Sayfa 100 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 2,476 ile 2,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim teknik adamlıkta dikkat ettiğim ve farkettiğim husus insan ilişkilerinin takıma etkisidir.bu teknik taktik kadar önemli bir vakıa.

çok örnek verebilirim.sergen yalçının gittiği kulüplerde hemen etki yaratmasının nedeni muhtemelen oyuncular üzerindeki baskıyı alması.

zidane nın saha kenarındaki rahat tavrı ve duruşu.başarısının sırlarından biri bu.yeni nesil gençlerin ruh durumu ve dili oldukça farklı.haliyle teknik adamlarda günümüzde değişiyor.değişmeli

lucescu nun sergen yalçından en çok verimi alması tesadüf değil.bu karakterin yanında teknik taktik te eklendi mi olay bitiyor.ama büyük top 10 kulüp için zaten üst düzey oyuncular olduğu için öncelik bu oyuncuları yönetmek oluyor.teknik taktik sonra geliyor.

mra nın sırlarından biride bence bu.yani iletişim.avrupa kupası maçlarında bilmem kaç maç yenilmez olması uefa nında dikkatini çekmişti.mra nın harika bir taktisyen olduğunu düşünmüyorum.ama oyuncu iletişimi konusunda iyi olduğunu söyleyebiliriz.buda yetiyor zaten belli seviye için

kariyerindeki şu puan ortalaması bence gayet güzel bir karne

https://www.transfermarkt.de/mustafa.../trainer/15266

sezon başını hatırlayın.konyasporda süper kupa maçına çıktı.ilk maç.beşiktaşla.gene hatırlayan hatırlar aykut kocamanın bir önceki konyaspor macerasındaki sıkıntılı uyutan futbolunu.kupa finalinde başakşehiri bu sıkıcı futbolla adeta futbol oynamayarak penaltılarla kazandı.sonra süper kupa maçı.bu kez konyaspora bir el değmiş gibi bambaşka bir futbol.nasıl oluyor bu?bu muhtemelen oyuncuları biraz serbest bırakmakla oluşan bişey.

artı parantez ligin ilk maçında en önemli oyuncularının (traore)bizim maçta ayağının kırılması ve sezona düşük profil forvet oyuncuları ile başlaması yalpalamaya neden oldu.(böyle olunca devre arası etoo ve jahovici aldılar forvete).haliyle karnede sadece konyasporda 1.00 puan ortalaması mra nın bir başarısızlığı olarak görmüyorum.ayrıca 13 maçlık bir ortalama bu.

simione nin tarzına bakıp itiraz edilebilir.simione her ne kadar dışarıdan hareketli agresif bir görüntü verse de soyunma odasında ve basın önünde parlayan agresifleşen bir tip değil.soyunma odasında da benzerdir.ki öyle olduğu için sahada müthiş bir birliktelik elde ediyorlar.

ünal karaman hakkında fazla bişey bilmiyorum teknik adamlıkta.nasıl oynatır oyuncu ilişkileri nedir?neden 51 yaşına kadar en azından mra kadar bir kariyer yapamadı?sadece ip uçları var öngörülerde bulunmak için.

https://www.transfermarkt.de/unal-ka...l/trainer/4776

bu karnede dikkat çeken kısa süreli takım çalıştımak.az süreler görev almak.teknik adamlıkla yola çıkıp sonra yardımcı teknik adam ve bir ara sportif direktörlüğe evrilmek.karnede elde tutulur bişey yok.2004 te başlıyor kariyer.14 sene olmuş.
    başka dikkat çeken bişey daha öncede yazdım.adanademirspordaki basın toplantısı.kriz zamanlarında sakin olamamak.ve o basın toplantısından sonra 4 mağlubiyet 1 beraberlik alınması.oyuncularda liderlerinin ne durumda olduğunu görüp etkileniyor.

imkan vermediler diye bişey yok.kısa süreli görev alsanda olumlu iz bırakmak mümkün.her ne kadar kulüpler türkiyede kötü yönetiliyor olsada en ufak olumlu bir iz bırakmak tercih nedeni oluyor.yani küme düşmemek için zorda kalındığında torpil devre dışı kaldığında kulüpler bakıyor kim ne yapmış?onun için sergen yalçın ı tercih ediyor misal konyaspor.ama sen kısa süreli gidip soyunma odasını kontrol edemiyorsan yada basın toplantısında yumruğunu masaya vuruyorsan bu senin eksi hanene yazıyor.çünkü ne kadar kötü idare edilirse edilsin kulüplerde soyunma odasında ne olduğu konusunda bir bilgi sağlanıyor.bu ise senin sonraki kariyerinde tekrar tercih edilip edilmeme durumunu ortaya çıkarıyor.skorlardan bağımsız.

