Sayfa 255 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 155 205 245 253 254 255 256 257 265 305 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 6,351 ile 6,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Ünalla gelişemessin.bunu söylersen hain olursun .anlayan anladı.Ünal iyi bir mentor.o kadar.bugün biraz ligde başarılı gözüküyorsak bu oyuncularımız sayesinde yerliler de değil kesinlikle yabancı oyuncularımız sayesinde.Bir maçla olduk havasına giriyor taraftarımız ama asıl iyi gözlemci ve işi bilen ve futbolu bilen ve biraz sezen taraftar Trabzonsporun bu tarz takti ve hatalarla freni patlamış kamyon gibi tostlayacağını ve havlı atacağını bilir hocam.wakayeme sayesinde başarılı duran bir insan Ünal Karaman.dediğim gibi bir kaç yabancı oyuncumuz sayesinde adına Teknik direktör diyoruz.anla yani.Mentorluğu ve abiliği var buna laf demem ancak o kadar işte.Ünalı eleştirenler Ünal hocanın bizi şampiyon yapabilecek kapasitesi olmadığını bildiği için eleştiriyor zaten.çoğunluk bunu görmez bir galibiyetle herşey düzeldi sanır.gol yeme sorunumuz çözülmedi hala rakip çok beceriksizdi ve gününde değildi.iyi ki değildi öyle olsaydı buradaki bilmiş arkadaşlar farklı konuşurdu.
    Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu yorumlara bak , Hocaya methiyeler dizilmiş... Şörloth’u sola Nwakaemeyi ortaya alarak dahice hamle yapmış Kimse demiyor ki Hosseini ve Kamilin ortada ne işi var ? Kamili defalarca orda denedin adam reziilleri oynadı hala orda deniyorsun ? Oyuncu değişiklikleri rezalet yine hiçbir müdahale yok üstelik müdahale yapıldığında takım dahada geri gidiyor , Cisse ilk yarı 2 golüde yapsa fark yiyecektik diyen yok , Sakatların durumu nedir neden dönmüyorlar nasıl bir antrenman sistemin varki takım sahada fiziken bitik herkes sakatlanıyor diyen yok , gençleri kazanmak lazım diyorsunda oynatılan veya kadroya alınmayan hangi genç Şuan Trabzonspor forması giyecek kapasitede diyen yok , bu Hüseyin Türkmen’de ne görüyorsun da her maç 11 de diyen yok. Varsa yoksa Fakir edebiyatı yokluk edebiyatı yahu kardeşim kampa 50 oyuncu götüren sen şikayet eden yine sen nasıl oluyo bu iş ? Maç sonu tek bir açıklama duyamıyoruz teknik anlamda yensende yenilsende şurda iyi yaptık burda hata yaptık demek yok sürekli gelişeceğiz , öğreneceğiz , çalışacağız ve özverili gidiyoruz sözleri duyuyoruz iyide 1.5 yıl oldu hocam ne gelişmesi ne öğrenmesi daha burası Kreşmi ? Lütfen toparlan artık bu şekilde gitmez.
    Konu erenslash tarafından (11.11.2019 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu yoruma bak... takımın orta sahası revirde hala şunun ne işi var orda bunun ne işi var burda. kulübede hamle oyuncusu bile yokken adam yinede maçı kazanmış ama bizimkiler hala muhalefet peşinde
    Yahu kardeşim 1 maç kazanıldı diye yorum yapmayalım mı , eleştirmeyelim mi nasıl bir bakış açınız var anlamadım ben sizi... Kazandım dediğin maçta adamlar 4-5 yapabilirdi bizi biz ise ilk şutumuzu ilk penaltıda ikinci şutumuzu 2. penaltıda attık farkındamısınız. Bu işin böyle gitmeyeceğini söylemeye çalışıyoruz nesini anlamıyorsunuz 2 senedir bir takım ve hocası sakatlıktan yakınıyorsa ve sen buna çare bulamamışsan o zaman bahane üretmeyeceksin , çözüm üreteceksin sene başı kampına 50 tane oyuncuyu biz götürmedik Ünal Hocanında bundan haberi yoksa bir hatırlatmakta fayda var. 50 oyuncudan Bu durumlarda 2 orta saha çıkaramayıp Kamille Hosseiniyle oynuyosan boş konuşmayacaksın orda.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Trabzon

