Sayfa 305 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 205 255 295 303 304 305 306 307 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 7,601 ile 7,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Aylardır Trabzonspor'un kadrosu kötü diye kafa ütüleyen adamlar gelmiş Diabate'nin yıldızı olduğu takımın çetelesini tutuyor:dddd

Dostum tamam Ünal Karaman ligin en kötü hocası, bu kadar hırs etmeye gerek yok. Sir Rıza Çalımbay pardon Avcı bize bir bir puanları topluyor zaten. Oraya odaklanalım.

Nereden
    Rize

Farklı konu başlıklarında konuşuluyor, burada konuşmak en iyisi.

Herkesi Haziran 2020'den itibaren bu konudaki mesajları okumaya davet ediyorum. Çabuk unutuyoruz bazı şeyleri.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hocanın kanatlarla beraber daima çizgiye basan beklerini ve korkunç tempolu oyununu özlemişiz. inşallah bir sıkıntı yaşamaz da gelecek seneye göztepe ile başlar, çok iyi bir takımı var.

Nereden
    Rize

Diğer başlıklarda bazı hadsizler yüzünden bazen biz de haddimizi aşıyoruz ama seviyoruz seni hocam. İnsan olarak.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Beni Trabzonspor'lu yapan 'adam'.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni Trabzonspor'lu yapan 'adam'.
    şuan itibari ile futbol hayatı devam etse piyasa değeri en az 25-30 milyon euro ama gel görki hocalık anlamında da 25-30 kuruş etmez ama bizim futbolu bildiğini sanan ama hiç bir halttan anlamayan taraftarımıza bunu anlatamassın.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bu adam, Ersun Yanal ve Rıza Çalımbay 'dan devraldığı inancını yitirmiş, dökülen kadro ile mucizeler yaratıp derbilerde bileği bükülmeyen bir takım yaratmıştır. Transfer yasağı almış takım ile ligin tepesine oturmuş, illegal yollarla şampiyonluğu gasp edilmiştir. Tüm bu gerçekler ortada dururken üç beş tane kendini bilmez ukala çıkıp bu adamın hocalığına "Hoca değil" diyerek laf ediyorlar. Şaka gibi!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam, Ersun Yanal ve Rıza Çalımbay 'dan devraldığı inancını yitirmiş, dökülen kadro ile mucizeler yaratıp derbilerde bileği bükülmeyen bir takım yaratmıştır. Transfer yasağı almış takım ile ligin tepesine oturmuş, illegal yollarla şampiyonluğu gasp edilmiştir. Tüm bu gerçekler ortada dururken üç beş tane kendini bilmez ukala çıkıp bu adamın hocalığına "Hoca değil" diyerek laf ediyorlar. Şaka gibi!
    evet ukalayım gene söylüyorum ünal karaman hoca felan değil bana cv sinde bir tane kupa göster bir tane başarı göster ama gösteremessin çünkü yok ama sen boş işlerle şahıs seviciliği ile uğraşmaya devam et.

Nereden
    Manisa

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ukalayım gene söylüyorum ünal karaman hoca felan değil bana cv sinde bir tane kupa göster bir tane başarı göster ama gösteremessin çünkü yok ama sen boş işlerle şahıs seviciliği ile uğraşmaya devam et.

Benim sana söyleyecek bir sözüm yok. Kendini tanımlamışsın. ''Ukalayım'' demişsin.
    Ukala insanlarla konuşacak bir sözüm yok. Kendiniz çalıp kendiniz oynayın. Ne düşündüğünüz umurumda değil.

