Sayfa 209 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 109 159 199 207 208 209 210 211 219 259 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 5,201 ile 5,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rotasyona girmesi icap edenler kanatlar, bekler, ortasahalar, yorulan oyuncular yani. Stoperleri rotasyona sokmanın çok bir anlamı yok.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ünal Karaman değişiklik yapmayı bilmiyor.90 dk boyunca berbat bir oyun çıkaran Wakayı oyundan çıkarmadı.Farklı şeyler denemeyi bilmiyor.Avdijajı sağda veya solda deneyebilirdi.Advijaj Prag maçında çok etkiliydi.

Kısacası motivasyon konusunda iyi ama oyunu okuma,taktik bilgi ve değişiklik konusunda çok kötü bir hoca.Trabzonsporu şampiyon yapabilecek kapasitede değil.Doğru hamleler yapamıyor.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karamanla şampiyon olunma oyuncu değişikliği yapmayı 2 senedir ogrenemediyse bundan sonrada öğrenemez... Bu maç cevrilebilecek bir maçtı heba oldu

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stoper Rotasyonunu yorgunluk değilde ciddi bir maçta oyuncuları görüp tanımak için yapmıştır ki bence mantıklı bir hamleydi. Ama seni 10 kişi oynatan waka yı çıkarmayıp birde üstüne Mikeli alarak orta sahayı boşaltması yine hatalardan ders almadığını gösterdi. Her zaman diyorum maç öncesi kafasında bir yapı oluşturuyor tutarsa ne ala ama aksilik halinde hiçbir hamle yeteneği yok malesef.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoper Rotasyonunu yorgunluk değilde ciddi bir maçta oyuncuları görüp tanımak için yapmıştır ki bence mantıklı bir hamleydi. Ama seni 10 kişi oynatan waka yı çıkarmayıp birde üstüne Mikeli alarak orta sahayı boşaltması yine hatalardan ders almadığını gösterdi. Her zaman diyorum maç öncesi kafasında bir yapı oluşturuyor tutarsa ne ala ama aksilik halinde hiçbir hamle yeteneği yok malesef.
    kardeşim burda çok defalar yazdım ünal karaman taktik teknik oyun okuma oyuncu tercihleri oyuncu değişikliği zamanları aldığı ve çıkardığı oyuncular konusu hep vasattı bu senede değişen hiç bir şey yok yani gram derece kendini geliştirmemiş birde dün maçtan sonra bereberlik iyi sonuç demesi işin tadı tuzu oldu trabzonsporun ölüsü rakip kim olursa olsun sahaya galibiyet için çıkar sen bereberlik iyi sonuç dersen kendinle çelişirsin büyüklüğünden ödün verirsin.

Nereden
    Kuzey Amerika

Teknik direktörler gelmiş yine

Çıkıpta biri demiyorki 19 maçtır yenilmiyor bu takım.

Keşke kariyerlerinizi teknik direktör olarak yapsaydınız harcanıyorsunuz burada.

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

9 tane korner ve sayısız duran top kullandık boy avantajımız olmasına rağmen hiçbirinde sonuç üretemedik. Bu takım duran toplara çalışmıyor, duran toplardan gol atmayı beceremeyeceğiz. Bir de Doğan Erdoğan hamlesiyle 1 puanı kurtardın senden büyük hoca yoktur şimdi.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kornerden tehlike yaratamıyoruz bu can sıkıcı özellikle dün ki maçta uzun boylu stoperlerle bunu yapmalıydık. Sanırım hiç bir çalışmamız yok bunun için halbu ki her hücresini çalışmalıyız oyunun.

Ama sosa-obi orta sahasından vazgeç hocam kafanda bu var çok belli ama olmuyor olmazda. Durağan kalıyoruz o zaman ileri top sürecek adam olmuyor yaşları gereği ikside aynı tarz oyunu oynar. Sosa'nın yanına dinamik bir oyuncu şart.

Bu sene şampiyonuz bundan eminim en çokta sana yakışacak o kupa
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Ünal Karaman | Teknik Direktör

Ben hocayı kadro seçimi konusunda (çok fahiş hatalar yapmadığı sürece) eleştirmem ama be arkadaş gözünün önünde olan olayı analiz edip/etmeyip yanlış müdahale yapınca/yapmayınca deli oluyorum.

