Sayfa 297 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 197 247 287 295 296 297 298 299 307 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 7,401 ile 7,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu başlığa girdikçe aklıma gençlerbirliği, göztepe, gs,denizli maçları geliyor cinlerim tepeme çıkıyor.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal karaman istifa ettiğinde veya kovulduğunda her neyse bana kimse şampyonluktan bahsetmedi demişti şimdi çaykur rizeye gitti bir kaç gün sonra açıklama yapar bana kimse çaykur rize düşmeye oynuyor demedi diye .

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Göztepe maçını kazanamazsa Rizespor kümeye doğru gider.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünal karaman istifa ettiğinde veya kovulduğunda her neyse bana kimse şampyonluktan bahsetmedi demişti şimdi çaykur rizeye gitti bir kaç gün sonra açıklama yapar bana kimse çaykur rize düşmeye oynuyor demedi diye .
    abi ya
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bizim taraftar aşırı kinci, zerre kıymet bilmiyor, vefa duygusu hiç yok.

Ulan geçen sezon transfer yasağı sakatlık derken şampiyonluğa oynattı takımı hemde eze eze. Bu sezon abartılı sakatlıklar yaşadı takım 2. 3. Ligden gelen çocuklarla ilk 11 çıkarttı yinede zirvede kaldı takım hala boş boş konuşuyorlar.

Bu takıma kazanma alışkanlığını yeniden kazandırdı,hücum oynattı en önemlisi takım içi motivasyonu üst düzeye çıkarıp sosa'yı takıma kazandırdı.

Hayat sürprizlerle dolu yaptığınız vefasızlığı sizede yaşatırlar bir gün anlarsınız o zaman.

Hocama sonsuz başarılar ligte tutacaktır takımını iyi top oynuyorlar Alanya maçını izlemiştim biraz hücum oynatıyor hocam yine.
    sadece aşk bizimkisi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal hocaya yapılan transferlerden mikel sturridge advijaj Fıratcan ivanildo gitti, yusuf sari ve Ahmet canbaz sakat. Transfer yasağının bir tık üstü gibi.

Nereden
    Trabzon

Mikel ve Sturridge dışındakiler ilk 11 için alınmadı.. yine aynı dönem transfer edilen Sörloth ve Campi şu an as oyuncularımızdan.. zaten adamın şampiyonluk hedefi yokmuş ki gittiği takım da bunu doğrular oldu.. Rize kariyeri 2 mağlubiyet 1 beraberlik.. umarım GS karşısında puan alır takımı.

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Ünal hoca küme düşürmez rizeyi merak etmeyin
    Çünkü düşürmeden kovulur bu gidişle
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu şahısta en az Fatih Terim kadar bal var,hatta daha fazlası,düşünün TD olarak en ufak bir kariyeri olmadan Trabzonspora TD yapıldı,birde belki de tarihimizin en iyi ilk 3 kadrosu ve Sosası oldu,
    ve tam aslında TD likle uzaktan yakından bir alakası olmadığını gösteriyorken ligler iptal edildi.
    Bir şekilde kulüpte tutmalıydık.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Süper Lig #EvdeKal
    @TFFSuperLig
    Sadri Şener: "Ünal ile konuştum. Kendisi ‘Ben geçen seneden beri gitmek istiyordum. Artık buraya kadar geldi' dedi. İyi dedim o zaman ama benim lafımı dinlersen sezon sonuna kadar hocalık yapma. O gitti Rizespor ile anlaştı. Trabzonspor'dan sonra Rize çalıştırılır mı?" (Sözcü)

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Trabzon'un çocuğu Ünal Karaman!

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'umun hesabına ''EFT'' ile 3 puan gelmiş gönderen Ünal hoca....

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

teşekkürler hocam. saygım çok sana.

bu arada ist. takımlarına yenilmiyor epeydir.
    sadece aşk bizimkisi

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Teşekkürler hocam.

