Sayfa 298 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 198 248 288 296 297 298 299 300 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 7,426 ile 7,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir insan davası ne olursa olsun Başakşehir'i destekleyebilir mi aklım almıyor

Ben geçen sene türlü oyunlarına vs rağmen gs-başak mücadelesinde gsnin olmasını tercih ettim hala da ederim.

Başakşehir Türk futbolunun dinamiti adeta. Takım olarak mücadelelerine saygı duyuyorum, hocalarına da. Ama kulüplerine ve başkanlarına en ufak bir saygı duyamam.

O takımın nasıl kurulduğu ve bundan sonra yaşaması için ne yapılması gerektiğini vs irdeleyen birisinin midesi bulanmıyorsa Trabzonsporla ilgili herhangi birşeye midesi bulanamaz. Çünkü Trabzonspor en azından halkın takımı bir tabanı var. Gelirleri de halk sayesinde var.

Ünal hocam bizdeki gibi aynı şekilde Rizespor'da mücadelesine devam ediyor. Takımını kümede tutmak için iyi hazırlamış, gsyi gayet ezerek yendi, Muslera, penaltı falan tartışmalarına da hiç gerek yok hatta o şekilde olması da geçen seneki Rize faciası düşünüldüğünde haklarıydı. Boldrin, Umar gibi yıldızları yokken bu takımı bu şekilde hazırlamış olması da takdirde şayan.

Benim şurda 2 haftaya kadar avatarım da Ünal hocaydı, ona sevgim sonsuz olsa da benim en büyük sevgim Trabzonspor ve Ünal hocaya Trabzonspor kötülük yapmadığı için Ünal hocaya yapılan yüzünden Trabzonspor'a küsemem, Terim gibi Göksel gibi Türk futbolunu kendi hegemonyasında dizayn etmek isteyen tiranlarla mücadele edilirken benim yerim Trabzonspor'un yanıdır. Ayrıca Ünal hocanın çok özel vasıfları olsa da Trabzonspor'un değeri olması benim onu daha çok sevmeme sebep olduğunu da düşününce bir insanın Trabzonsporlu olup da nasıl Trabzonspor'a küstüğünü anlayamıyorum. Aklıma tek gelen şey Trabzonspor'dan bir çıkarı olup da o çıkarın tıkanmış olması aklıma gelir...

Yolun açık olsun hocam, elbet bir gün yine geleceksin. Şimdilik Hüseyin hocaya başarılar, inşallah tarihi yazmak ona nasip olur.
    Trabzonspor'un o tiranlardan farkı yok şu an. Kötülük demek az kalır yaptıklarına.

Mesajımın silinmesini kınıyorum, ifade özgürlüğünden faydalanmak benim de hakkımdı neyse sağlık olsun.
    Kaldığı süre boyunca da zaten yeterli rahatsızlığı vermiş. Bmn yönetimini de suçlayıp durmayın buranın bu hale gelmesinin bizzat müsebbibi bizzat burada yazanlardır. Zaten çevrenize bakmanız yeterli bunu hala anlamamanız tuhaf.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un o tiranlardan farkı yok şu an. Kötülük demek az kalır yaptıklarına.

Mesajımın silinmesini kınıyorum, ifade özgürlüğünden faydalanmak benim de hakkımdı neyse sağlık olsun.
    Kaldığı süre boyunca da zaten yeterli rahatsızlığı vermiş. Bmn yönetimini de suçlayıp durmayın buranın bu hale gelmesinin bizzat müsebbibi bizzat burada yazanlardır. Zaten çevrenize bakmanız yeterli bunu hala anlamamanız tuhaf.
    Benim bir rahatsızlığım yok herkes her istediğini yazabilir

Herkes de her istediğini düşünebilir

Ben de Trabzonspor'u tutup, Trabzonspor forumunda vakit geçirip Başakşehir şampiyonluğunun istenmesini tutarsız hatta saçma bulabilirim bu da benim düşüncem.