misal osmanlıspor tekrar mra ile anlaşmış.

futbolda teknik adam önemli fakat başrolde futbolcular vardır.yani teknik adama oyuncuların eti senin kemiği benim diyemezsin.oyuncuları yönet dersin.sorunları çöz dersin.sorun olduğunda çelside misal conteyi postaladılar.yada postalayacaklar.teknik adamlık futbolcular üzerindeki egonu tatmin yeri değildir mantığı ile.bizde genelde yanlış yorumlanır.futbolcuya dayalı düzen olması sözü.teknik adamın yönetememe beceriksizliğinden dolayı oyuncuları harcama yoluna gidilir.bu oldukça yanlış.
    şimdi biz olası ünal karaman başarısızlığında ne diyeceğiz.oyuncular ruhlarını sahaya koymuyorlar mı diyeceğiz.ünalın ruh koymasından şüphe etmediğimiz için oyunculara mı saldıracağız?yoksa oyuncuları baskı altına alıp yönetemiyor mu diyeceğiz?yada elinde genç oyuncular var ünal bişey yapamıyor bahanelerini mi üreteceğiz.onunçün geçmişte bişeyler başarmış bir isim tercih edilebilirdi.yada sırf heyecan olması enerji olması için zidane modeli fatih tekke olabilirdi .ya tutarsa ve sinerji yaratma modelidir bu.görmüş geçirmiş maddi durumları aşmış ego ları fazla olmayan isimler.

bu arada ünal hocanın malum basın toplantısı avrupada olsa çok ciddi eksi bir not dur.kariyerin biter aga.talip olunmayacağı için.bizde de işte şanlıurfa karabük gibi düşük profil seviyelerde bazen şans veriyorlar.bize gelmesi ünal karaman için kaymaklı kadayıf(adeta bir piyango) ama kulüp için aynı durum söz konusu değil.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam 2 imza töreninde konuştu daha,
    bırakın şu yıpratma politikasını henüz sahaya bile inmedi,
    önyargı böyle bir şey işte.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

hayırlı olsun ünal hoca inşallah başarılır olur son zamanlarda iş yüzünden takip edemiyorum olayları
    sadece aşk bizimkisi

Laziobass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal hocanın sözlerinden şu anlam çıkamaz mı?
    Bu güne kadar gelen hocalar teknikle taktikle işi çözeriz sanıyorlardı ama burada sıkıntı başka..
    Aidiyet duygusu ve iyi niyet sıkıntısı çözülmeden taktikler işe yaramaz o yüzden önce aidiyet hissetmeyen adamlar kendine çeki düzen verecek,
    Klübü tehdit edebileceğini düşünenler karşısında beni görecek ona göre hiza alacak!
    Bu takım ancak böyle düzlüğe çıkar, taktik kısmı kolay kısım, orasını her türlü çözeriz..
    Demek istiyor olamaz mı?
    Açıklamaları kendini ispat değil oyunculara mesaj olarak okumak bence daha doğru olur.
    Hoca inşallah imkanları ölçüsünde başarılı olacaktır.
    Biz Trabzonspor isek başarı için tek yolumuzun aidiyet duygusu olan, hırsla çalışan, yetenekli gençleri sürekli takıma kazandırmak olduğunu artık görmemiz gerekli.
    Yumluları değil Abdülkadirleri baz alıp her 3-4 yılda bir bu düzeyde 3-4 futbolcu ortaya çıkarmalıyız.
    Etrafınıda yıllık 4-5 milyon maliyetli yıldızlarla değil en fazla 2 milyonluk kaliteli isimlerle donatıp dar kadrolarla düzlüğe çıkmalıyız.
    Yâr için ağyâr ile merdane cenk etsem gerek
    İt gibi murdar rakib ölmezse yâr elden gider

