Sayfa 193 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 93 143 183 191 192 193 194 195 203 243 293 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 4,801 ile 4,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Nereden
    Trabzon

Alıntı Reha Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Ünal Karaman çok iyi bir Hoca olmayabilir ama Ünal Karaman iyi bir Hoca.

Ünal Karaman çok iyi bir Trabzonspor'lu da.

Ünal Karaman takımda T. Direktörlük yapmıyor takımı yaşıyor, takımı yeniden inşa ediyor.

Hataları yok mu var tabi. Yeri geldi geç oyuncu değişti yeri geldi aldığı maçı verdi.

Ama sene başında kimsenin ümidinin olmadığı takımı şu anda yıllardır gidemediğimiz Avrupa ligine götürüyor.

Hem de kimlerle çöp denilen transferler ile. Hem de nasıl sağ- sol bek ve iki orta sahasının haftalarca sakat olduğu bir takım ile.

rakiplerine oynadığı maçların 3 ünde (Bjk, Gs, Bşk) hakemlerce doğranarak bir de.

Sosa diye bir adam vardı geçtiğimiz senede arada ki fark bile Hocanın eseridir. Takıma giren yerlinin yerlileri Hocanın eseridir.

Kulüpten büyük kimse yokturun oyunculara anlatılması bile Yönetimin desteği ile Hocanın eseridir.

Bırakalım da Hocamız kendi şarkısını söylesin.

He baktı Hocamız şarkı söyleyemiyor zaten ayrıl denildiğinde gider.

Birileri gibi de senden para istemez seni bir yerlere şikayet etmez.

Aldığı maaş futbol piyasasında da gülünçken bir de.

He şu da var aylık aldığı 150 bin TL çok geldi ise iste emin ol onu da indirir.

Hocamız böyle biri işte.

Bir kere de değerlerimizden birinin kıymetini kaybedince anlamayalım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence yönetimin seneye Ünal hocanın yanını güçlendirmesi lazım. Yanına profesyonelleri koymalı. Bu sene feda dedik ama seneye baskı çok daha fazla olacak.
    Buna katılıyorum...

Özellikle kaleci antrenörü ve sağlık ekibi...

Çimşir ne kadar yi ve etkilidir bilemiyorum, hakkını yemek istemem...

Ama bu seneki Ünal hocaya gösterilen sabır ve anlayış (ki gösterilmesi gerektiğini de düşünüyorum ve bunu da hakediyor...), önü üzdeki sezon taraftar bazında gösterilmeyecektir...

Haliyle daha gergin ve stresli bir sezon olacak...

Keza, taraftarda beklenti fazlasıyla arttı...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    Kuzey Amerika

Ya nasıl bir taraftar grubuyuz anlamıyorum. Adamın aldığı maaşa bakın. Sonra diğer büyük takımların aldığı maaşa bakın. Sonra takımın parasal durumuna bakın. Ondan sonra Trabzonsporun ligde bulunduğu konuma bakın. SONRA ELEŞTİRİN.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 dk uzatmayı görmeye gerek yok..Yusuf un oyuna olumlu katkısı falan yoktu..Çıkart 70 de al Amiriyi Latowlevici çıkamasın..Bursa'nın sağ taraftan geldiği bir tane tehlikeli atağı yok.. Son dk larda Latowlevici nin yerden kestiği Yusuf'un vuramadığı top mesala .illa gol olmasına gerek yok .Sen önlemini al maçı bitir...Mesala Ekubanı oyundan almadım çünkü ilerde basıyordu derse bir nebze anlarım Yusuf'un toplu veya topsuz oyuna hiçbir katkısı yoktu..
    ilk bursa maçında yapmıştı, sağ tarafta olcay vardı, sol tarafta vahid beklerin önünü kapatmıştı, yine golü yedik.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk bursa maçında yapmıştı, sağ tarafta olcay vardı, sol tarafta vahid beklerin önünü kapatmıştı, yine golü yedik.
    Kardeşim sen futboldan anlayan adamsın işi şuan da yokuşa sürüyorsun.

O maç ile bunu karşılaştırmanın ne anlamı var. O maçta mağlubiyeti kabullenmiş Bursayı Buraktan sonra Rodellegayı da çıkartıp zorla oyunda tuttu hoca ve golü yedik.