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun yanaldan bahsediyor bu,ünal hoca için böyle salak saçma fikir yürüteceğine ihtimal vermiyorum,baksana gelişmekten söz ediyor,ünal hocanın ağzından hiç ''gelişmekte'' lafını duydunuzmu ...
    Fikirlerini kendine sakla sen kardeşim neyin salak neyin saçma olduğunu aynaya bak gayet net görürsün. Futbol zekan el vermiyorsa başka spora yönel bu eleştiriler Ünal Hoca içindi.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yahu kardeşim 1 maç kazanıldı diye yorum yapmayalım mı , eleştirmeyelim mi nasıl bir bakış açınız var anlamadım ben sizi... Kazandım dediğin maçta adamlar 4-5 yapabilirdi bizi biz ise ilk şutumuzu ilk penaltıda ikinci şutumuzu 2. penaltıda attık farkındamısınız. Bu işin böyle gitmeyeceğini söylemeye çalışıyoruz nesini anlamıyorsunuz 2 senedir bir takım ve hocası sakatlıktan yakınıyorsa ve sen buna çare bulamamışsan o zaman bahane üretmeyeceksin , çözüm üreteceksin sene başı kampına 50 tane oyuncuyu biz götürmedik Ünal Hocanında bundan haberi yoksa bir hatırlatmakta fayda var. 50 oyuncudan Bu durumlarda 2 orta saha çıkaramayıp Kamille Hosseiniyle oynuyosan boş konuşmayacaksın orda.
    1.Ünal hoca hiç bir zaman ersun ve rıza gibi bahane yada sakatlıkların arkasına sığınmadı
    2.Kamil ve hosseni ile oynadı ,demekki çare üretmiş

Fikirlerini kendine sakla sen kardeşim neyin salak neyin saçma olduğunu aynaya bak gayet net görürsün. Futbol zekan el vermiyorsa başka spora yönel bu eleştiriler Ünal Hoca içindi.
    3.aynaya baktıgın zaman AS kadronda 8 oyuncun yok ve gelmiş burda ünal hocaya kusyorsun,futbol zekan bukadar işte,takmıssın iki şuta,as kadro oynadığı zaman bu takım 20 şutun altına düşmüyordu,bundan haberin var dimi,o yüzden fikirlerin benim için salak saçma,ha kendi şahsına demiyorum orda karıştırma,zadece düşüncene diyorum
    4. aslında ben niye senin yorumuna alıntı yaptımki,ne dersem diyeyim bu şartlar altında ünal hocaya kusan adamı ciddiye almamam lazımdı
    Konu zafer6161 tarafından (11.11.2019 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Trabzon

Başarı kriteriniz nedir sizin ? Neyi başarılı buluyorsunuz geçen sene 4. Bitirmeyimi , UEFA’dan daha ilk 3 maçta elenmeyimi ? Lige gelecek olursak diyeceksiniz ki daha ne istiyorsun bu kadroyla 3. Yüz dimi ? Bu kadronun yarı maliyetine Sivas Şuan lider , size göre Rıza Çalımbay dahi hoca falan o zaman. Futbol aklınız bu kadar işte.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.Ünal hoca hiç bir zaman ersun ve rıza gibi bahane yada sakatlıkların arkasına sığınmadı
    2.Kamil ve hosseni ile oynadı ,demekki çare üretmiş

3.aynaya baktıgın zaman AS kadronda 8 oyuncun yok ve gelmiş burda ünal hocaya kusyorsun,futbol zekan bukadar işte,takmıssın iki şuta,as kadro oynadığı zaman bu takım 20 şutun altına düşmüyordu,bundan haberin var dimi,o yüzden fikirlerin benim için salak saçma,ha kendi şahsına demiyorum orda karıştırma,zadece düşüncene diyorum
    4. aslında ben niye senin yorumuna alıntı yaptımki,ne dersem diyeyim bu şartlar altında ünal hocaya kusan adamı ciddiye almamam lazımdı
    ünal karamanın bahane bulmasına gerek yok ki,kim ondan bir şey bekliyor,kim onu baskı altına alıyor,kafasına göre takılıyor,beden öğretmeni gibi ne bir hedef var ne bir amaç.
    Avrupa kupası 3.maçların sonunda elendik,kim hesap sordu 4.maça çıktığı kadroya.

