Sayfa 163 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 213 263 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 4,051 ile 4,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Ünal" dediğin adam sizin askerlik arkadaşınız mı, önce hitabınızı düzeltin. 1

Orta sahasında oynayacak adamı kalmamış takım B.Şehir'le mi yoksa hakemle mi mücadele edecek, ezberlenmiş şekilde, eleştiri olsun da taştan olsun. 2

Saldırın bakalım gün doğdu nasılsa. 3
    Kime, nasıl hitap edeceğimi sana mı soracağım.

Kaldı ki hakaret, küfür, argo olmadığı sürece Ünal'a ismi ile telaffuz edilebilir.

Dahası hoca camide önüne ünvanını getirmek zorunda değiliz.

Forum yöneticisinin sana verdiği nezakat ve mütavazilikte bir üslup-dil kullan tatava yapma.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kime, nasıl hitap edeceğimi sana mı soracağım.

Kaldı ki hakaret, küfür, argo olmadığı sürece Ünal'a ismi ile telaffuz edilebilir.

Dahası hoca camide önüne ünvanını getirmek zorunda değiliz.

Forum yöneticisinin sana verdiği nezakat ve mütavazilikte bir üslup-dil kullan tatava yapma.
    Kastını anlıyoruz boş yapma!

Diğerlerine gelince ad-soyad kullanımı, bizimkine gelince, Ünal aşağı-Ünal yukarı sürekli, küçük görme - horlama çabaları da cabası...
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Bursa

Kastını anlıyoruz boş yapma!

Diğerlerine gelince ad-soyad kullanımı, bizimkine gelince, Ünal aşağı-Ünal yukarı sürekli, küçük görme - horlama çabaları da cabası...
    Ünal Karaman'a ne kastım olacak.

Bazen adı ile bazen de soyadı ile hitap ederim.

Çok meraklıysan eski mesajlarıma gözatabilirsin.

Biliçaltında oluşturduğun sanrılarla eyleme geçme. Önce bir düşün, tart. Ondan sonra ifadeni anlat.

Ünal'ın yetersiz olduğu aşikar kadronun daralması bunun mazur göstermez.

Keza pek hoşuna gitmiyor anlaşılan eski futbolcumuz Erol sınırlı bütçe-sınırlı oyuncularla Malatya'da fırtına gibi esiyor.

Onur ve Burak'ı dogmalaştırdığınız gibi Ünal'ı sorgusuz sualsiz kabul etme, eleştirmeme anlayışınız var.

Bu olmayacak, olmamalı yanlışları söylenecek. Bu maçta olduğu gibi.

3'lü orta saha ile çıksaydı bu maçı alma ihtimalimiz Halil Umut Meler'e rağmen 55-45'di.

Nereden
    İstanbul

@Tuğrul

Bu şekilde görmüş olduğum ilk mesaj olsa bunları yazmazdım, süreklilik halini almış ki bu uyarıyı yazdım, uzatmaya gerek yok.

Ayrıca "3'lü orta saha"da kimi oynatacaktı mesela ve ne fark edecekti?

Kimi oynatsa olmayacaktı, mevcut alternatiflerimiz berbat, orta saha rotasyonumuz yetersiz açık bir şekilde gözüküyor bu.
    Sosa ve Onazi aynı anda kayboldu gitti yetmedi üzerine alternatifleri de yok oldu.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

"unal" in cikardigi takim yerindeydi....kaybettik, ligin gercek anlamda en iyisine kaybettik....
    ıslak imza....

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ünal hocalık bi durum olduğunu düşünmüyorum , yönetimin beceriksizliği diyelim.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hocalık bi durum olduğunu düşünmüyorum , yönetimin beceriksizliği diyelim.
    Transfer yasagi bu yonetimin hatasimi sence?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maça üçlü orta saha çıkmamak orta sahada birebir oynamamak falan büyük yanlışlar. Üç ortasahayi bırak arkadan mahmut önden robinho da ortasaha. Karşılarına bir sağbek bir de ilk kez 8 oynayacak yusuf ile çikiyorsun.