Bu maçta Yusuf'un oyundan çıkmasının ne gibi bir olumsuz etkisi olurdu takıma..Top mu tuttu, adam mı kovaladı ne yaptı da oyundan çıkmayacak.

Oyuncu oyundan çıkacak gerekirse burnunu sürte sürte çıkacak ve akıllanacak..

Ekuban ile beraber kaybettikleri toptan sonra Ekuban 40 m geriye koşarken Yusuf eli belinde ilerde geziyordu.

Tamam hocaya sahip çıkalım , sözleşme uzatalım bunlara eyvallah ama gördüğümüz yanlışları da söyleyelim.

Senin için demiyorum bazı arkadaşlar hoca ile eleştirilmesin istiyor ama öyle bir dünya yok maalesef..

Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen futboldan anlayan adamsın işi şuan da yokuşa sürüyorsun.

O maç ile bunu karşılaştırmanın ne anlamı var. O maçta mağlubiyeti kabullenmiş Bursayı Buraktan sonra Rodellegayı da çıkartıp zorla oyunda tuttu hoca ve golü yedik.

Bu maçta Yusuf'un oyundan çıkmasının ne gibi bir olumsuz etkisi olurdu takıma..Top mu tuttu, adam mı kovaladı ne yaptı da oyundan çıkmayacak.

Oyuncu oyundan çıkacak gerekirse burnunu sürte sürte çıkacak ve akıllanacak..

Ekuban ile beraber kaybettikleri toptan sonra Ekuban 40 m geriye koşarken Yusuf eli belinde ilerde geziyordu.

Tamam hocaya sahip çıkalım , sözleşme uzatalım bunlara eyvallah ama gördüğümüz yanlışları da söyleyelim.

Senin için demiyorum bazı arkadaşlar hoca ile eleştirilmesin istiyor ama öyle bir dünya yok maalesef..
    70 çok erken. o kadar erkenden oyun şeklini bozmak doğru değil. eğer insiyatif takımda ise top bizde kalıyorsa takım şeklini bozmazsın. ama rakip topu aldıysa ve tehlikeli geliyorsa o zaman defansif hamlelere geçersin. rakip daha gelmeden defansif oyuna geçmek tartışılabilir. ben yusuf'un öyle sahada gezdiğini düşünmüyorum. ikinci yarı yaptığımız paslaşmalarda önde duvar olan yusuf'tu.

ekuban'ın geri koştuğu pozisyonda pası yanlış veren ekuban. o anda pozisyona yakın olan taraf da ekuban, tabi ki o koşacak geriye. bu pozisyon niye abartıldı anlamadım. yusuf'un öyle bir top kaybı olmadı, olsa da geri koşmayacak oyuncu değil, daha geçen hafta her pozisyonda geri geldi, adam kovaladı, top kazandı.
    Konu artvints tarafından (16.04.2019 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir.

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bazi yazilara yürekten katiliyorum ve bazilarina saygili bir sekilde gülümseyerek geciyorum. Cünkü herkesden ayni sekilde analaiz yapma yetenegi beklenemez.

Ilk önce iyi veya cok iyi veya kötü hocayi tanimlamamiz gerekiyor.

Iyi hoca kimdir ne yapmasi gerekir? Kötü hoca kimdir? Gibi sorular kendimize sormamiz gerekiyor elestirmeden önce. Elestiri yapilir, tabi, ama bir saygi cercevesi icinde. Yok iste mac esnasinda cok sinirlendim, yok ben agresif biriyim.

Hayir! Insani hayvandan ayiran en önemli unsur kendini terbiye edebilmesi ve kendini kontrol edebilmesidir. Saygi bunun en basinda gelir. Yani Ünal Karaman gibi bir efsanemize yazilanlari okudugumda sinirlenmiyorum sadece üzülüyorum. Hem kendi adima, cünkü bunlarla ayni meselede sevindigimiz ve üzüldügümüz icin, hemde Ünal Karaman adina. Bazi yazilari okusa ne düsünür diye kendime soruyorum. Bizim insanimiz iki yüzlü oldugunu mu düsünür? Hic bir vefa duygusuna sahip olmadigini mi düsünür?

