Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni Yönetimini Ýyisiyle Kötüsüyle Yorumlayalým

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Yönetime de kýzýyorum ama þu kadroya bakýnca bu kadar rezil futbol oynatan hocanýn bu gece kovulmasý lazým. En azýndan özkara tecrübe kazansýn elin gavurlarýna para yedireceðimize.. Bir takým ancak bu kadar kötü oynatýlýr...
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý cabri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    lazaroninin menejeri falan mýsýn sen? yada futboldan hiç anlamýyorsun... kendi yazdýklarýný tekrar oku bakalým anlamsýz konuþan kim..
    Bak arkadaþým, bana tripli konusma açýlmýþ konu varsa beni deðil lazoroniyi eleþtir tamam mý bunu anlatýyorum sana bana sinir etme adamý, cevap ver, Lazaroninin menejeri misin gibi dikdatör laflar etme, okey ? kendi iþine bak, takýma eleþtiri yap, herkes düþüncesini paylaþacak ..

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neyse arkadaþlar ben bu gece kaçar, sinirlenmekte hepiniz haklýsýnýuz bende deli oluyorum ama suç kimde derseniz : tek cevabý var Yönetim!!!! (Gecikmiþ transferler, istikrarsýz yönetim, aðýrlýk koyamamak) herkese iyi GEceler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

iyisini bilemem ama oyunu okuyamadýðý kesin...
    hala kafasýnda bir kadro bile yok...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

ahmetansu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    39

valla herþeyi bi yana býrakýn
    kendinizi su maçta sahada ki futbolcunun yerine koyun
    gaziantep in götü boklu taraftarý baðýrýyo trabzon kumeye diye.
    ne yaparsýnýz.
    valla ben bunlarýn yerinde olsam formamý cýkartýrým giderim. mesela hasanýn yerinde olsam giderim heralde.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Rasim YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

Alýntý AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en iyisimi forumdan cikmak cok pis sovesim var cunku
    abi sen beni güldürdün allahta seni güldürsün
    ihtiyacým vardý
    O Kupa Buraya Gelecek....

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý respect_zephyr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bak arkadaþým, bana tripli konusma açýlmýþ konu varsa beni deðil lazoroniyi eleþtir tamam mý bunu anlatýyorum sana bana sinir etme adamý, cevap ver, Lazaroninin menejeri misin gibi dikdatör laflar etme, okey ? kendi iþine bak, takýma eleþtiri yap, herkes düþüncesini paylaþacak ..
    saygýsýzlýk yapma.... hem futboldan anlamýyorsun hem de ýsrar ediyorsun... bu rezil futbolu oynatan hocaya sahip çýkacak tek kiþi vardýr o da menejeri!!

sen hocayý savunacaðýna kendi futbol bilgini ve üslubunu sorgula önce.
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

zedboysts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ya kardeþim nelerden bahsediyorsunuz ya sen kendi evinde olsan neyse de deplasmanda oynuyorsun ve gaziantep deplasmaný çok zor bir deplasmandý ya çaðdaþ veya erdinçi bi kere ferhatýn yerine oynatacaksýnsenin üç tane oyuncu deðiþtirme hakkýn var beðenmezsen çýkarýrsýn ikincisi sen yeni durumda iken takýmdan forvet çýkarmýyacaksýn çükü kaybedeceðin biþe yok ki iikini gölü yesen sanki ekstradan bi de puanýný silecekler sanki umutu çýkarmýyacan ya daumutu çýkarýcan bi de baþka bioyuncuyu ersen martinle ömer rýzayý oynatcan baþka öamtýklý bi çözüm yok
    Barýþ Memiþ - Ýbrahima Yattara yeni ikili...

Nereden
    Ýstanbul

lazaroniye þunun için kýzýyorum ... yattara yý niye oynatmazsýn be adam ... bu arada ben ersan martini çok begendim ... bence gökdeniz de iyi idi ... GS nin 5 puaný var BJK nýn ya 5 olacak ya 7 fb nin 9 bizim 1 ...... sayýn baþkan artýk iyi niyetli oldugunuz vs önemli deðil sayýn baþkan bu takýma artýk KALECÝ al sol tarafa adam al .. artýk al baþkan ... sermayeden çok yemeye baþladýk ...baþkan unutma aralýkta kongre var .... trabzonspor tarihinin en kötü baþkaný olmaya adaysýn bunu deðiþtir ...ha bir de fatih tekke yi satan baþkan olarak kalacaksýn ... sayýn baþkan olabilir futboldan çok anlamayabilirsin normaldir ama sayýn baþkan tribünden dahi bu takýmýn sol tarafýnýn topal kalesinin boþ oldugunu da görmüyorsun ... ben artýk lazaroniye bir þey demiyecegim hatta yattara yý kesme hastalýgýndan kurtulursa ben tek forvet oynamasýný da karþý deðilim hatta tek forvet oynasýn çünkü yattara gökdeniz marcelinho þimek oldugu yerde tek forvet yeter.... o goller nasýl kaçtý kaleci nasýl kurtardý hayret bir þey ya ...ama karþý tarafta kaleci vardý biz de ise .................................................. ..........................

saygýlarýmla

Nereden
    Ýstanbul

ben kaçar rezil ettiler bizi yönetim , hoca moca hepsi mahvetti.....çok sözler söyleyecem ama terbiyem müsade etmiyo

albayrak ve saz arkadaþlarý istifa...........

kanca mýsýn nesin sende dön artýk brezilyadan yeter artýk yediðin paralar

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

oh yatýþtým biraz....yada sinirden gülüom ama..hala bu lafa gülüomm..
    AkcaabatliTS tarafýndan yazýlan
    en iyisimi forumdan cikmak cok pis sovesim var cunku

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Ýki tarafýnda iyi yönünü göremiyorum.

