Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 116 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye - Malta 06\09\2006

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Şu Fatih'in forvette değil de forvet arkasında oynatılma mevzuuna takmışsınız.. oysa kendisiyle yapılan ve çok beğenilen röportajda şöyle demiş:

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes senden 20-30 gol bekliyor.
    Yok 61 tane olsun. Nasip. Benim esas yerim forvet arkası. Koydular ileriye beni öyle kaldım. Forveti aslında çok sevmiyorum ama bundan sonra da herhalde değişmez.
    Yani istediği yerde oynamış Fatih.. terim e pek yüklenmeye gerek yok..
    #7 King of Kings

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fatih dün doğru yerinde oynadı ama fazla top gelemdi fatihe . hep havadan hakan a attılar hakanda civardaki oyuncularımıza indirdi . fatihe de gelmedi hiç . 2. yarıda da oyuncu değişikliği oldu fatih den istediğim performansı göremedim ben . ama fatih in suçu deildi ona top atmadılar . bi ara ortasahaya kadar gelip kendi alıyordu topu .

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Fatih'e pas atmıyorlar!! Fatih bi ara orta sahada pas almak için uğraşıyordu!! özellikle yıldıray ve tümere dikkat ne hikmetse pas atmıyorlar bu öteden beri böyle... hala hakan olayı var tabiii avrupa şampiyonasında o oynayacak bir dahaki dünya kupasında ona ölmek yok sonsuza dek milli takımda olacak!!! Fatih--nihat ikilisi ile başlasaydı baştan ilk yarıdan itibaren gole boğardık adamları göbekleri zayıftı ordan saldırcaktık hakan ancak top indirir başka bir şey yapmaz..

Fatih terimde Trabzon takıntısı var ne hikmetse murat ocak Trabzona gelince onu milli takımdan kesti!! gökdeniz gibi adamı milli takıma almadı, fatih'i harcıyor!...
    sadece aşk bizimkisi

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

...............edit......
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BU milli takımdan ne köy olur ne kasaba hala ergünden hakandan medet uman bir teknik direktörle bizden ne köy olur ne kasaba

61-POWER-2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2:0 yeterli bir sonuctur.macarlarida yenersek bizi kimse tutamaz.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnsanın milli yakımının maçını seyrederken hiç mi heyecanlanmaz duyguları kabarbaz ya kabarmıyor işte kardeşim napayım kabarmıyor beni bu takımdan soğutan fatih terim istifa

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı Beytullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada ergunude gorduk terim bey ..adam akıllı bir ortası yok ..sen adamlarını tutmaya devam et..
    fatih terimin aklı hep o uefa kupasını aldıkları kadroda ama hala anlamadı ki keramet ne hakanda ne ergünde nede kendisindeydi unuttuğu bi şey var o zaman ki kadronda hagi vardı, haginin sayesinde kendini hoca zannettin ama hagisiz geçirdiğin günler malum, koskoca 70 milyonlık ülkenin takımının sol kanadı takımında oynamayan ergüne orta sahası brezilyalı aurellioya kaldıysa yazık senin teknik direktörlüğüne senin yaptığın türk gençliğine ihanettir sayın terim, aynen isviçre maçlarında Alpayı oynattığın gibi...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biri oynadığı resmi maçların tamamında gol atmış, bir hiç atamamış.

Fatih Terim, Fatih Ürkek olmuş. Tekke'nin günahı, GS forması giymemesi mi?

Bu durumu ve Hakan ısrarını futbolla açıklayacak kadar üst düzey (!) futbol yorumu daha oluşturulmadı. Milli takımın başında görmek istemiyorum seni Terim. Ne hocalığın hocalık, ne de insanlığın. SEVMİYORUM SENİ.

Madem forvet arkası önü sağı solu sobe, o zaman Yıldıray'ı çıkarınca alırsın oyuna Nihat'ı ve devam edersin. Arda'yı da geçen sene Manisa'da oynadığı mevkide, sol tarafta oynatır, Ergün Pembe'yi kesersin.

Yani yapmak istersen yaparsın. Ya da Milli Takımın kırmızısının yanına beyazı değil, sarıyı koyarsın.