Modern futbolda sadece mac icinde basarili bir sekilde oyuncu degistirmek iyi bir TD yapmaz. Bugünlerde ve gelecekte kücük bir kulüp olarak cok iyi bir felsefeye sahip olmaniz gerekiyor. Alt yapi ve A takimlarin oynadigi belirli bir felsefeye ihtiyaci var. TD o felsefeyi takima yansitmasi gerekir. TD ayni zamanda iyi bir psikolog olmasi gerekir. Iyi bir ögretmen olmasi gerekir. Cünkü kücük kulüpler oyuncu gelistirip satmasi gerekiyor.

Yani bir TD hem makro hemde mikro bir sekilde degerlendirilmesi gerektigini düsünüyorum. Makro yönünden bizim icin Ünal Karamandan daha iyi bir TD bütün dünyada var oldugunu düsünmüyorum.
    Mikro yönünü gelistirmesi gerek dogru ama herkes kendini gelistirmesi gerekiyor eger hayatinda basari bekliyorsa.
    Ben her zaman hayal etmisimdir eski bir efsanemiz iyi bir TD olup takimin basina gecmesini. Ne yazik ki Hami bunu basaramadi. Insallah Ünal bunu basarir.
    Basari ve basarisizlik sadece bir insana bagli degil tabi. Yönetim,scout ekibi, teknik ekip vs. onun icin Baskan cok iyi insanlari secmesi gerekiyor Ünal Karamana destek olmak icin.
    Nefsin icin sevme

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu şu bizim taraftar kadar futbol cahili bir kitle ben hayatımda görmedim...

Dostlar, ne istiyorsunuz söyleyin de bilelim Allah kitap aşkına?

Oyuna geç müdahale etme olayını lütfen açar mısınız biraz Bursa maçı özelinde?

Gayet yerinde bir Olcay/Ömür değişikliğ yaptı ve de bu hamle maçı aldıran bir hamleydi bence...

Rode'nin son dakikada oyuna girmesine mi şaştınız yoksa Yusuf'un oyundan geç alınıyor olmasına mı?

Yusuf'u oyundan erken alsaydı kimi sokacaktı?
    Yusuf'u niye oyundan çıkarsın zaten anlamıyorum?

Muratcan'ı mı soksaydı Yusuf'un yerine ya da Amiri'yi mi?

Ya da Batuhan'ı mı?

Amir'i'ye edilen küfürleri daha 2 hafta önce sildik forumdan zaten...

Batuhan, malumunuz?

Murat Cem'i soksa ve de gol yeseydik, bu sefer 1-0 önde olduğun bu kritik maçta Murat Cem gibi tecrübesiz ve baskı kaldıramayan bir adamı oyuna soktu maçı verdi diye Ünal hocaya vuracaktı...

Adım gibi eminim...

Lütfen şu takımın yakasını bırakın arkadaş...

Şu puan durumuna bakın lütfen de, öyle konuşun, konuşalım...

Şu takım başka bir antrenörün elinde olsaydı, şu anda fenerin yerinde biz vardık...
    Bire bir katiliyorum.
    Nefsin icin sevme

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursa’nın yerel gazetelerinden birinde şöyle bir bilgiye rastladım bugün: Karacabeyspor - 1461 maçından sonra Ünal hoca arayıp yöneticilerden şu an Karacabey’de oynayan Bursaspordan kiralık 18 yaşında sağbek İsmail Çokçalış ile ilgili bilgi almış. Hoca takipte.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başta sözlerin derinliğini sığ oluşumuzdan anlayamadık. Ama halbuki ne de güzel şeyler söylemiş.

