Sayfa 300 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 200 250 290 298 299 300 301 302 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 7,476 ile 7,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fatih terim geçen sene arada 6 ve 4 milyon euro'ya iki stoper aldi. Ligde ilk yari 20 gol atmiş santraforu 10 milyon euro ve bonuslarla transfer etti ki böyle ligin içinden yapilan transferler cidden zordur, sadece para konuşur.

20 milyon euro transfere harcadi ve winner oldu.

Bu sirada ünal hoca ilk devre sonunda sakatlanan sosa yerine yusuf'u çekti. Onazi yerine toure ve kamil'i oynatti, sonra parmak'i kalici çözüm olarak devşirdi.

Bir de camia gücü var tabi, rakip de maşallah önünü açti.

Hedefe ulaştiktan sonra bunlarin hiçbir önemi olmuyor. Önemli olan o iradeyi göstermek. Bunu hocanin üstüne yikarak bir yere varamayacağiz. Sonra sizlanmak yerine yariş aninda güçlü ve hazir olmaliyiz.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla hocam senden sonra bilsem ki hoca getirmeyeceklerdi, o tesislerin önünde kendimi yakardım.

Hakkını helal et.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman rize olayıyla dalga geçenleri görüyorum.

Rizeyi yukarda tutacak puanları almaya başlamıştı hoca, bu hafta Malatya maçı final olacaktı.

Sonra ne olduysa istifa etti ve hemen peşine önümüzdeki sezon için Tomas ile anlaşıldığı duyuruldu.

Buradan ne anlıyoruz, Rize zaten Tomas ile görüşüyormuş ve hatta anlaşmış, bunu duyan Ünal hoca da madem öyle işte böyle demiş.

Geçen hafta oynanan Kasımpaşa maçında pandemi sonrası taş gibi top oynayan rize takımına ne olduğunu merak ediyordum, ki hoca da maçtan sonra bazı oyuncuların sahaya kendilerini vermediğini belirttiğinde hak da vermiştim. Demek ki komşu kentte de bizans oyunları burdaki gibi...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Trabzon

Rize'yi yukarıda tutacak puanları almış he 9 maç 8 puan

Karaman göreve geldiğinde lig sonuncusu Kayserispor'un 19 puanı vardı.1 maçı eksik olan Rize ise 24 puandaydı.. şu an ise iki takım da 32 puandalar..kayseri söz konusu dönemde 8 maçta 13 Rize ise 9 maçta 8 puan toplayabildi.

Yine söz konusu dönemde Ankaragücü 8 maçta 9 puan Kasımpaşa 8 macta tam 20 puan topladı..bu üç takım Karaman göreve geldiğinde ligde son 3 sırada bulunuyordu.

Karaman göreve geldiginde bir maçı eksik olan Rize 24 puan ile 14.sıradaydı şu an ise 32 puan ile 16.sıradalar..adamlar Malatya'yı yenemezse küme düşecekler.. şaka gibi bir de senaryo yazmış hemen Tomas falan..
    Konu Emrah KabuL tarafından (19.07.2020 Saat 17:25 ) değiştirilmiştir.

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mükemmel bir insansın ama hoca falan değilsin
    Iyiki Rizeye gittin de kanıtladın bunu rahatladık. Gerçi hâlâ seni direktör sanan insanlar mevcut bu da şaşırtıcı
    Inşallah Rize başkanı gibi bir şaşkın çıkar da önümüzdeki sezona senle başlar

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Pandemi sonrası izlediğimiz Trabzonspor; Ünal hoca öncesi Trabzonspor'un bizzat kendisiydi zaten. Sırf şunun için her şeyi bir kenara koyar hoca değil diye hor görmezsin.

Hafıza önemlidir ama bizim camiada maalesef pek bulunmaz. O yüzdendir ki vasatın birini 3 kez hocalığa getirdik her seferinde de büyük destekle.

