Sayfa 187 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 87 137 177 185 186 187 188 189 197 237 287 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 4,651 ile 4,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Oynadığımız ligde çoğu takım "dar" rotasyon ile oynuyor. Bu bahaneyi dinlemekten gerçekten sıkıldım. Lig lideri bizden çok daha "az" oyuncu kullandı bu sezon. Bizim sıkıntımız bu değil. Bizim ana problemimiz isimlere dayalı oyunumuz. "İsim" sakatlandığında yerine yeni bir oyuncu koyamıyoruz. Ve oyun kalitemiz ciddi anlamda düşüyor.

Onazi - Perreira - Novak- Sosa sağlıklı kalabilseydi farklı şeyler konuşabilirdik. Bunu söyleyene eyvallah ama oyuncu yok denemek lige bakılınca "komik".

Trabzonspor 16 Oyuncu 1000 dakikadan fazla süre almış. 14 Oyuncu 1000 dakikadan az süre almış.
    Y. Malatya 16 Oyuncu 1000 dakikadan fazla süre almış. 15 oyuncu 1000 dakikadan az süre almış.
    Konyaspor 14 Oyuncu 1000 dakikadan fazla süre almış. 12 oyuncu 1000 dakikadan az süre almış.
    Başakşehir 13 Oyuncu 1000 dakikadan fazla süre almış. 15 oyuncu 1000 dakikadan daha az süre almış.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özetle,kenarda yönetimin kuklası var,takım kurmaktan ve takım mühendisliğinden habersiz,kariyeri olmadığı için Trabzonspor'u bırakıp gidemez,gitse kim alır yönetimin yaptığı ama futbola ihanet şeylere sesini çıkarmayacak kadar vasat bir kişiye kim bu adam futbol takımının ihtiyacı neyse ona göre davranır diyebilir?
    Ibanez'i neden göndermedin,Zeki'yi niye bıraktın diye sorsan verecek cevabı yok.

A.Parmak'ı Samsun istemiş de vermemiş,Samsun Yusuf ile A.Ömür'ü de istemişti,Ersun da onlara izin vermemişti,e sonuç?
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ersun'un Riza'nin o kadar sure kaldigi takimda Unal hocanin en az 2 sene kredisi var. Bos yere tatava yapmayin.

Nereden
    İstanbul

Yorumlara bakıyorum da yazık Ünal Karaman'a, sadece ben haklıydım denebilmek için eleştiriliyor. Adam takımın vazgeçilmezi denen adamları şutlayıp oynattığı futbolla hepimize ders verdi.

Mra-Hami-Vahid-Ersun-Şota-Hami-Ersun-Rıza şu dönemleri bir hatırlayın isterseniz. Normalde ben bu tip şeylerden hoşlanan bir adam değilim ancak muhatabı olan kitle ancak bundan anladığı için haklı buluyorum. Trabzon yedeksiz bırakılmış vs deniyor ne yapsaydı 5 kuruş ödemeden topçu mu yığsaydı yine, gerçi kapanan transfer yüzünden başkan onu da yapamazdıya neyse. Yazdığım tekinik adamlara bir daha bakın iyice inceleyin bence hafıza-i beşer nisyan ile malüldür. Ayrıca bağırıp çağırmanın çözüm olmadığını hem biz Iho dönemde gördük hem kendisi ADS'nin başında görmüştür. Kendisi mükemmel değil ama şu ortamda yüklenilecek biri de değil.
    Konu Fatih Çelik tarafından (08.03.2019 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ünal Karaman gitse ne olacak? Trabzonspor yoğun bakımlık olmuş, hala kadro yanlış, yok şu oynadı, bu oynadı, saçmasapan yorumlar. Yerel medya ve bir kısım taraftarın gerçeği değerlendirme yeteneği bozulmuş.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal hoca iyi insan yürekli ve temiz bir kalbi var lakin vasat teknik direktör aga.

