Sayfa 262 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 162 212 252 260 261 262 263 264 272 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 6,526 ile 6,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Merak ediyorum ondan bir önce gayseyi kim ne zaman yenmişdi

Nereden
    Trabzon

17/18 sezonu Rıza Çalımbay'ın evimizde ki ilk maçı ??

Nereden
    Trabzon

16/17 sezonu iki maçta da yenmiştik (E.Yanal)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değişikliği yapmayıpta gol yeseydik bu sefer de başka bir yazar gelip neden zamanında ekuban'ı almadı diyecekti. Sana da hak veriyorum lakin o gs akınlarını durduracak oyuncumuz malesef yedeklerde yok. Asıl eleştirilmesi gereken sezon başı yapılmış eksik transferlerdir.
    Hocam oyuncu tek başına rakip baskısını kıramaz, takım halinde yapılır o iş. Biz hangi maç olursa olsun gol atar atmaz kendi yarı sahamızın ortasına kadar çekiliyoruz. Zaten istatiksel olarak maç bizim kaleye ne kadar yakın oynanırsa gol yeme ihtimalimiz o kadar artar. Ünal hocaya tek kızdığım noktada bu soruna çözüm bulamaması.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

tuzlanın yendiği berbat gs ı sen eze eze yenmen gerekirken yenemiyorsun ne diyim size Ünal Karaman?
    "Annuit cœptis"

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tuzlanın yendiği berbat gs ı sen eze eze yenmen gerekirken yenemiyorsun ne diyim size Ünal Karaman?
    çok saçma yorum olmuş
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

TS hesabı yeni video paylaşmış. Hoca yine soyunma odasında motivasyon konuşması yapıyor. Keşke ingilizce bilseydi dedim, hocanın kendisi zaten etkileyici bir karakter ama bu haliyle yabancılara geçirmesi zor oluyor bunu. Çevirmen de ruhsuz bir şekilde çeviriyor zaten.

Mesela Guardiola'nın böyle videoları çıktığında ben ekran başından etkileniyorum yanındaki oyuncuyu düşünemiyorum bile. Artık günümüz futbolunda hocanın karizması fazlaca öne çıkıyor. Oyuncuların iş ciddiyetini etkiliyor. Hoca orta seviye bir ingilizceyi birkaç ayda öğrenebilir rahatlıkla ki bu kadar yabancı oyuncunun olduğu ortamda bu bir zorunluluk. Taktiksel direktiflerini verirken de yardımcı olur. Basit seviye şeyler için çevirmene ihtiyaç duymamalı.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TS hesabı yeni video paylaşmış. Hoca yine soyunma odasında motivasyon konuşması yapıyor. Keşke ingilizce bilseydi dedim, hocanın kendisi zaten etkileyici bir karakter ama bu haliyle yabancılara geçirmesi zor oluyor bunu. Çevirmen de ruhsuz bir şekilde çeviriyor zaten.

Mesela Guardiola'nın böyle videoları çıktığında ben ekran başından etkileniyorum yanındaki oyuncuyu düşünemiyorum bile. Artık günümüz futbolunda hocanın karizması fazlaca öne çıkıyor. Oyuncuların iş ciddiyetini etkiliyor. Hoca orta seviye bir ingilizceyi birkaç ayda öğrenebilir rahatlıkla ki bu kadar yabancı oyuncunun olduğu ortamda bu bir zorunluluk. Taktiksel direktiflerini verirken de yardımcı olur. Basit seviye şeyler için çevirmene ihtiyaç duymamalı.
    Onu dinleyen oyuncular geri zekalı değil herhalde, Türkçe konuşmasındaki jestlerden neyin ne olduğunu anlıyorlardır. Tercümanın da Ünal Karaman'ın konuştuğu gibi tercüme yapmasını mı bekliyorsunuz.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu dinleyen oyuncular geri zekalı değil herhalde, Türkçe konuşmasındaki jestlerden neyin ne olduğunu anlıyorlardır. Tercümanın da Ünal Karaman'ın konuştuğu gibi tercüme yapmasını mı bekliyorsunuz.
    Madem hoca oyuncuyla kendi iletişim kurmaya tenezzül etmiyor evet hoca nasıl Türkçe anlayanlara heyecanlı konuşuyorsa çevirmen de yanda mıy mıy anlatmamalı aynı heyecanı yabancı oyunculara geçirmeli. Yani bunlar ufak ama önemli şeyler. Tabi burada hocanın İngilizce bilmesi en doğrusu, çevirmen vasıtasıyla değil bizzat kendisi düşüncelerini aktarmalı oyunculara. Hem daha fazla saygılarını kazanır hem de iletişimleri kuvvetli olur.