OZDEN61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

hasan ve huseyini yan yana oynat, yattara yý ilk 11 e alma, isteksiz sykowyaký dakikalarca oynat. yaw bu hocanýn neresi iyi. ben bu kafayla ondan iyi oynatýrým onu. ikimiz arasýnda bir fark olmalý lazaronii, hoca müsvettesi. iyi bir hoca olsa calýstýrdýgý takýmlarda en az 2-3 sene kalýrdý. bi bakýn gecmisine...
    1984 - 1986 Flamengo (Brezilya)
    1987 - 1988 Vasco de Gama (Brezilya)
    1988 Al Ahli (Suudi Arabistan)
    1989 Grêmio (Brezilya)
    1989 Paraná (Brezilya)
    1989 - 1990 Brezilya Milli Takýmý
    1990 - 1992 Fiorentina (Ýtalya)
    1992 - 1993 Al-Hilal (Suudi Arabistan)
    1992 - 1993 Bari (Ýtalya)
    1992 - 1993 Leon (Meksika)
    1994 Vasco de Gama (Brezilya)
    1996 - 1997 Fenerbahçe (Türkiye)
    1999 Shangai Shenhua (Çin)
    2000 Jamaika Milli Takýmý
    2000 - 2001 Botafogo (Brezilya)
    2001 - 2002 Yokohama Marinos (Japonya)
    2003 - 2004 Al Arabi (Kuveyt)
    2004 - 2005 Jamaika Milli Takýmý
    2005 Juventude (Brezilya)

NGeN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

gir bir tane spor sitesine puan durumuna bak bakalým
    sana ne anlatýcak.....
    aslýnda sana o tablo ne deniceðini göstericek

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

hala istifa etmedimi bu ak sakallý lazaroni...??

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

ey lazaroni, elinde boylebir kadro varken sen hala bu takimi oynatamiyorsan ve ey yonetim boyle beceriksiz bir hocayi hala gondermemissen yaziklar olsun.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

Kazým Koyuncu Ve Trabzonspor!

Yazýya baþlarken þunu söylemeli;

Ne Trabzonspor Kazým Koyuncu ile tek baþýna anlatýlabilir; ne de Koyuncu’unu ufkunu anlatmaya tek baþýna Trabzonspor yetebilir.

Ama þunu da rahatlýkla söyleyebiliriz;

Kazým’ýn hayata karþý duruþuyla Trabzonspor’un duruþu bire bir örtüþüyordu. Bugün 1. ölüm yýldönümünü yaþadýðýmýz bu “güzel” insan için bordo mavi formanýn hangi anlamlarý taþýdýðýný; özellikle Kazým’ý sevip de, Ýstanbul kulüplerinin peþinde koþan kardeþlerimize, kendi sözleriyle hatýrlatýyorum.

“Eðer bir bölgeyi bir coðrafyayý temsil etmek ve onun özelliklerini taþýmaksa bir futbol takýmýna düþen, bunun Türkiye'deki adý Trabzonspor'dur. Bu takýmýn bütün tartýþmalarýn dýþýnda bir havasý, bir baþkalýðý vardýr. Öteki takýmlarýn da vardýr ama Trabzon bir baþkadýr. Ýnatçýlýðýmýz, oyunu çirkinleþtirmeden futbol oynama isteðimiz tamamen bölgenin yöresel özelliklerine hizmet etmiþtir. Ya da etmelidir.”

“baþkalýðýmýzdýr Trabzon bizim. En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor”

“Notalarýmý, parmak uçlarýmdan akýp giden zamaný, yüreðimi ortaya koyardým... Trabzonsporlu topçularýn da öyle olmasýný istiyorum.”
    "Bendeki Trabzonspor sadece futbolu temsil etmiyor, zaten etmemeli de... Trabzonspor, Türkiye’de sürekli þampiyon olanlar dýþýnda olan her þeyi temsil ediyor”

"Trabzonspor’un bendeki ifadesi, statükonun karþýsýnda yer almasý, statükoyu parçalamasý, güçlülere karþý güçsüzlerin var olduðunu ve onlarýn da bir þeyler yapabileceðini göstermesidir. Trabzonspor, sadece bir yöre takýmý olarak ben de ifade bulmuþ olsaydý, bu lokal bir þey olurdu ve de çok doðru temellere oturmamýþ olurdu. Oysa Trabzonspor, sadece Trabzon’ u deðil tüm Karadeniz’i aþmýþ bir olgu. Evrensel deðerlere sahip olan benim için de Trabzonspor, Türk futbolunun en evrensel deðeri ve en önemli unsurudur."

sen rahat uyu kazým abi...

ahmetansu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    39

valla adam 3 haftada mezarýnda ters dondu ne rahat uyusu.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lazoroni bi karizmasý yok bi kere.. Apoel Denizli ve Beþiktaþ maçý sonrasý..

