Sayfa 263 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 163 213 253 261 262 263 264 265 273 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 6,551 ile 6,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Ergin Varlibas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ünal hoca'da bizimle birlikte bir oluşumun içersinde. Evet hata yapıyor, ama o da öğreniyor. Çok teknik direktörlere paralar verdik, sabretmeden yolladık. Komik futbolcular izledik, maçlar zevk vermedi, hatta üstüne sıktı, boğdu. Benim şahsen keyfim yoktu yıllardır, özellikle şampiyon olduğumuz ama hakkımızın gasp edildiği yıldan beri lig için heyecanım yoktu. Ta ki yönetim değişine ve Ünal hoca gelene kadar.

Yetersiz ve kaotik bir takımın başına geldi. Ve ne oldu:
    Yönetimin de çok büyük katkısı ile , hem problemli oyunculardan kurtulduk, hem yüksek ücretli futbolculardan.
    Takım gençleşti
    Genç oyuncular çıkardık ve hep çıkarabiliceğimiz bir filozofiye büründük.
    Takım'a bir sistem oluştu
    Gerçekten takımın performansı için oynayan oyunculardan kurulu bir takım olduk.
    Heyecan veren bir takım olduk
    Kazanan bir takım olduk
    Derbi canavarı olduk
    Olduk ta olduk, hemde yükselişteyiz. Ve içimde öyle bir his varki , bir oyuncumuzu satsak, hemen dağılmayız, çünkü bir takım olduk sonunda.
    Bu başarının %70 inde, makul ücrete çalıştığı klübün gerektiğinde tesislerinde yatan, Ünal Karaman var.

Ünal Karamn gelene kadar kümeye düşücek denilen takım, bu sezonki filozofimiz borçlardan kurtulup, takımı gençleştirme olmasına rağmen bu sene şampiyonluğa oynuyor.

Taraftar şampiyonluk bekliyor.
    Bu heyecanın 2 baş aktörü Ahmet Ağaoğlu ve Ünal Karamandır. Nedir bizi mutsuz eden? Kaç senedir şampiyonluğa oynuyoruz da biz mi göremedik ?

Bu sene şampiyon olsakta olmasakta bu takımın başında kalmalıdır. Çünklü eminim başarı gelecek sonunda. Çünkü çalışan kazanır
    Bize her yer Trabzon, hersey bordo-mavi, her zaman 61

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Geçen bir basin toplantisinda "idmanlarimiz da maç temposunda geçiyor" gibi bir sey demisti degil mi ?
    Iyi halt etti

Övünüyor bir de

Sakatlansin 2-3 topçun daha, rahatlarsin, idmani maç gibi geçiyormus, çok lâzim idi sanki
    O kadar sert idman yaptiracagina taktik çalistir bir sey yap da her maç gol yemeyelim, öne geçince en çok puan kaybeden takim olmayalim 1-2 senedir

Özrü kabahatindan büyük yaa, maç temposunda geçiyormus

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Allahım sen sabır ver ya rabbim Allahım kurban olduğum sen sabır ver ya rabbim. neler okudum ben böyle inanamıyorum.
    hıncınız nerden ersundan mı onurdan mı
    Konu Murathan tarafından (08.12.2019 Saat 07:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk ikide bitiremezse kovulmalı .

Geçen maçta yaptığı hata affedilir değil. 2 ay oynamamış adamı oyuna almak ne demek baskı yerken.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    o adam girdikten sonra 3-4 tane nerdeyse net pozisyon yakaladık, onlar gol olsa böyle konuşmazdınız sanırım.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam yıllar önce sana belediye başkanlığı adaylığı teklif ettiler bence bir daha düşün. Seni çok seviyorum şahsım adına ama antrenörlük yok hocam hakkını helal et.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Normalde tarzım değil ama sezon sonunda bazı mesaj içerikleri açık alanda şakalarıma konu olacak
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Futbolun tanrılarının yaşadığı yerde iyi hala direnmeye çalışıyor. Parayla çekilecek eziyet değil bu bakma
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Trabzon

Şu kalan haftalarda sadece hava şartı vs nedeniyle Konya maçında puan kaybı bekliyorum. Antalya Denizli Kayseri maçları mutlak 3p ve Ekuban ile Sturridge in hazırlanacağı maçlar olmalı.

...............Uğurcan..................
    JP.................................Novak
    .................Sosa...................
    Ekuban........................Nwakaeme
    ................Sörloth.................

Allah'tan bir zeval gelmezse bu iskelet bozulmazsa üzerine koyabileceğiz.

