Sayfa 257 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 157 207 247 255 256 257 258 259 267 307 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7688 adet sonuctan sayfa basi 6,401 ile 6,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Housseini faktörü olabilir mi ?
    Tek faktör o değil bence fakat etkisi vardır tabii. Parmak cezası bitince eski düzeni tekrar test etme şansı buluruz, onun daha fazla adamını takip etmesi gerekiyor oyun içinde gölge savunma yapınca kolay gol yiyor takım ya da Onazi yavaş yavaş ısınacak yeniden. Huseyni geçici yama olarak görevini yapmaya çalışıyor fakat eksikler dönünce devam edemez orada etmemeli de
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3’te bırakmamız çok normal.

Rakipte ‘eski kaşar’ diye tabir ettiğimiz çok topçu vardı. Farkı arttırsak kesinlikle sakatlarlardı topçularımızı.
    Benim bezimi degistirirken bu Sedat Agcay top oynuyodu, kac yasina geldim hala top oynuyo. Birakmayacak heralde hic.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bezimi degistirirken bu Sedat Agcay top oynuyodu, kac yasina geldim hala top oynuyo. Birakmayacak heralde hic.
    Sivas şampiyonluğa oynarken bile genç değildi bu Sedat. Yalçın da 37 yaşındaymış.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yedek kulübesini verimli kullanabilir.

Gelgelelim kendisini imkansızlıklarla savaşan antrenör olarak gösterdiği için bunu yapmıyor.

Genç takımlarda Kerem, Behlül, Farukcan, Atakan ve Safa gibi süperlig takımlarında süreklilik sağlayabilecek isimleri gözardı ediyor.

Orta alanda, kanatlarda ve sol bekte yaşadığımız sıkıntılı dönemeçte bu oyuncular göz kamaştırıcı performans verebilirdi.

TS seviyesinde olmayan Muhammed, Cafer, Koray, Fıratcan gibi isimlere şans vermesi manidar.

Geçen sene transfer yasağı ile, kadro dışı ile mecburiyetten Hüseyin, Uğurcan ve A.Parmak'a şans verdiği unutulmamalı.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ikinci golü birdaha izleyin, mükemmel...

https://twitter.com/pozitifvideots/s...49973320065026

Tesekkürler Ünal Hoca......
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

son yılların en büyük kazanımı bu adam gibi adam.

ünal hoca sakatların yarattığı kuraklıkta orman yarattı saygıyı fazlasıyla hakediyor.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Ankara

Hocam nedir sendeki ortasahada defans futbolcusu oynatma hastalığı. Allahtan senin oynadığın yıllarda hocaların bu tip saplantıları yoktu. Kulübede çakılı kalırdın yoksa
    Konu serdaracıl tarafından (24.11.2019 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nice 61. maçlara hocam. bu kulübe kattığın değer için müteşekkiriz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hocam önümüzde getafe ve altay maçı var. özellikle fizik olarak hazır olan genç oyuncular doğru kurgularda iyi işler çıkarabilir ama karışık kuruşuk takımlarla oynarsak ziyan ederiz bu maçları.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nice 61. maçlara hocam. bu kulübe kattığın değer için müteşekkiriz.
    Aslında orada kulüp yanlış hesap yaptı çünkü 2009-2010 sezonunda Broos'u gönderdikten sonraki Gençlerbirliği maçı için kendisi göreve getirilmişti...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yedek kulübesini verimli kullanabilir.

Gelgelelim kendisini imkansızlıklarla savaşan antrenör olarak gösterdiği için bunu yapmıyor.

Genç takımlarda Kerem, Behlül, Farukcan, Atakan ve Safa gibi süperlig takımlarında süreklilik sağlayabilecek isimleri gözardı ediyor.

Orta alanda, kanatlarda ve sol bekte yaşadığımız sıkıntılı dönemeçte bu oyuncular göz kamaştırıcı performans verebilirdi.

TS seviyesinde olmayan Muhammed, Cafer, Koray, Fıratcan gibi isimlere şans vermesi manidar.

Geçen sene transfer yasağı ile, kadro dışı ile mecburiyetten Hüseyin, Uğurcan ve A.Parmak'a şans verdiği unutulmamalı.
    Eleştirinizi haklı ama agresif buluyorum. Muhammet ve Koray eldeki tek santraforlar. Kerem'in biraz daha gelişim göstererek şans almasını bekliyor. Sefa ve Behlül sakattı yeni yeni toparlanmaya başladılar. Cafer'in ise mental problemleri var ve kadroda olmak onu motive edecektir. Aslında kadroda olmak hepsini motive edecektir. U19 bu adamları iştahlandırmıyor. Genç oyuncular iştahını kaybetmemeli. Atakan ise yeni geldi hem hiyerarşi nedeniyle hem de oyuncu için biraz zaman var. Faruk Can da sakat.

