Sayfa 301 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 201 251 291 299 300 301 302 303 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 7,501 ile 7,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Ahh unal hocam ahh bir gun tekrar geri donuceksin. Hepimiz yolunu gozluyor olucaz. Bu kulupteki gerek futbolcu olarak gerekse hoca olarak emeklerin inkar edilemez. Kulubun yuksek bonservis ile satilan yusif yazici ve sorloth senin eserin. Ayrica yine degeri yuksek olan abdulkadir, omur ve ugurcan da ayni sekilde. Ileride degerlenebilecek serkan asan da unal karamanin sayesinde bu noktaya geldi. Yine sakatlanmadan once en iyi donemini yasiyan onazi ile trabzonsporda ersun yanal ile riza calimbsyin bir turlu verim alamadigi sosayi 10 numaradan 8 numaraya cekerek performansini arttiran unal hocaydi. Bir hesaplama yaptilar unal karaman trabzonsporun basinda oldugu sure boyunca butun takimlarinpuanlarini toplamislar trabzonspor en cok puan toplayan basaksehirin sadece 4 puan gerisindeydi. Onca sakatlik, transfer yasagi ve hakem faciasina ragmen durum boyleydi.

Ayrica interi yendigimizde ve a milli takimin dunya ucuncusu odugu zamanda senol gunesin yardimcisiydi. Senol gunes besiktastayken 3.sezonunda sampiyon olamamasini onceki 2 senesinde yardimciligini tamer tunanin yapmasina baglamisti herkes hepimiz hatirliyoruz o gunleri. Adana demirsporun cogu kiralik ve ordan burdan genc cocuklardan olusan o dandik kadrosunu tff 1.ligde play offlara tasidi. Haa zaten dusmus olan karabuke son birkac hafta boca oldu ve karabuku kurtaramadi. Tamam unal karabuku dusurdu oldu. O borc icinde yuzen, futbolcularin parasini alamadigi ortamda kimse o takimi kurtaramazdi.

Benzer sekilde rizesporda da gorev yapti. Som birkac mac gorev yapti takimda. O donemde rizesporun en onemli oyuncusu aminu umar sakatlanip sezonu kapatmisti. Ona ragmen unal karaman o takimla galatasarayi yenip farkli maclardan da puanlarla almayi basardi. Tabi sansiz puan kayiplari da yasadilar. Son 2 hafta gorevi birakti. Yerine yine trabzonsporda oldugu gibi yardimcisi gecti ve ligde kalmayi basardilar ve saire. Velhasil kelam burada unal karamani trabzonspor haricinde basarisiz bir teknik direktor olarak anlatmak hocaya buyuk saygisizlik ve acimasizlik yapmaktir.

01 https://twitter.com/aliamacansiz/sta...041967617?s=19

02 https://twitter.com/plaka61_TR/statu...796077062?s=19

03 https://twitter.com/HkaLemdarTS/stat...004613637?s=19

04 https://twitter.com/yenisafakspor/st...801500161?s=19

05 https://twitter.com/yenisafakspor/st...437804544?s=19

06 https://twitter.com/HaberTScom/statu...430085633?s=19

07 https://twitter.com/muhtesemsolayak/...509227011?s=19

08 https://eksisozluk.com/unal-karamani...r--6303490?p=9

09 https://twitter.com/ElvisPrsley14/st...929095169?s=19

10 https://eksisozluk.com/trabzonsporun...--6300865?p=41

11 https://eksisozluk.com/unal-karaman--78706?p=77

12 https://twitter.com/aliamacansiz/sta...419724803?s=19

13 https://twitter.com/yenisafakspor/st...576435200?s=19

14 https://twitter.com/ensar8_/status/1...690867200?s=19
    Konu korkusuzmaraz tarafından (10.10.2020 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şimdi kamera karşısına geçip kazandık ama kötüydük falan diye ukalalık yapacak bir ortam kalmadı, onlar iyi günlermiş. Deplasmandan 3 puan alıyorsun hocani yerden yere vuruyorsun, oyun kötü 3. lük başarı değil diyorsun, lükse bak.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

@artvints bırak artık eski günleri
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Bursa

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @artvints bırak artık eski günleri
    Tarih ve nostalji başlığındayiz, eskisi yenisi fark etmiyor, senaryo hep ayni.

