Sayfa 259 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 159 209 249 257 258 259 260 261 269 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 6,451 ile 6,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her büyük maçta aynı senaryo neredeyse. Rakibe o baskıyı yapma imkanı vermeyeceksin ya gerekirse dövüşeceksin o top için. Tekniğin taktiğin ötesine geçmek gerekiyor bir noktada.

Ben olsam Serkan Asan'ı alırdım mesela en azından sağ kanadımızı kapattık derdim adam hayvan gibi mücadele ederdi. Bir maçta oyuna girdiğinde 2-3 tane kafa topu alıp rahatlatmıştı bizi. Hem de dişine göre Nagatomo vardı o kanatta.

Beni sinirlendiren nokta hocanın hiçbir deneme yapmaması ve 3. değişikliği kullanmaması. Aynı senaryoyu her büyük maçta görüyoruz...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hosseini’yi çıkarıp -ki baya iyiydi- 10 dakika sonra yerine Doğan’ı almak ne tür bi hamleydi acaba.

Maçın en saçma hareketiydi.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Oyun sistemi yok anladık.

Daha çok ileriye gelişigüzel toplarla yerleşerek bireysel dokunuşlarla sonuca giden bir teknik direktör.

Burası açık.

Hani bari oyuncuların yeri ile oynama, öndeki kaliteli oyuncularından ödün verme.

Yusuf-Sturridge değişikliği beklerken.

Doğan'ı oyuna alması, Ekuban'ı sağ çizgiye çekmesi gs'ı içimize daha çok çekti.

4-3-2-1'e dönmemeli.

4-4-2'de ısrar etmeli. Sturridge-Sörloth hattı. Kanatlarda Ekuban ve Nwakaeme oynamalıydı.

Korumacı anlayışı yüzünden dönen topları da alan gs atak sürekliliği yakalayarak golü buldu.

Hosseini'yi orta sahada oynatması ise trajikomik

Öyle ki maçın ilk 20 dakikasında sanırım üç kez mi ne topla buluştu.

Ünal Karaman ile ancak lige renk veririz.

Şampiyon olacak takım potansiyelinin çok altında performans veriyor

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu takımın bir sistemi olamaz çünkü fizik olarak inanılmaz düşük durumda. Hocanın kafasındaki şablonu sahaya yansıtması imkansız. Sonuç odaklı bir oyun oynuyoruz bu da sürprizleri beraberinde getiriyor. Bu kadro yapısı değişmedikçe ve alternatifler çoğalmadıkça böyle devam eder. Ünal Hoca'nın suçlu olduğu nokta bu kadroyu kurmakta yönetimle beraber sınıfta kalması. Yönetim para harcamaya korktu hemen bankalarla sözleşme yaptı. Yusuf'un parasını harcamak istemediler. Ünal Hoca burada devreye girip iyi bir kadro kurma noktasında insiyatif almalıydı.

lizarazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Yazık oluyor bu takıma. Hadi önce kadro darlığından yakiniyordun. Şimdi kadronda genişti. Gazetecileri azarlayacagina wakaemeyi sorlothu azarla korkma. Korkak olma çıkar wakayemeyi. Bu kaçıncı bu değişikliği yapmadığım için kaybedilen puan. Şu an bu takim başka hocayla da 2 ileri bir geri gider. Hayal aleminde olmasinlar diyor yani 4 Luk sizin neyimize yetmiyor diyor.

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi niyeti ve adamlığına laf söylenemez ama bu takımın 2 sezondur hakettiğinden daha kötü yerde olmasında kendisinin büyük etkisi var. 2 sezondur istanbul takımları berbat halde olduğu için trabzonspor 2 sezondur ligde biraz üst sıralarda boy gösteriyor. eğer çok iyi bir teknik direktör olsaydı geçen sezon ilk devreyi 2. bitiren takım ligin ikinci yarısında şampiyonluğa oynayabilirdi. bu sezon da aynı şey olacak gibi. İlk devreyi ilk 3 ya da 4 içinde bitirecek olan bu takım ikinci devre büyük düşüşler yaşayıp ligi 6.'lığın altında bitirecek gibi. Ünal hocaya teşekkür edilmeli ve takımın başına iyi bir teknik direktör getirilmeli. Tabii yerli teknik direktörlerin hemen hepsi de trabzonspor'da görev aldı ve sonuç hep hüsran oldu.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir insanoğlu açıklasın Sturridge 45 dk kenarda ısındı da neden oyuna girmedi diye. Terim yokluktan Donk u forvete atıyor, bizde ligin anasını belleyecek forvet var oyuna bile koymuyoruz. Yahu golü yesek bile 2 yi atardık. Ondan sonra da çıkar ağlarsın, yedek kulübem zayıf diye. Oyuncularım yaşlı demiş maçtan sonra ya resmen akıl tutulması yaşıyor adam.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nagatomo kariyerinin en rahat macini oynuyor, Ömer Bayram ile Pereira'yi orada delik desik ediyorlar ama izliyorsun.