Eğer ana iskeletimiz oluşmuş olsa eminim bu çocuklara daha çok fırsat verecekti hoca. Bu oyuncuların sirkülasyonunda da tabi ki başarılı olmalıyız.

Atakan / Faruk Can / Serkan / Ahmet Baha

Taha Tunç / Hakan Yeşil / Cafer

Kerem / Behlül / Safa

Koray / Muhammet

Şu an daha kendini kanıtlayan bir performans gösteren olmadı. 1. Seviye müsabakanın ağırlığını kaldırabilecek kesin bir isim yok haaa şans verilse olabilirdi ancak bunun için gerekli konjonktür oluşmadı.
    Konu mmert tarafından (24.11.2019 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitmiş bir Trabzonspor vardı, milletin dalga geçtiği top oynamaktan aciz bir takım vardı.

Ünal hocam geldi bahar geldi. Nice 61, 161, 261 ... maçlara.

Bazı eksikleri olsa da kendi adıma teşekkürler, sahada keyif aldığım,rakibe korku salan, sahada futbol olarak ezilmeyen bir "takım" var.
    .

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapılan, yaptığımız eleştirilerin nedeni hocanın potansiyeli ve beklentiyi arttırmasıdır. Çok iyi işler yaptığı her maç referans olarak gösterilip daha kötü işler yaptığında eleştiriliyor. Bu çok normal bir durum ve kendisinin de Trabzonspor ilk büyük deneyimi olması nedeniyle arada baskıya karşı duramayacak gibi görüntü çizeceğini düşünsemde bu konuda beni hep yanılttı. Trabzonspor öncesi en büyük deneyimi A.Demirspor'da baskıyı nasıl kaldıramayıp saçmaladığını görmüştük ama hocanın Trabzonspor'la bağı çok daha farklı. Ünal Karaman'ı kendisi yapan camiada çok daha güçlü ve dik bir duruş sergiliyor. Bu kadro hem maddi hem de yetenek açısından ligde 5 kulübün arkasında yer almasına rağmen bunlarla çok iyi işler becerebilmesi beklentiyi doğal olarak arttırıyor. Sosa, Kucka, Okay, Onazi nin bulunduğu ortasahanın o kadar övülen Ersun'un elinde nasıl madara olduğunu hatırlıyoruz. Bu başarı hem Ünal hocanın hem de ona bu ortamı hazırlayan yönetimin, hem de gerçekten sabır gösteren taraftarın eseridir. Bu kadroda sağ ve sol bekin yedeği yok. Nwakayeme'nin yedeği yok. Haftalardır en önemli oyuncularımız sakat. Yeterli düzeyse stoperlerimiz yok. Bu şekilde şampiyon olmamız zaten sadece bize bağlı değil, diğer kulüplerin de yetersizliğine bağlıdır. Sene sonu 60 puan barajını aşarız ve şampiyonluk diğer kulüplerine ne yapacağına bağlı olur. Ağaoğlu net bir şekilde para girdisi olmazsa ara transferde gereği kadar transfer yapılamayacağını ifade etti. Benim tek çekincem şampiyonluk söylemleriyle ilerlemek ile şampiyonluk söylemlerinin dışında kalarak ilerlemek arasındaki dengeyi kurup kuramayacağımız yönünde. Her maç 3 puanı hedeflemekle şampiyon olacağım demek arasında aslında bir fark yok ancak futbolculara mental olarak bu düşünce nasıl aşılanır o konu tamamen Ünal Karaman'a kalmış durumda. Ligin ilk haftalarında as kadromuzla, şuan oynadığımız yarım yamalak kadroyla elde ettiğimiz puandan daha düşük bir puan elde ettik. Geçen seneki Kucka, Burak, Onur, Olcak gibi futbolcuların kadrodan kesilmesiyle olduğu gibi. Bu da sanki Ünal Karaman'ın kendini ispat etmiş oyuncularla değil de, daha aç, yetenek açısından kısıtlı ve futbolun amatör kısmına da sahip çıkan oyuncularla daha iyi olduğunu düşündürtüyor bana. Böyle kadrolar iyi puan toplar, karakterli futbol oynar fakat şampiyon olabilir mi bilemiyorum.

Neyse sonuç olarak doğru zamanda, doğru yerde, doğru teknik direktör olarak hafızalarımıza kazınacaktır Ünal hocamız. Daha çok kez takımın başına gelir ve nice heyecanlar yaratır. Şenol Güneş'te yapmış olduğumuz hataları tekrarlamayız, Ünal Karaman'da Şenol Güneş'in yaptığı hataları tekrarlamaz umarım.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olacağıızzdaaaa..