Ama senin rahatsızlığını merak ediyorum açıkcası, Trabzonspor'a düşman olacak ne yaşamış olabilirsin, düşman olduysan burda işin ne bırak git işine boşuna vakit harcama
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi BMN yöneticisiyle birbirinize girdiniz adamcılık konusunda?

Kulübü yönetiyoruz da haberimiz mi yok?
    gayretli kardeşlerin büyük olanı ile ve ozan yılmaz adlı şahısla ünal karaman fanatikliği yüzünden bu forumda çok defa tartıştık ve çok defa da yazdım adamcılık yapmayın diye arşive bakarsan görürsün .
    Konu redbul tarafından (16.06.2020 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@redbul denen şahıs;

takıntılı hallerin bitmiyor, bırakmıştın diye hatırlıyorum yine başaramamışsın
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @redbul denen şahıs;

takıntılı hallerin bitmiyor, bırakmıştın diye hatırlıyorum yine başaramamışsın
    kardeşim benim takıntım yok ilker adlı arkadaş sebeb sormuş takımı bizmi yönetiyoruz diye bana da cevap hakkı doğdu cevap yazdım benim bu forumda ne senle nede başkasıyla hiç bir şeklde problemim sorunum yok ben her zaman kendimce doğru gördüğüm şeyleri yazarım katılırsın katılmassın senin bileceğin iş .

Nereden
    Afrika Diğer

Mutlu yaşları olsun

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Düşük bir ihtimal de olsa, eğer bu sene şampiyon biz olursa, kutlamalara kesinlikle davet edilmeli Ünal Hoca.

Gelecek sene için Mustafa Reşit Akçay kesinlikle hoca olarak favorimdir.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene şampiyon olursak (inşallah olacağız diyelim) kutlamalara çağrılır çağrılmaz bilemiyorum. Öyle ya da böyle iyi kötü hizmet etmiştir. En azından bu kulübün Onur, Burak gibi çıbanbaşlarından kurtulmalarına belki mecbur kalarak da olsa vesile olmuştur. O açıdan hakkını yemem, kendisine teşekkür ederim. Yani çağrılabilir. Bence bir sakıncası yok.

Ama inşalllah Şenol Güneş gibi başarılı bir teknik direktörün yanında yıllarca staj yaptığı halde, defalarca takım çalıştırma imkanları sunulduğu halde bizim ile 4. lük dışında (o da başarı ise artık) bugüne kadar, 53 yaşına kadar hiçbir elle tutulur başarısı olmayan Ünal Karaman ilerde tekrar takımın başına getirilmez.

Umarım tekrar her başarısız sonuç ve daha önemlisi kötü oyunun ardından;

-önce bahaneler üretmek bizim işimiz değil diye başlayıp sonra "fedakarlık, kan, gözyaşı, acı" vb. kelimelerle süslediği, vatan, millet, hamaset edebiyatı ile taçlandırdığı türlü bahanelerini,

-bir taraftan TRABZONSPORA KÜFREDEN KONYASPOR taraftarına bile mavi boncuklar, çiçekler dağıtacak kadar iyi niyet elçisi gibi konuşmalar yaparken, bir yandan da örnek olarak GS de zirveye oynayan İgor Tudorun ve nice takımlarda nice hocaların karşılaştığı gibi, hatta o soruların 10 da 1'i kadar bile saygısızca bir soru ile karşılaşmadığı halde, genel olarak camia tarafından fazlasıyla saygı ve sevgi gördüğü halde, takımın son dakikalardaki geri çekilmeleri, puan kayıpları ile ilgili "GAYET KİBARCA" sorular sorulduğunda bile, ordaki bütün gazetecileri çocuk gibi AZARLAMALARINI,

-bunlarla yetinmeyip, mesela kendisinin oynattığı futbolun iyi olmadığını düşünen taraftarları AZARLAMALARINI, VİCDANSIZLIKLA, aklını, gözünü, yüreğini kapatmakla suçlamalarını,

