Sonuç: T.D. olarak en çok kimi istiyoruz?

Katılımcı sayısı
277. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Aykut KOCAMAN

14 5.05%
  • Ziya DOĞAN

61 22.02%
  • Giray BULAK

35 12.64%
  • Samet AYBABA

16 5.78%
  • Şenol GÜNEŞ

24 8.66%
  • Hüsnü ÖZKARA

8 2.89%
  • Ersun YANAL

56 20.22%
  • Ünal KARAMAN

32 11.55%
  • Lazaroni ile devam

6 2.17%
  • Yabancı Teknik Adam

25 9.03%
Sayfa 28 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28
Toplam 696 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 696 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni'nin Yerine Kim Getirilmeli?

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bıraktığı halde o takım t.d. sür maçları kazandı. takım gibi oynadı deli. ve ve ön eleme şansını yakalıdı 2. bitirerek.
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

arkadaşlar oyle kusur aramaya başlarsak kusur bulamayacağımız adam yok.
    sonra ziya doğanın başarılı olduğuna inanıyorum.çok önemli iki hatası oldu.ama bunların farkına varabilecek ve tekrarlamaycak bir adam olduğunu düşünüyorum.şu an birini getir desem size hemen şu an ziya doğan dan daha fazla güvenebileceğiniz bir adam var mı?benim yok.onun zamanında bu takım futbol oynuyordu.hatırlarsanız bizim için Türkiye de en iyi futbolu göze en hoş gelen futbolu trabzon oynuyor diye onun zamanında deniliyordu her kesim tarafından.adam gibi adamdır.sorumluluğunun da farkındadır.bu takımı da düze o çıkarır.aslanlar gibi de oynatır.taraflı tarafsız herkes de bi adam gibi zevkli maçlar izler.

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yanlız ziya hocayı büyük maçlarda göremezsiniz
    eski hocaların gelmesini istemem çünkü mutlaka onlara muhalefet eden olacaktır geçmiş yanlışlarından dolayı o yüzden yeni yerli bir hocanın gelmesi lazım
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı volcano61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar oyle kusur aramaya başlarsak kusur bulamayacağımız adam yok.
    sonra ziya doğanın başarılı olduğuna inanıyorum.çok önemli iki hatası oldu.ama bunların farkına varabilecek ve tekrarlamaycak bir adam olduğunu düşünüyorum.şu an birini getir desem size hemen şu an ziya doğan dan daha fazla güvenebileceğiniz bir adam var mı?benim yok.onun zamanında bu takım futbol oynuyordu.hatırlarsanız bizim için Türkiye de en iyi futbolu göze en hoş gelen futbolu trabzon oynuyor diye onun zamanında deniliyordu her kesim tarafından.adam gibi adamdır.sorumluluğunun da farkındadır.bu takımı da düze o çıkarır.aslanlar gibi de oynatır.taraflı tarafsız herkes de bi adam gibi zevkli maçlar izler.
    Ziya döneminde denmiyodu Şenol Hoca zamanında deniyodu küçük bir düzeltme yapma ihtiyacı hissettim Şenol Hoca hatalar yapmıştır ancak güzel şeylerini de görmemezlikten gelmeyelim Ziya Doğan korkak bir futbol oynatmıştır ama başarı sağlamıştır ama oynanan futbolu ben asla beğenmemişimdir! Şenol Hoca gelip takıma futbol oynamayı öğretmiştir..
    Gelelim şimdiki hoca meselesine bence hoca ile en azından ilk yarı bitimine kadar devam etme taraftarıyım toplayabildiğimiz kadar puan toplayım 30-35 arası bir puanla devre arasına girebilirsek..
    Kişisel görüşüm hoca olarak eskileri bir kenara bırakmamız ve genç ateşli heyecanlı kariyeri olan değil kariyer yapmak siteyen biri olmalıdır bu da gerçek adam gibi adam olan Ünal Karaman olmalıdır..Zamanı bence gelmiştir..
    sanırım 2001 yılından beri milli takımda yardımcı antrenörlükten bugün 2006 yılına kadar A2 milli takım t. direktörlüğüne dek 5 yıldır hocalık yapmaktadır bence bunu hakediyor..Ve ona inanıyorum kişisel görüşüm..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

eeee Yönetim anlaşmış ziya hocayla fanatik yazıyo. Bugünde açıklayacaklarmış.

