Sayfa 186 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 86 136 176 184 185 186 187 188 196 236 286 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 4,626 ile 4,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Batuhan takıntın seni de takımı da yaktı.
    Güle güle...

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon başında bir repliğin vardı "bu yenilgi bize ders olsun bir daha böyle olmayacak" cek cak onlarca yenilgi oldu bir o kadarda deforme oldu takım hala ders aldığın yok birde utanmadan etrafındakilere ahkam kesiyorsun doğruya ama ben hücüm fitbolu oynatiyorum rezilliklerde dahi bir kesim taraftarımıza keyif veriyor benim oynattığım orta çağ fitbolu ya bi git yahu hafta sonlarımıza incir ağacı diktiniz ve hala sen hariç herkes suçlu daha önce 4.sınıf t.direktör diyordum zatı-alinize 24 dahi olamazsın...

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Futbol oynayarak kazanmak ne demektir? Basketbol mu oynuyorduk kazanamadigimiz zaman...hucumu ve defansi vasat a ulastirmasi yeterli bunu anlamsiz ifadelerle aktarmaya gerek yok...

Sorun su ve sunu anlatmasi gerekiyor baska bisey istemiyorum; sene basindan buyana istatistiksel olsun, yada niteliksel olsun takim ne kadar gelisme gosterdi...bunu anlatmak bu kadar zor mu?...

Gelecek sene sunlari sunlari daha iyi yapacaz bunlari biraz daha iyi yapmaya gayret gosterecegiz de yeterli...gelecek icin oyalamayin artik...
    ıslak imza....

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fener maçına intihar gibi bir takımla çık; fakat dandik maçlarda gençlere güvenme...
    Ağır saçmalıyorsun.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla öyle görünüyor hoca.

İşler içerden nasıl görünüyor anlat bilelim.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hocam bazı konularda haklısın bunlara laf yok fakat insanlar bazı şeyleri merak ediyor haklı olarak. Belki sen tepki vereceksin diye de sormuyor olabilirler ama şöyle bir durum var. İbanez evet o dakikalarda giremedi oyuna peki sence o dakikalardan itibaren mi ihtiyacımız vardı değişikliğe? Yusuf tüm maç döküldü. Hazır iki sıfıra da yakalamışken devre arasında Yusufu çıkarabilir orta sahayı ibanez ve Vahid ile dörtleyip orta sahada baskı kurabilirdin. İnsanların sana demeye çalıştığı şeyler bunlar. Her şeye bu kadar sert tepki vermen bence çok doğru değil. Yusufun o an artık gücü yetmiyorsa anla ki maçın geri kalanında da yetmeyecek. Tam tersi oynatmaya devam edersen bu nasıl sakatlık der insanlar.

Nereden
    Avrupa Diğer

Hocanın eğer Abdülkadir konusunda yukarıda söyledikleri gerçekse hiç bir umudum yok kendisinden. Adam daha ne konuda eleştirildiğini anlamamış.

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünyanın en büyük yalanı: Trabzon halkı futboldan anlar.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha devre arasında Ünal Karaman Olcay Şahan ile ilgili bana yapılan bir hata olsa egomu ayaklar altına alır affederdim ama konu Trabzonspor ' a yapılan yanlışsa affetmek mümkün değil demişti. Ne değişti diye soruyorum şimdi? Olcay Şahan ' ın yapmış olduğu toplamda 1 milyon euroluk indirim Trabzonspor ' a yapılan saygısızlığın üstünü kapatacak büyüklükte mi? Yoksa ortada yapılan birşey yoktu para için mi kadro dışı bıraktınız? Başkan mı iki yüzlü davranıyor yoksa Ünal Karaman mı yalan konuşuyor?