Onca çirkefliğinden sonra kovamadılar bu herifi. Milli Takımı rezil etti. Hakan'a en çok yüklenenlerden biriydi. Şimdi Hakan'ın pasaportuyla milli hoca oldu.

Ersun Yenal birşeyler yapmaya çalışmış ve başarmıştı. Fatih Terim gölgesinden bile korkuyor.

Hakan'ı ben severim ve hatta beğenirim de. Ama malta maçında bile ileriye dönük bir hamle yapamıyorsan Fatih Efendi, o zaman git de Dünya Kupasında bile bu marjinal değişiklikleri yapabilmeye cesareti olan ve de hala görevinin başında olan Van Basten'den örnek al.

Karizma kıyafetle olmuyor. İcraatla oluyor.
    Hay karizmasını yediğim.....
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Nereden
    Hakkari

ne rezil bir maçtı bu böyle... Fatih Terim 2 haftada takımı toparlayamadı... maç boyunca bir oyuncumuz kırmızı kart görsede maç zevklensin die bekledim ama olmadı

isaret parmagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Tekke gercekten de cok etkisizdi..EGer yıldıray ilk dakikalarda buldugu pozisyonları degerlendirseydi cok farklı olurdu maç...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Fatih'in forvette değil de forvet arkasında oynatılma mevzuuna takmışsınız.. oysa kendisiyle yapılan ve çok beğenilen röportajda şöyle demiş:

Yani istediği yerde oynamış Fatih.. terim e pek yüklenmeye gerek yok..
    Çok gerek var Terime yüklenmeye. Yıldıray efendi Fatih'e pas verdi Fatih gol atmadı. Tümer hazretleri orta yaptı Fatih gol atmadı. 'Tecrübeli' Ergün asist yaptı Fatih gol atmadı. Uzar gider...

Allah aşkına Fatih düşmanlığını bırakalımda şu maça biraz 'objektif' bakalım. Adam top alabilmek için orta sahaya geliyordu. Bizim İmparator (!) ne yaptı. Bütün topları Hakan'a indirtti. Ama bir tanesi bile Fatih'e denk gelmedi.

Fatih Gese ya da Febe forması giymiş olsaydı var ya şimdiye heykelini dikmişlerdi. Neyse fazla yüklendim Terim'e. Malta gibi zorlu (!!!) bir maçı 2-0 aldı. Tebrikler !!!
    Konu Oruç tarafından (07.09.2006 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok gerek var Terime yüklenmeye. Yıldıray efendi Fatih'e pas verdi Fatih gol atmadı. Tümer hazretleri orta yaptı Fatih gol atmadı. 'Tecrübeli' Ergün asist yaptı Fatih gol atmadı. Uzar gider...

Allah aşkına Fatih düşmanlığını bırakalımda şu maça biraz 'objektif' bakalım. Adam top alabilmek için orta sahaya geliyordu. Bizim İmparator (!) ne yaptı. Bütün topları Hakan'a indirtti. Ama bir tanesi bile Fatih'e denk gelmedi.

Fatih Gese ya da Febe forması giymiş olsaydı var ya şimdiye heykelini dikmişlerdi. Neyse fazla yüklendim Terim'e. Malta gibi zorlu (1) bir maçı 2-0 aldı. Tebrikler !!!
    Bende bu yorumunuzdan dolayı sizi tebrik ediyorum arkadaşım....Ama bizler gerçekte olsa bişeyler söyledik mi....Hani adamın adı çıkana kadar canı çıksın demişler yaaaa.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maltayı zar zor yendik.Daha önümüzde çok zaman var ama ben Milli Takımı hiç beğenmedim.Hele defansı.Grubumuzda Fransa veya İngiltere olsaydı ilginç skorlar izleyebilirdik.Yıldıray gol kaçırma yarışmasına katılmıştı herhalde.Fatih Tekke çok etkisiz göründü.Ama bunda başka etkenler var.Yıldıray santrafor Fatih Orta saha oynadı.Bir ara top almak için sağ bek oynadı.Maçta etkili tek futbolcu Tümerdi.Nihat da sonradan oyuna girip hem gol attı hem de maça hareketlilik getirdi.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih çok isteksizdi,saçları maçtan daha ön plandaydı.

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatih çok isteksizdi,saçları maçtan daha ön plandaydı.
    yorgundur ondan isteksizdir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)