"Esmer çocuğun heyecanı futbolcu olarak neyse bugün o heyecan, ateş, yangın daha da büyüdü. Esmer çocuk acı çekerek, yüzleşerek daha da büyüdü. Biz çocukluğumuzu burada yaşadık. Burada büyüdük, burada mutlu olduk ve burada acıyı gördük. Ben buranın acısında, hamurunda, mayasında varım. 9 yıl burada futbol oynadım. Bunun 7 yılını içeride Kenan emiceyle beraber bekçilik yaparak geçirdim. Şöyle geçmişe bakıyorum da, neler neler yaşadık, neler neler gördük, ne büyük zaferler elde ettik, ne acılar çektik. *Şimdi canımdan çok sevdiğim kulübüme hoca oldum*. Bundan daha büyük bir gurur ve mutluluk olamaz. Hayatta parayla satın alınmayacak şeyler vardır. Hem kulübüm hem bizler çok çile çektik. İkimizin buluşması kolay olmadı. Ama sonunda acı çekenler buluştu. Ben sokaktaki bir taraftarım. Korku benden uzakta... ‘’
    Konu Emre Veli tarafından (19.04.2019 Saat 01:51 ) değiştirilmiştir.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

teknik adam yönetmendir. kamerayla, sesle, efektle ayrı ayrı uğraşmaz. en temel olayı işleyişin devamlılığını sağlamak, çalışanlar üzerinde meşru bir otorite kurmak. özellikle futbolcuların büyük paralar kazandığı, fenomen olduğu günümüz futbolunda.

ünal hoca da bunu iyi yapıyor.

sezona bakınca eksi olarak şunlar söylenebilir. yer yer defansif zaaflar yaşadık, pragmatik yapıdan uzaklaşıp puan kaybedilen maçlar oldu. bu biraz oyuncu yapısıyla alakalı olsa da, özellikle savunma anlamında agresif, rakibi sindiren oyunda daha iyi olunabilirdi.

yolu açık olsun ünal hocamın, taraflı tarafsız sevilen bir insan. günümüz türkiye toplumunda ender bir durum
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kötü oynayan oyuncuda ısrar etmek takıma da oyuncuya da zarar veriyor. Yusuf'u vageçilmez olarak görüp, sürekli 11'de oynatmayı düşünüyorsa hiç değilse ilk yarıdaki performansına bakarak ikinci yarıya çıkartmaması lazımdı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takım geriye düşse bile kazanacağından emin olabiliyor herkes. Oyun kalitesi bu noktaya geldiyse hocanın payını vermek lazım. Son 5 maç zorlu olacak ama 60+ puan alıp BJK'yi de geçersek hakikaten büyük iş başarmış olacağız. Avrupa işi de daha garanti olur.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burda ünal karamanı eleştirirken belkide tepki çekiyorum ama bazı olmayan şeyleri kazanırken de söylemek gerekli örnek yusuf yazıcı 66 dakiaka takımı 10 kişi oynattı hoca izledi ayrıca 2. oyuncu değişkliği abdülkadir değil ekuban olmalıydı nedeni rakip 10 kişi kalmış abdüşün etkili olacağı dakikalardı topu ileri çok rahat taşırken ve etkili oynarken oyundan aldı ben ünal karamanın gene söylüyorum oyunu okumada ve oyuncu değişikliği tercihlerinde eksiklerinin olduğunu düşünüyorum inş bunu biran önce çözer.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapacak bişey yok.

barça sıtayl takılmaya devam edeceğiz.ve artık ünal karamanı destekleyeceğiz.barça oyunu gittiği yere kadar gidecek.

a.madrid ve diego simione tarzına şimdilik nokta koyduk.

belki ileride ilhan palut hoca ile diego simione tarzına dönüş yapabiliriz.ama gelecek sezon ünal karamanla devam.çünkü bunu hak etti aldığı puanlarla
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapacak bişey yok.

barça sıtayl takılmaya devam edeceğiz.ve artık ünal karamanı destekleyeceğiz.barça oyunu gittiği yere kadar gidecek.

a.madrid ve diego simione tarzına şimdilik nokta koyduk.

belki ileride ilhan palut hoca ile diego simione tarzına dönüş yapabiliriz.ama gelecek sezon ünal karamanla devam.çünkü bunu hak etti aldığı puanlarla
    Simeonenin elinde ki topçular belli.Adamın elinde Griezmann ve Costa gibi adamlar var.Kanatlar ve ortasahada oynayan oyuncularda yetenek,zeka ve fizik olmak üzere her türlü özellik var.Stoperler harika.Bekler hem yetenekli hem mücadele güçleri iyi.Kalecileri harika.

Bu takımı kime verirsen ver yine kötü oynamaz istesende kötü oynatamazsın bu adamların olduğu bir takımı.