Nereden
    Trabzon

mütevazi biri olarak görüyordum hocayı ama dünkü toplantısını izledikten sonra baya baya kibirli biri olduğunu düşünmeye başladım.

yaşanan bu sıkıntılara rağmen 4. olmamız beklenenden iyi durum,kabul fakat her maçın 2. yarısı ne zaman gol yiyeceğimizi bekleyerek geçmesine bir önlem alamaması hocanın eksikliği olduğu gerçeğini gizlemiyor.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Trabzonspor'u çalıştıracak bir kariyere sahip değil. Defalarca yazdık bunu. Dünkü basın toplantısında gördük ki psikolojisi de pek yerinde değil. Goygoy'la, edebiyatla bu kulüp yönetilmez. İyi bir Trabzonsporlu diye böyle isimlere katlanmak zorunda değiliz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sem61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mütevazi biri olarak görüyordum hocayı ama dünkü toplantısını izledikten sonra baya baya kibirli biri olduğunu düşünmeye başladım.

yaşanan bu sıkıntılara rağmen 4. olmamız beklenenden iyi durum,kabul fakat her maçın 2. yarısı ne zaman gol yiyeceğimizi bekleyerek geçmesine bir önlem alamaması hocanın eksikliği olduğu gerçeğini gizlemiyor.
    Kariyerini bilmesek adam Şampiyonlar Liginde kupa almış vardır bir bildiği diyeceğiz,o olmasa küme düşermişiz,konuşmalarının altında yatan mantık bu yönde.
    Şu oynayan takımın üzerinde Trabzonspor forması olmasa,o forma ve taraftarın ağırlığı olmasa her maç sahadan silerler.
    Takımda sağlam adam kalmadı bunda çalıştıranın hiç mi suçu yok diye soru bile soramıyor yerel zavallılar.

Dün her türlü hakareti yediler,gık diyemediler çok üzüldüm diyemiyeceğim,çoğu gazetecei değil zaten eş dost gazete basıyor az biraz eli kalem tutan yazar oluyor.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kariyerini bilmesek adam Şampiyonlar Liginde kupa almış vardır bir bildiği diyeceğiz,o olmasa küme düşermişiz,konuşmalarının altında yatan mantık bu yönde.
    Şu oynayan takımın üzerinde Trabzonspor forması olmasa,o forma ve taraftarın ağırlığı olmasa her maç sahadan silerler.
    Takımda sağlam adam kalmadı bunda çalıştıranın hiç mi suçu yok diye soru bile soramıyor yerel zavallılar.

Dün her türlü hakareti yediler,gık diyemediler çok üzüldüm diyemiyeceğim,çoğu gazetecei değil zaten eş dost gazete basıyor az biraz eli kalem tutan yazar oluyor.
    Uçuran hocanızla elindeki o kadro ile alınan sonuçlar varken üzerimizde kimin forması vardı acaba ? 6 7 yediğimizde hangi renk formaları giyiyorduk ?

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

son aciklamalari rezalet otesi.kendisini destekleyen biri olarak hocanin yavas yavas gercek yuzunu gosterdigini dusunuyorum.halbuki cikip aciklama yapmasina bile gerek yoktu.illa birseyler soyleyeceksen evet hatalarim var insaniz hatalarimiz olacak ama herseye ragmen ligde hala dorduncuyuz seklinde bir aciklama yapsaydi kendisine olan az destegide kaybetmezdi.simdi benim gibi kendisini destekleyen bir cok insan bu kibirli unal karamana tavir alir..
    1-2 mac takilirsan tribunde seni destekleyecek adam kalmaz.halbuki ilk donemlerde gayet gercekci,mutevazi ve goygoy yapmayan bir yapisi vardi.simdi bakiyorsun pacalarindan cok bilmislik,kibirlilik akiyor.artik tamamen ikna oldum ki turk hocalarda isler biraz kotuye gittiginde goygoy yapmak,bos konusmak kural olmus.
    hatalarini kabul etse sesimi cikarmam,gercegi goruyor bir daha ayni hatayi yapmaz diyecegim ama unal hoca besinci sinif vasat siyasetcilerin agziyla konusuyor.duygu somurusu yaparak,olaylari dramatize ederek bir yere varamazsin hocam.
    gozunun onunde novak'in bulundugu kanadi otobana cevirdiler sen oraya 85e kadar mudahele etmeyi aklinin ucundan gecirmemissin,yetmemis yusuf-sosa ikilisi top kaybi yarisina girmisken o bolgede tek kosan parmak'i cikarmissin hala konusuyorsun..ibanez 4d degil 10 dakika once girse ne olacakti..zaten ikincin yarinin ilk bes dakikasinda macin hangi noktaya gelecegi bariz belliydi..sen ne yaptin?hicbirsey..eee o zaman bir zahmet sus be adam..
    ben hocanin gonderilmesi taraftari degilim ama bu aciklamalar gercekten sinir bozucu.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sulh... Kafam'da deli sorular ?!

