Sayfa 302 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 202 252 292 300 301 302 303 304 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 7,526 ile 7,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

lizarazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Doğru kulüp doğru tercih işini yaparsa başarılı olur.

Nereden
    İstanbul

Çok eleştiririm sallarım Ünal Karamana ama 2018-19da ikinci devrede maçları oynadığı kadro fecaat ya. Orta saha yok, sıfır. En kritik maçları kaybedip kopuyoruz yarıştan.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok eleştiririm sallarım Ünal Karamana ama 2018-19da ikinci devrede maçları oynadığı kadro fecaat ya. Orta saha yok, sıfır. En kritik maçları kaybedip kopuyoruz yarıştan.
    Geçen sene ilk yarıdaki kadro da aynı. Bazı ismi var cismi yok transferleri yüzünden kadro çok kaliteliymis gibi sunuldu ama yusuf sarı, kamil ortasahada hosseini ile kaç maçı taşıdık. Yedek güç de koray advijaj doğan.

Nereden
    Ankara

İyi bir teknik adam. Biraz şansızlıkları var sadece.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk maçı çok zor geçecek. Rakip S.Yalçın.

Nereden
    Bursa

Hosseini kamil ortasahasini görünce aklıma geçen sene kazandığımız Alanya maçı geldi.

Bu ortasaha ile maça başlamıştık. 0-0 giderken 30. dakika civarlarında parmak kırmızı gördü.

Hoca nwakame'yi forvete aldı top tutsun diye, sörloth'u da sola atmıştı. O zamanlar sörloth canavar olmamış daha. Sağ tarafta da ekuban yok yusuf sarı var.

Son dönemlerde hakemi, rakibi piskolojik olarak baskı altına alıp kazandığımız başka böyle bir maç aklıma gelmiyor. Taraftarin da saha içine dahil olduğu ender maçlardan biriydi. Fener'in her zaman yaptığı şeyi yaptığımızı gördüm ilk defa. Nwakeme'nin öyle hırslı oynadığı başka bir maç hatırlamıyorum. Çok müthiş bir maçtı duygu olarak.

Şampiyonluk yolunda bu kadar kritik maça hosseini kamil parmak Yusuf sarı ortasahasi ile çıkmıştık, millet de kaliteli kadrodan bahsediyor hala.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hosseini kamil ortasahasini görünce aklıma geçen sene kazandığımız Alanya maçı geldi.

Bu ortasaha ile maça başlamıştık. 0-0 giderken 30. dakika civarlarında parmak kırmızı gördü.

Hoca nwakame'yi forvete aldı top tutsun diye, sörloth'u da sola atmıştı. O zamanlar sörloth canavar olmamış daha. Sağ tarafta da ekuban yok yusuf sarı var.

Son dönemlerde hakemi, rakibi piskolojik olarak baskı altına alıp kazandığımız başka böyle bir maç aklıma gelmiyor. Taraftarin da saha içine dahil olduğu ender maçlardan biriydi. Fener'in her zaman yaptığı şeyi yaptığımızı gördüm ilk defa. Nwakeme'nin öyle hırslı oynadığı başka bir maç hatırlamıyorum. Çok müthiş bir maçtı duygu olarak.