Atletico da Griezmann oyun kurucu rolü olduğu için 4-4-2 görünümlü 4-4-1-1 gibi oynuyorlar da diyebiliriz.Bu sistemle harika savunma ve aynı zamanda hücum yapabilmek için sadece yetenek yetmiyor aynı zamanda fizik güç ve kondüsyon devreye giriyor.

Trabzonsporda bunu oynatabilmen için komple oyunculara ihtiyaç var bizde de öyle bir kadro yok.Ünal Hoca aldığı ücrete göre yine de iyi oynatıyor.Hataları da var ama artık onları idare edecez.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simeonenin elinde ki topçular belli.Adamın elinde Griezmann ve Costa gibi adamlar var.Kanatlar ve ortasahada oynayan oyuncularda yetenek,zeka ve fizik olmak üzere her türlü özellik var.Stoperler harika.Bekler hem yetenekli hem mücadele güçleri iyi.Kalecileri harika.

Bu takımı kime verirsen ver yine kötü oynamaz istesende kötü oynatamazsın bu adamların olduğu bir takımı.

Atletico da Griezmann oyun kurucu rolü olduğu için 4-4-2 görünümlü 4-4-1-1 gibi oynuyorlar da diyebiliriz.Bu sistemle harika savunma ve aynı zamanda hücum yapabilmek için sadece yetenek yetmiyor aynı zamanda fizik güç ve kondüsyon devreye giriyor.

Trabzonsporda bunu oynatabilmen için komple oyunculara ihtiyaç var bizde de öyle bir kadro yok.Ünal Hoca aldığı ücrete göre yine de iyi oynatıyor.Hataları da var ama artık onları idare edecez.
    oyuncu tiplemeleri ve fizik özellikleri olarak a.madrid sistemi daha uygulanabilir ve hedefe varılabilir görünüyor günümüzde.

parmak sosa hatta onazi ile saul,thomas,rodrigo farklı tip oyuncular.fiziksel temaslı oyunlar oynuyorlar.

kross modric rakitic coutinho orta saha tiplemeleri ile farklı bir oyun oynanıyor.

süper lig genelde temaslı oynanan bir lig. hakemler genelde buna müsaade ediyorlar.

ünal karaman iyi iş çıkardı ve iyi puanlar topladı.bazen üçüncü bölgede dar alanda barça paslaşmaları verkaçları izledik.

lakin bu ligde rakibe çok rahat pozisyon verip hedefe ulaşmak oldukça zor.(malatya ile oynanan iki maç buna örnek.yani risksiz ve garanti bir oyun yok.aslına bakarsan malatya deplasmanında takım 90 dakika iyi oyun oynadı.iyi oyun ile hedefe giden oyun bazen doğru orantılı olmuyor)

iyi kalecimiz var: uğurcan çakır , bu sayede 1 puan cepte maça başlayabiliriz.zaten diego simione nin kaleci tercihleri bundan dolayı önemli.benim iyi kalecim var diyor.basit gol yemez.rakibe de pozisyon vermem.ve 90 dakika da bir şekilde gol bulurum.bu sayede ligde ve avrupada başarılı oldu.

ama biz çok rahat rakibe pozisyon verdiğimiz için kaleci avantajımızı bazen kullanamıyoruz.1 yeyip 2 atmak 2 yeyip 3 atmak üzerine kurulu bir yapı var.

özetle gelecek sezon ünal karamanla devam edileceği için (ki edilmeli artık) transferde öncelik hücum oyuncusu yönünde olmalı.rakibe pozisyon vermeye devam edeceğiz ama kolay gol atma durumunu yükseltmek lazım.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Bursa

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım geriye düşse bile kazanacağından emin olabiliyor herkes. Oyun kalitesi bu noktaya geldiyse hocanın payını vermek lazım. Son 5 maç zorlu olacak ama 60+ puan alıp BJK'yi de geçersek hakikaten büyük iş başarmış olacağız. Avrupa işi de daha garanti olur.
    Ünal hocaya tek eleştirim olacak. Biz neden duran top konuaunda çok kötüyüz. Neredeyse çoğu orta boluna açılıyor. Artık farklı organizasyonlar denemek lazım. En azından bazen paslaşarak başlayalım. Ancak 5 altyapı oyuncusu ile geldiğimiz nokta çok iyi. Kimse bu kadr kalitrli oyun ve sonuçlar beklemiyırdu. Bncr sezonun takımı şimdiden trabzınspırdur. Uğurcan. Yusuf. İki a. Kadir. Huseyin. Ucuza alınan wakama ve ekuban ve huseynı. Müthiş işler ortaya koyduk. 3 kritik maçtaki(sıra ile bjk. Başak ve gs maçlarındaki hakem katliamları unutulmasın)