Unbenannt.JPG
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Hoca karakteri ile TS'ye son yıllarda gelmiş değerli adamlardan. Urbain Breams, Leekens'den sonra aklıma karakter tarz t.d gelmedi...( Gerets vardı gs'de. Bu Belçika da var birşey milletçe)
    Biz de yıllardır "adam" arıyorduk ve bulduk ama işimiz futbol ise vasat kaldı birçok maçta.
    Saha dışı puanı 8 falan ise, sahaiçi 4-5'i geçmez.
    Hoca eleştirilir her insan gibi ama oyun stratejisi , taktik, değişiklikler, oyuniçi duran top sıkıntılarını aşmalı.Bir ara " iyi ama büyük maç alamayan Şenol Güneş" vardı.Simdi Güneş başka boyutlara yelken açtı.
    Bana kalırsa bu kalibre (mali sıkıntı ve dar kadro) takım/kulüp için Hoca'ya en az 4-5 yıl verilmeli.(nokta)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu CEMEFKER tarafından (07.03.2019 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    İstanbul

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçuran hocanızla elindeki o kadro ile alınan sonuçlar varken üzerimizde kimin forması vardı acaba ? 6 7 yediğimizde hangi renk formaları giyiyorduk ?
    Ünal Karaman 5 yedi,son maçta da bir 5 yemeyi kalecimiz engelledi.
    Bu tür basit şeylere sığınmak yerine kendine güveniyorsa istifa etsin bakalım hangi takım onunla anlaşıyor.
    Öncekileri beğenmedik,gönderdik aynı başarı durumunda ne yapacağız?

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman 5 yedi,son maçta da bir 5 yemeyi kalecimiz engelledi.
    Bu tür basit şeylere sığınmak yerine kendine güveniyorsa istifa etsin bakalım hangi takım onunla anlaşıyor.
    Öncekileri beğenmedik,gönderdik aynı başarı durumunda ne yapacağız?
    Sen önceki hocalarla Ünal hocayı bir tutuyorsan zaten diyecek laf Yok.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen önceki hocalarla Ünal hocayı bir tutuyorsan zaten diyecek laf Yok.
    "Kulübün evladı, camianın çocuğu falan bu laflar kulübü maddi anlamda batıran sözlerdir. İşe yaramaz adam kulübün çocuğu diye 15 yıl ona mı bakacağız?"

Bu laf kimin lafı?

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon boyu yaptıgı hatalar
    Burakı gelir gelmez 11 e koymak hatta takımda tutmak bize 2 m avro civarlarına mal oldu.. Ee hatayi başta yapıyorsun sonra hamle şansımız yok???
    Kuckayı sene başında takımda tutmak bize 1.5 m avro ya mal oldu ee sonra?
    Onaziyi sakat sakat oynatmak ve sezonu kapatması ee sonra? Hoca hata yaparsan elin zayıflar ve sen de hata yaptın..
    Tabii son 6 yılda ki hocaları gördükten sonra evladımıza hatalarından ders çıkarmasına olanak tanımadıgımız için hata bizde. Hocamız hata yaparak dogruyu inş bulacaktır ve şampiyonluk 1 senede olacak kolay bir iş degildir zaten malesef ki bizim için... O yüzden aynen devam

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hocayi mactan sonra ben de elestirdim ama yaptigi cok onemli isler de var.
    Rezil oynadigimiz Kasimpasa macinda bile baski yerken, defanstan bam gum topla cikmiyor artik takim.
    Sag kanatta ve sol kanatta 3 oyuncu ile ucgenler kurarak seri paslasmalar ile rakibi cok rahat ekarte edip, ataga kalkabiliyor.