Yönetim de gider lazo da gider..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

TSigalko - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    34

Lazaroni'nin futboldan anladýðý falan yok.Nasý Brezilya milli takýmýna almýþlar hayret.
    Yeryüzü boþaldý habersiz miyiz ?
    Güneþe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kýsakürek

trapesus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

böyle tiniyetsiz yönetim varken lazaroni adýna baþlýklar açýp uyutun milleti bakalým. Öyle ya bütün hata gariban lazaronide. Yönetim adam olsaydý o zaman da takýmýn baþýna getirmeseydi bu arkadaþý.
    öyle yanlýþ þeylere takýlýyoruz ki olayýn özünü kaçýrýyoruz. Trabzonsporumuz elden gidiyor arkadaþlar. Uyuyun siz daha. Tatlý rüyalar..
    Ýnsan sevdiðini býrakmaz... FATÝH AKIN

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Lazaroni yi iyidir diye savunabilecek hiç bir özelliði yok.
    Kulübesinde ödü kopuyo herifin kendine güveni yok.
    Çünkü ne olduðunu iyi biliyo. Daha oyalamasýn bizi düþsün yakamýzdan.

wasp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bütün mesajlarý okudum ama oyunucu seçimi ve maç içi oyuncu deðiþiklikleri dýþýnda kimseden bi yorum veya eleþtiri görmedim. Yok neymiþ o adam niye oynamadý, bu niye oynadý, þu yanlýþ yerde. Aslýnda Bu tip tartýþmalar ikinci planda kalmalý. Baþarýlý olmak isteyen takým oyuncuyla deðil sistemle oynar.. Lig baþladý baþlayalý tüm resmi maçlarý izledim ve gördüðüm o ki, bu takýmýn bir sistemi, bir hucum organizasyonu yok. Adam takýmý kuruyo çayýra salar gibi sahaya sürüyor. Hiçbir t.d., takýmýna ortasahada bu kadar çok enine pas yaptýrmaz. Tamamiyle zaman kaybý olduðu gibi tam anlamýylada büyük bir risk. Enine paslaþýyorlar çünkü ne yapacaklarýný bilmiyorlar. Aslýnda futbolda çokta ihtimal yoktur. Ya oyuncularýna dar alanda kýsa paslar ve verkaçlarla ceza sahasýna girmelerine yönelik antramanlar yaptýrýrsýn(ki marcelinho nun kaç defa topun üstünden atlayýp takým içi anlaþmazlýðý suüstüne çýkardýðý, kaç pasýn verilen oyuncunun gerisinde kaldýðý ve dolayýsla birbirlerini tanýmadýklarýda ortada), ya da Antep gibi iyi alan daraltan takýmlara, veya yine antep gibi karþýdan gelen toplarda baþarýlý bir kaleciyede sahip takýmlara kanatlarda orta organizasyonlarý yaptýrýlýr. Takýmda farkettiyseniz uzunca bi süre kimse ne orta yaptý ne paslaþma. Bi yerden sonra M.Ocak tamamen kendi sürüklemesiyle soldan bir iki orta yaptý ve antep savunmasýnýn ne kadar aciz kalabildiði daha o dakkadan ortaya çýktý. Lazaroni geçte olsa farketti ve Yattara ile Ersen i oyuna aldý.Adam bence hiçbir rakibi incelemediði gibi avrupa liglerinide bilmiyor, kanat organizasyonu yapmazsan rakip savunmayý aþman kesinlikle imkansýz kaç maç oldu hala göremedi, ya da görmek uðraþmak istemiyor. Çok bir bitsede gitsek, yýldýz oyuncular yoktan gol varetsede günü kurtarsak havasýnda. Yani benim fikrim Lazaroni orada boþuna duruyor, Marcelinho vesol kanada Brezilya dan yapýlacak transferden sonra anladýðým kadarýyla misyonunuda tamamlamýþ olacak ve yerini Hüsnü Özkara ya býrakacak. Hüsnü Özkara hakkýnda da hiçbir fikrim yok açýkcasý umarým oda baþarýsýz olmaz yoksa yeni gelecek, t.d. takým içinde bunca ataða yönelik ortasahayý görünce kafayý yer bi iki kiþiyi kadrodýþý býrakýr bizde üzülürüz
    Fanatizme izin vermeyin..

topalkaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

aaaaaaaaaaaa

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý topalkaplan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aaaaaaaaaaaa
    bu ne yaa?

yaw hem kitleyelim artýk böyle konularý...
    VERENA (KIRANKAÞ)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)