Sayfa 101 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada Ünal hocayı savunmak için önceki gelişlerinde Trabzonspor’un durumundan bahsedilmiş de, şimdiki durumu daha mı iyi ki başarılı olabilsin?
    ilk kez teknik direktör yetkisi ve sıfatıyla geldi, önceki gelişleri derken?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk kez teknik direktör yetkisi ve sıfatıyla geldi, önceki gelişleri derken?
    Pardon, yanlış hatırlamışım. Önceki takımları diyecektim. Çalıştırdığı takımlar.

Nereden
    İstanbul

Pardon, yanlış hatırlamışım. Önceki takımları diyecektim. Çalıştırdığı takımlar.
    doğru düzgün bir takım çalıştırma fırsatı yakalamışlığı da yok.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Avrupa Diğer

doğru düzgün bir takım çalıştırma fırsatı yakalamışlığı da yok.
    Mesela Osman hoca yerine Ünal’ın tercih edilme nedeni efsane futbolcumuz olması mı? Zira Osman hoca çok daha başarılı olmuştur.

Ünal hoca iyi diye değil, takımın durumu kötü diye getirildi. Bende neden Ünal hoca diyorum?

Nereden
    İstanbul

Mesela Osman hoca yerine Ünal’ın tercih edilme nedeni efsane futbolcumuz olması mı? Zira Osman hoca çok daha başarılı olmuştur.

Ünal hoca iyi diye değil, takımın durumu kötü diye getirildi. Bende neden Ünal hoca diyorum?
    Ben de neden olmasın diyorum

ilk başta genç, hedefleri olan, disiplinli, hırslı-istekli bir yabancıdan yanaydım fakat mevcut şartlarda onun da gelip başarılı olabilmesi çok zor gözüküyor.

bu kadar isteyeni olduğuna göre sıra Osman'a da gelecektir hiç merak etmeyin, nasılsa deneme tahtası gibi oldu kulüp.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Avrupa Diğer

Ben de neden olmasın diyorum

ilk başta genç, hedefleri olan, disiplinli, hırslı-istekli bir yabancıdan yanaydım fakat mevcut şartlarda onun da gelip başarılı olabilmesi çok zor gözüküyor.

bu kadar isteyeni olduğuna göre sıra Osman'a da gelecektir hiç merak etmeyin, nasılsa deneme tahtası gibi oldu kulüp.
    İnşallah ben utanırım. Ve burada yanıldığımı yazarım.

Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teknik direktör gibi konuşmuyor. Kulüpte herkesin ağzından aynı cümleler çıkıyor ve bunların hepsi geçmişte yapılan yanlışlarla ve bu yanlışların sadece maddi boyutu ile ilgili. Sen teknik adamsın, illa geçmişte yapılanlara sallayacaksan bunlar menajerlere ödenen paralar değil, yapılmayan stoper takviyeleri olmalı, kullanılamayan Sosa, ismini bile unuttuğum Vigo'dan kiralanan kanat olmalı. Bu şekilde olmaz. Bu şekilde devam ederse baskının yükünü hiç hafiflemeden herkes ayrı ayrı üzerinde taşır ve devam edemez. Trabzonspor'un tüzel kişiliği yokmuş gibi davranılıyor. Yıkalım o zaman pozisyonları yönetim kurulunu idari teknik kadroyu. Zaten herkes aynı işi yapıyor takımda.

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Kara Boğa tokatlıyor.

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok sert olup, taviz vermesin isteğim.
    Geldik, Gidiyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam "Hadi aslanlarım, göreyim sizi!" devri biteli yıllar oldu. Tamam da bunlar da olsun ama artık biraz da teknik, taktik konulara girmeniz gerekmiyor mu?
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sefa'yi milletin önüne atmasini hic hos bulmadim...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam "Hadi aslanlarım, göreyim sizi!" devri biteli yıllar oldu. Tamam da bunlar da olsun ama artık biraz da teknik, taktik konulara girmeniz gerekmiyor mu?
    Elde topçu yok. Ünal Hoca'nın da yapısı belli bindik bi alamete...
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Terim aynı stil ile ülkedeki en yüksek başarı yüzdesine sahip hoca olmadı mı?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Terim aynı stil ile ülkedeki en yüksek başarı yüzdesine sahip hoca olmadı mı?
    Fatih Terim'in elindeki imkanlar çok daha fazla oldu her zaman. Arkasındaki medya ve camia(taraftar değil) desteği de maalesef Ünal Hoca da yok.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Terim'e sadece gaz verici teknik direktör olarak bakılması çok yanlış. Evet işin psikoloji tarafını çok iyi beceriyor ama futbol takımlarına aşıladığı taktik bilgisini göz ardı etmemeli. 4-4-2 2012 kadrosunu bugün burada herkes sayar da konu başka yerlere sapmasın. Bu adam sadece gaz ile 4 yıl şampiyon olup da UEFA,Süper Kupa kaldırmadı.

