Sayfa 303 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 203 253 293 301 302 303 304 305 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 7,551 ile 7,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

1 2 maç daha kazanamasa kovulacagini biliyor, basladi yine degisk degisk konusmaya....

https://www.ntvspor.net/futbol/ayak-...b14c375c75e469

Zulj konusunda da net saçmaliyor kendisi, hiç yalandan yere kivirmasin

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam basın toplantısı yapıyor tek kelime mantıklı açıklama yok hep palavra. Futbolla ilgili herhangi bir bilgi ve birikimi olmadığı için hep bu yolları tercih ediyor. Göztepeli oyuncular ne zaman teğmen üniformasıyla sahaya savaşmaya çıkacak merakla bekliyorum.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Top kazanma süresinden bahsetmiş bizdeyken ben onu da duyduğumu hatırlamıyorum. Hoca yanlış yolda ve yanlış yapmaya devam ediyor. Kendisini seven onca insan bu hamasi tarafları yüzünden soğuyor kendisinden. Bir şeylerin yanlış olduğunu fark edip yeni şeyler denemeye çalışsa bir şeylerin değiştiğini görecek ama zannetmiyorum açıkçası. Oyuncuları bir şeylere inandırmak önemli bir meziyet ama maç sıkıştığında çözüm üretemezsen saygınlığını kaybedersin. Oyuncu senden bir şey öğrenemediğini fark ederse sadece bildiği işi yapmaya çalışır bir süre sonra da motivasyonu kalmaz sonrası da zaten başarısızlık demektir. Ben kendisini çok seven bir insan olarak bu profesyonel dünyanın onun hem yetenek anlamında hem de mental anlamda kaldıramadığını düşünüyorum . Gönlüm onun gibi mert insanların başarılı olmasını ister ama teknik konular kendisini aşıyor. Örneğin hakem olsaydı gördüğünü çalan bir hakem olurdu. Başkan olsa lambur lumbur adamları içeri sokmazdı. Ama hiçbir zaman mhk başkanı olamazdı veyahut kulüp sıkıştığında ekonomik çareler bulamazdı. Hoca kaliteli ama düz bir insan. Yanında olmaktan mutluluk duyabileceğin biri. Herkes kendisine karakteri gereği saygı duyuyor. Fakat bilmesi gerek ki bu tarz açıklamalar ile profesyonel dünyada ciddiye alınmazsın. Profesyonel takımı amatör gibi yönetirse de ömrün fazla olmaz.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

En fazla 10 hafta dayanır Göztepe demiştim ama o kadar uzun soluklu olmayacak galiba.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal haterları doluşmuş.

Öncelikle takımımızın başındaki hocadan sonuna kadar memnunum ve kendisine başta mesafeli olsam da şu an Trabzonspor'a yaptığı şeyin ölüyü diriltmek olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Ünal Karaman'ı sevenlerin Ünal hocaya büyük hoca dediğini de hiç duymadım, kendim de demedim. Zaten ilk ciddi tecrübesi bizdik. Ama Ünal hoca yıllarca Şenol hocanın yardımcılığını yapmış (dünya üçüncülüğü, 2011 gibi kritik senelerde), öncesinde 90lı yıllara göre inanılmaz modern ve teknik bir çift yönlü ortasaha olarak en ileri seviyede oynamış elit bir oyuncu olarak her türlü tecrübesi olan bir adamdı.

Çocukluğumdan beri Ünal Karaman'ı seven birisi olarak (o kadro sayesinde Trabzonsporlu olmuş birisiyim bu arada) Abdullah Avcı'nın hocalık olarak çoook önünde olduğunu da rahatlıkla söylerim.

Ama, fakat, lakin...

Ünal Karaman'a geçen sene yapılan şey büyük haksızlıktı ve siz kabul etmeseniz de o haksızlık sadece ona değil, size bize hepimize yapıldı ve şampiyonluğumuz rezalet bir camiaya peşkeş çekildi. İşte bu haksızlığa cesareti veren şey de "Ünal hoca değil" cilerin varlığı idi.