alanya maçından sonra yine bir hayal dünyası,bakın şu anda liderle aramızda 2 paun fark var,sezon sonuna kadar ne yaparsa yapsın isterse 20 puan fark olsun herkes ünal ne yapsın diyecek,trabzonsporbu kadar küçültüldü işte.

rıza Çalımbay 5 maç yendiğinde bile yerden yere vuruldu.

bu kadar çok sakatlık verilmesinin sebebi ünal karamanın kendisi,kime bahane bulacak,bu takımın bir başkanı olsa bu kadar sakatlık neden var diye sorardı.
    Konu fanatikdevri tarafından (11.11.2019 Saat 21:03 ) değiştirilmiştir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

yukaridaki guzel cozumlemeye istinaden soralim, bu sene trabzonsporun hedefini bilen var mi?, herhalde uefa kupasi olamaz cunku onemsemiyoruz bize kucuk geliyor cunku, turkiye kupasi da olamaz cunku onunda sonu uefa kupasi, sampiyonluk olabilir mi acaba?...
    ıslak imza....

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başarı kriteriniz nedir sizin ? Neyi başarılı buluyorsunuz geçen sene 4. Bitirmeyimi , UEFA’dan daha ilk 3 maçta elenmeyimi ? Lige gelecek olursak diyeceksiniz ki daha ne istiyorsun bu kadroyla 3. Yüz dimi ? Bu kadronun yarı maliyetine Sivas Şuan lider , size göre Rıza Çalımbay dahi hoca falan o zaman. Futbol aklınız bu kadar işte.
    İstanbul takımlarını içerde ezmeyi başarı olarak görüyorum.

Bütün Ünal Hoca düşmanları burada zırıl zırıl ağlıyor. Devam devam ben bölmeyeyim.
    Konu Onur Akyüz tarafından (11.11.2019 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Şu ana kadar ünal karamanın başarılı olduğunu gösteren hiçbir netice yok ortada.
    Avrupada sadece 1 puanı var ve şimdiden elendi. Büyük bir fiyasko.
    Ligte 3. sırada ve nerede bitireceği muamma.
    Çok iyi gaz veriyor evet ama psikoloğa ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.
    Şöyle söyleyebiliriz:
    Psikoloğa da ihtiyacımız var. O zaman doğru.
    Bunu dile getirmek art niyet veya nefret değildir.
    Hepimiz Trabzonsporluyuz.
    Avunmaya değil, şampiyonluğa ihtiyacımız var.
    Bu unalla da olabilir, rızayla da, tekelioğluyla da.
    Yeter ki artık kanlı canlı kupayı görelim artık.

Nereden
    İstanbul

Aferin sana hadi git bi kenarda sevin.
    Sen de sevinme kenarda köşede bi yerde ağlamana devam et.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Zidane olsa bu takımda göze giremez nereden mi biliyorum,son 30 senedir istifa ettirilmeyen bir tane hocası olmayan bir camiayızda ondan.

Herkes yanlış herkes eksik,çok bilenler bir kerecik de kimin doğru isim olduğunu söyleseler bari

Nereden
    İstanbul

Adam Rıza’yı örnek veriyor yahu daha ötesi var mı?

Takım 2 pas yapamıyordu Konya’yı peş peşe 3 maçta yenememiştik, birinde de 10 kişilerdi. O günleri hatırlamak bile istemiyorum. Sürekli konuşup duruyordu, her gün bi açıklama yapıp kadronun güçsüz olduğunu söylüyordu. Elindeki kadro da ligin en pahalı kadrolarındandı.