Maclara takim, dogru bir taktik ile cikiyor.

Degisikliklerde hocanin etkisi sahaya cok kotu yansiyor !

Sezon basi alternatifli bir kadro varken de bu sikintiyi yasadik.

Bu sezon oyle ya da boyle, 3 asagi 5 yukari boyle gececek gibi.

Yine ustune basa basa soyluyorum.
    Hem de en kotu zamanda.

Unal Karaman buyuk takim hocasi !

Aykut gibi, Riza gibi Anadolu takimi hocasi degil !!

Sansi yaver gider ve seneye 4 - 5 tane sistemine uygun kaliteli adam alirlarsa cok buyuk islere imza atar bu takimda.

Senol Gunes'in hoca olmasi icin 5 yil bekleyenlere, 2 mac ile hocayi harcatacak degiliz.

Ancak dipnot olarak soyleyeyim.
    Yonetim azicik elini cebine atip, kondisyon ve saglik ekibine para vererek teknik kadroyu guclendirmeli !!!

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (07.03.2019 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman büyük takım hocası tabi köpeksiz köyde değneksiz geziyor,istediği gibi takılıyor,o olmasa biz küme düşer mişiz,takım top oynayarak yeniliyormuş,top oynamak dediği de ayağı düzgün Nwakame,Sosa ve Perreria ve Yusuf gibi adamların paşlaşmaları,hangi taktik varyasyona giriyor takım,yoksa topu at Fink'e,o ne yaparsa yapsın.

Hangi maçta oyunu ele alabiliyoruz,hayvan gibi koşa koşa takımda sağlam adam bırakmadı,ne takım kurmaktan ne takımı sezon içinde yaşayacağı zorluklardan haberi var,Allah yüzümüze güldü de ilk yarı lig berbatken iyi puan aldık,yoksa bu kafa tıpkı Karabük gibi götürürdü.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ünal'ın basın toplantısını izledim..1.saate yakın konuşmuş hoş ama boş konuşmuş..İçinde 1 tane teknik analiz yok hepsi arabesk laflar..Yok taraftarın namusuymuş yok evladımmış bilmem neymiş..

Hoca bu takım gaz vererek hamasetle nutukla.düzelmez bunu kafana sok..Bilimsel.çalışacaksın bilimsel...Takım.boyunu kısaltacaksın topun arkasına geçmeyi takıma öğreteceksin..

Takım halinde savunma boyunu da kısaltacaksın..Mesela geri dörtlün ceza sahası ön çizgisindeyse ileri ucun orta saha çizgisinde olacak alan daraltılacak ki rakip bizim sahada boşluk bulmasın..Alanı daraltacaksın ki oyuncularımız birbirine yakın oynasın topu çabuk geri kazansın topun peşinden koşmasın yorulmasın gereksiz efor sarfetmesin..

Hoca sen bunları halletmeye çalış nutuk atma duygusal konuşma arabesk laflara karnımız tok..35 tane gol yemişsin öne geçtiğin her maçı vermişsin Ümraniye'den 3 yemişsin hala hamle oyuncusundan bahsediyorsun..Sen elindeki 11'de en iyi oynayan adamı çıkarıyorsun hamle oyuncun olsa ne olacak olmasa ne olacak..

Kasımpaşa maçında 2-0 öne geçiyorsun kimsenin ağzını bıcak açmıyor hamle oyuncusu yok diye..Maç 2-2 olunca bakıyorum herkesin dilinde hamle oyuncusu yok safsatası..

