Sayfa 202 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 302 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 5,026 ile 5,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sezonun özeti! Nokta! Yok hoca şöyle hoca böyle gerek yok!
    5c08ff180f25442cb8aab7ab.jpg
    Alıntı reha asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu aile ortamını sağlayansın,

sosa'yı dümene geçirensin,

10 yıl sonra 60 puanı geçirensin,

tebrikler hocam.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Nereden
    Ankara

Haldun efendi 3 büyük sevici olmasıyla bilinir. Genelde taraflı yorum ve 3 büyük güdümlü yorum yapar.
    Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dönem zaten kimse anlayamamıştı. herkesin kafasında soru işaretleri vardı

ünal karaman saha dışı ve saha içinde kendini aşmış durumda.

misal adanademirspordaki basın toplantısının bir benzerini bizde yapmadı.mental açıdan büyük ilerleme

saha içine bakarsak adanademirspordaki maçların skorları aslında nasıl bir oyun anlayışında olduğunun ip uçlarını veriyordu.

https://www.transfermarkt.de/unal-ka..._ab/2015-06-19

skorlara bakın.çoğu maç bol gollü geçmiş.bu hücum futbolu düşüncesini gösteriyor.özellikle karşıyaka maçı dikkat çekici.6-5 lik bir skor

ünal karamanı biraz sarri ye benzetebiliriz.yaş olarak geç dönemde zirve yaptı.vede mental açıdan da artık daha iyi durumda.masalara vurmuyor artık

ünal karamanı saha içinde en tarif eden şey onazi sosa yada parmak sosa merkez orta saha ikilisidir.bunu süper ligde uygulayan hoca yok an itibariyle.10 numara orginli oyuncuları merkez orta sahada oynatmak.

https://www.transfermarkt.de/unal-ka...l/trainer/4776

1.82 puan ortalaması gayet iyi ve kendisininde zirvesi adanademirspordan sonra
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Sebahattin Çakıroğlu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman ile ilgili yönetimin hiç çekincesi olmadı. Basında çıkan haberler tamamen spekülatif amaçlı Ünal hocanın imzası zaten 'cepte' görüldüğü için Rizespor maçı sonrasına bırakıldı.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman ile ilgili yönetimin hiç çekincesi olmadı. Basında çıkan haberler tamamen spekülatif amaçlı Ünal hocanın imzası zaten 'cepte' görüldüğü için Rizespor maçı sonrasına bırakıldı.
    tabi ki öyle. sezon arası sözleşme imzalamak bana göre doğru değil. maç varken gündem değiştirilmesi çok yanlış. bazı arkadaşlar ilgi çekmek için dedikodu yapmaktan çekinmiyor.

Nereden
    Ankara

Tabiki doğru değil Rize'yi yenmeye odaklanmış takım takımın konsantrasyonunu bozma çabası bunlar basının. Beşiktaş yener yenilir zerre umrumda değil. Ben 3 puanı alırım. BJK'yi beklerim. Her galibiyet para.
    Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi ki öyle. sezon arası sözleşme imzalamak bana göre doğru değil. maç varken gündem değiştirilmesi çok yanlış. bazı arkadaşlar ilgi çekmek için dedikodu yapmaktan çekinmiyor.
    Sebahattin Çakıroğlu

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir yorumcunun dediği gibi adını hatırlayamadım, normalde malatya maçından sonra kovulsa şuan ptt liginde Abdülkadir Parmakla beraber hayatını sonlandıracakken nasıl bir geri dönüş oldu ki buraya geldi. Film gibi hayatı var.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takımda sistem-organizasyon oluşturacak bir fikri altyapısı yok.

Yine de futbolcuları iyi motive etmesi, onlardan maksimum verim alarak takımı görece olarak iyi noktaya taşıdı.

Atıyorum şartlar zorlasa da Sosa'yı 8 numara monte etmesi oyunu olumlu yönde etkiledi.