Ya defans arkadan alan daraltir, kontra falan düşünmeden onde basar alan vermez. Ya da orta sahayı doldurur alan birkmazsin, kontra ararsin. Yapısal hatalar daha çok eleştirilmelidir ama şunu sokmuş bunu çikarmişa kafayı takıyor millet, Ünal hoca da belli ki etkileniyor bunlardan.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer yasagi bu yonetimin hatasimi sence?
    Elbette yönetimin hatası ve bu hata koca bir sezona maloldu ne yazıkki.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maça üçlü orta saha çıkmamak orta sahada birebir oynamamak falan büyük yanlışlar. Üç ortasahayi bırak arkadan mahmut önden robinho da ortasaha. Karşılarına bir sağbek bir de ilk kez 8 oynayacak yusuf ile çikiyorsun.

Ya defans arkadan alan daraltir, kontra falan düşünmeden onde basar alan vermez. Ya da orta sahayı doldurur alan birkmazsin, kontra ararsin. Yapısal hatalar daha çok eleştirilmelidir ama şunu sokmuş bunu çikarmişa kafayı takıyor millet, Ünal hoca da belli ki etkileniyor bunlardan.
    kimle çıkmasını arzu ederdin ?

Nereden
    Bursa

Alıntı fernandez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimle çıkmasını arzu ederdin ?
    Üç tane orta saha ile.

Nereden
    Bursa

@Tuğrul

Bu şekilde görmüş olduğum ilk mesaj olsa bunları yazmazdım, süreklilik halini almış ki bu uyarıyı yazdım, uzatmaya gerek yok.

Ayrıca "3'lü orta saha"da kimi oynatacaktı mesela ve ne fark edecekti?

Kimi oynatsa olmayacaktı, mevcut alternatiflerimiz berbat, orta saha rotasyonumuz yetersiz açık bir şekilde gözüküyor bu.
    Sosa ve Onazi aynı anda kayboldu gitti yetmedi üzerine alternatifleri de yok oldu.
    Önyargılı, tezcanlı yaklaştığını düşünüyorum geçmiş mesajları aratarak görebilirsin.

______Berkay(A.Parmak)__K.Ahmet____Yusuf________

Hem topsuz hem de toplu oyunda dinamik kalacak bir takım yapmalıydı.

Çift forvet oynattığından takımın bloklar arası hattı kızıldeniz gibi ortadan ikiye ayrıldı.

Yenilen gollerde ilk topa baskı süresi arttı gibi İrfan'ın sürpriz koşularını marke edecek 3.adam olmadı.

Oyun zekası iyi olan hiçbir antrenör Başakşehir'e karşı çift santraforla oynamaz.

Fatih Terim bile Başakşehir'e karşı pas koridorunu yıkmak için Onyekuru'yu santraforda oynatmış, kalabalık orta saha ile çıkmıştı.

Ünal duygusal bir kişiliği var, oyunculara hakim değil. Burak'ı olduğu gibi Rodallega'yı da kesemiyor.

Çift forvetin deneneceği son takım olan Başakşehir'e karşı bunu yaparak mağlubiyeti hızlandırdı.

Nereden
    Trabzon

Üç tane orta saha ile.
    kim onlar isim?

Nereden
    İstanbul

Orta sahada kullanılabilecek olan oyuncuların hepsi denendi ve tamamından olumsuz geri dönüş alındı ne yazık ki kağıt üstüne isim yazmakla olmuyor sahada alınan sonuçlar.

Konu Ozan Yılmaz tarafından (21.01.2019 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Bursa

Modern futbol oyunun iki yönünü oynayabilen 3'lü orta saha

Skorer yönü iyi olan kanat oyununa döndü.

Bütün dünya bunu uygularken. Ünal Karaman Nasrettin hoca gibi eşeğe tersten binmiş gibi

Nereden
    Bursa

kim onlar isim?
    batuhan yusuf abdülkadir başlamalıydı bana göre. üçünün mevkisi de orta saha en azından. kamil'i sonradan enerji için alabilirdi. isimler tabi ki yetersiz gözüküyor ama oyunu doğru kurgulayabilirdi. yenilgiye birşey demiyorum da rakip takım hatay'a bile birden fazla atmıyor. durup dururken şans vermeye gerek yoktu. yerleşik savunmaya atsalardı golleri.