Nereden
    Güney Amerika

yorumda bir saçmalık yok kaç senedir bizde olan hoca ve ekiple başarı beklemektir asıl saçmalık olan
    Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok saçma yorum olmuş
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

yerli teknik direktöre karşıyım ama ertuğrul sağlam daha deneyimli daha akıllı bir hoca ne olursa olsun

Evet kesinlikle Ünal karamandan çok çok daha iyi bir hoca
    "Annuit cœptis"

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yerli teknik direktöre karşıyım ama ertuğrul sağlam daha deneyimli daha akıllı bir hoca ne olursa olsun

tedavi olmalısın
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Güney Amerika

Benim değil takımın tedavisi için yenilik şart.tabi yeniliği savunan insanlar tedavilik oluyor.orta çağ kafası şaşırmadım hocam.bu sene sonunda burada her sene aynı şeyler dediği zaman bu lafını hatırlatırım sana
    Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedavi olmalısın
    "Annuit cœptis"

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim değil takımın tedavisi için yenilik şart.tabi yeniliği savunan insanlar tedavilik oluyor.orta çağ kafası şaşırmadım hocam.bu sene sonunda burada her sene aynı şeyler dediği zaman bu lafını hatırlatırım sana
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

Ertuğrul sağlamın adı Trabzonspor ile yan yana bile gelemez. O olacağını 100 defa ünal hoca olsun. Yerli teknik adamların içinde takımıma yakıştırdığım tek isim Ünal hoca
    En büyük Trabzon

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yorumda bir saçmalık yok kaç senedir bizde olan hoca ve ekiple başarı beklemektir asıl saçmalık olan
    yorum gayet saçma.

tuzla gs yi yeniyor sen nasıl yenemiyorsun demişsin. saçma işte

kayseri feneri yendi biz de fenerle berabere kaldığımıza göre aynı güçteyiz o zaman bizi de yenmesi lazım. aksi halde yazıklar olsun kayseriye
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Nereden
    Güney Amerika

mesele o değil ordaki ince espiriyi kimse anlamamış: mesaj şu : Ünal Karaman bizi şampiyon yapamaz ve kapasitesi yok mesaj bu aslında
    Alıntı Dawsofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorum gayet saçma.

tuzla gs yi yeniyor sen nasıl yenemiyorsun demişsin. saçma işte

kayseri feneri yendi biz de fenerle berabere kaldığımıza göre aynı güçteyiz o zaman bizi de yenmesi lazım. aksi halde yazıklar olsun kayseriye
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

Personel olarak ve takıma abilik anlamında yakıştırıyorum ama hoca olarak değil üzgünüm.Hep diyorum Ünal Karaman Trabzonsporda görev yapmalı ama takımın baş teknik direktörü olarak görevi kapasitesinin üstünde.Başka bir alanda klubumuzde olması gereken mutlak bir isim.Ertuğrulu örnek verdim daha deneyimli daha iyi bir hoca ama ben Ertuğrulun da Trabzonsporda hocalık yapmasını istemem.Yabancı kaliteli işi bilen bir hocayı layık görüyorum bize.
    Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertuğrul sağlamın adı Trabzonspor ile yan yana bile gelemez. O olacağını 100 defa ünal hoca olsun. Yerli teknik adamların içinde takımıma yakıştırdığım tek isim Ünal hoca
    "Annuit cœptis"