Nereden
    Trabzon
    Konu korkusuzmaraz tarafından (10.11.2020 Saat 13:47 ) değiştirilmiştir.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şimdi kamera karşısına geçip kazandık ama kötüydük falan diye ukalalık yapacak bir ortam kalmadı, onlar iyi günlermiş. Deplasmandan 3 puan alıyorsun hocani yerden yere vuruyorsun, oyun kötü 3. lük başarı değil diyorsun, lükse bak.
    olaylar patlamadan evvel, bu röportajı canlı izlerken yaşadığım rahatsızlığı hatırlıyorum.

içerikteki bütün saçmalıkları, cehaleti, kahvehane seviyesini geçtim; bir başkan niye maçtan sonra çıkıp maç analizi yapar...

bu şımarıklığının ve kendini bilmezliğinin bedelini ödedi, camiasına da ödetti. doğrudan şampiyonluk gitti demek spekülasyon olur fakat güzel ilerleyen, vaat edici bir hikayenin "kursakta kaldığı" bir gerçek.

bu maçın oynandığı dönemde liverpool, o tarihi sezonunu yaşayan liverpool 1-0, 2-1 son dk golleriyle düşe kalka gidiyordu. allah'tan iki galibiyet alınca şımarıp "böz közönsök bölö ölköş töplömölöyöz" demediler de, güzel bir sonu oldu hikayenin
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal hocanin ne kadar buyuk hayrani olup , oynattigi oyuncuya sövmek , kadroda gormek istememek nasil bir mantiksizlik??? Sorarim sana ey halkim
    Konu Çağatay96 tarafından (09.11.2020 Saat 22:12 ) değiştirilmiştir.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Dawsofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olaylar patlamadan evvel, bu röportajı canlı izlerken yaşadığım rahatsızlığı hatırlıyorum.

içerikteki bütün saçmalıkları, cehaleti, kahvehane seviyesini geçtim; bir başkan niye maçtan sonra çıkıp maç analizi yapar...

bu şımarıklığının ve kendini bilmezliğinin bedelini ödedi, camiasına da ödetti. doğrudan şampiyonluk gitti demek spekülasyon olur fakat güzel ilerleyen, vaat edici bir hikayenin "kursakta kaldığı" bir gerçek.

bu maçın oynandığı dönemde liverpool, o tarihi sezonunu yaşayan liverpool 1-0, 2-1 son dk golleriyle düşe kalka gidiyordu. allah'tan iki galibiyet alınca şımarıp "böz közönsök bölö ölköş töplömölöyöz" demediler de, güzel bir sonu oldu hikayenin
    Yaptigi o kadar buyuk bir yanlış ki, sampiyonluk direkt gitti demek hic abarti değil. Üstune butce/basari/verim ortadayken...

Nereden
    Trabzon

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şu paylaşılan linkteki gönderinin silinme işi iyice canımı sıkmaya başladı.

https://twitter.com/bavci61/status/1...279865344?s=20
    hani forum da bunun için var ya zaten, pek gerek yok gibi bu linklere

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un hocası olmak kendisi dışında bir Allahin kuluna yakışmıyor. Tam anlamıyla buranın adamıydı. Geleceğini kaybetti Trabzonspor kendisinin gidişiyle.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Harcadik seni hocam
    iyi top oynatmasan da trabzon ruhu geri gelmisti
    baskana soyledigin bogazina sarilirim lafinda seni elestirdim yanlis yapmisim
    hakli sen misin adam gibi adamsin keske agaoglunun bogazina yapissaydin da gitmeseydin
    temennim insallah en kisa zamanda geri donersin yeni gelecek yonetim ile

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hocalığını beğenmiyorum ancak yönetimde bir yerlerde yer alabilir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Ankara

vay beee.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Saygılar ve sevgiler değerli hocam.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Bursa

Her demeci aklımda yer etmiş, takımın başında çıktığı her maçı, her skoru hatırlıyorum neredeyse. Kaç tane mağlubiyet aldı sayabilirim, hangi maçta 2'den fazla gol yemişiz ezberimde. Çünkü yenilgi sayısı ciddi biçimde azalmıştı.