muhtemelen bunu kendiside kendisi hakkında böyle düşünüyordur.futbolculuk kariyeri çok iyi karekter olarak düzgün lakin teknik direktörlük başka bişey hocam.

ayrıca bu geçiş döneminde gayet başarılı oldu.yani misyonunu başarıyla tamamladı.kendisine teşekkür edilip sezon sonu vedalaşılır.bunu belkide kendisi talep edecek.ve halkın içine bir taraftar olarak tekrardan dahil olacak.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    İstanbul

ulan böyle sezonda, bu maddi durumda, bu kadar travmatik yılların ardından takımı ilk 4e sokan, sezon ortasında şampiyonluk sarkisi söyleten adama Allah razı olsun demesi gerekirken hala arkasında sallayanlar var. bazı insanlar gerçekten karaktersiz.

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam önde olduğumuz kaçıncı maçı elinizde verdiniz bunu anlatın boş sallamayın.

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazı hocalar misyon hocası oluyor (Bkz: Samet Aybaba). Ünal hoca da şimdilik o potansiyelde. Kendini teknik olarak çook geliştirmesi gerekiyor, bir parçacık da hamaseti bırakması gerekiyor ki bu hiç sevdiğim bir şey değildir. Ünal Hoca'yı gönülden severim ve bu sezon özelinde de hayli destekledim lakin Kasımpaşa maçı hocaya yazar bence de. Yine de ilk 3 için hala ciddi adayız. Bakalım son 10 haftayı nasıl oynayacağız.

Ne olursa olsun, sana hoca değil diyeni Allah Guguda'ya at olarak göndersin.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

7D574A5B-8AC5-4E9C-8772-3D940B28DC01.jpeg

-Aldım; harika, oww mükemmel..
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mesela Sota gelse SPortif direktör olsa, Ünal Hoca'ya katki saglar mi ?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Kulübün evladı, camianın çocuğu falan bu laflar kulübü maddi anlamda batıran sözlerdir. İşe yaramaz adam kulübün çocuğu diye 15 yıl ona mı bakacağız?"

Bu laf kimin lafı?
    Tam tersini düşünüyorum Ünal hoca yetersiz olduğunu anladığı anda tazminat kovalamadan gider. Ünal hocanın hatalarını hepimiz biliyoruz ama başka bir hoca ile bu takımın hedefi ilk 10 olurdu

Nereden
    Trabzon

Ünal hocaya laf eden çarpılır.Oyuncu değişiklikleri biraz farklı olabilirdi belki.Ama Ünal hocayi sorgulamak kulübe ihanet

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünyanın en büyük yalanı: Trabzon halkı futboldan anlar.
    futboldanda , spordanda , insan psikolojisinden de anlamayan bu topluluğa bu yakıştırmayı ancak düşmanları kandırmak için yapar..

ve bunuda başarıyla yapmışlar..

istanbul çocukları istediklerini hep almış bizden ve yalandan bi goy goy yapalım bunlara bunlarda inansın demişler..

siz çok anlıyorsunuz bu oyundan ama oyuncularınız teknik heyetiniz yetersiz sürekli onları eleştirin diyip kendilerini kurtarmışlar..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    Ordu

"Kulübün evladı, camianın çocuğu falan bu laflar kulübü maddi anlamda batıran sözlerdir. İşe yaramaz adam kulübün çocuğu diye 15 yıl ona mı bakacağız?"

Bu laf kimin lafı?
    bu laf kimin lafı bilmiyomda şöyle bi geçmişe bakıp bizi sahiplenen ve sahiplenmeyen teknik direktör ve futbolcuları hatırlamak lazım..
    tanıdığım bi gsli hoca olarak kesinlikle bjkli fbli hoca istemeyeceğini söyledi..
    bana baştan saçma geliyordu ama davranışlara bakarsan çokda saçma değil adamların bırak gsde çalışmayı rakip takımlarda iken dahi acayip saygı duyuyorlar iki kelime dahi etmiyorlar..

neyse bizde ki hocalardan ersunu istemiştim hep ne oldu adam parasının peşine düştü taksit dahi yapmadı..
    rıza hoca elinden geleni yaptı ama adam sürekli bjkden bahsediyor bizde yabancı gibi..
    olcay kızdı kartal hareketini çekti..
    burak bize saygı duymuyordu gitti bjk seyircisine japonlar gibi beline kadar eğildi..