-kadroyu doğru kullanmayı bilmeyip hiç rotasyon yapmayıp, tam iyileşmeden oynatıp futbolcuların çok ciddi sakatlanmaları konusunda kendisi de belli oranda suçlu olduğu halde, bu çocuklar 25 maç oynadı, 26 oldu, 27 oldu, 28 oldu, 30 oldu, falancanın 24 oldu gibi daha önce başka hiçbir hocada bu seviyede rastlamadığımız bahanelerle insanı çileden çıkarmalarını,

-zaten kötü bir hoca olmasına rağmen taraftarın büyük çoğunluğu tarafından göklere çıkarıldığı halde bununla yetinmemelerini, %100 herkes tarafından sürekli övgü dolu laflar, sürekli çanak soru beklemelerini , en ufak eleştiriye bile katlanamayıp, babasının hayrına çalışmadığını, gayet de iyi para aldığını unutup, bu güzelim takımın çıktığı toprakların insanlarına, EKMEĞİNİ YEDİĞİ MEMLEKETİN İNSANLARINA, "SİZ TRABZONLUSUNUZ, KÜLHANSINIZ, ÇOK BİLİRSİNİZ!" diye çıkışabilecek cesareti bulmalarını..

-muhtemelen kendi de daha çok tatil yapabilmek için, başka takımlar çalışırken habire fazladan tatil vermelerini,

-başka takımda hoca iken masaya yumruk vurup hakkını aradığı halde, hakkımız defalarca gasp edildiği halde bizdeyken muhtemelen ilerde belki milli takıma hoca olurum hesabı ile hakemlere, federasyona vb. en ufak eleştirilerde bile bulunmamalarını,

-GS yi çok rahatlıkla tarihi fark yapacak kadar aciz durumda yakalamışken ve bu ilerde bizim elimizde her zaman koz olarak bulunacakken, bizi çok mutlu edecekken, aman FATİH TERİME AYIP OLMASIN AMAN FATİH TERİM İLE İYİ İLİŞKİM ZARAR GÖRMESİN DİYE 2. yarı dünyada örneği görülmemiş bir şekilde takıma ORTA SAHAYI İLERİ GEÇMEYİ YASAKLAMASINI!

-ve son olarak teknik direktörülük kariyeri yerlerde iken, kendisine TS de çalışma imkanını sunan başkanı için BOĞAZINIZDA KALIRIM diyebilecek kadar KIYMET BİLMEZLİĞİNİ (en hafif tabiriyle)

-övgülerden doğal olarak çok hoşlandığı gibi eleştirinin de yaptığı BOL KAZANÇLI işin bir parçası olduğunun farkında olmamalarını,

-özetle eksikliklerini daha çok çalışarak, daha çok kafa yorarak, kendini geliştirtirerek kapatmaya çalışmak, daha iyi bir hoca olmak için uğraş vermek yerine, bahaneler ile süslü laflar ile ona buna çıkışarak, korkutarak, vatan millet edebiyatı ile kapatmaya çalışmalarını,

bir daha görmek, tekrar tüm bu çileye katlanmak zorunda kalmayız. Yolu açık olsun ama hoca olarak da bizden uzak Allah'a yakın olsun..
    Konu Latif Özdem tarafından (29.06.2020 Saat 10:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: GS tarihi fark yapacakken 2. yarı takımı geri çekmesi maddesinin eklenmesi

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

nice mutlu senelere hocam, Allah yolunu bahtını açık etsin

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç içerisinde çok iyi bir sorun çözücü müydü ? Bence hayır.
    Geçen yıl orta sahada kurduğu yapı kırılma anı olsa da bu sene kalsaydı da daha fazlasını yapacağını sanmıyorum. Sosyal medyadaki hayıflanmalar boşuna.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

geçen sene 4. yaptı deniyor bunu başarısızlık olarak sayıyorlar el insaf yahu.