Sorloth macin son bölümünde bitti, topa sol ayagiyla bile vuramadi. Ekuban'i en ileri uca atip patlayici gucunden faydalansan, sag kanada da genc sag beki koysan orada Nagatomu'yu cikartma desen olmaz miydi ? Adam elini kolunu sallaya sallaya geldi sonunda da golunu atti.

Elinde Ekuban var Sturridge var, yorgunluktan pili bitmis 1.95 lik santraforu en uçta tutup klasik senaryoyu tekrar tekrar izletiyorsun.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Hasanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu an için oynanandan çok, geliştirilerek değişebilecek bir oyun oynanıp oynanmadığının önemli olduğunu düşünecek olursak an itibarıyla pas kabiliyeti ve takım içi birlikte hareket etme becerisi günden güne gelişen bir takım karşımıza çıkıyor.Ancak bu belirttiğim iki unsura oranla aynı oranda gerekli oyun olgunluğuna erişildiğini söylemek zor.Bu olgunluk eğer kazanılamazsa yakın geçmişe nispeten daha başarılı olunacağı ancak oyun seviyesinin yükselmemesi dolayısıyla sürekli başarıyı sağlayacak olan psikolojik eşik atlanamayacak gibi gözüküyor.Zannediyorum ki bu eşiğin atlanılması için ilk eşik atlaması gereken hoca olacak.
    Tükenişin sebebini başarısızlık olarak görenler yanılıyor.Yozlaşıyor ve tükeniyoruz!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tatar Kemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi niyeti ve adamlığına laf söylenemez ama bu takımın 2 sezondur hakettiğinden daha kötü yerde olmasında kendisinin büyük etkisi var. 2 sezondur istanbul takımları berbat halde olduğu için trabzonspor 2 sezondur ligde biraz üst sıralarda boy gösteriyor. eğer çok iyi bir teknik direktör olsaydı geçen sezon ilk devreyi 2. bitiren takım ligin ikinci yarısında şampiyonluğa oynayabilirdi. bu sezon da aynı şey olacak gibi. İlk devreyi ilk 3 ya da 4 içinde bitirecek olan bu takım ikinci devre büyük düşüşler yaşayıp ligi 6.'lığın altında bitirecek gibi. Ünal hocaya teşekkür edilmeli ve takımın başına iyi bir teknik direktör getirilmeli. Tabii yerli teknik direktörlerin hemen hepsi de trabzonspor'da görev aldı ve sonuç hep hüsran oldu.
    Takımın potansiyelinden daha kötü durumda olduğu durumunda herkes hemfikir. Keza İstanbul takımlarının yaşadığı düşüşüşü değerlendiremediğimiz hususunda da. Lâkin geçen sezon ligin ilk yarısında 29 puan alırken, 2.yarısında 34 puan aldık. İkinci yarıda aslında şampiyonluk ortalamasıyla oynadık. Yani bir düşüşümüz olmadı. Orada bizi yakan 2.yarı başındaki Başakşehir ve GS maçlarında sakatların ve hakemlerin kurbanı olmamız, akabinde Alanya maçında kaçan penaltının sonrasında dönüp maçı kaybetmemiz oldu. Bu 3 maçı alabilseydik zaten bambaşka şeyler konuşuyor olurduk. 5 maçın son dakikalarında kaybettiğimiz 10 puana ise hiç girmiyorum. Bu sezona gelirsek ilk yarının büyük bölümünde Ekuban ve Sturridge'den yararlanamadık. Bu isimler devreye girebilirse emin olun kötü oynarken bile maçları kazanabilme gücünü elde etmiş olacağız...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafından (02.12.2019 Saat 03:48 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca’nın maç sonu açıklamalarını dinledim kısaca özetliyim ; Hoca diyor ki Siz alışmıştınız 8-10. Sıralara ben geldiğimden beri üst sıralardayız Buda bizim için büyük başarı. Gerisi Hayal kurmak diyor boşa hayal kurmayın diyor kapasite bu kadar diyor. Bende iddaa ediyorum bu sene bu takım başında Ünal Karaman değilde ben olsaydım Şuan ligde 4-5 puan fazlasıyla liderdik bu kadar basit. Bu takımı buralara Ünal Karaman değil takım kalitesi getirmiştir ama kaliteyi kullanamıyorsan bu büyük problem. Kesinlikle istifa bekliyorum , beklicem Ünal Karaman’la malesef gitmez.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oyun gole kadar kadar gayet iyidi galatasarayi resmen ezdik, golden sonrada net pozisyonlari degerlendiremedik. Bu iyi oyunu nasil hoca sagladiysa iyi oynayan husseniyi oyundan alarak bu mallara 1 puani elleriyle verende hocadir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca’nın maç sonu açıklamalarını dinledim kısaca özetliyim ; Hoca diyor ki Siz alışmıştınız 8-10. Sıralara ben geldiğimden beri üst sıralardayız Buda bizim için büyük başarı. Gerisi Hayal kurmak diyor boşa hayal kurmayın diyor kapasite bu kadar diyor. Bende iddaa ediyorum bu sene bu takım başında Ünal Karaman değilde ben olsaydım Şuan ligde 4-5 puan fazlasıyla liderdik bu kadar basit. Bu takımı buralara Ünal Karaman değil takım kalitesi getirmiştir ama kaliteyi kullanamıyorsan bu büyük problem. Kesinlikle istifa bekliyorum , beklicem Ünal Karaman’la malesef gitmez.
    Abartmayin arkadaslar abiler
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