Alternatiflerimiz;
    Sturridge (45dk) - Mikel (Sosa) - Parmak (Joker)

Devrede yapılacak doğru transferlerle pür-i pak şekilde istenilen disiplinli oyunu sahaya koyacaktır.

1 defansif 1 ofansif özellikli dinamik iki orta saha ve 1 sağlam stoperle eminim düzen tertip oturacaktır. Doğru özellikteki iki orta saha bence stoper transferinden daha önemli.

Azalan yoğunlukla ve verilen arayla eminim bir rahatlama olacak. Sezonun ilk yarısını iyi bitirirsek, doğru adamları zamanında transfer edersek, geçen sezon ikinci yarı başındaki tökezlemeye kalmayız. Çilingir olarak Sturridge, Oyunu tutmak için Mikel'i kullanırız.

Onazi - Avdijaj hayatta başarılar diliyorum.

Bu sezon ilk defa düzgün bir şekilde antrenman ve hazırlık yapabileceğimiz bir döneme gireceğiz. Allah'tan bir bela gelmezse.
    Konu mmert tarafından (08.12.2019 Saat 14:49 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahım sen sabır ver ya rabbim Allahım kurban olduğum sen sabır ver ya rabbim. neler okudum ben böyle inanamıyorum.
    hıncınız nerden ersundan mı onurdan mı
    Ben bu başlığa ve Hüseyin Türkmen başlığına girince deliriyorum, boşvermek en iyisi.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Afrika Diğer

Ünal Karaman takımı geri çekmiyor, takım II. Dünya Savaşı'nı hatırlayıp geri çekiliyor...

Allah'tan elindeki oyuncular yetenekli, Allah'tan rakip Antalyaspor; yoksa şu oynattığı oyunun îzahı olamaz, Parmak'a 90 dakika sabretmesinin îzahı olamaz. Buzdolabı taşımaktan geberdik.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hoca bir numaradır ancak türkmen, parmak, kamil leş oynuyorlar. yusuf akıllı olmalı yoksa no32den öteye geçemez.

serkanın gözlerinden öpüyorum, taş gibi savunması var takım biraz paslı çıkabilse hücumda da farkını ortaya koyardı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal Hoca futbol camiasında en sevdiğim insan olabilir ama performansı hiç iyi değil. Bugün Hami'nin Trabzonspor'undan esintiler izletti resmen bize. Çok ciddi sorunlar var takımda. Karşımıza forumdan 11 kişi gelse bile baskı yer bu takım. Böyle bir olay yok futbolda, rakip seçmeden her maç ezik bir şekilde oynuyoruz. Hoca bu işi artık bitirmeli.
    8. Kuşatma

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman: "Bugün bakıldığında bizim açımızdan sevindirici olan tek şey maçı kazanmış olmamız. Üç puan bizim için önemliydi. Şartlar ne olursa olsun, kazanmak güzel. Fakat bizim oyun karakterimiz bu değil"

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kapasitesi bu kadar..t direktor zekası kısıtlı..

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her maç aynı şey oluyor dejavu gibi, ve çözüm hala bulunamadı. Golü at sonra rakip Barcelona gibi seni tehdit etsin.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu forumda ki arkadaşlar ultra zekalı olduğu için bütün problemleri görüyor ve hepsinin çözümlerini sıralayabilir ama ünal hoca görmüyor.

vallahi bravo

eldeki oyuncular diyoruz bazı özellikleri kısıtlı olduğu için bu kadar baskı yiyoruz. mesela sturridge tek pres yapmadı, nwakaeme,sörloth,ekuban hep gölge presleri var. takımda ki genel problem oyuncu profillerinin takım defansına az katkı sağlaması gerçi bu sene tam takım olamadık hiç.
    sadece aşk bizimkisi

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

uğurcan çakır, serkan asan, hüseyin türkmen, abdürrahim dursun, abdülkadir parmak.
    şunları bi günde her öğünden sonra 5-10 defa okuyun. 3 kere kendinizi tokatlayın. aynaya bakın. sonra bi abdest alın. şükür namazı kılın. tövbe istiğfar edin.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her maç aynı şey oluyor dejavu gibi, ve çözüm hala bulunamadı. Golü at sonra rakip Barcelona gibi seni tehdit etsin.
    Rakip baskısını kıramayışımıza çözüm bulamadığı gerçek fakat golleri bulup geriye çekilmedik. Maç başından beri oyun hakimiyeti hep Antalya'daydı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakip baskısını kıramayışımıza çözüm bulamadığı gerçek fakat golleri bulup geriye çekilmedik. Maç başından beri oyun hakimiyeti hep Antalya'daydı...
    Abi bende genel anlamda rakip baskısına dikkat çekmek istiyorum. Gollerin akabinde gelen geri çekilmede bunun tezahürü. Asıl sorunun ise oyuncudan çok takımın boyunun uzun olması ve birbirinden kopuk hareket etmesi olarak görüyorum. Ve bu durumun hiç bir şekilde iyileşmemesi ise komik..
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2. Yiz ama oyun hamleleri hala berbat.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ünal Karaman ile ilk sözleşme yapıldığı gün buraya küme düşmemeye oynarız yazdım. Ziyadesiyle beni şaşırtti geçen sezon. Sonuçlardan daha çok oynattiğı pas temelli ve hükmeden oyunla. Bu sezon bir kaç maç hariç tam aksi bir oyun var sahada. Bu net bir negatif değişimdir.