Nereden
    Trabzon

batuhan yusuf abdülkadir başlamalıydı bana göre. üçünün mevkisi de orta saha en azından. kamil'i sonradan enerji için alabilirdi. isimler tabi ki yetersiz gözüküyor ama oyunu doğru kurgulayabilirdi. yenilgiye birşey demiyorum da rakip takım hatay'a bile birden fazla atmıyor. durup dururken şans vermeye gerek yoktu. yerleşik savunmaya atsalardı golleri.
    benim de batuhandan medet umsak mı diye düşünecek kadar çaresiz hissettiğim anlar oldu ama batuhan ın oynamamasını kesinlikle hata olarak görmüyorum. batuhan ın kendisinin ve onun gibilerin sahada başımıza neler açtığını çokça kez gördük. hep batuhan gibilere çaresizçe sarılarak sonucunu bilerek kaybettik, bu sefer ise farklı bir şey denedik. şahsen batuhan gibiler yüzünden kaybetmekten bıkmıştım...

Nereden
    Bursa

benim de batuhandan medet umsak mı diye düşünecek kadar çaresiz hissettiğim anlar oldu ama batuhan ın oynamamasını kesinlikle hata olarak görmüyorum. batuhan ın kendisinin ve onun gibilerin sahada başımıza neler açtığını çokça kez gördük. hep batuhan gibilere çaresizçe sarılarak sonucunu bilerek kaybettik, bu sefer ise farklı bir şey denedik. şahsen batuhan gibiler yüzünden kaybetmekten bıkmıştım...
    hoca isme gelecek eleştirilerden çekinip taktiğini bozuyor ama. kamil de kante değil ki. onu oynatıyorsan batuhan da oynar yani. hocanın bildiği var diye başladık maça ama yokmuş malesef. sistem eleştirisi yapıyoruz gitsin yetersiz falan dediğim yok. aksine uzun dönem kalmalı. ama eleştiriler sert yapılmalı, çok faydalı oluyor.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burak ve Hugo lu kaos futboluna geri dönüyoruz gibi. Ekuban veya Hugo hangisi iyiyse o oynamali. 2 sini de üzmemek için takimi uzmeye gerek yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Trabzon

hoca isme gelecek eleştirilerden çekinip taktiğini bozuyor ama. kamil de kante değil ki. onu oynatıyorsan batuhan da oynar yani. hocanın bildiği var diye başladık maça ama yokmuş malesef. sistem eleştirisi yapıyoruz gitsin yetersiz falan dediğim yok. aksine uzun dönem kalmalı. ama eleştiriler sert yapılmalı, çok faydalı oluyor.
    batuhan performansının yanında gördüğüm kadarıyla psikolojik olarak da bitmiş. bazıları zor zamanda da olsa elinden geleni yapar ama batuhan maalesef öyle bir profil çizmiyor, bitmiş adam korkuyor. elde gerçekten adam yok ve gerçekten yapılabilecek bir şey yok. rakibin kalitesi belli burda oyunculardan artık sonuna kadar savaşmasını beklersin, kalite olarak fark var arada eksiklerden dolayı. bitik bir batuhanla ortayı üçleyerek çaresizce gol yemeyi beklerdik fazlası değil. rıza çalımbay kafası falan yani. eski trabzonspor kadroları olsaydı böyle eksiklerle bu maç 4-2 değil 4-0 biterdi o da en iyi ihtimalle
    bugün hakemler şerefsiz olmasa ve pereira düşmese farklı şeyler konuşuyor olabilirdik. yenildik diye illaki bir şeyler eleştirilsin zihniyetini doğru bulmuyorum.
    eleştireceksek trabzonspor neden transfer yasağı aldı nasıl bugünlere geldik bunun köküne gitmemiz lazım bunda da hepimizin payı var.