Şampiyonluk yolunda bu kadar kritik maça hosseini kamil parmak Yusuf sarı ortasahasi ile çıkmıştık, millet de kaliteli kadrodan bahsediyor hala.
    Şu maçın tamamının linki falan var mı? Sürekli bir Alanya maçı denip duruyor. Hayır benim hatırladığım Alanya'nın tüm maç bizi ablukaya aldığı, kornerde penaltı kazanıp 1-0 aldığımız bir maçtı. Özete bakıyorum Uğurcan dünyaları çıkarmış. Maç sonu Erol Bulut tek şutu var gol oldu demiş. Antalya bizim maçta ne yaptıysa, Rize dün ne yaptıysa bizde onu yapmıştık. He maç başında beraberlik iyi dediğimiz maçı kazandık ama utanılacak maçı övgüyle anlatan çok, tamamını tekrar izlemek istiyorum. Linki olan varsa gödnersin cidden. Ben mi yanlış hatırlıyorum acaba bakayım.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu maçın tamamının linki falan var mı? Sürekli bir Alanya maçı denip duruyor. Hayır benim hatırladığım Alanya'nın tüm maç bizi ablukaya aldığı, kornerde penaltı kazanıp 1-0 aldığımız bir maçtı. Özete bakıyorum Uğurcan dünyaları çıkarmış. Maç sonu Erol Bulut tek şutu var gol oldu demiş. Antalya bizim maçta ne yaptıysa, Rize dün ne yaptıysa bizde onu yapmıştık. He maç başında beraberlik iyi dediğimiz maçı kazandık ama utanılacak maçı övgüyle anlatan çok, tamamını tekrar izlemek istiyorum. Linki olan varsa gödnersin cidden. Ben mi yanlış hatırlıyorum acaba bakayım.
    aga haklisin.. ama hakkini verelim o maçta baska bir sekilde kazanamazdik.... rakip çok iyi ve formdaydi... o maçtan 3p çikarmak öyle ya da böyle, herkesin isi degil... he sanssimiz da vardi tabi.... cisse bir gol kaçirdi ki sanki dersin bilerek fazla açti ayagini top auta çiksin diye, inanilmazi kaçirmisti
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga haklisin.. ama hakkini verelim o maçta baska bir sekilde kazanamazdik.... rakip çok iyi ve formdaydi... o maçtan 3p çikarmak öyle ya da böyle, herkesin isi degil... he sanssimiz da vardi tabi.... cisse bir gol kaçirdi ki sanki dersin bilerek fazla açti ayagini top auta çiksin diye, inanilmazi kaçirmisti
    Yok zaten diyorum ya 1 puan iyidir diyorduk 3 puan geldi. Elindeki leş kadroyla ancak böyle oynardın. Bunlara lafım yok ama öyle bir yazıyorlar ki alanyayi prese bogmusuz tek kale top oynamışız gibi anlıyorum ben. Muhtemelen kadroya bakiyor skora bakiyor vay be nasil kazanmışız diyorlar. Maci hatırlayan yok.

Geride kapanıp kontra aradığımız maçta bile bir sürü pozisyon verildi Uğurcan bir suru top çıkardı cisse arka direkte bitiremedi. Rakip Münih gibi oynadık bu maç çok iyiydik dersek kendimizi kandırırız ancak. Interi yendiğimiz maç gibi Allah korudu bi tane attık kazandık
    ( ゚д゚)

Nereden
    Bursa

Yok zaten diyorum ya 1 puan iyidir diyorduk 3 puan geldi. Elindeki leş kadroyla ancak böyle oynardın. Bunlara lafım yok ama öyle bir yazıyorlar ki alanyayi prese bogmusuz tek kale top oynamışız gibi anlıyorum ben. Muhtemelen kadroya bakiyor skora bakiyor vay be nasil kazanmışız diyorlar. Maci hatırlayan yok.

Geride kapanıp kontra aradığımız maçta bile bir sürü pozisyon verildi Uğurcan bir suru top çıkardı cisse arka direkte bitiremedi. Rakip Münih gibi oynadık bu maç çok iyiydik dersek kendimizi kandırırız ancak. Interi yendiğimiz maç gibi Allah korudu bi tane attık kazandık
    Bu tip örnekler için bakınız fb ve gs maçları. Burada övülen şey aşırı eksiklerle maça tutunma ve adetimiz olmayan şekilde maçı alma.