Ben Ünal hocanın yapamadığını görseydim en çok da kendisinin yıpranmaması için gitmesini isterdim. Bizim diğer çocukluk kahramanlarımızdan Hami'nin TS hocalığı sırasında nasıl ezik kalıp harcandığını gördük, Şota bile zor kurtuldu. Ama Ünal Karaman yapmaya uğraşıyordu ve zor durumdaki takımı toparlamış ve hakederek 2. kontratını almıştı, aslında sınıfı geçmişti. Tabi bazılarının kafasında o sınıf hiç geçilmiyor...

Bugün yarın aynı şey "gerçekten hoca" olan Avcı'nın başına gelecek ve biz yine savunurken siz yönetimin veya sağda soldaki ergenlerin gemisine bineceksiniz(veya zaten onlar sizsiniz). Yahu Avcı'ya bjk taraftarı hoca değili 5 haftada çekti, hala konuşuyorum bjkli arkadaşlarımla adamdan iyi kurtulduk diyorlar. Hoca hatta oyuncu işi uyum işi, biz Ünalla uyuşuyorduk, Avcı ile beklemiyordum ama muhteşem bir şekilde uyuştuk. Hatta şunu da diyorum; Türk futbolunun hem Avcı'ya (2018-2019) hem de TSye (birden fazla) bir borcu var, ikisini aynı anda ödeme fırsatı da var artık... Ama bu tahsilatın önündeki engel yine bence bizim kafa yapımız olacak...

Ünal hocaya dönersem Göztepe'de taş gibi top oynatıyor, maçlarını izleyen varsa görmüştür en az 2 maçı rahat alacak topu almışken kaybetti. Belki de eksik yönü takımı iyi hazırlayıp maç içinde B planına geçemeyişidir vs vs...

Rize'deki serüveninde de istifa sebebi "küme düşme kaldırılma" olayı önden bilindiği için sezon sonu için Tomas ile anlaşılması idi, ki hoca istifa ettikten bir gün sonra küme düşme hattındaki takım 2 maç varken ve düşme ihtimali varken bir sonraki sene için Tomas ile anlaşıldığını açıkladı. Aynı düşme hattındaki Malatya'nın en önemli oyuncusunu satıp, bir sonraki sene için transfer açıklaması gibi...

Bugün Başakşehir maçı muhtemelen iki takım için de ve hoca için de ölüm kalım maçı. Başarılar dilerim.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bugün buraya uğrayan olmaz

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün buraya uğrayan olmaz
    olur olur hoca az daha puan veriyordu yine... bu maçin böyle bitmesine de sevinmesin, haftaya takimini daha kolay harcamak için yapilan bir ayar.. basak ibnelerinin de bize karsi asilmalarina + sebep... 1 tasla 2-3 kus vurdu düzen...
    yoksa fenâ oynamadi göztepe, bilhassa ilk yari bayagi iyiydiler

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

geçen hafta 3 golü ofsayt diye sayılmadı adamların bu hafta kazandılar.

umarım fazlasını yapacak hocam orada.
    sadece aşk bizimkisi

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malum şahıs yüzünden takımdan gönderilmese belki de sonraki sezon sampiyonduk.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Hocam adına sevindim. Devamı gelir umarım.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Göztepe’de istikrarı yakalar umarım. Gs ve Fb yalaması hocalarla dolu lig, bir iki dik adam olsun bari.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal karamanı insan olarak çok severim futbolculuğuda efsanedir umarım göztepe de başarılı olur bugünkü galibiyetine onun adına çok sevindim inşallah devamı gelir.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fener sende hocam, seversin.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam, son yazımdan sonra bir tane bile hater uğramamış yaw, kime cevap vereceük

Neyse bu hafta işin çok zor ama sen yaparsın

Bir kere haterlar dahil herkes biliyor ki fb karşısında da çıkıp taş gibi top oynayacak takımın

Sonuç kısmında yine şanssızlık veya fb için devreye giren diğer güçler illa ki olacaktır ama sen bizi fb galibiyetlerine mazeretsiz alıştırdın, o ivme ile HÇ bile 3 kere yendi feneri.

