Sayfa 304 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 204 254 294 302 303 304 305 306 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 7,576 ile 7,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paluli'nin ne kusuru var =) ileri geri vızır vızır adam
    Fizik olarak güçlüler, ama bir kısmı da kazma... Ndiaye beyinsiz biraz ama bizim ligde öyle böyle iş yapar, topçu değil diyenler vardı burda ama hiç katılmıyorum bu kadar da abartılmaz... Jahoviç'in formsuzluğu olmasa ileri 3-4'lü iş yapar her türlü, Adis bozuyor işi
    Esiti'yi de beğenmiyosun ama tam sağlam orta sahanın tanımı olan oyuncu, biraz cüsseli ve ağır gibi ama tam oyuna alıp maçı kitlemelik adam
    Doğan'ı beğenirim ama son 15dk Doğan mı Esiti mi net Esiti meselâ
    Herkesin aksine ben Halil'i beğenmiyorum, yalpalaya yalpalaya koşması bi kere "ben Trabzonspor topçusu değilim" diyor, öyle sanıldığı gibi de çok hızlı topçu da değil, göze öyle geliyor... osai samuel dün bi faul yaptı ona 10 metre gerideyken 2 sâniyede yanında bitti, Halil de topa basıp faul alabildi anca, ki faul de net değildi bence
    Ndiaye iyi de net şekilde golcü değil . Çok kaçırıyor. Esiti'yi bilmiyorum ama çok kalın oyuncu ve hiç hazır değildi zamanla katkı yapabilir. Paluli de iyi niyetli ama çok hata yapıyor defansta. Zaten gassama'ya döndü. Yabancı stoperler aşırı ağır. Türk stoperler daha iyi, onlar da iki haftadır oynuyor.

Fener maçını kazanmaları çok iyi oldu. Tam kadroyu buldu kazandı derken ilkonbirden üç eksikle fener maçına çıktılar, kaybetselerdi, bir ileri bir geri olacaktı. Şimdi hemen hemen kadro şekillendi, soru işaretleri azaldı. Daha rahat devam ederler.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi kitlediler feneri.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Winner maşallah
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

galibiyetine gölge düşürmek istemem ama dün çıkardığı ilk 11 de yanlıştı oyuna aldığı ve soktuğu adamlarda yanlış tı ayrıca 5 oyuncu değiştirme hakkın varken ilk değişikliği 74 . dakikada yapması hiç bir şeklde kendini geliştirmediğini ve bildiğini devam ettirmesi anlamına geliyor yani gene oyun okuması yanlış oyuncu tercihleri yanlış giren ve çıkan oyuncuların dakikası yanlış.

Nereden
    İstanbul

Zulj ve Ndiaye dikkatli olsa bjkyi de yenerlerdi. fb maçında iki devrenin de ilk 5 dakikasında hızlı başlayıp fişi çekmeye çalıştılar. Golden önce Ndiaye yine büyük fırsatı harcadı. Maçın genelinde net pozisyon vermediler ama soldan Ndiayenin 3 kişiye çıkaramadığı gibi pozisyonları daha fazla bulmalarını bekliyordum. Zulj olmadığı için o bağlantıyı kurup yapamadılar belki de. Jahovic de çok düşmüş geberik bir hâldeydi.

Ünal hoca öyle böyle ne dersek diyelim iyi hücum setleri yaptırıyor. Değişiklikte geç kaldı ama sonra fazlasıyla müdahale etti. Maç sonunu rahat bitirdiler. Tek hataları aşırı duran top fırsatı vermeleri oldu.

Nereden
    Bursa

Bir youtube programında duydum klübün içinden bilgi olarak, fener maçı için birşey oynadıkları yok, biz ne istersek o oynanacak maçta, kazanmaya gidiyoruz demiş. Zaten futbolcuların tavrından belliydi, rahat rahat yendiler. Fener'in hali bu.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bir kaç arkadaş var çıkmıyorlardı buralardan şimdi uğramamışlar hiç

göztepe bayrağa dönüyor istiklal marşında bu bile yeter hocamın varlığında.

şeref tribününe dönmek istiklal marşında ağır mallıktır.

son iki maçlarını kazandılar ama malatya ve antep maçlarında oldukça şanssızdılar, antep maçında 3 golleri iptal oldu, malatya maçında dünya şut çektiler kaleye atamadılar.

o zamanlar skorlara bakıp buraya gelenler şimdi gelmez olmuş olmuş
    sadece aşk bizimkisi

lizarazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Tebrikler doğru takım seçimi Göztepe ye ve Ünal hocaya iyi gelecek.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halil Akbunara ek olarak caneri nasil savuncagina yonelik verdigi taktigi gordum.. yani adam zaten uzun oynayacagi icin orta yollarini cok iyi kapamisti.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Tebrikler Hocam.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Seviliyorsun hocam aynen devamm

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tebrikler hocam
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Her ne kadar başlangıcı kötü yapsa da son haftalarda alınan skorlar Ünal hoca açısından oldukça sevindirici.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Bursa

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman lider TD rolünü yine çok iyi başardı. Bunu TRde iyi yapabilen bir tek Terim var zaten.