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bu sene taraftar olarak söylüyorum şampiyon yapamazsa gider. Biz şampiyonluk istiyoruz.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene taraftar olarak söylüyorum şampiyon yapamazsa gider. Biz şampiyonluk istiyoruz.
    yok ya, sampiyonluk istiyormus. gidin fm oynayin, fifa oynayin.
    Baskana geldiginde bi sure sampiyonluk sormayin demisti. Hemen unutuyorsunuz. Su an takim genclesme, ekonomik olarak duzelme surecinden geciyor, gectigini hepimiz biliyoruz. Ha buna bonus olarak takim iyi de oynuor, sampiyonluk sansimiz var. Ama sampiyon olamazsak basarisiz olmus degiliz. Ekonomik olarak duzeliyoruz, ve bir sistem olusuyor takimda ilk defa. Bunu goz ardi etmeyin. Boyle calisan bir sistemde sampiyonluk 1 gelmez 2 gelmez 3 de gelir. Genclesme, ekonomik duzelme, ve sistem, 1 senelik gecici bir sampiyonluk sevincinden cok cok daha onemli, cunku bundan sonra basari daha kolay gelir.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ya, sampiyonluk istiyormus. gidin fm oynayin, fifa oynayin.
    Baskana geldiginde bi sure sampiyonluk sormayin demisti. Hemen unutuyorsunuz. Su an takim genclesme, ekonomik olarak duzelme surecinden geciyor, gectigini hepimiz biliyoruz. Ha buna bonus olarak takim iyi de oynuor, sampiyonluk sansimiz var. Ama sampiyon olamazsak basarisiz olmus degiliz. Ekonomik olarak duzeliyoruz, ve bir sistem olusuyor takimda ilk defa. Bunu goz ardi etmeyin. Boyle calisan bir sistemde sampiyonluk 1 gelmez 2 gelmez 3 de gelir. Genclesme, ekonomik duzelme, ve sistem, 1 senelik gecici bir sampiyonluk sevincinden cok cok daha onemli, cunku bundan sonra basari daha kolay gelir.
    Bu taraftar çok sabrediyor geçen sezon şampiyon olabilirdik olamadık bu sene de şampiyonluk için şansımız var yönetim kalsın memnunuz yetersiz bir parça varsa değiştirip yola devam ederiz. Ünal hoca da iyi bir adam ama yetersiz kalırsa zaten şampiyon yapamazsa kendisi ayrılir onurlu ve adil birisi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Malatya

Dua edin de Ünal hoca araştıran, kendini dünyadadaki yen gelişmelere açan biri olsun. Geçen sene bunun emarelerini gördük bu sene ise fiyaso( oyun gelişimi , taktiksel başarı vs vs anlamında söylüyorum, yoksa bu kadar sakatlıkla alınan sonuçlar doğru orantılı. Allah var başarısız diyemem). Niye dua edin dedim çünkü bu takıma daha iyisi gelemez. Daha iyi yerli hoca varsa onu burada çiğ çiğ yerler. Pochettino dahil her türlü yabacncı hoca dolmuyor bu camiaya... Futbolculuğu efsane olan hocamızın ,kendini takım ve sonuçlarla beraber geliştirmesini bekleyeceğiz....hocayı çok seviyorum ve eksikliklerini kapamasını umuyorum
    Konu DURAS tarafından (07.12.2019 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk ikide bitiremezse kovulmalı .

Geçen maçta yaptığı hata affedilir değil. 2 ay oynamamış adamı oyuna almak ne demek baskı yerken.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu taraftar çok sabrediyor geçen sezon şampiyon olabilirdik olamadık bu sene de şampiyonluk için şansımız var yönetim kalsın memnunuz yetersiz bir parça varsa değiştirip yola devam ederiz. Ünal hoca da iyi bir adam ama yetersiz kalırsa zaten şampiyon yapamazsa kendisi ayrılir onurlu ve adil birisi.
    Bu takim bu haldeyse o yetersiz dedigin teknik adam sayesinde bu yerde. Ve duzgun yonetim. Bos cocuk muhabbetleri yapmayin artik yeter.

Neler gorduk neler, Unal hocami kaldi simdi yemediginiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)