Nereden
    Çorum

Ünal Karaman İyi Bir hoca değil kendisini severim
    Gs rezil futbol oynadı yanıltmasın hala küme düşme adayılar
    Zaten kimse Ünal hocaya birşey demiyor Bizim teknik drektorumuz Hüseyin cimsirdir.
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Aramizda böyle cinsleri de var. Istedikleri olmadi diye basaksehir'in sampiyon olmasini dahi isteyen cinsler.

Bu kulübü senelerdir de çürüten zihniyettir bu. Kökleri bunlara böyle çocuk yaşta atılır.

Bugün basak'i destekler yarin giderler şikecilerle ortak hareket ederler.

Ama bunlar zararsız çoluk cocuk tayfası. Bunları bu zihniyette yetişerenleri kulüpten uzak tutabilmeliyiz.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Trabzonsporu tuttuğuna emin misin?

Ünal hocama bir hafta ağlamış biriyim
    Hayır tutmuyorum. Zaten artık foruma yazmama nedenim bu.
    Üstüne alınması gerekenler alınıyor sizin gocunmanıza gerek yok.
    Konu Fatih Çelik tarafından (15.06.2020 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insan davası ne olursa olsun Başakşehir'i destekleyebilir mi aklım almıyor

Ben geçen sene türlü oyunlarına vs rağmen gs-başak mücadelesinde gsnin olmasını tercih ettim hala da ederim.

Başakşehir Türk futbolunun dinamiti adeta. Takım olarak mücadelelerine saygı duyuyorum, hocalarına da. Ama kulüplerine ve başkanlarına en ufak bir saygı duyamam.

O takımın nasıl kurulduğu ve bundan sonra yaşaması için ne yapılması gerektiğini vs irdeleyen birisinin midesi bulanmıyorsa Trabzonsporla ilgili herhangi birşeye midesi bulanamaz. Çünkü Trabzonspor en azından halkın takımı bir tabanı var. Gelirleri de halk sayesinde var.

Ünal hocam bizdeki gibi aynı şekilde Rizespor'da mücadelesine devam ediyor. Takımını kümede tutmak için iyi hazırlamış, gsyi gayet ezerek yendi, Muslera, penaltı falan tartışmalarına da hiç gerek yok hatta o şekilde olması da geçen seneki Rize faciası düşünüldüğünde haklarıydı. Boldrin, Umar gibi yıldızları yokken bu takımı bu şekilde hazırlamış olması da takdirde şayan.

Benim şurda 2 haftaya kadar avatarım da Ünal hocaydı, ona sevgim sonsuz olsa da benim en büyük sevgim Trabzonspor ve Ünal hocaya Trabzonspor kötülük yapmadığı için Ünal hocaya yapılan yüzünden Trabzonspor'a küsemem, Terim gibi Göksel gibi Türk futbolunu kendi hegemonyasında dizayn etmek isteyen tiranlarla mücadele edilirken benim yerim Trabzonspor'un yanıdır. Ayrıca Ünal hocanın çok özel vasıfları olsa da Trabzonspor'un değeri olması benim onu daha çok sevmeme sebep olduğunu da düşününce bir insanın Trabzonsporlu olup da nasıl Trabzonspor'a küstüğünü anlayamıyorum. Aklıma tek gelen şey Trabzonspor'dan bir çıkarı olup da o çıkarın tıkanmış olması aklıma gelir...

Yolun açık olsun hocam, elbet bir gün yine geleceksin. Şimdilik Hüseyin hocaya başarılar, inşallah tarihi yazmak ona nasip olur.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

'Enes' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gittiği yerden bizi şampiyon yapıyormuş da, pişman olacakmışız da, rahat yatamayacakmışız da, ulan ahahahaha ne ağladı şu ünalcılar ya helal be barcelonayı devirdi şampiyonlar ligini kazandı bravo.