Nereden
    Bursa

batuhan performansının yanında gördüğüm kadarıyla psikolojik olarak da bitmiş. bazıları zor zamanda da olsa elinden geleni yapar ama batuhan maalesef öyle bir profil çizmiyor, bitmiş adam korkuyor. elde gerçekten adam yok ve gerçekten yapılabilecek bir şey yok. rakibin kalitesi belli burda oyunculardan artık sonuna kadar savaşmasını beklersin, kalite olarak fark var arada eksiklerden dolayı. bitik bir batuhanla ortayı üçleyerek çaresizce gol yemeyi beklerdik fazlası değil. rıza çalımbay kafası falan yani. eski trabzonspor kadroları olsaydı böyle eksiklerle bu maç 4-2 değil 4-0 biterdi o da en iyi ihtimalle
    bugün hakemler şerefsiz olmasa ve pereira düşmese farklı şeyler konuşuyor olabilirdik. yenildik diye illaki bir şeyler eleştirilsin zihniyetini doğru bulmuyorum.
    eleştireceksek trabzonspor neden transfer yasağı aldı nasıl bugünlere geldik bunun köküne gitmemiz lazım bunda da hepimizin payı var.
    yok canım rızay'la alakası yok. o üç önlibero oynuyordu. orta sahada üçlü birbirine yakın dizilmek ve kısa pas yapmaya çalışmak başka, kamil bir yerde yusuf başka yerde çırpınmak başka. takım görüntüsü yoktu.

neyse mücadele hakem falan geçiştireceğiz artık.

Nereden
    Trabzon

yok canım rızay'la alakası yok. o üç önlibero oynuyordu. orta sahada üçlü birbirine yakın dizilmek ve kısa pas yapmaya çalışmak başka, kamil bir yerde yusuf başka yerde çırpınmak başka. takım görüntüsü yoktu.

neyse mücadele hakem falan geçiştireceğiz artık.
    rıza çalımbay kafası derken çaresizce aynı şeyleri deneyip kazanamamaktan bahsediyordum. diziliş falan değil yani.
    hakem diye geçiştirmek istemezdim ama maalesef hakemlerin şerefsiz olduğunu belirtmekten başka elimden bir şey gelmiyor? hakemlerin önüne geçmek mümkün değil, adamlar istediğini takır takır harcıyor diğer takımlarda da dönem dönem gördük bunu. koca koca yöneticilerin camiaların bir şey yapamadığı noktada sıradan bir futbol seyircisi olarak keşke elimden bir şey gelseydi diyebilirim ancak
    mücadele diye de geçiştirmiyorum, bu mücadeleye saygı duyarım kesinlikle geçiştirmem. bu seviyeyi haketmeyen batuhan gibi oyunculara ise saygı da duymam, onlardan medet ummak zorunda kaldığımız için üzülürüm. yıllardır onun gibiler yüzünden gol yiyeceğimiz dakikaları beklemekten sıkıldım. insanlar trabzonsporu gönülden seviyor ve karşılığında böyle kalitesiz futbolcular sebebiyle 1 hafta maç bekleyip kahrolmayı haketmiyor. şöyle bir ortamda oynayamayacak kadar kötüyse batuhan düşünecek bunu.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hoca bugün Batuhan ile çıksa ve kaybetsek muhtemelen Batuhan ağlayarak ya oyundan çıkar ya da maç sonuna kadar ıslıklanırdı.

Hoca bugün cesaret gösterip Berkayı oynatsa ve Berkay kötü oynasa ligin en iyi top oynayan takımına karşı bu çocuğu niye sahaya sürdün denilirdi.

Bjk ve fb maçında niye Olcayı değilde Ekubanı aldın dedik eleştirdik gördük ki Ekuban aslında öne geçtiğin maçlarda doğru kullanılırsa çok büyük silah ve hoca da bunu görmüştü demek ki..

Ben Ünal hocayı çok eleştirdim hala daha eleştiriyorum ama bazen de biraz tercihlere saygı duymak ve eleştiriyi tadında yapmak lazım.
    Konu Uğur Kalyoncu tarafından (21.01.2019 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu maçın en suçsuz adam hocadır. yedekte düşünün en tecrübeli isim ibanez. oda kadronun en kötü futbolcusu
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tel tel dökülen Abdülkadir yerine Berkay girerdi bence be hocam. Denemeye değerdi en azından
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 9 misafir)