Nereden
    İstanbul

İyi insandı ama hoca değildi falan... vicdanınızın sesini bağırarak susturamazsıniz arkadaşlar. Bırakın konuşsun.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi insandı ama hoca değildi falan... vicdanınızın sesini bağırarak susturamazsıniz arkadaşlar. Bırakın konuşsun.
    hedef şampiyonluk değilse aynı bu futboldan memnunsak yarın gelsin başlasın, onun için vicdanım ancak bunu diyebiliyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ünal Karaman’ın liderin arkasında 1 puanla bıraktığı takıma devre arasında kaç tane as oyuncu alındı(sakatlıktan dönenleri saymıyorum) söyleyelim sonra da lig sonucuna bakalım. Mini etek olan istatistiklere de bakalım.

insan biraz vicdanlı olur. İki senede takımın kazandığı hüviyet belli. Takımdaki arkadaşlık vs durumu ortadaydı. Sodanın kaptanlığı ortada.

gittikten sonraki takım ortada.

neyse Ünal kim ki.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sürekli dillendirilen özelliklerine(!) ters bir şekilde gitti. Gidiş şekli ile hem yönetime -teknik direktör sıfatıyla sahip olduğu "hiçlikten" çıkaran- hem de taraftara büyük zarar verdi. Böldü parçaladı bizleri.

Bir daha asla kulüpte görev almasını istemem.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli dillendirilen özelliklerine(!) ters bir şekilde gitti. Gidiş şekli ile hem yönetime -teknik direktör sıfatıyla sahip olduğu "hiçlikten" çıkaran- hem de taraftara büyük zarar verdi. Böldü parçaladı bizleri.

Bir daha asla kulüpte görev almasını istemem.
    Ünal hocamı gitti yoksa başkan tetikçi muhabiri ile konya maçından sonra yaptığı anlaşmalı röportaj ile gönderildi mi? Ayrımı iyi yapmak lazım.
    sadece aşk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Meşhur tetikçi Tuncay Kolot cidden nerelerde ya büyük muhabir ortalarda yok uzun zamandır.

neyse duralım yeni hocayı yönetim istememeye başlayınca ortaya çıkar ya da Başkan çıkarttırır.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Düzeltme yapalim : tuncay lakot =) klasik bos muhabir, o ayri da...

Hep berâber beyleeerr
    Giyiyoruz kara pantol kara gömlek, ve hep bir agizdan :

Oy yigidim oy civaniiiimm
    Tüketme umutlariniiiii

(pesine myejnun pajgana da Selam yollasin beyimiz)
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzeltme yapalim : tuncay lakot =) klasik bos muhabir, o ayri da...

Hep berâber beyleeerr
    Giyiyoruz kara pantol kara gömlek, ve hep bir agizdan :

Oy yigidim oy civaniiiimm
    Tüketme umutlariniiiii

(pesine myejnun pajgana da Selam yollasin beyimiz)
    Bırak sefer ya

hocayı gönderince ne oldu takım süper hal mi aldı. Şampiyon mu olduk.

beklerdin baktın şampiyon yapamadı sene sonu yollardın.

soyismi düzelttiğin içinde sağol ama çok önemli değil zaten tetikçi kısmı yeter ona.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya kafanızı devekuşu gibi kuma gömmüşsünüz hala ünal karaman diyorsunuz ben artık artmiyet ararım bu ünal karamanı hiç bir kariyeri yokken hiç bir başarısı yokken karabüke gelip 8 de sıfır çekmişken trabzonspor kandisini klübün başına getirmeseydi bundan sonraki hayatını tv baişında geçirecek bir ünal karamana altın tepsi ile trabzonspor hocalığını verdiler iyi kötü bişeyler yaptı kimine göre doğru kimine göre yanlış ilk sene öyle böyle bitti ki o sene ben ünal karaman hatasından kaybedilen en az 5 maç sayarım neyse bu sezona gelelim kadro çok iyiydi kimse bahane üretmesin işler ciddiye binince hedef yükselince bu homurdanmaya başladı yok bana kimse şampiyonluktan bahsetmesi yok kimse zirve lafı yapmadı dedi sağa sola saldırdı en mantıklısı olan şekli kovulnasıydı kovuldu kimse yönetime bir şey dmeye hakkı yok şimdiki yönetim olmasa ünal karaman tv başında maç izliyordu teknik adamlıktan para kazanamazdı şunu görün artık ünal karaman hoca felan değil bizde olsun bşka bir takımda olsun 40 senede hocalık yapsa şampiyon yapamaz onda ne o çap nede kapasite var ancak iyi bir abi olur başkada bişey olmaz.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elindeki kadroyla gayet iyi işler yaptı bana göre neden ayrıldı, neler döndü kimse bilmiyor adamın arası gayet iyiydi başkanla ne olduysa Konya macından sonra bi anda başkan hocaya salladı ilginç bi şekilde. Eleştirebilirsin ama bunu kameralar önünde neden yaptı, bilerek mi yapti bilmiyorum.