şota nasıldı bizden gibi..
    ünal hoca nasıl oda bizim gibi..yarın git de bi kuruş istemez..
    abdüş nasıl yazıcı nasıl..yüreklerini hep koydukları belli..

...................
    Ünal hocam veya yönetim başakşehir veya diğer birçok kulüp yapıyor kantesti ile oyuncunun kaç dakika oynayacakları hesaplanıyor..

Abdüş sakatlanana kadar niye oynatıyorsun..
    Yazıcıda da aynı şey geçerli..
    bu takım defans yapmıyor yapamıyor sahte bir görüntü veriyorlar..
    faul yapmayı kart görmeden faul yapmayı öğret hocam bu takıma..

Alanya gibi Erzurum gibi yıpratıcı takımlar fiziksel güçlü oyuncuları kullanacaksın Abdüşü son 30 dakikada alacaksın şov yapacak ama biz çocuğu hırpaladıkta hırpaladık şimdi millet zannediyorki Abdüşden olmayacak komedi bu kadar yetenekli adam hakkında futboldan çok anlayan bilmiş taraftar olmayacak zannediyor..Abdüş gitsin diyenler taylan ile emrah başsan alınsın diyor komedi filmi falan olsa baya komik olur..

he Abdüşü eleştireceksemde teknik heyetin takıma ve ona şunu öğretmesi gerekir topu alırken en yakınındaki oyuncuya direkt pas vermeyi düşün..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vetheksenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hocaya laf eden çarpılır.Oyuncu değişiklikleri biraz farklı olabilirdi belki.Ama Ünal hocayi sorgulamak kulübe ihanet
    2019 yılında sorgulamak ihanettir cumlesini de duymak cidden şaşırtıcı ...

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ordu

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünal hoca iyi insan yürekli ve temiz bir kalbi var lakin vasat teknik direktör aga.

muhtemelen bunu kendiside kendisi hakkında böyle düşünüyordur.futbolculuk kariyeri çok iyi karekter olarak düzgün lakin teknik direktörlük başka bişey hocam.

ayrıca bu geçiş döneminde gayet başarılı oldu.yani misyonunu başarıyla tamamladı.kendisine teşekkür edilip sezon sonu vedalaşılır.bunu belkide kendisi talep edecek.ve halkın içine bir taraftar olarak tekrardan dahil olacak.
    hoca olarak kemal özdeşi istiyordun yanlış hatırlamıyorsam bi özeleştiri yapta doğruları bulmamıza yardımcı olsun..

ben samet aybaba olabilir diyordum skorlara bakarsak durumu kötü ama bizim gibi transfer yasakları var..
    insanlar dürüstçe itirafta bulunsun burda kimse burnundan kıl aldırmamazlık etmesin..

fatih tekkenin bu kaçıncı başarısızlığı hemde arkasında bunca desteğe rağmen..
    osman özköylüyü sadece bir üye savundu burada diğer herkes karşı idi yine düşünceler aynı mı..

he jairzinyo hatırladım senin asıl adamın tamer tuna idi..bak oda göztepeden sonra sivasta olmadı..

bu sene bizim taraftarlar büyük ihtimal okan ile sergeni çok beğenirler başka camianın vasat spor adamları bence bize tepeden bakarlar , transfer yapılmadı derler parayı cukkalayıp giderler..

bizim taraftar ünal suçlu der başka bişey demez , teknik heyete şöyle bilimsel testleri yapan adamları ekleyelim demez..
    defans yaptırmak için özel antrenmanlar yaptıracak yardımcı bir hoca veya eski futbolcu ile anlaşıp bilimsel çalışmalar yapalım demez..