kimsenin umudu yoktu şampiyonluk için takım transfer yasağı yemiş orta sahada en formda oyuncun sakatlanmış ve sen yıllarca 2.liglerde takılan adamı milli takım seviyesine çıkartmışsın, defans hattında ilk kez yanyana oynayan 2 tane genç oyuncuyla oynamışsın, oynadığın futbolla zevk vermişsin ve şampiyon olan takımın 6 puan gerisinde kalmışsın ama nasıl!! hakem hatalarını unutacak kadar balık hafızalı yapmasın Rabbim adamı. eğer o faiş hatalar olmasa direkten dönen toplarda rekor kırmasak şampiyon olacaktık o sene!.

bu sene başı tonla sakatlık yaşadık, sezon başı ayrıca sıkışık fikstürde dişli uefa maçları oynadık ve yine o yvşk hakemler ince ince doğrandı bu takım buna rağmen zirvede tuttu ünal hoca takımı yahu... yusuf sarı,avdijaj,ahmet canbaz'larla takım kurdu hoca el insaf.

oyuna müdahele kısmında eksikleri vardı ama başarısızdı demek çok saçma.

kendimizden olana neden bu kadar acımasısız çözemedim bir türlü.
    sadece aşk bizimkisi

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yola cikarken 10.luga raziydim. Baktim degilim. Ama hocaya simdi raziyim. Isterse 10.yapsin.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kenarda verdiği güveni, işine tam konsantre oluşunu, samimiyetini özledim. canım hocam.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kel ölür sırma saçlı olur, kör ölür badem gözlü olur.

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda çok buraksporlu onursporlu ünalsporlu gördüm ben, hepsi gitti bunlar gidemedi. Bi düşün be yakamızdan.
    Trabzonspor forumu burası.
    Buna bir de Abdülkadir Ömür fanatizmi yapan gerizekalıları da ekleyebilirsiniz.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takimi yari yolda birakip gidiyorsun. Yemişim öyle adami.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Biz Trabzonspor taraftarı olarak sorunlu meseleleri neden adam akıllı konuşamıyoruz?
    Bir forum üyesi bir mesele hakkında bir şey yazıyor, ardından on kişi meseleyi konuşmak yerine o adamın hüviyetine kafa yoruyor!
    Hüviyete odaklanmak yerine yazılana odaklanıp meselesinin özüne ilişkin değerlendirme yapmak bu kadar zor mu?
    Görüyorum bazıları ve hatta pek çoğu için bunu yapmak zormuş!

Bu girizgahtan sonra Ünal Karaman meselesini konuşmaya başlayabiliriz.
    Bence Ünal Karaman, bu takımın başına geçtiği ilk günden son güne kadar başarılı olmuş bir direktördür.
    Öyle işkembeden konuşmuyorum. Şimdi teker teker somut gerekçelerimi ve argümanlarımı yazacağım. Okuyun.
    Öncelikle işe en baştan başlayalım. Ünal Karaman bu takıma hangi dönemde ve hangi şartlarda geldi?
    Ersun ve Rıza ile bir halt oynayamamış, rakipleri karşısında perişan olmuş pahalı bir kadronun leş halini devralmıştır.

Bu kadro sıkıntılıydı ve Malatyaspor mağlubiyeti ile yenilenme dönemine Karaman ile geçiş yapıldı.
    Burak ve Onur radikal bir kararla kadro dışı bırakıldı ve gönderildi. Kucka gönderildi. Ve küllerimiz yeniden doğduk.
    Peki yeniden doğuşu kim yaptı yaptı? Ünal Karaman! Türkmen, Hosseini, Yusuf, Ömür'ler ile bu takım şahlandı.
    Takım pasa dayalı iyi futbol oynamaya başladı. Sezonun ilk yarısında Gs ve Fb'yi devirdik. Bjk ile berabere kaldık.