Nereden
    İstanbul

Benim sana söyleyecek bir sözüm yok. Kendini tanımlamışsın. ''Ukalayım'' demişsin.
    Ukala insanlarla konuşacak bir sözüm yok. Kendiniz çalıp kendiniz oynayın. Ne düşündüğünüz umurumda değil.
    valla senin düşüncen benim için çok önemli geceleri uyuyamıyorum yapma böyle , ya sen kendini ne sanıyorsun ben düşüncelerimi sen umursa diye söylemiyorum hem çalarım hem söylerim seni de ilgilendirmez ayrıca soruma cevap alamadım ünal abinin bana bir tane kupasını söyle bir tane derecesini söyle bişey konuşuyorsan arkasında dur kaçak güreşme.
    Konu redbul tarafından (28.04.2021 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Manisa

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla senin düşüncen benim için çok önemli geceleri uyuyamıyorum yapma böyle , ya sen kendini ne sanıyorsun ben düşüncelerimi sen umursa diye söylemiyorum hem çalarım hem söylerim seni de ilgilendirmez ayrıca soruma cevap alamadım ünal abinin bana bir tane kupasını söyle bir tane derecesini söyle bişey konuşuyorsan arkasında dur kaçak güreşme.

Anlayabilene yukarıda çok şey anlattım. Ama anlayabilene tabi...

Muhatap olmazsak memnun olurum. İyi akşamlar.

Nereden
    İstanbul

Anlayabilene yukarıda çok şey anlattım. Ama anlayabilene tabi...

Muhatap olmazsak memnun olurum. İyi akşamlar.
    aynen bu durum benide mutlu eder

Nereden
    Rize

Farklı başlıklarda tartıştık, yazdık, çizdik. Kendimi ifade etmek isterim. Son sözleyeceğimi başta söyleyeyim, Ünal Karaman bence teknik açıdan vasat bir teknik direktördür. Trabzonspor'un o kadrosunu şampiyonluğa getiremeyeceğini düşünüyorum. Ama...

Ben Ünal Karaman'ın takıma getirdiği ruhtan memnundum. Takımın sahaya yansıttığı mücadeleden memnundum. Ünal Karaman'ın karakterinden zaten memnundum. O ruhla senelerce yarışın içinde olup şampiyon olamasak beni bozmazdı. Belki de bugün burada yılmaz Ünal Karaman savunucuları bile ikinci sezondan sonra istifa çağrısı yapmaya başlardı.

Ünal Karaman'a o malum basın toplantısında konuştukları yüzünden ise çok kırgınım, gelin beni kovun diyen açıklamarına çok kırgınım. Bugün Parmak'a kızıyoruz ya, aynı şey; Trabzonspor'un hocası, hele o ortamda, takım şampiyonluğa odaklanmışken 'Bana kimse bu takımı şampiyon yap demedi.' diyemez. O açıklamadan sonra Sosa'ya ne anlatacaktın çok merak ediyorum. Ha diyebilirsiniz ki zaten ipi çoktan çekilmişti, hoca da onu bildiği için sert konuştu. Kabul. O zaman çıkıp açıklayacaksın hocam bunları.

Başkan çıktı dedi ki: Ben Ünal Karaman'ın arkasında durdum. Onur ve Burak konusunda şahidiz zaten. 3-4 defa istifa etti, kabul etmedim dedi. Bu mu hocam buranın acısında var olmak? Ha yalan mı? O zaman çıkıp açıklayacaksın hocam. Başkan dedi ki, olan bana oldu yolun yarısında hocasız kaldım. Çıkıp açıklayacaksın hocam yalan söylüyor diye. Kusura bakma hocam, sen maaşlı bir çalışan olarak Trabzonspor'un seçilmiş başkanının boğazına takılamazsın. Hadi hepsini yaptın diyelim, o zaman bir taraftara yakışır şekilde bunların ipini pazara çıkaracaksın. Yapmadın mı? O zaman derim ki bizimleyken yapmadığın profosyonelliği ayrıldıktan sonra da yapamazsın.

Evet basın üzerine geliyordu, şahidiz. Onları takan yok zaten ama burası da Türkiye, burada başkan çıkıp takım hakkında iki kelime laf eder. Bu çok normal. Bunu kaldıramayacaksanız o koltuk size ağır geliyor demektir. Trabzonspor hocası 'bir bakıştan sonra bavulunu toplayıp' gidemez. İyi o zaman, biz size gönül verelim; aptalın biri gelip densiz bir laf etsin, sen de her şeyi çöpe atıp çek git. Olur mu? Bu mu buranın hamurunda var olmak?