Allah bi daha göstermesin o günleri.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen de sevinme kenarda köşede bi yerde ağlamana devam et.
    Ağlamıyoruz , Ünal hocayı seviyoruz hatalarını görüp düzeltsin diye eleştiride bulunuyoruz başarıda övüyorsak başarısızlıkta da hatalarını söylemeliyiz ki bir anlamı olsun. Sizin gibi çoluk çocuk gözüyle bakmıyoruz olaya.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Rıza'nın 5 maç kazanması hic biseyi degistirmez. 2 pas yapamayan bir takim vardi sahada. O futbolu begenen varsa oturup sivas maclarini izlesin keyifle. Ha Riza 5 mac ustusute kazandi da ne oldu? Lig sonunda ne elde etti?

Ünal Karaman'ın elestirilecek bir cok yani var. Fakat onu elestirmek icin ortaya konacak rakibi Riza'nin oynattigi sey degil.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Adam Rıza’yı örnek veriyor yahu daha ötesi var mı?

Takım 2 pas yapamıyordu Konya’yı peş peşe 3 maçta yenememiştik, birinde de 10 kişilerdi. O günleri hatırlamak bile istemiyorum. Sürekli konuşup duruyordu, her gün bi açıklama yapıp kadronun güçsüz olduğunu söylüyordu. Elindeki kadro da ligin en pahalı kadrolarındandı.

Allah bi daha göstermesin o günleri.
    Benzer seyler yazacaktim. Siz yazmissiniz. Bahaneleri siralayip durdu adam gorevde kaldigi surece.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu başlıkta yakın zamanda Rıza örneğini ilk yazan benim.

Ben Rıza'nın bizde elinde muhteşem kadroya bir gram top oynatmadan sürekli mıymıy konuştuğunu ve şimdi elinde imkansızlıklar içindeki Sivas'ı yukarı çıkarttığını yazdım. Bu Rıza muhteşem bir hoca olduğu için değil, Sivas'a uygun tipte bir hoca olduğu için oluyor. Bize veya bjkye gelse yine aynı eski Rıza olacak ve başarısız olacak.

Ünal hoca ise takımdaki her oyuncusundan mümkün mertebe yararlanıyor, oyuncuların kariyerlerinin üzerine koyuyor.

Bir Uğurcan Çakır gerçeği var ise Ünal hocanın yürekliliğinden dolayıdır. Onu fb maçında kaleye güvenip geçirebilecek kimse yoktu...

Sosa Rıza döneminde kafaca bitmişken ligin tartışmasız en verimli 1-2 oyuncusundan birine Ünal hoca döneminde büründü.

Bu takımdaki neredeyse her oyuncu kariyerlerinin top seviyesine Ünal hoca sayesinde çıktılar (Sosa hariç ama onu da ölmüşken diriltti). Teknik direktörün en önemli özelliği takımdan max performans alabilmektir, bunu yapıyor mu yapıyor, ben gerisini bilmem...

Takımın hedeflerine vs çok takılan olmuş

Bu takımın sezon başındaki hedefi UEFA gruplarına kalıp orada başarılı olmak, genç oyuncularına piyasa yaptırmak ve ligde de şampiyonluğa yarışmaktı. Bu uğurda neredeyse şimdiki grubumuzdaki takımlar kadar zor iki takımı eledik ve gruplara kaldık.

Ama bu sürecin daha başında önce takımın en parlak yıldızı satıldı, sonra daha parlayacak yıldızı sezonu kapattı. UEFAya seni taşıyan ve gerçekten takımı da sırtlanıp götüren karaboğanın ayağı kırıldı...

Hedef büyütmek için aldığın adamlar tam takıma monte edilip form tutarken sakatlandılar (Mikel - Stu)

Şu takımda Eku - Abdüş sakatlıklarına rağmen UEFA hedefi devam edebilirdi ama bizi en çok Mikel ve Stu'nun entegrasyonun gecikmesi bozdu.

Bu takım bu kadar eksiğe rağmen hala buralardaysa büyük özveriyle oynayan diğer oyuncular sayesinde. Günü geldiğinde 2 kişilik koştular gerçekten. Benim mevcut takımda en çok saygı duyduğum ve benimsediğim adam Sörloth oldu mesela...