Teknik taktik işleri için de her zaman TRnin 90lı yıllarda en iyi ortasahalarından biri olan bir adamın eksiği olacağını sanmıyorum ki ekibinde de çok değerli isimler var, gençlerle de çalışıyor.

Bu adamı camianın en zor zamanlarında elini taşın altına sokmuş adamı, siyasi veya kişisel algılarınıza uymaması yüzünden harcadınız ve TSnin bir şampiyonluğuna neden oldunuz.

Siz derken, sadece yönetimden bahsetmiyorum, çoğunluk TS taraftarı. Örneklerini bu sayfada başak maçından önceki veya geçen seneki rize hikayesinde görebilirsiniz, ben demiştimcileri...

Başımızda çok değerli bir hocamız var, ona ve yaptıklarına saygım sonsuz ama Ünal hoca ile yarım bırakılan ve belki bir daha asla aynısı yazılamayacak o muhteşem hikayeyi hasetlerinden bu hale getirenlerin Allah içinde en ufak heyecan tohumu yeşertmesin diyorum, hep kötü kalsınlar, hep mutsuz kalsınlar...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman lider TD rolünü yine çok iyi başardı. Bunu TRde iyi yapabilen bir tek Terim var zaten.

Teknik taktik işleri için de her zaman TRnin 90lı yıllarda en iyi ortasahalarından biri olan bir adamın eksiği olacağını sanmıyorum ki ekibinde de çok değerli isimler var, gençlerle de çalışıyor.

Bu adamı camianın en zor zamanlarında elini taşın altına sokmuş adamı, siyasi veya kişisel algılarınıza uymaması yüzünden harcadınız ve TSnin bir şampiyonluğuna neden oldunuz.

Siz derken, sadece yönetimden bahsetmiyorum, çoğunluk TS taraftarı. Örneklerini bu sayfada başak maçından önceki veya geçen seneki rize hikayesinde görebilirsiniz, ben demiştimcileri...

Başımızda çok değerli bir hocamız var, ona ve yaptıklarına saygım sonsuz ama Ünal hoca ile yarım bırakılan ve belki bir daha asla aynısı yazılamayacak o muhteşem hikayeyi hasetlerinden bu hale getirenlerin Allah içinde en ufak heyecan tohumu yeşertmesin diyorum, hep kötü kalsınlar, hep mutsuz kalsınlar...
    kardeş ünal karaman benim çocukluk efsanemdir adamlığına karakterine kimse laf edemez eden de çarpılır ama hocalık anlamında 40 senede bir takımda kalsa bu takımın adı önemli değil şampiyon yapamaz malesef kendin de o kapasite yok .

Nereden
    Rize

Belhanda'nın gönderilmesi açık açık yönetimin Fatih Terim'e meydan okumasıydı. Taraftara küfrettiğinde bile olayı çözen Terim ve Belhanda'nın ilişkisi yeni bir şey değil. Gs yönetimi ve Terim arasındaki gerginlik de yeni bir şey değil. Belhanda kovulduktan sonra ilk basın toplantısında Terim'in ağzından küçücük bir ters laf çıksa GS şu an yangın yeriydi. Darmadağın olmuştu her şey. Terim, kendi ağzından çıkacak kelimelerin özellikle taraftar üzerindeki etkisini biliyor ve konuşmadı. Olayı kapattı. Yönetimin salaklığına göz yumdu ve belki de sezonu kurtardı.

Şimdi nereye geleceğim?

Fatih Terim, 'ben adamın boğazına takılırım' diyebilirdi. Ki bunu Türkiye'de söyleyebilecek tek adamdır Fatih Terim. Demedi.

Artık kim ne anlıyorsa...

Nereden
    Bursa

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belhanda'nın gönderilmesi açık açık yönetimin Fatih Terim'e meydan okumasıydı. Taraftara küfrettiğinde bile olayı çözen Terim ve Belhanda'nın ilişkisi yeni bir şey değil. Gs yönetimi ve Terim arasındaki gerginlik de yeni bir şey değil. Belhanda kovulduktan sonra ilk basın toplantısında Terim'in ağzından küçücük bir ters laf çıksa GS şu an yangın yeriydi. Darmadağın olmuştu her şey. Terim, kendi ağzından çıkacak kelimelerin özellikle taraftar üzerindeki etkisini biliyor ve konuşmadı. Olayı kapattı. Yönetimin salaklığına göz yumdu ve belki de sezonu kurtardı.

Şimdi nereye geleceğim?

Fatih Terim, 'ben adamın boğazına takılırım' diyebilirdi. Ki bunu Türkiye'de söyleyebilecek tek adamdır Fatih Terim. Demedi.

Artık kim ne anlıyorsa...
    Fatih Terim'in yönetime demediği şey kalmadı.

Psikolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'dan gidişinin nice üzüntülere sebep olan eski teknik direktörümüz kendisi Trabzon'la bütünleşen teknik direktörlerden biridir. Tesislerde sabah akşam kalıp Gençleri parlatması da bunun çabasıdır. Kendisinin gidişi üzüntülü bir durum olmuştur. Karekter ve sertliğiyle bunun yanında Bir çok büyük takıma karşı dominant yapısı ile takımımızla en uyumlu direktörlerden biridir.
    Uzun bir süre daha takımda kalsaydı ve görebilseydik neler yapacağını... Saygılar...

Bize Her Yer Trabzon!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Futbolcuyken çok severdim. Önünde Show Tv ve Vestel reklamı olan çubuklu formanın en çok yakıştığı isimdi bence Ünal. Güçlüydü, süratliydi, pasördü. Keşke bazı hatıralar ve onların hatırlattıkları hep mazideki haliyle kalsaydı.

Nereden
    Trabzon

Göztepe'de ki ilk 4 maçında 1B 3M aldığında ortalıkta gözükmeyen fanları üst üste 3G alınca ortaya çıkıp millete laf sokmaya başlamıştı..

Geçen hafta deplasmanda A.gücünden 3 bu hafta da kendi sahasında Sivas'tan 5 gol yiyerek mağlup oldular..

Göztepe kariyeri şu ana kadar 4G 2B 5M

Bizden sonra ki Rize kariyeri ise 2G 2B 5M

Toplamda 6G 4B 10M çok fena bir tablo..hocalığını beğenmeyen,yetersiz bulanlar için tam da beklenilen bir istatistik.
    Konu Emrah KabuL tarafından (20.03.2021 Saat 18:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe'de ki ilk 4 maçında 1B 3M aldığında ortalıkta gözükmeyen fanları üst üste 3G alınca ortaya çıkıp millete laf sokmaya başlamıştı..

Geçen hafta deplasmanda A.gücünden 3 bu hafta da kendi sahasında Sivas'tan 5 gol yiyerek mağlup oldular..

Göztepe kariyeri şu ana kadar 4G 2B 5M

Bizden sonra ki Rize kariyeri ise 2G 2B 5M

Toplamda 6G 4B 10M çok fena bir tablo..hocalığını beğenmeyen,yetersiz bulanlar için tam da beklenilen bir istatistik.
    kardeşim ben ünal karaman konusunda ki düşüncem galip geldiğinde de aynı mağlup olduğunda da aynıdır bundan fazlası olmaz bir ileri 2 geri .

[KAPLAN] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alexander Sörloth, Türkiye hakkında şu sözleri kullandı;

"Türk futbolundan Alman futboluna geçmek kariyerim adına büyük bir hamleydi. Daha yeni yeni takıma yerleştim. Avrupa'nın en iyi takımlarından birinde oynuyorum. Takım iyi yolda ve bu durum beni mutlu ediyor."

"Türkiye'de çok fazla taktik yoktu. Bu yüzden burada olmak benim için büyük bir değişiklik oldu. Türkiye'de sahaya çıkıyordum ve bana verilen tek taktik 'Gol at' oluyordu. Bu kadar, daha fazlası yok. Sadece gol at deniyordu. Türkiye ve Almanya arasında çok farklı bir futbol stili var."
    Konu [KAPLAN] tarafından (21.03.2021 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.
    .
    . Futbol yetenekli aptalların oyunu olmamalı.
    .

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı [KAPLAN] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alexander Sörloth, Türkiye hakkında şu sözleri kullandı;

"Türk futbolundan Alman futboluna geçmek kariyerim adına büyük bir hamleydi. Daha yeni yeni takıma yerleştim. Avrupa'nın en iyi takımlarından birinde oynuyorum. Takım iyi yolda ve bu durum beni mutlu ediyor."

"Türkiye'de çok fazla taktik yoktu. Bu yüzden burada olmak benim için büyük bir değişiklik oldu. Türkiye'de sahaya çıkıyordum ve bana verilen tek taktik 'Gol at' oluyordu. Bu kadar, daha fazlası yok. Sadece gol at deniyordu. Türkiye ve Almanya arasında çok farklı bir futbol stili var."
    Buradaki bir üyenin imzası geldi aklıma;
    Hami antrenörken oyuncusuna taktik veriyor:"Ula hasan hayde daa"

Nereden
    Trabzon

Küme düşme hattında ki Kayseri deplasmanından 1 puan almayı başarabildi..

Kayseri 15 şut gol beklentisi 1.55
    Göztepe 5 şut gol beklentisi 0.43

Üst üste alınan 2 mağlubiyet ve yenilen 8 gol sonrasında üstelik de deplasmanda 1-0 geriye düşüp maçı 1-1 bitirebilmek büyük başarı tabi Kayseri az daha becerikli olsa kazanacaktı maçı ama olsun..

12 maç 4G 3B 5M

Fanları nazar değdirdi adama.. 2-3 galibiyet aldı diye ortaya çıktılar ama sonuç yine hüsran.
    Konu Emrah KabuL tarafından (03.04.2021 Saat 19:03 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)