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Laziobass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu güne kadar gelen hocalar teknikle taktikle işi çözeriz sanıyorlardı ama burada sıkıntı başka..
    Aidiyet duygusu ve iyi niyet sıkıntısı çözülmeden taktikler işe yaramaz o yüzden önce aidiyet hissetmeyen adamlar kendine çeki düzen verecek,
    Klübü tehdit edebileceğini düşünenler karşısında beni görecek ona göre hiza alacak!
    Bu takım ancak böyle düzlüğe çıkar, taktik kısmı kolay kısım, orasını her türlü çözeriz..
    Demek istiyor olamaz mı?
    Açıklamaları kendini ispat değil oyunculara mesaj olarak okumak bence daha doğru olur.
    Biz Trabzonspor isek başarı için tek yolumuzun aidiyet duygusu olan, hırsla çalışan, yetenekli gençleri sürekli takıma kazandırmak olduğunu artık görmemiz gerekli.
    Yumluları değil Abdülkadirleri baz alıp her 3-4 yılda bir bu düzeyde 3-4 futbolcu ortaya çıkarmalıyız.
    Etrafınıda yıllık 4-5 milyon maliyetli yıldızlarla değil en fazla 2 milyonluk kaliteli isimlerle donatıp dar kadrolarla düzlüğe çıkmalıyız.
    vallahi riza calimbay sadece 1 teknik cözüm üretmedi

kapanip sadece bireyselikle sonuca gitti

bana teknik cözümler üretemiyorsan böyle takimda isin olmaz

ünal hoca adana ve konyada bunlari yapabildigini göstermisti, simdi elinde düsüncelerini sahaya yansitacak kalitede olacak.

tabi buna aydieti de katti mi su an thiem´in nishikori´ye yaptiklarini bizde yapariz
    Konu selcuk tarafından (03.06.2018 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

bize Khachanov'un Zverev'e karsi direnmesini yansitacak biri de gerek =) ya da Zverev'in geri dönüsünü yapacak biri

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize Khachanov'un Zverev'e karsi direnmesini yansitacak biri de gerek =) ya da Zverev'in geri dönüsünü yapacak biri
    devam ediyor mu?

hemen acayim
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    devam ediyor mu?

hemen acayim
    yok bitti Zverev 3-2 kazandi, Thiem'den önce bitmisti, daha erken baslamisti sanirim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Laziobass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek istiyor olamaz mı?
    Aynen öyle hocam,teknik taktik elbet çok önemli ama işin bir o kadar önemli olan kısmı da burası...herkes yerini de haddini de bilecek...bizim en sinir olduğumuz şey bu zaten sahada ruh gibi dolanan topçular 2 gün parasını almadı mı koşmayanlar..şahsen onu görmek istiyorum ben,sahada ölümüne koşan didinen yırtınan...teknik dediğin şey de belli zaten hiçbir şey bilmiyorsan kanatlara in orta yap..işin o kısmı bi şekilde kotarılır sanki elimizde çok kaliteli topçular mı var da taktiğe takılıyoruz

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sabırla bekleyelim bu defa.Allah utandırmasın.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Bordo141 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Kara boga gercekten mukemmel oldu da bu sistem hic iyiye gitmiyor ersun kopegiyle 3 yil bekletildik tarihimizin em.kotu iki yonetimi ust uste geldi vs. simdi de apoyla yusuf mecbur satilacak bugun olmazsa yarin. Fikraya donduk ne anladim ben bu isten yillarca sabret bekle altyapi dilen sonra gonder. Basari desen yok aksine gecen yillar da heba. Sattik diyelim 25e bizim o kalitede oyuncu alma sansimiz yok 10 milyon kalibresinde topcu bize gelmez scouting desen ozkan hocaya 5 te 1 bulacak da o da olacak don baba donelim sanki okeyde tas donuyoruz. Durum buyken su takimin en guzel seyi kara boga ve su zamanlar hayallerin taze oldugu zamanlar o yuzden de size tavsiyem usaklar tadini cikaralim unal hocanin

ASUS_Z01BD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

altı ay sonra yolcudur büyü bir hata yapıldı yanlış tercih

klup batmıştır iyi bir yabancı hoca ve ekip almalıydık

geçmiş olsun herkese aynı hikaye ahmet başkanda da hiç bir şey olmaz kendinizi avutmayın
    "Annuit cœptis"

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teknik Direktörlük görevine Ünal Karaman’ın getirilmesinin ardından Profesyonel Takım Menajerliği’ne Emrah Tok atanmıştır.

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın yardımcılıklarını Hüseyin Çimşir, Metin Aktaş, Yrd. Doç. Dr. Timur Atalay, Olcay Mülazımoğlu ve Ümit İnal üstlenecektir. Kondisyoner olarak ise Gökhan Kandemir görev yapacaktır.

Teknik kadromuzdaki güçlendirme devam edecek olup, Türkiye Futbol Federasyonu stanydartlarında uygun görevlendirmeler en kısa zamanda tamamlanıp kamuoyuna duyurulacaktır.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik Direktörlük görevine Ünal Karaman’ın getirilmesinin ardından Profesyonel Takım Menajerliği’ne Emrah Tok atanmıştır.