Şu andan itibaren bu takım şampiyonluğun baş favorisi olmasak da adaylarından biri olarak devam ediyoruz. Milli aradan sonra Abdüş hariç tam takım olursak seri galibiyetlerin gelmesini bekleyebiliriz. Sonrasında devre arası takviyelerle yarışta devam edebiliriz.

UEFA hedefinden sapılması tamamen belimizi büken sakatlıklar oldu...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    İstanbul

Ağlamıyoruz , Ünal hocayı seviyoruz hatalarını görüp düzeltsin diye eleştiride bulunuyoruz başarıda övüyorsak başarısızlıkta da hatalarını söylemeliyiz ki bir anlamı olsun. Sizin gibi çoluk çocuk gözüyle bakmıyoruz olaya.
    Nasıl bi gözlükle baktığın önceki sayfalarda görülüyor. Adama nefret kusuyorsun sonra geri vites yapıyorsun. Çoluk çocukmuş hadi ordan!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Trabzon

Nasıl bi gözlükle baktığın önceki sayfalarda görülüyor. Adama nefret kusuyorsun sonra geri vites yapıyorsun. Çoluk çocukmuş hadi ordan!
    Hayırdır sanamı sorucam ne konuşup konuşmayacağımı ? Geri sayfaları iyi takip et yazdıklarımdan bişeyler öğrende gel hadi bakalım.

Nereden
    İstanbul

Hayırdır sanamı sorucam ne konuşup konuşmayacağımı ? Geri sayfaları iyi takip et yazdıklarımdan bişeyler öğrende gel hadi bakalım.
    Hahah forumun taktik dehası egoya bak arkadaş, altı üstü bi şişe viskisin sen, dibin var kapağın var, açıyosun içiyosun breh breh.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Trabzon

Hahah forumun taktik dehası egoya bak arkadaş, altı üstü bi şişe viskisin sen, dibin var kapağın var, açıyosun içiyosun breh breh.
    Zihniyete bak tebrikler şişenin ebatlarını iyi biliyorsun... Hadi şimdi işine bak.

Nereden
    İstanbul

Zihniyete bak tebrikler şişenin ebatlarını iyi biliyorsun... Hadi şimdi işine bak.
    Şişe ebatlarını senden daha iyi bilen birinin olması mantıksız olur cek hadi işine..
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Trabzon

Şişe ebatlarını senden daha iyi bilen birinin olması mantıksız olur cek hadi işine..
    Aynen kardeşim ben iyi bilirim listeme bakayım sen kaçıncı sıradasın Ünal Karaman başlığında sayende en boş muhabbeti yaptık tekrar görüşmemek üzere.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Duygusal zekası gerçekten üst düzey bir insan..Bunu takım içindeki oyuncuların ona olan sevgisi ve saygısından anlayabiliyorsun..

Bir Güney Amerikalıyı, Portekizliyi yada Afrikalıları salt parayla bu şehire bu kadar bağlayamazsın..

Burada tüm övgü ve takdir Ünal Hocaya..

Ama işin matematik ve strateji kısmında çok eksikleri var..

Bu konuda sanırım kendisini yeterli görüyor, çünkü eleştiriye hiç açık değil, teknik bir kaç soru sorulduğunda hemen sinirleniyor, savunmaya geçiyor ve karşısında hayali düşmanlar yaratıyor..

Bu tabloda Ünal Hoca’nın başarıları kalıcı olmaz..

Bu konuda gelişime açık olması.. Diğer çok bilmiş Türk antrenörler gibi kendini bir futbol dahisi gibi görmemesi lazım..
    Konu Beypba tarafından (12.11.2019 Saat 06:44 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Aynen kardeşim ben iyi bilirim listeme bakayım sen kaçıncı sıradasın Ünal Karaman başlığında sayende en boş muhabbeti yaptık tekrar görüşmemek üzere.
    Konuyu bu noktaya sen getirdin efendi gibi cevap yazacağın yerde anlamsız bir üslup kullanıyorsun. Bel altı, liseli gibi laf sokma işlerine giriyorsun.

Bir listeye ihtiyaç duyacak kadar geniş olduğunu tahmin ediyordum ancak o listede ben olamam

Görüşmeyelim tabi ki..
    Konu Onur Akyüz tarafından (12.11.2019 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)