La ne istifası manyakmisiniz siz arkadaş ya
    Bi bitmediniz
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hüseyin Türkmen olayını kapatman lazım hocam
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kötü oynasada nkawema cikmaz çıkarılamaz,skora katkı veren topcu çıkarılamaz,tamam kötü fakat bi uzun top at,ya gol atar ya pozisyona sokar,yada ilerde top saklar,bu maçlık olmadi tutmadı hocaya sallamaya gerek yok
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Ankara

Ne istifası allah aşkına. Ünal hocayla devam
    En büyük Trabzon

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tek hatası Hüseyin'i çıkarıp Hosseini'yi stopere atmaması oldu. Devam hocam.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1-0 geride oldugumuzu sandi galiba. Gole ihtiyacimiz varmis gibi ön libero cikarip Forvet soktu oyuna. Baska aciklama bulamiyorum. Sonra Dogani alip tekrar üclüye döndü sacma sapan isler.

Gecen sezon aynisini Kadiköyde yapti rakip üstümüze geldi golü yedik. Gencler macinda yine ayni olay. Ya senin gole mi ihtiyacin var da orta sahayi bos birakiyorsun.

Tamam hocalik kariyerinde Trabzonspor ilk ciddi kulübü bazen acemilik cekiyor falan da biraz da kendini gelistir ders al ya.

Gecen sezondan beri ayni sey. Oyunu iyi okuyamadigi icin yaptigi basit tercih hatalari yüzünden onlarca puan kaybedildi ve kaybediliyor. Böyle sacma kayiplarla nasil sampiyon olacaksin?

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Süper Lig Tiyatrosu için konuşuyorsak en azından bankalar birliğine borç bitene kadar Ünal Karaman kalmalı.

Kaliteli kondisyoner ve sağlık ekibi oluşturamadığı için asıl yönetime kızıyorum.

Nereden
    Ankara

Eleştirilerin çoğu doğru. Umarım hoca gerekli dersleri çıkarır
    En büyük Trabzon

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

maçın başında gol yesek eminim bambaşka bir maç olurdu iştah açısından iki senedir aynı sorunu yaşıyorsak devre arasını tamamen bu sorunu çözmek için harcayabiliriz. mental yönüyle başlanabilir. piskolog uğraşsın bunla, var spor piskologları bunu konuları bilen.

teknik detaylar takım geometrisiyle alakalı. oyuncu kalitesiyle birleşip çözmek lazım.

transferde iki yönlü tempolu oyuncu isteyeceksin mecbur. yedek bek de aldırman lazım çünkü eksik olunca kalite çok düşüyor.

Nereden
    Trabzon

Tamamen ezbere yapılan oyuncu değişiklikleri.. oyuna müdahale konusunda çok ama çok yetersiz bir hoca.. şampiyonluk hedefi olan bir takım kendi sahasında öne geçtiği bir maçta rakip kim olursa olsun teslim olmamalı.. göz göre göre golü yedik ve hoca da sadece izlemekle yetindi.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İyi bir karakter iyi bir abi lakin Trabzonspor’un gördüğü en kötü Teknik Direktör net.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kadro kalitesinden bağımsız sistem isteklerinin sonucu kasımpaşa, alanya, göztepe tarzı futbol olur. istenen hocalar da bunlardı zaten kemal özdeş, erol bulut, tamer tuna. bu oyuncularla sistem oturtmak istiyorsan hemen şampiyonluk istemeyeceksin. yoksa efil efil oynamak en kolayı. skor baskısıyla işler değişiyor.

ayrıca geçen sene sitemi kurmuştu, bu sene oyuncu kalitesi geriye gitti. geçtiği meafeleri bir dah geçmek zorunda kalan, yeniden takım kuran hocaların bocaladığı çok görülmüştür. beklenti artar, empati azalır.

eksikleri ayrı ama gelişmeyecek şeyler değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)