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’ın yardımcılıklarını Hüseyin Çimşir, Metin Aktaş, Yrd. Doç. Dr. Timur Atalay, Olcay Mülazımoğlu ve Ümit İnal üstlenecektir. Kondisyoner olarak ise Gökhan Kandemir görev yapacaktır.

Teknik kadromuzdaki güçlendirme devam edecek olup, Türkiye Futbol Federasyonu stanydartlarında uygun görevlendirmeler en kısa zamanda tamamlanıp kamuoyuna duyurulacaktır.
    kondisyoner nasıl?

serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

6 ay dayanması imkansız. Çok daha erken işi bırakmak zorunda kalır. Hani beklersek tikitaka oynatabilecek kapasitede biri olsa bekleyelim ama 10 yıl beklesek bile futbol adına Trabzonspor'a bir şey katamaz diye düşünüyorum. Adamlığına ve Trabzonsporluluğuna laf yok ama kesinkes Trabzonsporun teknik direktörü olamaz. Özellikle Abdülkadir ve Yusufa acıyorum. Okadar gelişmeleri gerektiği bir süreçde teknik direktörü olarak hiç bir başarısı olmayan biri kişi sadece adamlığından dolayı Trabzonsporun başına geçti. Trabzonda bu şekilde 5 senede yapamayacakları sıçramayı Avrupada yarım senede yaparlar... Bu teknik kadro olduğu sürece gençlerimizi düşünerek bu takımdan gitsinler diyorum. Çok kara bir tablo çizdim ama yanılacağımı sanmıyorum.

Berkay Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yabancı bir hoca getirilebilirdi ama Samet Aybaba, Tamer Tuna vb. geleceğine Ünal Karaman gelsin Ersun'la her türlü rezilliği yaşadık daha ne kadar kötü olabilir ki bu sefer Özkan Sümer faktörü de var müdahale edebilecek karalar bağlamaya gerek yok hayırlısı olsun bizim evladımız inşallah başarılı olur.
    Ne mutlu Türküm diyene !

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence kilit adam Ünal hoca.Kucka, Castillo, Sosa, Rodallega gibi adamlardan verim alabilirse takım çok farklı olur herkes şaşırır.

Hadi hocam şu adamlarla özel olarak ilgilen gerekirse futbolu baştan öğret.Biraz iyi bir sezon geçirsinler şimdi 1’e satarsak o zaman 4’e satarız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Acaba şu an ne yapıyor ?
    Hamiş

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba şu an ne yapıyor ?
    öğle yemeği yiyor olabilir

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Kulübün twitter hesabına baktım da TÜFAD Ünal'ı ziyaret etmiş...Adamlar her gelen hocaya ziyarette bulunuyorlar çok ciddi kendini işine adayan gelişime açık duayen antrenörlermiş gibi...

Bunlar Avni Aker'in maraton tribününün arkasında şube açıp sabahtan akşama kadar okey oynayan cahil adamlardır bu tipleri kulübe sokmayacaksın diyoruz ama anlatamıyoruz...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayir Mra, Samet Aybaba falan dururken ne gerek vardi hala anlamis degilim.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ateşten gömlek giydi, umarım başarılı olur

Kendisine futbolculuk döneminden dolayı sempati büyüktür, hocalıkta şu ana kadar hiç kendini gösteremedi

Beklentinin çok büyük olmaması şansı, elinde tek stoper Akbaş ile sezon açıyor olması gibi sorunlar da ciddi handikapı

Allah yardımcısı olsun
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

başarılı olması imkansız iyi bir kadro verirsin o da hocadan değil takım oynar o da olmayacağı için imkansız başarıdan kastım dördüncü olmak değil tabi dördüncü yaparsan Ünal için başarıdır.ama yapamaz
    Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ateşten gömlek giydi, umarım başarılı olur

Kendisine futbolculuk döneminden dolayı sempati büyüktür, hocalıkta şu ana kadar hiç kendini gösteremedi

Beklentinin çok büyük olmaması şansı, elinde tek stoper Akbaş ile sezon açıyor olması gibi sorunlar da ciddi handikapı

Allah yardımcısı olsun
    "Annuit cœptis"

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başarılı olması imkansız iyi bir kadro verirsin o da hocadan değil takım oynar o da olmayacağı için imkansız başarıdan kastım dördüncü olmak değil tabi dördüncü yaparsan Ünal için başarıdır.ama yapamaz
    reis 10. haftayı göremez

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Ünal Karaman | Teknik Direktör

Burada Ünal hocayı savunmak için önceki gelişlerinde Trabzonspor’un durumundan bahsedilmiş de, şimdiki durumu daha mı iyi ki başarılı olabilsin?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)