Turkuvaz medya da gayet Ünal hocanın üzerine oynadı bu arada başta Uzundragon denen adam olmak üzere her firsatta hocaya salladı Çimşiri Mourinho ilan etti. Daha sonra da sezonun faturasini hakemlere kestiler sadece gazetelerde a sporda vs de gördüğünüz gibi ne Agaoğluna ne Çimşire gram laf etmediler.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca sezonun ilk yarısında hep şunu demişti. "Ligin ikinci yarısında daha iyi olacağız." Gerçekten de takımın başında hoca olmamasına rağmen dediği gibi oldu. Bir de gitmeseydi çok daha farklı şeyler olurdu ama nasip değilmiş.
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gercekten 0 dan aldigi takimi getirdi, kaymagini baskalari yiyor yiyecek. Ve onun elinde kalkmasi gereken kupa yar olmadi.

Baskan kovduysa burnundan elbet gelcek Apoda tutmaz.

Yamuk yapanin yanina kar kaldigini gormedim. Istifa ettiyse kendi ayip etmistir. Denizli maci sonrasi TG soylesene hoca tezahurati yaptiydi. Buyuk saygisizlikti.

Nereden
    İstanbul

Kim ne derse desin Ünalı siyaset harcadı.

Temiz Futbol için kirli düzenin havuzunda yüzmemeliyiz Havuz Sisteminden çekilmeliyiz.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

0'dan değil eksi 10'dan falan almıştır. Kontrol edin. Yanlışlık olmasın.

Yetersiz Rıza ile beşinci olan takımı 8 puan fazla toplayarak 4. yaptı.

Sonra da "emicelerin" gazı ile racon kesmece oynayınca kendini Rize'de buldu.

Çok net bir süreç.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

btnyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gercekten 0 dan aldigi takimi getirdi, kaymagini baskalari yiyor yiyecek. Ve onun elinde kalkmasi gereken kupa yar olmadi.

Baskan kovduysa burnundan elbet gelcek Apoda tutmaz.

Yamuk yapanin yanina kar kaldigini gormedim. Istifa ettiyse kendi ayip etmistir. Denizli maci sonrasi TG soylesene hoca tezahurati yaptiydi. Buyuk saygisizlikti.
    Isimlere çok takılıyoruz, tabii ki kovacak. X kişi bir kulübün ya da şirketin patronu, y kişisi de daha az yetkili bir çalışan olsun. Y kişisi boğazına takılırım dediği an o şirketle ilişiği kesilir. Söz hakkı xtedir. Bu her zaman böyle olmalıdır. Yoksa banane Ağaoğlu'ndan bana ne Karaman'dan. Ancak sürecin işleyişi doğru. Keşke hiçbiri olmasaydı farklı şeyler konuşsaydık ama oldu.

Nereden
    İstanbul

Senol gunesten iyi hoca

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şimdiden ekol oldu. İki yardımcısı kısa sürede hoca olmuş durumda

Nereden
    İstanbul

Bittik biz. Ilk sampiyonluk yarisindan kopusumuzda biteceğiz. İnsanlar şunu göremiyor. Fb bizden daha kalabalik daha cok geliri var. O gelire gore senin hakkettigin zaten 4. 5.lik.

2 senedir ustunde bitiriyorsan basarilisindir. adamlar her sene yeni kadro kurabilcek butceye sahip.

Seni bi yere getiren hocayi satarsan 2 seneye kulup lige cikamayacak duruma gelir. Gecmis olsun hepimize. Cunku olacak.

Koy görünüyor kilavuz istemiyor. Gelecekten umudum az.

Nereden
    İstanbul

Mutlu olabileceğin bir ortamda güzel bir takımla çalışabilmeni diliyorum hocam.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)