Ben kendisini çok sert ve asabi buluyorum Ünal hocanın. Hayatını futbola vermiş ve çok başarılı da olmuş babam yaşındaki hocama da aptal gibi konuşmak klavyeden sallamak da istemem. Ama bu işin taktik, teknik kısımlarını daha fazla konuşmak ve duymak istiyoruz. Bir oyun tarzının, fikrinin olduğuna pek emin değilim. Bu konudan laf açılınca daha fazla asabi olduğunun da farkındayım. ilk 12 haftada olacaklar belli olur.

Nereden
    İstanbul

Terim'in teknik-taktik konuştuğu nerede, ne zaman duyulmuş?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Süper lig tecrübesi olan herhangi bir yedersiz hocayi anlarim ama daha hala bunu ne diye getirdik anlamis degilim.
    No one wins. One side just loses more slowly.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper lig tecrübesi olan herhangi bir yedersiz hocayi anlarim ama daha hala bunu ne diye getirdik anlamis degilim.
    boş mukaveleye imza attığı için para istemediği için
    Konu redbul tarafından (01.07.2018 Saat 03:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sefa'yi milletin önüne atmasini hic hos bulmadim...
    Sefa kim?
    En büyük Trabzon

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Terim'e sadece gaz verici teknik direktör olarak bakılması çok yanlış. Evet işin psikoloji tarafını çok iyi beceriyor ama futbol takımlarına aşıladığı taktik bilgisini göz ardı etmemeli. 4-4-2 2012 kadrosunu bugün burada herkes sayar da konu başka yerlere sapmasın. Bu adam sadece gaz ile 4 yıl şampiyon olup da UEFA,Süper Kupa kaldırmadı.

Ben kendisini çok sert ve asabi buluyorum Ünal hocanın. Hayatını futbola vermiş ve çok başarılı da olmuş babam yaşındaki hocama da aptal gibi konuşmak klavyeden sallamak da istemem. Ama bu işin taktik, teknik kısımlarını daha fazla konuşmak ve duymak istiyoruz. Bir oyun tarzının, fikrinin olduğuna pek emin değilim. Bu konudan laf açılınca daha fazla asabi olduğunun da farkındayım. ilk 12 haftada olacaklar belli olur.
    "Ancak şaka bir yana, Terim'in taktik bilgisinin yetersizliğini ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ümit etmek olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi... Belki böyle bir plan başka yerlerde işliyor olabilirdi ama Milan'da işlemezdi. İşlemedi zaten, Milan'da uzun süreli görev alabilmek için bundan daha fazlasına ihtiyaç vardı."

Bunu söyleyen Andrea Pirlo. Gerisini sen düşün.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Oxychen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Ancak şaka bir yana, Terim'in taktik bilgisinin yetersizliğini ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ümit etmek olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi... Belki böyle bir plan başka yerlerde işliyor olabilirdi ama Milan'da işlemezdi. İşlemedi zaten, Milan'da uzun süreli görev alabilmek için bundan daha fazlasına ihtiyaç vardı."

Bunu söyleyen Andrea Pirlo. Gerisini sen düşün.
    Pirlo kendi futbol bilgisine ve italya ligine göre söylemiştir. Arkdaşın dediği gibi sadece gazla olcak şey değil.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Terim'i sevmem ama o sıralar Milan'da futbolcu düzeni ve entrikalar vardı. İşlerine gelmeyen bir teknik direktörü toplanıp kapı dışarı edebiliyorlardı. Nitekim o sıralar Pirlo kendisine 11'de yer bulamıyordu diye hatırlıyorum. Ayrıca bazı yabancılarda Türkler'e karşı doğuştan gelen bir antipati var. Genlerden geçen. Burunları hep biraz havada. Öyle olunca Terim gibi bir egoya da katlananamamaları normal. Yoksa taktik bilgisi yetersizmiş, yok sabah 6'da değil 9'da geliyormuş, her izinde İstanbul'a uçuyormuş, bunlar biraz hikaye. Elbette buna mahal vermemesi lazımdı o ayrı konu
    Konu Travelair tarafından (01.07.2018 Saat 11:08 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence şuana kadar her şey doğru bize taktik teknik bilenden çok disiplin lazım takım dingonun ahırı gibi. Ünal hocam bunları bize diyor ama lig başlasın formsuzken onuru veye burağı kesebilecek mi veya kötü oynadığında burak efendiyi çıkartabilecek mi ? Takım böyle kimin ne yaptığı belli değil bir haldeyken önce disiplin sonra taktik konuşuruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)