Küme düşmesini dört gözle beklediğim Asansörsporun ne yaptığı zerre umrumda değil, isterse 5 yeselerdi sorun yok, bütün sezon didinip yırtınıp emek sarfediyoruz ve başkası bizi şampiyon yapmışmış öyle mi? Hemde bizimle bağı kesilen biri tarafından, hadi lan oradan

Kendi alın terimizle ve kimsenin zerre yardımına ihtiyaç duymadan buralara geldik ve şampiyon olacağız... AĞLAYIN KUDURUN bu takımdan da uzak durun
    Konu 'Enes' tarafından (15.06.2020 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.
    ...Senin gücün , karanlığı yırtacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Adamcılık, Trabzonspor'un kanserli hücreleridir. Böyle hücreler, Trabzonspor'un her platformundan uzak tutulmalıdır.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Çorum

Alıntı 'Enes' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittiği yerden bizi şampiyon yapıyormuş da, pişman olacakmışız da, rahat yatamayacakmışız da, ulan ahahahaha ne ağladı şu ünalcılar ya helal be barcelonayı devirdi şampiyonlar ligini kazandı bravo.

Küme düşmesini dört gözle beklediğim Asansörsporun ne yaptığı zerre umrumda değil, isterse 5 yeselerdi sorun yok, bütün sezon didinip yırtınıp emek sarfediyoruz ve başkası bizi şampiyon yapmışmış öyle mi? Hemde bizimle bağı kesilen biri tarafından, hadi lan oradan

Kendi alın terimizle ve kimsenin zerre yardımına ihtiyaç duymadan buralara geldik ve şampiyon olacağız... AĞLAYIN KUDURUN bu takımdan da uzak durun
    İşte budur helal olsun
    Louis D. Brandeis

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamcılık, Trabzonspor'un kanserli hücreleridir. Böyle hücreler, Trabzonspor'un her platformundan uzak tutulmalıdır.
    anıl kardeşim ben bu adamcılık yüzünden BMN yöneticileri ile birbirimize girdik ve malesef tabzonsporun 2010 hariç yıllardır başarılı olamamasının tek sebebidir bu adamcılık.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu forumda çok buraksporlu onursporlu ünalsporlu gördüm ben, hepsi gitti bunlar gidemedi. Bi düşün be yakamızdan.
    Trabzonspor forumu burası.
    Ünal hocam saygılar sevgiler seviyoruz seni iyi hizmet ettin umarım yine gelirsin.
    O adamı biraz anlasaydınız kendisinin önemli olmadığını takıma destek verin yalnız bırakmayın kişiler gelir gider önemli değildir laflarını bi nebze anlardınız.
    Yok siz trabzonspor hariç bütün sporlara adaysınız bi tuhafsınız. O da güzel kafa ne diyeyim.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda çok buraksporlu onursporlu ünalsporlu gördüm ben, hepsi gitti bunlar gidemedi. Bi düşün be yakamızdan.
    Trabzonspor forumu burası.
    Ünal hocam saygılar sevgiler seviyoruz seni iyi hizmet ettin umarım yine gelirsin.
    O adamı biraz anlasaydınız kendisinin önemli olmadığını takıma destek verin yalnız bırakmayın kişiler gelir gider önemli değildir laflarını bi nebze anlardınız.
    Yok siz trabzonspor hariç bütün sporlara adaysınız bi tuhafsınız. O da güzel kafa ne diyeyim.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ünal hoca ayrıldıktan sonra takımın şampiyon olacağını bilsin kendisi görevi anında bırakırdı ama güya onu savunanlar kulübün başarısız olması için dua eder hale gelmişler. Yazık ne diyelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anıl kardeşim ben bu adamcılık yüzünden BMN yöneticileri ile birbirimize girdik ve malesef tabzonsporun 2010 hariç yıllardır başarılı olamamasının tek sebebidir bu adamcılık.
    Hangi BMN yöneticisiyle birbirinize girdiniz adamcılık konusunda?

Kulübü yönetiyoruz da haberimiz mi yok?
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (16.06.2020 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)