Daha toy bir hocasın öğreneceğin çok şey var da Trabzonspor stajer yetiştirme kulübü değil..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bazilari anlamamak icin israr etse de, hoca mevcut kadrodaki topculara olmayan ozellikleri ekleyemez.

Misal kendinin de soyledigi santrafor Ekuban'dan sag acik gibi oynamasini istese de, defansif melekelerini ancak bu kadar yerine getirir.

Misal Abdulkadir Parmak'tan defansta sahipsiz toplari kazanmasini ve rakibe alan birakmamasini istese de, hicbirini oyun ozelligi olarak yapamaz ve sonra oyundan cikartti mi gunah kecisi yapilir.

Misal Nwakaeme'den hucumda cok fazla yararlanacagi halde, adami mecburen defansa kosturmak zorunda kalir.

Misal Sosa'dan ofansta rakibi nakavt etmesini istese de, elde defansif ozellikli ortasaha olmadigi icin, olan mevcut ortasahalar da defansin d'sini yapamadiklari icin, Sosa mac boyu rakibini kovalar, Sosa mac boyu ortasahada tek basina savasir, top kazanmaya calisir, kazandigi toplari olumlu kullanmaya calisir ama sonunda yaptigi pas hatalariyla tukaka yapilir.

Verilecek ornek cok.

Yine yaziyorum.

Bu takimin defans yapmayi bilen ortasahasi yok Sosa disinda..

Bu takimin sag kanadi yok sakatliklardan sonra.

Bu takimin 3 stoperini toplasan, 1 tane stoper cikmaz !!!

Agaoglu bunlarin cevabini cikip verse keske soz verdigi gibi !!

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (07.03.2019 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca çok iyi konuşmuş açın dinleyin 1 saat. Öyle üç beş cümlelik kırpılmış özetleri okuyarak bir şey anlayamazsınız.

Bu forumda hocanın düşünce yapısına yönelik ne tahmin ettiysem hepsini aynen söylemiş videoda. Konu TS olunca kolay kolay yanılmıyorum hakikaten.

Hoca oyuncuları destekleyin kısıtlı imkanlara rağmen kaytaranı görmüyorum diyor çok haklı. Bu konuya her hafta değiniyorum, Batuhan'a Ibanez'e sövünce sayınca o kaybetmiyor takım kaybediyor siz kaybediyorsunuz.

Bu ve benzeri mesajlarda yazdığım gibi hoca taraftarın tepkisinden dolayı bu oyuncuları oynatmıyor. Deplasmanda da son 5 dakika alacaktı onda da duran toplarda ortalardan gol yeriz diye almamış Ibanez'i. Bence sığ ve yanlış bir düşünce konuşma içerisinde eleştirdiğim noktalardan biri bu. Gazete vesaire okumuyorum diyor ama kamuoyunun fikirlerine kafayı taktığı çok belli. Başarıları olan kredisi yüksek bir hoca olsaydı kimseyi takmaz farklı kadroyla çıkardı maçlara bunu bir kere daha onaylamış oldu.

-Geçen maçta bana kalsa 7-8 oyuncu değişmesi lazımdı ama imkan yok dedi sitem eder şekilde.

-Soru geldi sürekli son dakika hatalarla kaybediyoruz şans bizim yanımızda değil diye mi düşünüyorsunuz şeklinde. Hocanın yanıtı şans faktörü olduğuna inanmıyorum ben devre arasında oyunculara 2-0'a rağmen bu oyun bize yetmez dedim diyor. Sonra ekledi tabii, kötü oynayarak da kazanabiliriz ama biz hiç kazanamıyoruz o şekilde dedi. Hatta iyi oynayarak rakibi ezerek oynadığımız halde kaybettiğimiz maçlar oluyor dedi. Realist bakıyor olaya sevindirici bir olay. Rıza gibi çapsızlar sabaha akşam uğursuzluk vesaire saçmalıyordu. Ünal hoca bir sürü bahanesi olmasına rağmen bunlara sığınmadı.