Wakayeme’ye bayılmayan adam yok ama adam sürünüyor. Kafasını taşıyamıyor. Yani son dakika şapkadan tavşan çıkracak diye oyunda tutulmaz.

Yusuf sarı ilk yarı oyunu ile beni çıkar diyor. Hadi çıkarmadın, 2. Yarının 10. Dakikasında çıkaracaksın be arkadaş.
    Konu omondoles tarafından (19.08.2019 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

duran top/korner varyasyonlari calismadigimiz bariz ortada. Malum tek kullandigimiz varyasyon Sosanin topu kaleye falso alarak iceriye sisirmesi. Aldigimiz verim de ortada.
    Teknik heyetimizi bu konuda avrupa liglerini (ozellikle EPL) takip etmelerini siddetle tavsiye ediyorum. Muhtemelen cok sey ogrenebiliriz! Mesela az once Wolves’un ve dun Leicester’in golleri dikkatlice izlensin, muthis ornekler bence. Ha izleniyorsa neden biz de uygulamiyoruz.
    Konu GULER tarafından (19.08.2019 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu kornerleri kısa topla başlayalım artık. Yazık oluyor okadar topa.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Elinde kisitli kadro bahanesi yok, gecen sene kisitli kadro ile mükemmel bir is cikaran hocam, bu sene antrenör olarak o seviyeyi atlayabilecek mi bakalim. Emin olun ki böyle bir kadroda basarisizlikta ilk onun ismi tartisilacak.

Onu yakabilecek detaylar öz evlat sevgisi, gec ve yanlis müdaheleler ve en önemlisi kadro mühendisligi (rotasyon vs.).

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Ünal hoca iyi bir insana benziyor.
    Ancak şampiyonluk iddiasındaki bir takımı, o seviyede taşıyabileceğine ilişkin bir referansı var mıydı.
    Önceki yıllarda ne başarmış ve muhtemel potansiyeli nedir?
    Tabiki de bir yerden baslayacaktı, ama bu birliktelik: trabzonspor bir pilot takım, hoca da stajyer görüntüsü verir kanımca.

Dileğim, yeniliğe, öğrenmeye açık, alanındaki değişikleri, iyi örnekleri takip eden, araştıran bir hoca olarak bizi şampiyon yapması.
    Ha! Bu haliyle de, hiç kendimi yoramam deyip, üstüne hiç koymadan super ligte 70 yaşına kadar bir takım çalıştırabilir, sırıtmaz. Sonuçta ligimizin seviyesi belli.
    Bakalım hangisini tercih edecek.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bunca transferin ardından Kasımpaşa maçındaki rotasyon, tüm kulvarlarda farklı kadroları izleyeceğiz görüntüsü veriyor.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adamın başına bela ettiler kadroyu. Şiştikçe şişti, kimi oynatsa sorun kimi oynatmasa sorun.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Trabzon

başka biri olsaydı mesela, alınan-alınmayan oyuncular için; zamanında gelmedi, kamp yemedi, onu istedik olmadı bunu alabildik vs. diye kendini kurtarmak için basın toplantılarında yönetime mesaj vermiyor.

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ersuna tanınan sansı dusununce hocaya cok buyuk haksızlık yapılıyor. Olacağız da

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusufsuz orta sahayı çözmen lazım hocam.

ekuban'ı çekerek çok zor, mikel tek önliberolu 2 içli sisteme uygun fakat sosa iç oynayabilecek mi?

bir belirsizlik söz konusu.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    "Annuit cœptis"

Laziobass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen yıl bir sürü büyük olay ve sayısal olarak bile yetersiz kadro ile çok iyi işler çıkardı.
    Sezon başı kampında pas oyununu çok iyi çalıştırmış ve sezon boyunca ligin en güzel futbol oynayan takımlarından birini ortaya çıkarmıştı.
    Şimdi forveti ligin en üst düzey oyuncuları ile takviye edildi
    Defans bir kaç maç sonra sorunsuz bir bölge olacaktır
    Kanatlar gerçekten yetenekli adamlar ile dolu
    Göbekte geçen senenin altında kalmayacaktır.