Onazi-Kucka'dan Onazi-Sosa'ya geçiş yapması onun için dönüm noktası oldu.

Keza bu değişiklik ivme kazanan, iyi futbol oynayan bir takım olduk.

Burak için Nwakaeme'yi kesmesi akabinde Burak-Onur kadrodışı bırakılması ile Nwakaeme-Uğurcan gibi taşıyıcı oyunculara sahip oldu.

Fakat Uğurcan'ın pas oyunundaki değişimde, serinkanlı hareket etmesindeki aslanpayını vermek lazım.

Oyuncu geliştirme, dönüştürme'de iyi katkısı var.

Abdülkadir'e daha skorer olmasında da tavsiyeleri oluyor. Maç içinde bunu görüyoruz

İşin psikolojik, geliştirme yönteminde eyvallah iyi ama teknik-taktik anlamda garabet ve yetersizlik var.

En basiti Rodallega'ı niye çıkarmadın denildiğinde. Duran toplarda handikap yaşamamak için bunu yaptık diyor.

Gelgelelim Rode-Ekuban barajda kalıyor. Son dakikada fener'den gol yiyoruz. Oyuna aldığı Zargo'da ortalıkta yok.

Sırf Batuhan, Kucka, Zargo vs... hamlelerinden dolayı 8 puan kaybetmişizdir.

Dahası takım boyu çok uzun, savunma arkada kaldığı için mesafe inanılmaz fazla.

Bu savunmamızın geçirgen olmasına, ataklarımızın devamlılık sağlamamasına ve daha çok enerji harcamamıza neden oluyor.

Önümüzdeki sezonda personeldeki eksikler tamamlanarak umarım vizyon olarak biraz daha iyi girer.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sırf maç sonunda/uzatmalardan 35-40 saniye çalabilme ihtimali düşüncesi ile oyuncu değişikliklerini son 1-2 dakikaya saklama fikri süper fantastik birşey. Yani dili dışarıda koşamayacak hale gelmiş adamı oyundan alıp diri bir adamı oyuna sokma ve kontralarla skoru artırma fikrini bir türlü benimsemiyor hocamız. Tabi biz bilmem kaçıncı maç yine son dakikalarda gol yeme ve puan kaptırma korkusundan olsa gerek yine üç buçuk modunda izliyoruz.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sinop

bana bu yorumu okuyan bazı arkadaşalr kızacaktır ama ben gene bildiğimi yazayım düşüncelerim bu maç geneli değil sezon boyunca olan bir değerlendirmedir ünal karaman bu yıl ligde tabeleda takımı 4. yapttığı için gelecek sezonda çalışmayı haketmiştir her şeyden önemlisi vefa dır ama ben ünal karamanın bu takımı şampiyon yapacağına hiç bir zaman inamıyorum çok büyük eksikleri var bunlardan en önemlisi oyunu okuyamıyor rakibi analiz etmede de sıkıntıları var ayrıca oyuncu değiştirme zamanı ve tercihleri sezon boyunca hep hatalı idi bu sene geçiş senesiydi ve ünal karaman rahattı takım 7. de olsa 9. cuda olsa kimse sesini çıkarmazdı ama gelecek sezon hedef büyüdü ve bu sene kadar rahat olmayacak.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Teşekkürler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Eline saglık bütün yönleriyle bakınca artıların eksilerini çok götürür,baştacımızsın

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu sezonun bas mimari sensin hocam.
    Bu takim bunca zorluk ve sikinti cekmesine ragmen, ayakta kaldiysa aslan payi sana yazar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

derbilerde ikili averajı aldı

içeride iyi puan topladı. 3 maç yenilgi aldık. onlardan çıkaracak büyük dersler var.

seri galibiyetler aldı.

bütün futbolcuların değeri yükseldi ki bu çok önemli. tabağı sıyırdı denebilir.

birkaç teknik hata var. özellikle içerideki alanya ve göztepe maçları öncesindeki atmosfer, verilen kararlar, yanlışlar çok iyi irdelenmeli. kimse evinde maç vermiyor.