Yen şunları da hem sana güvenen ve ekmeğini veren Göztepe camiasına borcunu öde, hem içerdeki düşmanların bir hafta daha sussun, hem de bu sezon efsane bir tarih yazmak için aklının, terinin son damlasına kadar Trabzonspor için çalışan Abdullah hocam ve takımımız oyuncuları şu emeklerinin birazcık daha karşılığını alsınlar...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener sende hocam, seversin.
    Seversin biliriz bize yetmedin hocam ama başarılar dilerim
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocam seviyor şikeci tokatlamayı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocam tam bir fb kriptoniti, outplayed.

tebrikler hocam
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buralara uğramaz şimdi kimse Takımını bu kadar motive eden Ünal hocayı tebrik ederim.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

tebrikler hocam.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Saygılar hürmetler hocam
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu hafta temiz kalır başlık. Geldiğinden beri iyi oynuyor Göztepe, hücum oynamaya çalışıyor. Defansif oyuncuları iyi değil yine, özellikle bekler. Türk stoperleri oynatmaya başladı biraz toparlandı defans. Diabate'den yararlanıyor, ndiaye gol kaçırma rekoru kırıyor, onu da kanada attı, atletizminden yararlanıyor.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tebrikler Hocam! Bu iyiligin unutulmaz
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta temiz kalır başlık. Geldiğinden beri iyi oynuyor Göztepe, hücum oynamaya çalışıyor. Defansif oyuncuları iyi değil yine, özellikle bekler. Türk stoperleri oynatmaya başladı biraz toparlandı defans. Diabate'den yararlanıyor, ndiaye gol kaçırma rekoru kırıyor, onu da kanada attı, atletizminden yararlanıyor.
    Hücum oynamaya çalıştılar her maç ve kaybettiler Başakşehir hariç ki onları yenmeyen ligden düşer bu sene

Bu maç ise hücumu hiç düşünmediler bizim klasik 1-0 maçlarımız gibi oynadılar şans yanlarındaydı sadece.. Her takım gol atardı Göztepe'ye ne oynadığı meçhul Fener dışında..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hücum oynamaya çalıştılar her maç ve kaybettiler Başakşehir hariç ki onları yenmeyen ligden düşer bu sene

Bu maç ise hücumu hiç düşünmediler bizim klasik 1-0 maçlarımız gibi oynadılar şans yanlarındaydı sadece.. Her takım gol atardı Göztepe'ye ne oynadığı meçhul Fener dışında..
    Mac kaybedebilir sonuçta Göztepe bu. Önemli olan bir oyun oturtmak, oraya sadece takım kümede kalsın hedefiyle gitmedi hoca.

Bugün gol atmadan hemen önce bomboş pozisyon kaçırdılar. Hücumlara en az 4, 5 oyuncuyla çıktılar. Dönenleri almaya çalıştılar. Zemine rağmen pasla oyun kurmaya çalıştılar. Topu direk ileri dikmediler. Hakem civitmasa daha rahat bitirirlerdi maçı, olur olmaz faul verdi Fener'e ona rağmen net pozisyon yok. Göztepe bir gol kaçırdı mesela ndiaye topu çevirdi kale ağzinda 3 oyuncu boştu. Ünal hoca zaten direk oyun oynatıyor. Bol pasla rakip sahaya yerleşme oyunu yok ama çok adamla hücum yapıyorlar.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paluli'nin ne kusuru var =) ileri geri vızır vızır adam
    Fizik olarak güçlüler, ama bir kısmı da kazma... Ndiaye beyinsiz biraz ama bizim ligde öyle böyle iş yapar, topçu değil diyenler vardı burda ama hiç katılmıyorum bu kadar da abartılmaz... Jahoviç'in formsuzluğu olmasa ileri 3-4'lü iş yapar her türlü, Adis bozuyor işi
    Esiti'yi de beğenmiyosun ama tam sağlam orta sahanın tanımı olan oyuncu, biraz cüsseli ve ağır gibi ama tam oyuna alıp maçı kitlemelik adam
    Doğan'ı beğenirim ama son 15dk Doğan mı Esiti mi net Esiti meselâ
    Herkesin aksine ben Halil'i beğenmiyorum, yalpalaya yalpalaya koşması bi kere "ben Trabzonspor topçusu değilim" diyor, öyle sanıldığı gibi de çok hızlı topçu da değil, göze öyle geliyor... osai samuel dün bi faul yaptı ona 10 metre gerideyken 2 sâniyede yanında bitti, Halil de topa basıp faul alabildi anca, ki faul de net değildi bence
    Konu Sefer A. tarafından (22.02.2021 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)