Bireysel olarak kalitesi artan bu kadroyu geçen seneki gibi 'takım' haline getirip aynı oyunu bu sene oynatabilir ise gerçekten eşik atlayacağız.
    Hocaya güveniyorum. Bu işin altından kalkacak ve herkesin hayranlıkla izleyeceği takımı özellikle ligin 2. Yarıdında herkesin beğenisine sunacaktır.
    Yâr için ağyâr ile merdane cenk etsem gerek
    İt gibi murdar rakib ölmezse yâr elden gider

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Genç oyuncular konusunda bir şey diyemem ama ilk on bir oyuncuları hocanın onayı olmadan gelemez. Hocamız da bundan rahatsız değil bence. Çünkü hedefi yüksek tutuyor. Eğer hocamız biz kısıtlı kadroyla da bir şeyler yapmaya çalışırız deseydi bu hocamızın arzularını törpülediği anlamına gelirdi bence. Hocanın belli ki kocaman hırsları var belli etmese de. Hoca sturridge i de istiyor insan olmayan altı numarayı da. Getirirsen Ronaldoyu da ister Messi yi de. Futbol en nihayetinde bir gösteri ve gösteri işi bilenlerle yapılmazsa rezillik çıkar. Hoca şu an kadroya baktığında bir kante göremiyor. Buna en yakını onaziydi mesela. O da yok şimdi elinde. Bu ben idare etmek istemiyorum demektir. Bana doğru adamları getirin isterse dünyanın öbür ucunda olsun tanınmamış olsun bedava olsun yeşil renkte olsun fark etmez. Ben mikelin de direkt bir ön libero olarak alındığını düşünmüyorum en baştan beri. O yırtıcılık kendisinde yok. Daha doğrusu hocanın kafa yapısındaki ön libero böyle bir şey değil. Bu sebeple biraz da sosayı yedekleyecek bir oyuncu olarak görüyorum ben mikeli. Oyunu daha çok dengeli oynayacağımız sırada orta sahaya sakinlik katabilecek bir oyuncu ve sonradan gireceğini düşünüyorum ekseriyetle.

Bundan yola çıkarak şunu söylemek lazım. Hoca büyük bir yük aldı sırtına. Ama yönetim süreci öyle güzel yönetti ki bu oyuncular maaş dengesini hiç de bozmadılar. Yani hocanın hırsı takımın beklentileri kulübün ekonomisi doğru yönetildi ve aşırı bir tutum sergilenmedi. Bu noktada kimseye bir şey olmayacaktır. Bu takımın başında ünal hoca olduğu sürece ben bu ortamın bozulacağına ihtimal vermiyorum. Tek bir endişem var o da genç kardeşlerimizin durumu. İnşallah şans bulabilirler zaman zaman. Her sene bir tane bile a takıma çıkarsak kardır benim gözümde
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın cok büyük kondisyon sorunu var ve buna 1 senedir çözüm üretemedi maalesef.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın başına bela ettiler kadroyu. Şiştikçe şişti, kimi oynatsa sorun kimi oynatmasa sorun.
    Katılmıyorum tek eleştirildiği konu oyun okumasi . Ondada facia 3/20.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hocam asıl iş şimdi başlıyor.. Alternatifli güzel bir kadro oluşturuldu. Yıldızlar dahil edildi. Umarım bu sınavı başarıyla geçersin. Çok önemli bir sezon bizi bekliyor.
    Kasımpaşa maçı kazanılması gereken bir maçtı..Çünkü önümüzde Malatya ve fb maçları var. Bu maçlar için rahatlatırdı bizi Kasımpaşa galibiyeti.

Ayrıca bu sezon en önemli noktalardan biri duran toplar. Maçların sıkışacağı zamanlar olacak,takımın yorgun kötü futbol oynayacağı dönemler olacak. Burada kilidi açacak olan nokta geçen sezon çok zayıf olduğumuz duran toplar. Bol bol korner,frikik çalışarak bu sorunu çözmemiz lazım. Takımın boyuda uzadı baya.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Değişikliklerde çok geç kalıyoruz malesef.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)