Takım nasıl yol alır, eksikler nedir çok net gözüküyordu. O karışıklık hissi bitmişti, çünkü üst üste mağlubiyetler almiyorduk, her kritik virajı geçiyorduk, büyük maçları keyifle oynuyorduk. Yol aydınlıktı, önümüzü görebiliyorduk.

Trabzonspor'un en büyük problemlerinden biri oyuncunun tam kapasiteyle sahada olup olmadığının anlaşılamamasi. Futbolcu değil deyip işin içinden çıkılıyor ama odaklanma, takım olma, mücadele etme problemi hep var. Ünal hocayla en azından bu problemi hiç hissetmedim. Bu bence çok büyük bir başarı. O zemin her zaman yakalanmiyor. O ortamda her futbolcu parlamaya başlıyor.

Takımın mücadele etmediği, herhangi bir maça başından yenilgiyi kabul ederek çıkıldığını, maç içinde pes edildiğini hatırlamıyorum. Kadro fark etmeksizin her maçı kovaladık.

Çok rahat bir şekilde sosa buraya para yemeye gelmiş, hugo golcü değil yusuf, ömür çalışmıyor, onazi çöp falan denilebilirdi. Bizim için kadroyu çöp yapmak çok zor birşey değil.

Takım o dönemde bana çok keyif verdi. Bütün bu deneyimler yok sayılıp hoca değil yorumu görünce artık tartışmıyorum bile. Hocanın ayrılığının üzerinden bir sene geçti durum ortada, karşılaştırma bile yapılmaz yani, ayıp artık.

Bunda birçok kişinin payı vardır elbette ama kontrollü bir deney yapma şansımız da oldu, bir kişi gitti çok değişti, demek ki işe rengini veren kritik malzeme ünal hocaymiş, başkanın düşündüğü gibi kendisi değil yani.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her demeci aklımda yer etmiş, takımın başında çıktığı her maçı, her skoru hatırlıyorum neredeyse. Kaç tane mağlubiyet aldı sayabilirim, hangi maçta 2'den fazla gol yemişiz ezberimde. Çünkü yenilgi sayısı ciddi biçimde azalmıştı.

Takım nasıl yol alır, eksikler nedir çok net gözüküyordu. O karışıklık hissi bitmişti, çünkü üst üste mağlubiyetler almiyorduk, her kritik virajı geçiyorduk, büyük maçları keyifle oynuyorduk. Yol aydınlıktı, önümüzü görebiliyorduk.

Trabzonspor'un en büyük problemlerinden biri oyuncunun tam kapasiteyle sahada olup olmadığının anlaşılamamasi. Futbolcu değil deyip işin içinden çıkılıyor ama odaklanma, takım olma, mücadele etme problemi hep var. Ünal hocayla en azından bu problemi hiç hissetmedim. Bu bence çok büyük bir başarı. O zemin her zaman yakalanmiyor. O ortamda her futbolcu parlamaya başlıyor.

Takımın mücadele etmediği, herhangi bir maça başından yenilgiyi kabul ederek çıkıldığını, maç içinde pes edildiğini hatırlamıyorum. Kadro fark etmeksizin her maçı kovaladık.

Çok rahat bir şekilde sosa buraya para yemeye gelmiş, hugo golcü değil yusuf, ömür çalışmıyor, onazi çöp falan denilebilirdi. Bizim için kadroyu çöp yapmak çok zor birşey değil.