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kulüp başkan teknik direktör ve oyuncular ile kimya nın tuttuğunu söyleyebiliriz.

bu kimyanın tutmasında şüphesizki en önemli faktör ünal karamandır.

mental açıdan önemli bir liderlik gösteriyor.saha kenarında ve basın toplantılarında gayet sakin.kolay sinirlenmiyor

bu arada kimya ve gönül birlikteliğini ne parayla ne de kariyerle elde edebilirsin.bu hatalar geçmişte çok yapıldı.başarıyı kariyerle ve parayla satın alma projeleri hiç tutmadı.
    Konu jairzinho tarafından (24.11.2019 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Çukurdan aldı takımı. "5. haftayı göremez)))" diyenleri ağır ... etti. Onur ve Burak gibi kangrenleri takımdan kesip attı. Takımda kaos oluşmadı. Yabancı futbolcular arasında müthiş uyum sağladı. Adam gibi adam. Emekli olana kadar sözleşme imzalanmalı. Kulübün 1 kuruşunu bile yemeyecek harika bir yönetim var. Şampiyonluk tribine girmeye gerek yok. Ben aşırı keyif alıyorum. Helal olsun.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 haftada 3 farklı kulvarda maça çıkacak takım, umarım güzel atlatırız bu haftayı, kadro dengelerini iyi ayarlamak lazım Avrupa ve Türkiye kupası maçlarını daha relax şekilde atlatıp lig maçına tüm silahlarımızla hazır şekilde çıkmalıyız ona göre ayarlamak lazım kadroları
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sakatlıklardan dolayı Ünal hocayı suçlayan bir kesim vardı

Şimdi bakıyorum Ünal hocanın kariyerinde başarısı vs olmaması nedeniyle hocalığı bilmediğini ve sakatlıkların onun yüzünden olduğunu söyleyen arkadaşlar

Bu ülkenin başarı olarak erişilmez noktada olan Fatih Terim'in takımının yarısının (çoğu üst düzey Avrupa görmüş tecrübeli oyuncular) revire döndüğünü

Okulundan okuyup 20 yıldır ligde her türlü takımda çalışmış, şampiyonluk yaşamış büyük taktisyen Ersun Yanal'ın takımında hücum hattı komple önliberolardan oluşuyor.

"Kendi futbolumu oynatacam" Abdullah Avcı'nın takımı daha yeni tam kadro olmaya başladı

Bu hocaları ben küçümsemiyorum, Ünal hoca onlardan iyidir de demiyorum ama objektif olmadan her aklına gelen argümanla hocaya sallayınca bu iş sonunda böyle örneklerle karşımıza çıkıyor.

Ünal hoca ile Trabzonspor'un yakaladığı uyum benim takip ettiğim 25 yılda sadece Şenol Güneş ile oldu.

Benzer uyum Rıza - Sivas arasında oldu ki Rıza hiç beğendiğim bir hoca değil.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hocam

daniel olayını sessiz sedasız çöz istersen

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hocam Daniel'in cebine 5 m euro koy gönder.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakatlıklardan dolayı Ünal hocayı suçlayan bir kesim vardı

Şimdi bakıyorum Ünal hocanın kariyerinde başarısı vs olmaması nedeniyle hocalığı bilmediğini ve sakatlıkların onun yüzünden olduğunu söyleyen arkadaşlar

Bu ülkenin başarı olarak erişilmez noktada olan Fatih Terim'in takımının yarısının (çoğu üst düzey Avrupa görmüş tecrübeli oyuncular) revire döndüğünü

Okulundan okuyup 20 yıldır ligde her türlü takımda çalışmış, şampiyonluk yaşamış büyük taktisyen Ersun Yanal'ın takımında hücum hattı komple önliberolardan oluşuyor.

"Kendi futbolumu oynatacam" Abdullah Avcı'nın takımı daha yeni tam kadro olmaya başladı

Bu hocaları ben küçümsemiyorum, Ünal hoca onlardan iyidir de demiyorum ama objektif olmadan her aklına gelen argümanla hocaya sallayınca bu iş sonunda böyle örneklerle karşımıza çıkıyor.

Ünal hoca ile Trabzonspor'un yakaladığı uyum benim takip ettiğim 25 yılda sadece Şenol Güneş ile oldu.

Benzer uyum Rıza - Sivas arasında oldu ki Rıza hiç beğendiğim bir hoca değil.
    Ülke futbolunda iyi giden bir şey yokken kötü ile kıyaslama yapmak ne kadar doğru?

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Önce korkmamayı öğrenecek sonra hocalığı filan yolu çok uzun önümüzdeki seneyi göreceğini sanmıyorum..

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teknik ekibini al ve istifanı ver güzel kardeşim.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)