Şimdi bahane çoktur ve bahane üreten başka bişey üretemez demişler. Öncelikle daha önce basın toplantılarında duygusal olmamasi gerektigini belirtmistim. Bu ara gene romantik ve duygusal açiklamalar fazlalasti. Oyuncularin performansları abartilirken sakatliklari da abartildi. Ben bugun sahada Perreira, Novak, A. Ömür ve Sosa gibi takimin en önemli parçalarıni oluşturan 4 oyuncunun olmadiginin farkindayim. Sturridge ve Ekuban'ın hazir olmadiginin da farkindayim. Bunlar bireysel kalite düşüşünü açıklayabilir fakat sahada takım halinde hareket etmeyişin, iki alan arasi mesafenin 40-50 metre oluşunun, pasla çikmak yerine degaj yapip durmanin nedenlerini açıklamıyor. Bu takim gecen sene yedeklerle ciktigi kupa macinda bile as takimin oynadigi pas oyununu aynen oynuyor idi. Bu sene neden oynayamiyor? Neden herkesin dili disarda geziyor. Neden takimin kondisyonu yerlerde. Bunlar sakat futbolculardan bağimsiz var olan sorunlardir ve çözılmesi gerekiyor. Bunlardan bahsederken takimin veya hocanın basarisiz olmasi icin elestirmiyorum. Fakat en ufak oyuna dair elestiriyi gereksiz romantik cevaplarla karsilamak profesyonel degil.

Her şeye ragmen kulubun mali ve takimin teknik mevcut imkanlari dusunuldugunde gelinen nokta basaridir. Beklentiler guncellendigi ve yukseldigi icin su anki nokta basarisiz olarak algilaniyor. Anlasilabilir ama gercekci bir tutum degil. Sonuc itibariyle iyi bir yerde olsakta oynanan oyunun vaadettigi gelecek hayali umut vermiyor.

Saymış oldugum negatif yönleri illa ki teknik direktor de goruyor. Biz super akıllı degiliz bunlari soylerken. Ama demek ki biseyler eksik kaliyor. Ve benim kendi tahminim az calisiyoruz.
    Konu worldmaster tarafından (09.12.2019 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

takım kimyası oluştuğunda giren çıkan belli olduğunda, takım kendiliğinden gider, her maç gelişir, şans da yanında olur.
    ama bu her sezon oluşmaz. hele de bu kimyayı yakaladığın senenin ertesinde güç kaybedersen, takım bozulursa iştah azalır, ekstra kötü bir sezon olabilir.
    önemli olan böyle sezon başlangıçlarında lige tutunmak pes etmemek. devamında da sorunları tespit edip takımı rayına oturtmak.
    ilkini yaptı sayılır ikinci problemi de aşması gerekecek. yönetimi ikna etmek de onun işi malesef. ikinci yarılarda 17 maçı giren çıkanı belli hedefe odaklanmış bir takımla geçirmek zorundasın, ona göre takviyeni yapacaksın. sonuçta birinci sorumlu her zaman hoca olur, adam vardı oynatamadı derler, daha neler neler derler akla hayale sığmaz yani.
    Konu artvints tarafından (09.12.2019 Saat 14:11 ) değiştirilmiştir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman ile ilk sözleşme yapıldığı gün buraya küme düşmemeye oynarız yazdım. Ziyadesiyle beni şaşırtti geçen sezon. Sonuçlardan daha çok oynattiğı pas temelli ve hükmeden oyunla. Bu sezon bir kaç maç hariç tam aksi bir oyun var sahada. Bu net bir negatif değişimdir.