Takım o dönemde bana çok keyif verdi. Bütün bu deneyimler yok sayılıp hoca değil yorumu görünce artık tartışmıyorum bile. Hocanın ayrılığının üzerinden bir sene geçti durum ortada, karşılaştırma bile yapılmaz yani, ayıp artık.

Bunda birçok kişinin payı vardır elbette ama kontrollü bir deney yapma şansımız da oldu, bir kişi gitti çok değişti, demek ki işe rengini veren kritik malzeme ünal hocaymiş, başkanın düşündüğü gibi kendisi değil yani.
    Çok eleştirdim, hala eleştiririm fakat oyunculardan aldığı performans ve oyuncularda yarattığı aidiyet duygusu şahane.

--------

Ayrıldığı sezonun başından beri hem kendisinin hem de başkanın verdiği demeçler nedeniyle çok kez yazdım, hocanın gidişi 5 ay öncesinden belliydi. Çünkü hem Ağaoğlu hem de Karaman iletişim konusunda çok zayıf ve baskın karakterler. Kurumsal işleyiş hiçbir zaman sağlanamadı. İkisi de hem birbirleriyle hem de taraftarla ve medyayla olan ilişkilerini düzeltemediler. Gönderilen Karaman olduğu için şuan arananın o olması çok normal. Aynı süreçte başkan istifa etmiş olsaydı şuan aynı olumlamalar başkan için yapılıyor olacaktı. Başkana eleştiri yapıyorsun eleştiriye cevap vermiyor da eleştirinin ne kadar yanlış olduğunu, soruyu soranın ne kadar 'artniyetli' olduğunu iddia etmekle geçiştiriyor. Aynısını Ünal hoca da yapıyordu. Eleştirilere verdiği yanıtın yarısından fazlası eleştireni eleştirmek oluyordu. Büyük camialar bunları kaldıramaz. Şuan başkanın karşısında ciddi bir aday yok, eğer olursa 2 ay daha duramaz o koltukta. Taraftar, yazarlar ve camia tümden eleştiriyor fakat yerine önerilen kimse yok. Onu geçtim zaten başkanın yaptıkları eleştirilip onunla yetiniliyor. Çünkü taraftarın da neyin nasıl düzeleceği konusunda herhangi bir fikri yok. Olması gerekeni hiçbir zaman söyleyemezsek cevapları sürekli geçmişte anlarız. Benim geçmişe bakınca gördüğüm şey tekrardan geçmişe dönmenin hiçbir faydasının olmadığıdır. Çünkü burada başarısı ülke ve dünya çapında kanıtlanmış bir hocadan bahsetmiyoruz. Bu nedenle Ünal Karamanın tekrardan takımın başına gelmesi kumar oynamaktır.

------

Sizi tenzih ederek, hali hazırda başımızda görevinin başlangıcı itibariyle başarılı bir hoca varken taraftarın sosyal medyada sürekli Ünal Karaman'ı geri istemesini doğru bulmuyorum. Taraftar zaten gayet onore ederek gönderdi.

Nereden
    Bursa

Alıntı Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok eleştirdim, hala eleştiririm fakat oyunculardan aldığı performans ve oyuncularda yarattığı aidiyet duygusu şahane.