Ü.Karaman birileri gibi ''Gelişmekte olan takım'' edebiyatı yapmadı. Zorluklara rağmen geldi ve takımı oynattı.
    Onazi'yi kaybetmemize rağmen Parmak'ı bu takıma kazandırdı ve Sosa ve Parmak ile müthiş pas yapan takım olduk.
    Öyle ki transfer yasağına rağmen ilk sezonda liderin altı puan gerisinde takır takır futbol oynayan bir takım ortaya çıktı.
    Öyle ki oynadığımız iyi futbolun ve yaptığımız Barcelona vari pasların videosu hala sosyal medyada dolaşmaktadır.

Ü.Karaman'ın ilk sezonunda oynanan futboldan ve gelecek sezondan herkes ümitli bir şekilde sezonu kapattı.
    Peki sonra ne oldu? Bu takım en yetenekli oyuncularından Yusuf satıldı. Tecrübeli golcü Rodallega para için gönderildi.
    Yerine ununu elemiş eleğini asmış Mikel ve Sturridge alındı. Gösterdikleri rezil performansları anlatmaya lüzum yok sanırım.
    Avrupa Kupası Elemeleri nedeniyle sezonu erken açtık, Prag ve AEK'yı geçip grup aşamasına katıldık. Bu başarı kime ait?

Transfer başarısızlığına rağmen takım bir futbol oynuyordu ama bu kez de sakatlıklar belimizi büktü.
    1-0 yendiğimiz Alanyaspor maçının kadrosunu açın bakın, kimlerle sahaya çıkmak zorunda kalmışız bir bakın derim.
    Yokluktan orta sahada Kamil ve Hosseini ile oynadık! Kadronun hali ortadayken buna rağmen hoca eleştirisi yapıldı.
    Yedek kulübesinde kimler var diye bakmayan herifler hocanın kapasitesini sorgulamaya başladı.

İlk sezonunda bu takımda harikalar yaratan hoca sakatlıklarla boğuştuğu için iyi futbol oynatamadı.
    Sosa'dan Parmak'a, Ekuban'dan Ömür'e kadar en iyi oyuncularını sakat veren bir takımda Karaman'dan ne bekliyordunuz?
    Karaman'ı eleştirirken bu takıma ne adam akıllı bir stoper ne de orta saha alınmadığı gerçeğini es geçmeyin.
    Bu takımın üçüncü forveti dahi yoktu. Sturridge denen sakat herif oynayacak diye ümit ettik durduk. Herif yattı ve gitti.
    Mikel'den performans bekledik, adam kendini kasmadan oynadı ve sonra da şehirden kaçıp gitti.

Sonuç olarak Ünal Karaman bu takımda başarı oldu. Başarılıyken de ego uğruna gönderildi.
    Bu takımın en zor zamanlarında takımın cefasını Karaman çekti. Transfer yasağı oldu, yılmadı takıma top oynattı.
    Adam akıllı transfer yapılmadı, sakat oyunculara rağmen çoluk çocukla takımı üçüncü sırada tuttu.
    Bu adama şimdi vefasızlık edip arkasından atıp tutmak hiç hoş olmuyor.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son Dakika: Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da Ünal Karaman dönemi sona erdi.

Çaykur Rizespor'da teknik direktör Ünal Karaman sezonun bitimine 2 hafta kala yollar ayrıldı.Sezona Trabzonspor'da başlayan Karaman, bordo mavili ekipten 17. haftada ayrılmıştı. Süper Lig'de sezonun 25. haftasında Çaykur Rizespor'un başına geçen tecrübeli teknik adam, Rize ekibiyle ligde 9 maça çıktı ve 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 5 yenilgi aldı.Karadeniz ekibi son olarak 32. haftada oynanan maçta Kasımpaşa'ya 2-0 mağlup olmuştu. Çaykur Rizespor, sezonun bitimine 2 hafta kala topladığı 32 puanla 16. sırada yer alıyor.