Nereden
    İstanbul

Bu tip örnekler için bakınız fb ve gs maçları. Burada övülen şey aşırı eksiklerle maça tutunma ve adetimiz olmayan şekilde maçı alma.
    Ben bitse de rahatlasak diye dk saymistim yalan yok. Ünal hoca ile derbilerde oynadığımız bahsettigin tarzda çok mac var aslında. Bjk 4 attigimiz mac mesela. Alanya maçı hocanın en kötü maçlarından biri bence. Ne savunma ne de hucum yapamamıştık.

Aksam Sergen balonunu patlatmasini bekliyorum. Halil falan tam büyük maçlarda sevdiği oyunculardan.
    ( ゚д゚)

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bitse de rahatlasak diye dk saymistim yalan yok. Ünal hoca ile derbilerde oynadığımız bahsettigin tarzda çok mac var aslında. Bjk 4 attigimiz mac mesela. Alanya maçı hocanın en kötü maçlarından biri bence. Ne savunma ne de hucum yapamamıştık.

Aksam Sergen balonunu patlatmasini bekliyorum. Halil falan tam büyük maçlarda sevdiği oyunculardan.
    Abi dk. 30da Parmak kırmızı yemişti zaten o maçta nasıl bi oyun oynayabilirdik onu anlamadım mecbur kapanıp kontra arayacaktık zaten. Ki Alanya formdaydi baya o maça gelene kadar ilk 3teydi diye hatırlıyorum.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Bursa

Fikstürde Göztepe'yi takip ediyoruz ister istemez karşılaştırmalar devam edecek. Birşeyi yarım bırakmayacaksın.
    Ecnebilerin deyimiyle bir closer gerekiyor.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her demeci aklımda yer etmiş, takımın başında çıktığı her maçı, her skoru hatırlıyorum neredeyse. Kaç tane mağlubiyet aldı sayabilirim, hangi maçta 2'den fazla gol yemişiz ezberimde. Çünkü yenilgi sayısı ciddi biçimde azalmıştı.

Takım nasıl yol alır, eksikler nedir çok net gözüküyordu. O karışıklık hissi bitmişti, çünkü üst üste mağlubiyetler almiyorduk, her kritik virajı geçiyorduk, büyük maçları keyifle oynuyorduk. Yol aydınlıktı, önümüzü görebiliyorduk.

Trabzonspor'un en büyük problemlerinden biri oyuncunun tam kapasiteyle sahada olup olmadığının anlaşılamamasi. Futbolcu değil deyip işin içinden çıkılıyor ama odaklanma, takım olma, mücadele etme problemi hep var. Ünal hocayla en azından bu problemi hiç hissetmedim. Bu bence çok büyük bir başarı. O zemin her zaman yakalanmiyor. O ortamda her futbolcu parlamaya başlıyor.

Takımın mücadele etmediği, herhangi bir maça başından yenilgiyi kabul ederek çıkıldığını, maç içinde pes edildiğini hatırlamıyorum. Kadro fark etmeksizin her maçı kovaladık.

Çok rahat bir şekilde sosa buraya para yemeye gelmiş, hugo golcü değil yusuf, ömür çalışmıyor, onazi çöp falan denilebilirdi. Bizim için kadroyu çöp yapmak çok zor birşey değil.

Takım o dönemde bana çok keyif verdi. Bütün bu deneyimler yok sayılıp hoca değil yorumu görünce artık tartışmıyorum bile. Hocanın ayrılığının üzerinden bir sene geçti durum ortada, karşılaştırma bile yapılmaz yani, ayıp artık.