--------

Ayrıldığı sezonun başından beri hem kendisinin hem de başkanın verdiği demeçler nedeniyle çok kez yazdım, hocanın gidişi 5 ay öncesinden belliydi. Çünkü hem Ağaoğlu hem de Karaman iletişim konusunda çok zayıf ve baskın karakterler. Kurumsal işleyiş hiçbir zaman sağlanamadı. İkisi de hem birbirleriyle hem de taraftarla ve medyayla olan ilişkilerini düzeltemediler. Gönderilen Karaman olduğu için şuan arananın o olması çok normal. Aynı süreçte başkan istifa etmiş olsaydı şuan aynı olumlamalar başkan için yapılıyor olacaktı. Başkana eleştiri yapıyorsun eleştiriye cevap vermiyor da eleştirinin ne kadar yanlış olduğunu, soruyu soranın ne kadar 'artniyetli' olduğunu iddia etmekle geçiştiriyor. Aynısını Ünal hoca da yapıyordu. Eleştirilere verdiği yanıtın yarısından fazlası eleştireni eleştirmek oluyordu. Büyük camialar bunları kaldıramaz. Şuan başkanın karşısında ciddi bir aday yok, eğer olursa 2 ay daha duramaz o koltukta. Taraftar, yazarlar ve camia tümden eleştiriyor fakat yerine önerilen kimse yok. Onu geçtim zaten başkanın yaptıkları eleştirilip onunla yetiniliyor. Çünkü taraftarın da neyin nasıl düzeleceği konusunda herhangi bir fikri yok. Olması gerekeni hiçbir zaman söyleyemezsek cevapları sürekli geçmişte anlarız. Benim geçmişe bakınca gördüğüm şey tekrardan geçmişe dönmenin hiçbir faydasının olmadığıdır. Çünkü burada başarısı ülke ve dünya çapında kanıtlanmış bir hocadan bahsetmiyoruz. Bu nedenle Ünal Karamanın tekrardan takımın başına gelmesi kumar oynamaktır.

------

Sizi tenzih ederek, hali hazırda başımızda görevinin başlangıcı itibariyle başarılı bir hoca varken taraftarın sosyal medyada sürekli Ünal Karaman'ı geri istemesini doğru bulmuyorum. Taraftar zaten gayet onore ederek gönderdi.
    Benim de geri dönsün diye bir isteğim yok. Önümüze bakmamız lazım.

Sosyal medyadaki tepki yönetime, hocaya karşı olumsuz birşey yok. Abdulah avcı ayrılıyor diye haber çıksa eminim çoğunluk eleştirir, hocanın yanında yer alır.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımının başında yeni gelmiş bir teknik direktörü, her geçen gün taraftarın nefretini kazanmaya devam eden yönetime karşı en savunulması gereken zamanda, eski teknik direktörü için sosyal medyayı ayağa kaldıran tek futbol kulübü Trabzonspor'dur sanırım. Trabzonspor'u sadece Şenol Güneş'ten ibaret görme düşüncesine karşı çıkan insanlar, 7/24 Ünal Karaman güzellemesi yapıp, işi "Biz Ünalsporluyuz" demeye kadar götürebiliyor. Ama sorsan en büyük Trabzonspor sevdalıları onlar.

Şu romantizmden vazgeçin. Ünal Karaman benim için de efsane bir isim ama teknik direktörlük kariyerinin çok başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim. Hal böyleyken sadece ağzı laf yapıyor diye Trabzonspor'a dön hocam diye yalvaracak da değilim. Yani sırf Ünal Karaman'ı eleştirdik diye Trabzonsporluluğumuz sorgulanır oldu. Gerçekten çok üzücü.

Uzun lafın kısası, Ünal Karaman bu şekilde sürekli gündemde tutmaya devam edilirse, birçok Trabzonspor taraftarının antipatisi de büyük hızla artacak. Geçmişte olan geçmişte kalmalı. Ünal Karaman umarım bundan sonraki teknik hayatında çok başarılı olur.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Göztepe Spor Kulübü
    @Goztepe
    · 1d
    Teknik Direktör Ünal Karaman ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladık. Hocamız ve ekibi yarın gerçekleşecek antrenman ile göreve başlayacak.

Hayırlı olsun hocam.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

hayırlı olsun.

başarıyı hakediyorsun hocam.

istediği ortamı bulursun inşallah orada.
    sadece aşk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

hayırlı olsun Hocam.

inşallah hak ettiğin başarıları kazanırsın.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başarılar. Bir takımda başarılı bir şekilde ve uzunca bi süre görev almasını isterim

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başarılar dilerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)