam 750 bin dolar ki o da artık fazla dokunmamalı..
    Ama her fırsatta söyledim yine söyleyeyim..

Ünal Karaman benim gönlümde yatan tek aslandır şu şatlar altında..

Asıl en güzeli Übal Karaman'ın yardımcısı olduğu bir Şenol Güneş'tir ama Şenol Hoca'nın tekrar bizimle çalışacağından şüpheliyim..

Yahu bu adam gitsin de kim gelirse gelsin artık..

Maşallah, dünya üzerinde var olabilecek en dandik adamı bulmuşuz; bundan sonrasının daha kötü olma ihtimali yok!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

YAA Baştan alacaktık şu Ersunu!!! OFF şimdi çok sinirlendim. Milli takımdan beri ben bu adamı takip ediyodum ve hep seviyodum. Bu yönetimden önceki yönetim Ersun işsizken gittiler Fransadan kovulmuş Halilhodziçi getirdiler. Bu yönetime bi şans daha doğdu gittiler Brezilyanın vasat hocalarından birisini getirtiler. AHHHH!!!! Anlamıyorum bizim yönetimi beee! Ver parayı al Ersun hocayı. 750.000 çokmu para tazminat için. Kalenin dibinden gol kaçıran futbolcuya kaç milyon dollar veriyosun Ersun Yanala o kadar para veremiyosun.

bence bütün idari kesim gitmeli

önce başkan sonra da Trabzonu AKPye peşpeş çekmeye çalışanlar

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca Trabzonspor'u batırmaya gelmiş.
    Şenol Güneş yada Giray Bulak birisi tezelden takımın başına ama acil olarak.
    Lazaroni ile tutmayacak adamın kaderi bu.

Vegas
    Ziyaretçi

He evet görmemişim kusura bakma.Vestel bırakmaz ama adamı.Enayimidir Vestel.Şampiyonluğa oynarken.
    Vestel ve sampiyonluga oynamak. Guldurme bnei aksam aksam
    Zorlu Grubu'nun baskaninin bir ozel soylesisine bak bakalim febe yada gese'lidir ve son birkac haftaya eger iddiali girerlerse bir tanesine bagislar sampiyonugu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hacıosmanoğlu yakında tavrını koyar zaten....
    lazaroniye de rum maçında protesto gelir...
    yönetime öyle ya da böyle gelecek ...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

samet aybaba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence 7. hafta sonuna kadar sabredelim bejekeden 5 gayseden 3 yeyince teknik direktör değiştiririz.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun YANAL.. Olmadı Samet AYBABA oda olmadı Ziya DOĞAN oda mı olmadı Giray BULAK

en azından 2. olur bu takım..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hocayı gönderene kadar ''bizim kaleci sıkıntımız yok , kalecilerimize güveniyoruz'' diyen yönetimi yollasak nasıl olur ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence 7. hafta sonuna kadar sabredelim bejekeden 5 gayseden 3 yeyince teknik direktör değiştiririz.
    kalede öz evladımız Tolga olduğu sürece bjk 5 gs den 3 yememiz kadar doğal bişey yok.Nede olsa bunlar bizim öz evletlarımız sahip çıkmamız lazımçTrabzonspor bize yabancı bari öz evlatlarımızı kurtaralım.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

kimse gelmesin ben gider yaparım hocalagı
    ole dolar la falan da işim olmaz asgari ücret +ssk+-yol yeter fazla bile
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

lucescu gelse ii olur aslında.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bordomavi netten bi teknik heyet oluştursak lazaroniden daha iyi bilir takımda kimlerin oynayıp oynamayacağını.... lazaroni gitsin kim gelirse gelsin...
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

Naim
    Ziyaretçi

Devre arasına kadar kesinlikle Hüsnü Özkara hoca

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın başındaki Hocayı bilerek sabote eden varsa Allah ona Trabzonspor'un teknik direktörü olmayı nasip etmesin,aynı şekilde yönetim ve başkanın başarısız olmasını isteyenlere de nasip olmasın başkanlık ve yönetim.

Şimdi Lazaroni'nin yerine kim gelirse gelsin bu sezon ölür,takımı tanımasıydı falan derken yarıştan koparız.Başarısızlığın bahanesi de hazır takımı ben kurmadım.

Ama şunu açık ve net söyleyeyim Lucescu'yu alsaydık,inanın odunları bile kullanıp takımı başarılı yapardı.Lucescu'ya biraz fazla para verirsin ama futbolcu masrafın yarı yaırya düşer.Yerli olarak bu futbolcuların altında ezilmeyecek Hoca yol maalesef.

Perşembeye kadar Trabzonspor'u seven ortamı germez.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    İstanbul

Standart Teknİk DİrektÖr Sorunu

bir kere trabzona öyle kariyerli başarılı yabancı teknik direktörü getiremezsin. e madem yapamıyorsun o zaman yerli alacaksın. ayrıca yerli teknik direktörlerin motivasyon gücü üst seviyede olmuştur hep. bence ersun yanal, ama ziya hoca da olabilir

ISTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart oylama

Samet AYBABA

Arkadaşlar bununla ilgili forumda bir oylama yapılamaz mı? Üç, beş yerli veya yabancı TD adayı olur herkes oy verir mesela

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)