Bunda birçok kişinin payı vardır elbette ama kontrollü bir deney yapma şansımız da oldu, bir kişi gitti çok değişti, demek ki işe rengini veren kritik malzeme ünal hocaymiş, başkanın düşündüğü gibi kendisi değil yani.
    çok güzel bir metin olmuş, keyifle okudum hocam
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynı duyguları paylaştığım bir taraftarı görmek ne hoş. benim de unutamadığım maçlardan birisidir

60 küsür dakika 10 kişi oynamıştık. tam bir büyük takım performansıydı. pereira'nın rakibi psikolojik olarak çökertmesini de es geçmemek lazım. sonlara doğru, sarı kartı varken yine bir kavga çıkartıp ikinci sarıyı yememek için ellerini bağlayıp öylece dikilmişti.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Seni severim hocam,ayrıldığından beri ilk defa yazıyorum sayfana ama sen Trabzonspor takımında hocalık yapamayacak kadar küçücük bir teknik direktörsün. Her basın toplantısında kaos,eleştiri,memnuniyetsizlik,çözümü olmayan,futboldan birhaber düşünceler duymaktan bıkmıştık. Oynadığın 50-55 maçta gol yeme ve öne geçtikten sonra puan kaybetme hastalığına bir türlü çözüm bulamadın çünkü teknik direktör değilsin. Seni milletvekili,belediye başkanı olarak gerçekten görmeyi çok isterim ama lütfen teknik direktör olarak Trabzonspor’un kapısından birdaha geçme. Senin 50 maçta yapamadığını adam geldi 2 maçta yaptı. Her maç sonunda top,tüfek,savaş,askeriye,lozan duymaktan midemiz bulandı be hocam. Trabzonspor’un kurtuluşu senin gittiğin gündü biz yeni uyandık aslında. O gün Abdullah hoca gelseydi bugün üstüste kaçıncı şampiyonluğumuzu alacağımızı tartışıyorduk.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Genelde takımlar Hoca değiştirince çıkışa geçer,Göztepe çöküşe geçti,mantık ne diyor demek ki Ünal Karaman Hoca falan değilmiş,üç hafta sonra kapı dışarı.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde takımlar Hoca değiştirince çıkışa geçer,Göztepe çöküşe geçti,mantık ne diyor demek ki Ünal Karaman Hoca falan değilmiş,üç hafta sonra kapı dışarı.
    ligden düşmeye oynayacak en yakın adaylardan biri göztepe takımı

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

oooooooooooooo nooluyo laaa ????
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay be forumun ünal abisi gene yenilmiş 4 maç 1 puan burda semih ts diye bir zat vardı kendini yırtıyordu dünyanın en iyi hocası diye galiba oda kafasını kuma soktu.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligden düşmeye oynayacak en yakın adaylardan biri göztepe takımı
    Kadroları kötü değil de başlarında hoca yok,uyanmazlarsa alt ligde gözlerini açarlar.Hayır bu adamın bir de fanları var,ne saçma işler.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

"Futbolu iki yönlü oynamam gerektiğini Ünal Karaman'dan öğrendim"

Trabzonspor, Nwakaeme için yalnızca iyi performans gösterdiği kulüplerden biri değil, futbolunu geliştirmesine de yardımcı olan bir durak oldu. Kulübün basın organlarına yaptığı açıklamada, Romanya ve İsrail maceralarında iyi bir hücum oyuncusu olduğunu belirten yıldız, futbolu iki yönlü oynaması gerektiğini Ünal Karaman'dan öğrendiğini anlatıyor:

"Rakiplerimi savunma alışkanlığına sahip bir oyuncu değildim. Hep ileri gitmeyi düşünürdüm. Trabzonspor'a geldikten sonra gördüm ki, teknik direktörümüz Ünal Karaman benden savunmaya da katkı vermemi bekliyor. Zamanla, sahada yaptıklarımın bana da yeterli gelmediğini fark ettim ve onun beklentilerine uymaya başladım. Artık oyunu her noktada oynuyorum."

https://www.trtspor.com.tr/haber/det...me-226043.html

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alınacak çok yolu var.. Terim stilinde taktiksiz motiveyle başarılı olacağını sanıyor ne yazık ki..

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adamın teknik ekibi var mı?
    Futbolun bilimsel kısmını ne kadar biliyor?
    Savunma anlamında Trabzonspor’a ne kattı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)