Son söz olarak Trabzonspor taraftarının bu tartışmadan acilen uzaklaşması gerektiğini düşünüyorum. Avcı'yı istediğiniz kadar eleştirebilirsiniz ama bunu yaparken lütfen Ünal Hoca'yı ağzınıza almayın. Ünal Hoca hücum futbolu oynatıyordu falan, geçin bunları. Tekrar yazayım: Sosa - Onazi - Yusuf - Ömür - Nwakaeme - Rodallega... Bir zahmet hücum oynat hocam, bir zahmet.
    Konu jönts tarafından (29.04.2021 Saat 01:55 ) değiştirilmiştir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diri bir takım. Dirençleri iyiydi.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aylardır Trabzonspor'un kadrosu kötü diye kafa ütüleyen adamlar gelmiş Diabate'nin yıldızı olduğu takımın çetelesini tutuyor:dddd
    ahahhahahahahahah

bu güzeldi
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Trabzon

Ve ne tesadüf ki 6-10 Nisan tarihlerinde alınan 2 galibiyet sonrası yine ortaya çıkmışlar..o 2 galibiyet sonrası ne mi olmuş 2 beraberlik 1 mağlubiyet..

Totalde 6G 5B 6M

Puan ort. 1.35

Diabate üstünden laf çakmaya çalışmış ama Jahovic Halil Akbunar N'Diaye Ideye Napoleoni gibi hücum oyuncularına da sahip bu takım.

Ayrıca Göztepe ile söz konusu 17 maçta müthiş işler çıkarsaydı yine sizler ahh vahh edip burada kendisini eleştirenlere laf sokacaktınız..ama baktığımızda tam tersi bir durum ortaya çıkmasına rağmen değişen bir şey yok.. fan olmak bunu gerektiriyor heralde.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendisi Göztepe'den de kovulmak üzereymiş.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Savunma hattında Berkan Emir - Kahraman - Kerim Alıcı - Murat Paluli oynayan takımda çok bile iş yapmış adam ne bekliyor Göztepe yönetimi onu anlamadım ligin en kötü kadrolarından biri bence. Obinna dışında bizde oynamasını isteyecegim adam yok.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Sezon başından beri kurulan kadro, rakiplerin harcadığı paralardan bahsetmesi vs. belli ediyordu kendini.

Hayırlısı olsun.

Kalitesiz bir kadro var Göztepe'de.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    İstanbul

burda defalarca yazdım bizdeykende yazdım rizedeykende yazdım göztepedeyken de yazdım iyi insan ,karakterli adam, ama hocalığı sıfır diye bu saatten sonra malesef çalıştıracak takım da bulamaz inş hakkında hayırlısı olsun.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

sen "bana ne verirseniz verin ben çâresine bakarim" kafasindaysan sonrasinda aglamaya da hakkin yok...
    varsa da baska seyler çik açikla, ama yok bu da senol efendisi gibi iste kendilerine saklarlar mezara götürecekler sirlarini... Trabzonspor'un kara kutulari
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Savunma hattında Berkan Emir - Kahraman - Kerim Alıcı - Murat Paluli oynayan takımda çok bile iş yapmış adam ne bekliyor Göztepe yönetimi onu anlamadım ligin en kötü kadrolarından biri bence. Obinna dışında bizde oynamasını isteyecegim adam yok.
    Stoperde kaliteli isimler var lig için Arslanagic ve Mihojevic iyi topçular ama sakat gözüküyorlar, sol bek Burekovic de yok temaslı falan olabilirler üç boşnakın aynı anda olmaması normal değil.

Sakatlara rağmen hoca kendi fantezi aramış, kulübede Atakan ve Atınç varken sağ bek çocuğu stoper oynatmış, mesaj falan vermiş olabilir bilmiyorum.

Nereden
    Trabzon

7 galibiyet 7 beraberlik 10 mağlubiyet

Puan ortalaması 1.16 şu ortalamayla küme düşersin..böyle bir tablo sonrasında ayrılık kararı alınması şaşırtıcı olmadı.. fanlar da zaten uzun süredir ortalıkta yoktu..bir jairzinho kalmış transfer başlığında güzelleme yapan..yazık oldu hocaya ne diyelim..son 6 maç 2B 4M

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kadro kötüdür, yönetim kötüdür, vs, vs...
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)