Şimdi bahane çoktur ve bahane üreten başka bişey üretemez demişler. Öncelikle daha önce basın toplantılarında duygusal olmamasi gerektigini belirtmistim. Bu ara gene romantik ve duygusal açiklamalar fazlalasti. Oyuncularin performansları abartilirken sakatliklari da abartildi. Ben bugun sahada Perreira, Novak, A. Ömür ve Sosa gibi takimin en önemli parçalarıni oluşturan 4 oyuncunun olmadiginin farkindayim. Sturridge ve Ekuban'ın hazir olmadiginin da farkindayim. Bunlar bireysel kalite düşüşünü açıklayabilir fakat sahada takım halinde hareket etmeyişin, iki alan arasi mesafenin 40-50 metre oluşunun, pasla çikmak yerine degaj yapip durmanin nedenlerini açıklamıyor. Bu takim gecen sene yedeklerle ciktigi kupa macinda bile as takimin oynadigi pas oyununu aynen oynuyor idi. Bu sene neden oynayamiyor? Neden herkesin dili disarda geziyor. Neden takimin kondisyonu yerlerde. Bunlar sakat futbolculardan bağimsiz var olan sorunlardir ve çözılmesi gerekiyor. Bunlardan bahsederken takimin veya hocanın basarisiz olmasi icin elestirmiyorum. Fakat en ufak oyuna dair elestiriyi gereksiz romantik cevaplarla karsilamak profesyonel degil.

Her şeye ragmen kulubun mali ve takimin teknik mevcut imkanlari dusunuldugunde gelinen nokta basaridir. Beklentiler guncellendigi ve yukseldigi icin su anki nokta basarisiz olarak algilaniyor. Anlasilabilir ama gercekci bir tutum degil. Sonuc itibariyle iyi bir yerde olsakta oynanan oyunun vaadettigi gelecek hayali umut vermiyor.

Saymış oldugum negatif yönleri illa ki teknik direktor de goruyor. Biz super akıllı degiliz bunlari soylerken. Ama demek ki biseyler eksik kaliyor. Ve benim kendi tahminim az calisiyoruz.
    Şu forumda okuduğum en düzgün eleştiri yazısı olabilir, katılmadığım noktaları olsa da. Keşke tüm taraftarlarımız fikirlerini bu şekilde ifade etse...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

getafe'ye yenildiğimiz maçtı yanılmıyorsam, açık açık söyledi bunu. daha sıkıcı bir oyun oynayacağız ama sonuç almaya çalışacağız dedi hoca.

"sonuçlardan daha çok oynattığı oyunla" demmişsiniz ama , gerçekten öyle mi vicdanlara sesleniyorum. futbolda tek bir gerçek var o da sonuç.

baktığın zaman bu sezon puan kaybı yaşadığımız maçlar en çok topa sahip olduğumuz maçlar.

o maç, o kadro neyi gerektiriyorsa pragmatik bir şekilde o uygulanmalı.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Eleştiri güzeldir ama dozunu kaçırmamak lazım.

Arkadaşlar biz her sene şampiyonluğamı oynuyoduk? Her sene altyapıdan 5-6 oyuncuylamı oynuyoduk? Bi kendinize gelin gidin dolaşın gezin kafanıza az oksijen gitsin.

Aloo bu takım gelenden geçenden 5-6 yiyen ilk 10 hafta daha bitmeden lige havlu atıyodu hemde şimdiki bütçenin 2 hatta 3 katıyla. Evet hocamızın yanlışları vardır (herkes gibi) ama kim yerine gelse daha iyi olacak? Şimdi birileri yazar işte şu yabancı hoca gelse şöyle yapar böyle yapar diye. Elin yabancısı senin transfer yasağın varken(geçmişte aldığımız) elin yabancısı senin 2-3 m € transfer bütçen varken çok bekle gelir seni şampiyonluğa oynatır diye. Sadece beklersin he yarın birgün o gelir ona yine biz sahip çıkarız sen yine aman o gitsin bu gelsin diyecek ilk kişi olursun.

Bir kerede şu takıma(hocaya başta olmak üzere yönetime futbolcuya) sahip çıkın koşulsuz şartsız bişey kaybetmezsiniz merak etmeyin burdaki herkes için söylemiyorum kastettiklerim kendilerini zaten biliyolardır eminim.

Ama yok herşeyi biz biliyoruz her oyuncuyla sabahtan akşama biz beraberiz bizim gördüğümüzü hoca göremiyor vay arkadaş sen gerçekten harcanıyorsun buralarda seni silikon vadisine yollamamız lazım biran önce.

Neyse sözün özü bu arkadaşlar zaten her zaman böyleydiler bundan sonrada böyle olacaklar ama biz hocamıza ve takımımıza sahip çıkalım başarılı olacağımız günler çok yakın inanın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)