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya döneminde denmiyodu Şenol Hoca zamanında deniyodu küçük bir düzeltme yapma ihtiyacı hissettim Şenol Hoca hatalar yapmıştır ancak güzel şeylerini de görmemezlikten gelmeyelim Ziya Doğan korkak bir futbol oynatmıştır ama başarı sağlamıştır ama oynanan futbolu ben asla beğenmemişimdir! Şenol Hoca gelip takıma futbol oynamayı öğretmiştir..
    Gelelim şimdiki hoca meselesine bence hoca ile en azından ilk yarı bitimine kadar devam etme taraftarıyım toplayabildiğimiz kadar puan toplayım 30-35 arası bir puanla devre arasına girebilirsek..
    Kişisel görüşüm hoca olarak eskileri bir kenara bırakmamız ve genç ateşli heyecanlı kariyeri olan değil kariyer yapmak siteyen biri olmalıdır bu da gerçek adam gibi adam olan Ünal Karaman olmalıdır..Zamanı bence gelmiştir..
    sanırım 2001 yılından beri milli takımda yardımcı antrenörlükten bugün 2006 yılına kadar A2 milli takım t. direktörlüğüne dek 5 yıldır hocalık yapmaktadır bence bunu hakediyor..Ve ona inanıyorum kişisel görüşüm..
    maçları izlemesek kandıracaksın bizi.adam iyi ki 2-3 önemli maçta korkak oynattı hemen genelleştirdin bravo.şenol hoca zamanında futbol oynadıkda kaldı güzel oynaması.ziya doğanın döneminde en güzel futbolu oynadık onun zamanında bizim için öyle deniliyordu.şimdi de tek ilaç oduuuuuuuuuuurrrrrr.

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim burda Ziya Dogan in kariyerini tartismak gibi bir dusuncem kesinlikle yok.Samet hocadan sonra devre arasi gibi takimin basina geldi.Gozle gorulur iyilesmeler oldu takimda.Ancak ne zaman ki sampiyonluk parolasiyla yeni sezona basladik takim eski goruntusunden uzak bir futbol oynamaya basladi.Bu da sunu gosteriyor ki Turk hocalarin geneli buyuk hedefleri olan takimlari calistirirken sorun yasiyor.Yinede su anda icinde oldugumuz durumdan bizi kurtarabilecek bir kac isimden biridir Ziya Dogan.Alternatifleri sıraladıgınzda sunu goreceksiniz ki adi gecen yerli hocalarin hemen hemen hepsi icin ayni sorunlar gecerli.Dolayisiyla takimiz icin hayirli olacaksa hosgeldin Ziya Dogan...
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben sahada top oynatacak adam saldıracak bi takım mücadele edecek bi takım defans yapmayan bi takım istiyorum defans yapıpda kontradan bi gol atarım deyen hoca istemıyorum takım saldıracak varmı bole bı hoca o gelsin
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aykut Kocaman
    61>34

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Hoca gelecekse basına mesafe koyması lazım. Trabzonspor'un hocasına sen diye hitap edemez medya. Siz diyecek. Bıyık altında da gülmeyecekler. Ziya Hoca emekçi ama yeterli mi şüphelerim var
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

abbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben hala ersun yanal dan yanayım.. vestel manisa ya bile oynattığı oyunu görmüyormusunuz.. galatasaray a tarihi fark atıcaklardı bu sene.. hem oyuncu beceriksizlikleri hemde hakem kurbanı oldular.. vestel 2-0 öndeydi ama ne bi geriye çekilme düşünceleri vardı ne de topu cevirme.. sürekli hücum oynatıyo.. vestel e bile!
    sürmene

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar bizler kendi aramızda para vermeden varsayımlar üzerine bir hoca üzerinde uzlaşamıyoruz bu yönetim bedel ödeyerek ve şartlarda anlaşarak kimi bulupta bize kabullendirecek!!!Adamlar kimi alırsa alsın demekki içimizde gelen hocayı beğenmeyen olacak ve yönetim yanlış yanlış yaptı diye eleştirilecek.(Gerçi bu yönetimin neyi doğruki)Bizler ne dersek diyelim taraftarı takan yok sayın başkanımız bu gidişle ist.bşbelediyenin hocasını zarzor getirirse şaşırmayın!!!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı mahmuter61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizler kendi aramızda para vermeden varsayımlar üzerine bir hoca üzerinde uzlaşamıyoruz bu yönetim bedel ödeyerek ve şartlarda anlaşarak kimi bulupta bize kabullendirecek!!!Adamlar kimi alırsa alsın demekki içimizde gelen hocayı beğenmeyen olacak ve yönetim yanlış yanlış yaptı diye eleştirilecek.(Gerçi bu yönetimin neyi doğruki)Bizler ne dersek diyelim taraftarı takan yok sayın başkanımız bu gidişle ist.bşbelediyenin hocasını zarzor getirirse şaşırmayın!!!
    hüsnü özkarami neydi ismi bizim yardimci td miz zaaten ist.b.b. nin albayrak zamanindaki td si

Nereden
    İstanbul

Hüsnü Özkara başkanın adamı olarak görülüyorsa Lazaroni'yi kaale alan tabiki olmaz
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal karaman olsun
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun yanal nerden cıktı ya
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Nereden
    İstanbul

Lazaroni gitti

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kuzey tv de alt yazı geçmiş. Ziya Doğan geldi diye.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

honeylip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bnm İçimde Ziya DOĞAN war
    Verdiklerin ve Vermediklerin İçin Şükürler Olsun allah,ım

KRALımız olmadan trabzonspor düşünemiyorum way halimize artık wayyy :(
    Henry shevchenko Ronaldo bi yana Fatih Tekke ( Kralımız Bi yana )
    Baskanımız ve yöneticiler Ne akla kulluk ettiler anlamadım :(

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Doğan gelmiştir, bu tartışmanın miadı da dolmuştur.. Ziya Doğan hayırlı uğurlu olsun..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

He tam olmuş Ziya Doğan 61 oy almış.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)