ümraniye maçı civarı fiziken takımın bitme noktasına gelmesi de değerlendirilebilir. sebepleri nedir ona da önlem almak lazım.

yaz kampında kaleleri her yönden 20 santim küçültüp öyle çalışalım, direklere önlem almak için.

hakemlere yapacak birşey yok. taraftar hiç enerjisini harcamasın. her hatadan sonra küçük emrah moduna girmeyelim. maçtan önce önlem alınabilir. özellikle futbolcuların yapabileceği çok şey var. olup bittikten sonra konuşmanın anlamı yok bizim için.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllardır üstümüze yaftalanan antipatik takım görüntüsünden ligin en sempatik takımına dönüştürdüğü için ayrı bir teşekkürü hak ediyor. Diğer taraftan hücum organizasyonlarımızı da ayrı bir seviyeye çıkardı. Tabii bunun yanında hatalı ve zamanında gelmeyen değişikliklerle, yenen basit gollerle kaçan puanlar da hanesine eksi olarak geçti. Yakalanan başarıdan sonra kadro da korunabilirse gelecek sezon işi daha da zor gözüküyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tüm hatalarına rağmen çok çok iyiydi. eldeki mazleme az problemlere var ona rağmen çok iyi işler yaptı. ama yetmez gençleri daha da monte etmeli takıma

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ligi üzerimizde bitiren 3 takımdan ikisine ikili averajda üstünüz. Keşkelerle dolu bir sezon daha sona erdi.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Kuzey Amerika

Fantastik bir sezon gecirdik. Tesekkurler hocam

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Foruma 1 yıl üstüne girdim. En son neler yazmışım diye baktığım da bu sayfada ‘10 hafta dayanamaz’ yorumumu gördüm. Haksız çıkardığı için çok mutluyum. Yıllar sonra pozitif bir takım izletti. Kendini geliştirmesi gereken yönleri var, umarım aynı doğrultuda devam eder.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı riv riv riv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam isabet olmuş. Bu işin hakkından gelecektir. Başarılar karaboğa....
    Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendisine inanıyor ve sonuna kadar destek diyorum.. muhalefet olanlar bir bitmediniz be!
    Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından takım kötü gittiğinde geceleri uykusu kaçacak adam gibi bir adam geldi takımın basina. Rıza ve Ersun dan kötü olacağını zannetmiyorum...
    Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım başıboş kalmaz, millet istediği gibi at oynatamaz.

Çocukluğumun kahramanı Karaboğa!

Harçlığımı biriktirip abime 8 numara forma aldırmıştım.

Hoşgeldin Kaptan!

Eklenti 15618
    Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suanki durumumuzda gelebilecek en ideal teknik direktör lerden biri kara boga.
    Hayirlisi olsun...

Tebrik ederim beyler. O kadar olumsuz yorum vardı ki sizleri alıntılamak istedim burada

.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hocanın futbolculuğu döneminde tekniği, oyun zekası ve disiplini çağın Türk futbolcularının çok üzerindeydi

Antrenörlükte nedense çok silik olsa da futbolu bilmiyor vs olması gibi bir ihtimalden bile bahsedilemez.

Şu an çok büyük bir şans var elinde, eğer çok iyi bildiğine emin olduğum futbolun üzerine, insan yönetimi konusunda başarılı olursa bu kadronun en azından hakkını verebileceğine inanıyorum.

Olmazsa da beklentilerin büyük olmaması durumundan yırtabilir

Ne olursa olsun sonunda Hami gibi tüm sempatiyi yok edecek derecede saçmasapan açıklamalar yapmaz inşallah.
    Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu anlamıyorum:

Elinde nasıl bir fırsat var Ünal hocanın?
    Para yok, pul yok...

Transferler piyasada yok, istediği şeyleri yaptıramayacak...