desede bu yönetim tarafından dinlenmez..
    eğer dinleneceksede bmn yönetiminden bu tip bilgiler yönetime ulaştırılmıyorsa buda yanlış..
    davidluiz zannedersem güzel akılcı eleştirileri var ama kime söylüyor..dikkate alınıyormu..
    forum işe yarıyormu..
    ben eğitilmeye müsait olmayan çok katılımcı ile karşılaştığım için yazmaktan bıkmıştım yaz yaz sonuç değişmiyor..
    bmn yönetiminin ısrarlı söylemleri olursa yönetime ulaşacağını ve bilimsel çalışmaların artacağını düşünüyorum
    Konu alperrr tarafından (08.03.2019 Saat 20:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam tersini düşünüyorum Ünal hoca yetersiz olduğunu anladığı anda tazminat kovalamadan gider. Ünal hocanın hatalarını hepimiz biliyoruz ama başka bir hoca ile bu takımın hedefi ilk 10 olurdu
    Ünal Karaman hangi sezon bir takımla başarı yakalamış tek başına hangi takımı kurmuş,ne kadar kariyeri var diye soracaksın o zaman,dünkü çocuk değil 53 yaşında.
    Karabükspor dışında kim görev veriyordu,şu anda Karabükspor ne halde?

Ünal Karaman biraz samimi olsa bu yükün altına girmezdi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu laf kimin lafı bilmiyomda şöyle bi geçmişe bakıp bizi sahiplenen ve sahiplenmeyen teknik direktör ve futbolcuları hatırlamak lazım..
    tanıdığım bi gsli hoca olarak kesinlikle bjkli fbli hoca istemeyeceğini söyledi..
    bana baştan saçma geliyordu ama davranışlara bakarsan çokda saçma değil adamların bırak gsde çalışmayı rakip takımlarda iken dahi acayip saygı duyuyorlar iki kelime dahi etmiyorlar..

neyse bizde ki hocalardan ersunu istemiştim hep ne oldu adam parasının peşine düştü taksit dahi yapmadı..
    rıza hoca elinden geleni yaptı ama adam sürekli bjkden bahsediyor bizde yabancı gibi..
    olcay kızdı kartal hareketini çekti..
    burak bize saygı duymuyordu gitti bjk seyircisine japonlar gibi beline kadar eğildi..

şota nasıldı bizden gibi..
    ünal hoca nasıl oda bizim gibi..yarın git de bi kuruş istemez..
    abdüş nasıl yazıcı nasıl..yüreklerini hep koydukları belli..

...................
    Ünal hocam veya yönetim başakşehir veya diğer birçok kulüp yapıyor kantesti ile oyuncunun kaç dakika oynayacakları hesaplanıyor..

Abdüş sakatlanana kadar niye oynatıyorsun..
    Yazıcıda da aynı şey geçerli..
    bu takım defans yapmıyor yapamıyor sahte bir görüntü veriyorlar..
    faul yapmayı kart görmeden faul yapmayı öğret hocam bu takıma..

Alanya gibi Erzurum gibi yıpratıcı takımlar fiziksel güçlü oyuncuları kullanacaksın Abdüşü son 30 dakikada alacaksın şov yapacak ama biz çocuğu hırpaladıkta hırpaladık şimdi millet zannediyorki Abdüşden olmayacak komedi bu kadar yetenekli adam hakkında futboldan çok anlayan bilmiş taraftar olmayacak zannediyor..Abdüş gitsin diyenler taylan ile emrah başsan alınsın diyor komedi filmi falan olsa baya komik olur..

he Abdüşü eleştireceksemde teknik heyetin takıma ve ona şunu öğretmesi gerekir topu alırken en yakınındaki oyuncuya direkt pas vermeyi düşün..
    Ünal Karaman hangi teknik direktörlük başarısı ile Trabzonspor'a getirildi,bu şekilde bir gelişme ben görmedim.
    Hami Mandıralı var bir tek o da sezon başında getirilmedi,MRA'nın yardımcısıydı,yapacağını sandı rezil oldu gitti,sonra zaten kimse gel bu takımı çalıştır demiyor.