Başarı tesadüf değildir beyler (:
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Aidiyet kavramını bilmeyenler ''Ünal Karaman'' meselesini anlayamaz!
    Karabükspor'dan ayrılıp Trabzonspor'a gelen bu adamın üç ayda takıma ülkenin en iyi futbolunu nasıl oynattığını anlayamazsınız!
    Başkalarının çoluk çocuk dediği isimlerle sahaya çıkıp yüz yıllık rakiplerimizi nasıl devirdiğimizi anlayamayamazsınız!
    Siz Karabük ve Rize'den sıradan hikayeler anlatmaya devam edebilirsiniz. Ama güneş balçıkla sıvanmıyor!
    Büyük hikayelerin ardında büyük bir aidiyet ve sevgi vardır. Bu gerçeği keşfetmeyen bilemez!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karabükspor'dan ayrılıp Trabzonspor'a gelen bu adamın üç ayda takıma ülkenin en iyi futbolunu nasıl oynattığını anlayamazsınız!
    Başkalarının çoluk çocuk dediği isimlerle sahaya çıkıp yüz yıllık rakiplerimizi nasıl devirdiğimizi anlayamayamazsınız!
    Siz Karabük ve Rize'den sıradan hikayeler anlatmaya devam edebilirsiniz. Ama güneş balçıkla sıvanmıyor!
    Büyük hikayelerin ardında büyük bir aidiyet ve sevgi vardır. Bu gerçeği keşfetmeyen bilemez!
    Aidiyet ve sevgi yeterliyse bana da şans verilsin o zaman.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi üç ay hangi başarılı futbol,bizi gerekli kadro rotasyonu yapmayarak sakatlılara iten,yönetimin saçma transfer politikasına ses çıkaramayan,eldeki gençleri körelten biz zihniyetin burada övülmesi çok anlamsız.
    Zaten Rize bile olayı anlayıp,yol vermiş.Nasıl onu getirdiler anlamamıştım bile.
    • Memento mori

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sana, fiyakan bozularak kovuluşundan sonra kucak açan takımı alıp küme potasına sokuyorsun, sonra bir de o takımı ligin bitmesine 2 hafta kala bırakıp kaçıyorsun ama müritlerin hala aidiyet güzellemesi yapıyor burada. Bunlara ne yediriyorsun reyiz, çık açıkla sırrını artık.
    Naber?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana, fiyakan bozularak kovuluşundan sonra kucak açan takımı alıp küme potasına sokuyorsun, sonra bir de o takımı ligin bitmesine 2 hafta kala bırakıp kaçıyorsun ama müritlerin hala aidiyet güzellemesi yapıyor burada. Bunlara ne yediriyorsun reyiz, çık açıkla sırrını artık.
    Fiyakasi falan bozulmadi aksi oldu. Rize'den önce 3, 4 takim teklif yapti hepsini geri çevirdi. Burada lütfeden taraf rize değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ne Ünal Karaman düşmanlığı varmış.

adam kötüydü!!! gönderildi eeee daha iyisini getirip şampiyon yapsalardı.

ünal Karaman bu takımın her zaman efsane kara boğasıdır.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyakasi falan bozulmadi aksi oldu. Rize'den önce 3, 4 takim teklif yapti hepsini geri çevirdi. Burada lütfeden taraf rize değil.
    Rize de bile yarim devre tamamlayamayan bir kişiyi trabzonspor 1.5 sene hoca olarak başında tuttu.
    Yeter artik ünal karaman güzellemesi yapmasın kimse.
    Ünal karaman da hüseyin çimşir de en fazla yardımcı hoca olur.daha fazlası olamaz.
    Allahtan rizeye gitti de hocalığı ortaya çıktı.
    Yoksa Su an trabzon yangın yeriydi.neden gönderildi diye.
    Bu takıma artik hakederek gelsin hocalar.eski kontenjanlardan degil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)