Fırsat bunun neresinde anlayamadım...

Kadronun hakkını vermesi için, kadro olması lazım...

Şu anda en iyi stoperin Mustafa Akbaş...

Esas santraforun sakat, diğeri ne olacak belli değil..

En iyi ortasaha adamını satmışsın bedavaya...

Bu kadronun nesinin hakkını verecek Ünal hoca?

Hayır, adamın yapabileceği şeyler, potansiyeli varsa da yapamaz ki...
    Ben de buna şansa denk geldim
    Konu Ali İhsan tarafından (26.05.2019 Saat 03:23 ) değiştirilmiştir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Bursa

Alıntı pazarkapılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esas test skor olarak geri düsülen anlarda takım reaksiyonu....gectigimiz iki sezonun ilk sezonunda bu konuda oldukca sıkıntı yasanmıs idi....takım reaksiyonun yetersiz olması inanılan oyun planlamasından tutun oyuncu secimlerine kadar bircok tavizi beraberinde getirmesi acısından bırakın mac icerisinde sezon icerisindeki kopuklugun da temel sebebi oluyor....bekleyip gorulecek....

bir diger nokta, takım bütünlügü gectigmiz iki sezona gore biraz daha iyi gorunuyor ancak daha sezon bası ve kırılmalar yasanmaya baslandığında bu butunlugun devamı nasıl olacak bilemiyoruz....

gecen iki sezon ile aynı dogrultuda olan sey ise hucumsal etkisizlik, oncelikli hedef skor anlamında geriye düsmemek olması nedeniyle verimsiz ama direncli ortasaha tercihi gectigimiz iki yılda yapıldı bunun yansıması takım bütünlügünün ve baslardaki oyun karakterinden taviz olarak geri dondu....

simdi burada cok onemli bir nokta var o da bu takımın tavanına olan inanc, eger bu inanc ve kurgu ile yola cıkıldıysa dalgalı denizler asılabilir aksi türlüsü taviz beraberinde bir cok tavizleri getirecektir, ne yazık ki tarihte bunun orneklerini acı bir sekilde tattık....

iyi seyirler....
    eski mesajları okuyordum da kılıçtan geçirmediğimiz kalmış hocayı. bu mesajı çok beğendim. ünal hoca hepsine tik attı

özellikle skora reaksiyon çok iyi seviyeye geldi. fener falan yapınca çok imrenirdim daha iyisini yaptık.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim beyler. O kadar olumsuz yorum vardı ki sizleri alıntılamak istedim burada

Güvenim sonsuz, desteğim sonuna kadar.

Nasıl bir karakter olduğunu futbol oynadığı dönemden biliyorduk, nasıl bir hoca olduğunu da kendisi ıspatladı.

10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu başlığının 26. sayfasından itibaren başlanabilir okumaya... İmzası ve sonrası... ön yargılı yorumlar bolca mevcut, hala tetikte beklediklerini biliyorum çoğunun, başarısız olmasını kollayanlar, ben demiştim demek için yazılanlar falan, neyse alıntılamayacağım hiçbirini şu an için sessizlik hakim fakat bekliyorlar işte sıralarını!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Ünal Karaman gibi bir insana sallamak için fırsat kollama olayını anlayamıyorum

Futbolcuyken bir yanlışını gördünüz mü?

Futbolu bıraktıktan sonra bir yanlışını gördünüz mü?

Şenol Güneş'in yardımcısıyken bir yanlışını gördünüz mü?

Altligde hocalık yaparken bir yanlışını gördünüz mü?

Bu sezon takımın başındayken gördükleriniz olabilir ama öncesinde nasıl bir önyargınız vardı?

Ki bu sezon da işini hakkıyla yaptı, değişikliklerine vs kulp bulanlar var haklılık payları var ama bu takıma şu puanı hayal bile edebilen bir Allah kulu yoktu geçen sene
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tebrikler ünal hocam
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)