Nereden
    Trabzon

https://twitter.com/OnurNizamoglu61/status/1120081468699680768

Nereden
    Ardahan

Bir takım akan oyunda (hem geçiş oyunları, hem de sete-set hücumlarda) pozisyon üretebiliyorsa, bunlar antrenmanda kurgulanmıştır ve hocanın payı çok yüksektir. Attığımız/kaçırdığımız pozisyonlara dikkat edilirse bizim bu anlamda ne kadar başarılı olduğumuz görülebilir. Bu açıdan çok büyük bir tebriği hak ediyor hoca.

Oyuna müdahale konusunda ise; olur da iskeleti koruyup birkaç takviye ile girersek önümüzdeki sezona, o zaman daha doğru yorumlar yapabiliriz düşüncesindeyim.

Nereden
    Bursa

ilk yarı fenerbahçe maçından itibaren aldığımız puanlarla ikinciliğe yükselmiştik. ikinci yarı lig tablosuna bakarsak aldığımız 23 puanla 5. yiz. rize'den 3 puan az toplamışız. aynı çıkışı yapamazsak öndeki gruptan kopacağız. bu sezon da liderden çift haneli fark yemeyelim. sonuna kadar maçları, puanları zorlamak, bunu alışkanlık hale getirmek gerekiyor.

ikinci yarı alanya ve kasımpaşa maçı bizi geriye attı. aynı şekilde ilk yarıda göztepe, bursa maçları var. içeride böyle kolay puan kaybedilmez. her sene yaşadığımız sıkıntı bu oluyor. tribün bir şekilde boş oluyor, maça tembel başlıyoruz, hakem diğer istanbul takımlarına yaptığı gibi işimizi kolaylaştırmıyor bedavadan puan veriyoruz. ligin sonunda da bunları arıyoruz.
    Konu artvints tarafından (27.04.2019 Saat 12:30 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

1. Duran toplarda, özellikle kornerlerde alternatif yöntemler denememiz lazım.
    2. Oyunu çeşitlendirmemiz lazım. Sağdan sola, soldan sağa uzun çapraz toplarla oyunun yönünü değiştirmemiz lazım. Böylece rakibin dengesini bozmuş oluruz. Bunu da alışkanlık haline getirip oyunumuzun bir parçası yapmak lazım. Böylece rakip seni bir bölgeye sıkıştırsa bile, kalecin dahil kullanacağın çapraz uzun toplarla oyunu açabilirsin.
    Konu ilelebeTS tarafından (23.04.2019 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Duran toplarda, özellikle kornerlerde alternatif yöntemler denememiz lazım.
    2. Oyunu çeşitlendirmemiz lazım. Sağdan sola, soldan sağa uzun çapraz toplarla oyunun yönünü değiştirmemiz lazım. Böylece rakibin dengesini bozmuş oluruz. Bunu da alışkanlık haline getirip oyunumuzun bir parçası yapmak lazım. Böylece rakip seni bir bölgeye sıkıştırsa bile, kalecin dahil kullanacağın çapraz uzun toplarla oyunu açabilirsin.
    malatya maçında son korneri paslaşarak kullandık, parmak'ın açtığı orta daha tehlikeli oldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Destekliyorum seni Ünal hocam, şu eksikliklerle dolu sezonda takımı getirdiğin konum inanılmaz...

Ama Türkiye kupası rezaleti iç cebinde duruyor...

Sorumlusu da sensin...

Şu Akhisar'ı falan finalde görünce koyuyor insana...
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (25.04.2019 Saat 09:11 ) değiştirilmiştir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben kadromuzun eksik,yetersiz,ölmüş,bitmiş laflarına katılmıyorum.Trabzonsporun kadrosu zaten geçen senede burda bitirdi ligi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)