Kariyer olarak bu takımıın eski futbolcularından kim var sana göre burayı kotarabilecek?

Nereden
    Avrupa Diğer

Ünal hocayı eleştirenlerin çok büyük kısmı (buna bende dahilim) değişiklikler konusunda eleştiriyor.

Bir değil iki değil. Kendisi Sene başından beri her maç ya saçma değişiklikler veya değiştirmediği veya geç değişiklikleri ile eleştiriliyor.

Bu da açık şekilde “teknik” direktör olmadığını gösteriyor.

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ünal hoca değişiklikleri daha iyi yapabilirdi. Bazı maçlara kadroyu daha iyi kurabilirdi elbet. Şu an takım daha yüksek seviyelerde olabilirdi elbet.

Fakat bardağın hep boş tarafından mı bakacağız?

Bana bi tane sorunsuz hoca gösterin. Maalesef hayalimizdeki o hoca YOK!

Hem beğendiğimiz kadroları kuracak, hem istediğimiz hamleleri yapacak, hem şehre takıma ve lige uyum sağlayacak, hem gençleri takıma dahil edecek, hem ofansif futbol oynatacak, hem takım havası ve kimya oluşturacak, hem tüm zorluklara rağmen görevine bağlı kalabilecek, hem modern futbol anlayışına sahip olacak, vs, vs.

Böyle bir hoca yok. Kafanızdan silin bunu. Bu kulübün tarihinde, hatta bu ligin tarihinde kaç tane hoca bu kriterlerin hepsine uymuştur? Böyle bir hoca varsa da bu takıma neden gelsin? Sen o adamın vizyonunu ve isteklerini gerçekleştirecek imkanlara sahip misin?

Ünal hoca evet daha çok puan toplayabilirdi. Fakat başka bir hoca da daha az puan toplayabilirdi. Başka bir hoca olsaydı ilk 10'da olacağımızın garantisini kim verebilir?Bugün 37 puan değilde 46 puanımız olsa ne fark edecekti?

Sosa'yı, Onazi'yi, Novak'ı oynatamayan kaç hoca izledik?

Ünal hoca en azından aşırı kısıtlı imkanlara rağmen bu takımın futbol oynayabileceğini bize göstermiştir. Ve herşeye rağmen bizi ilk 4'te tutmuştur. Daha hiç birşey bitmedi. Kalan 10 hafta var. Avrupa'ya gittiğimiz takdirde, bu sezonda büyük bir başarı elde etmiş oluruz.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman hangi sezon bir takımla başarı yakalamış tek başına hangi takımı kurmuş,ne kadar kariyeri var diye soracaksın o zaman,dünkü çocuk değil 53 yaşında.
    Karabükspor dışında kim görev veriyordu,şu anda Karabükspor ne halde?

Ünal Karaman biraz samimi olsa bu yükün altına girmezdi.
    Zidane hangi t.direktör kariyeri ile reali çalıştırdı. Yanlış bir düşünce

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Rüzgar nereye eserse yorumların %80'i o yönde oluyor kazanırsak Ünal hocam kaybedersek yetersiiizz.

Tam kadro iken bu takım ligin açık ara en iyi futbolunu oynuyordu ama dar kadronun üstüne sakatlıklar ki takımın kemik oyuncuları bunlar bütün ritmi bozdu.

Şu kadro yapısında bundan daha iyi sonuç alacak bir hoca yok dünyada kaldı ki hakemler lime lime doğrarken bu takımı gördük bizde. Sadece gs,ibfk ve bjk maçlarını saysak +8 puan yapar ki bunca sıkıntıya rağmen yarışın içinde kalıyorduk.
    sadece aşk bizimkisi

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Oğlun heralde öyle tahmin ediyorum artık Yusuf var ya onu da alıp gidersen bi zahmet bu kulübe yapacağın en büyük iyilik olur.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

ekubanı bitirdin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)