-Hoca biz sadece futbol oynayarak kazanabiliriz diyor. Bazı takımlar savunmayı iyi yapar bazıları hücumda iyidir biz ise sadece futbol oynayarak kazanbiliriz dedi. Biz futbol oynamadan maç kazanamayız, maalesef bizim kadro yapımız o boyutta diye ekledi. Evet sürekli belirtildiği gibi kadronun taktik anlamında esnekliği yok. Zaten dar kadromuz var olan oyuncular da farklı taktiğe adapte olamayan yetersiz özelliklere sahip futbolcular. Hoca çok haklı bu konuda.

-Batuhan ve Ibanez ismini vererek daha oyuna girmeden oyuncuları yıkacak şeyler söyleniyor tribünlerden dedi. Bu çok önemli bir konu. Batuhan bazı maçlarda deli gibi istekliydi son Ümraniye maçında ise aynı isteği göremedim çünkü adama ağır psikolojik baskı yapıldı haliyle kendini saldı. Bu adamlar salak değil olan biteni görüyor, sosyal medyada dolaşıyor bütün gün. Taraftara herhangi bir yamuğu karaktersizliği olmamış bir oyuncuya bu yapılanlar haksızlık, TS taraftarı yine gücünün yettiğini eziyor beni hiç yanıltmıyor. Milyon eurolar alan takımı şeyine takmayan adamlara yalakalık yapılıyor sabahtan akşama kadar, instagramda sevgiye boğuluyor ama linç sever bir toplum olduğumuz için içimizden birinin zayıf düştüğünü görünce anında üzerine çullanıyoruz, tiksiniyorum artık bu toplumdan gerçekten.

Son olarak hocayı eleştireceğim 2. kısım genç oyuncuların fiziğinden yakınması. Bacakları dal gibi yeterli değiller dedi. Bu çok yanlış bir bakış açısı. Adam belki full kafasıyla oynuyor oyunu. Hadi diyelim fiziği yetersiz, e senin başka şansın yok ki bu çocuklara şans vermek zorundasın fizik olarak yetersiz olsa da. İlk 11 oynatma 10 dakika oynat 15 dakika oynat hepten de çıt kırıldım adamlar değiller bunlar, profesyonel sözleşme vermisşin bu oyunculara. Böyle düşünüyorsan sözleşme imzalamayacaksın o zaman.

Velhasıl hoca olayların bilincinde ve kulüple gerçekten bütünleşmiş bir isim. Daha iyi bir hoca adayı düşünemiyorum. Konuşmasının sonunda önümüzdeki sezon yapılanmaları için sorular geldi, yönetimin tercih hakkı var değerlendirecekler dedi. sonra benim de tercih hakkım var diye ekledi. Bu şu anlama geliyor; ben bu takımın kahrını çektim bu sezon, önümüzdeki sezon rekabet edebileceğim alternatifli bir kadro istiyorum. Yani bunu kasettiği çok açık 1 saatlik konuşmanın geneline bakıldığında. Sonuna kadar da haklı. Takımda bırakın yedek olmasını ilk 11 çıkan oyuncuların bir çoğu sakatlıklarla boğuşan antrenman eksikliği olan oyuncular. Hocaya seneye doğru düzgün bir kadro verirsek ben inanıyorum iyi bir sistem inşa edecek konuşmalardan anladığım bu.
    Bir kere tribünlerin bu tepkisinden ben de sıkıldım ve yıllardır düzelmiyor anlamam..

Yanıldıgın konu şu , bu sene hocaya en alternatifli kadro verildi. Kucka sosa ekuban burak amiri olcay yedegin yedegi vardı ilk yari. Ki bunu maliyetten anlayabiliyoruz.. Neredeyse 25m avroluk maaş ödemesi vardi ilk dönem yıllık. Bu olay gelecek senelerde 10 m avro civarı olacaktir ki üstüne satılan satılabilirse oyuncuların yerine dahaçok altyapı oyuncusu olacaktır diye tahmin ediyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)