Sayfa 103 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ünal Hocam durum hic iyi görünmüyor acilen birseyler yapamassan bu sonun olacak.Ibanez degil Trabzonspor Süper ligde hicbir takimda oynayamaz sen bunu anlayamadinsa lütfen yol yakinken birak ve git.Ve aklimizda bizim Kara Bogamiz olarak kal.

Nereden
    Trabzon

Ünal hoca’nın takımı hazırlamak konusunda fikirleri tahmin etmediğim kadar iyi.

Neyi yapıp neyi yapamayacağını biliyor, hayalci değil ve çalışma anlamında yaklaşımı olumlu.

Her şeyin mükemmel olmayacağından zaman içinde oyunun sistemin olgunlaşacağından bahsediyor. Sınava hazırlanan bir öğrencinin her gün 6 saat çalışıp 2 kitap bitirecem bir günde, bir haftada 14 kitap eder vs gibi tatbik etmesi zor ve yapamayacağını bildiği bir şeyde ısrar etmiyor.

Hazırlık maçını da bu bağlamda değerlendirebilirz. Nasıl ki sınav için sürekli ders notu okumak yetersiz zaman zaman denem çözerek o tempoya alışırsın Hazırlık maçları da öyle. Antrenman içinde boğulmadan böyle maçlar oynayarak hem maç temposunu kokluyorsun hem sahayı kullanmaya adapte oluyorsun hem de performansını gözden geçiriyorsun. Evet takım kötü ama bu takımın ilk 11’inde min 6 oyuncu kesin değişecek (yarısından fazla) umarım Sosa’yı kazanabilir Kucka’nın bu şartlarda lüks olduğunu görür.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kimse kizmasin ama 10 haftayi gorurse basarili sayarim. belki borc var oyuncu alinamiyor ama eldeki oyuncular da bu futbolu oynuyorsa %1000 sikinti var demek

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse kizmasin ama 10 haftayi gorurse basarili sayarim. belki borc var oyuncu alinamiyor ama eldeki oyuncular da bu futbolu oynuyorsa %1000 sikinti var demek
    yav kardeşim adamlığı insanlığı hiç bir şekilde eleştirilemez ama hocalık yok işte 51 yaşına gelmiş hani gelecek vaad ediyor desen yok kariyeri başarılı desen yok sadece iyi adamlık ve düzgün insanlıkla hoca olunmuyor ben de senin dediğin gibi 10. haftayı göremez diyorum.
    Konu redbul tarafından (23.07.2018 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Acilen kulüp bu durumda olmasa burada işim olmazdı kafasından çıkması lazım hocanın. Stoper diyolar yönetim kurulu zor durumda diyor, adam aldınız siz bunu izlediniz mi diyorlar Trabzondakiler izledi diyor. Hocam taktik ne dese yönetim kurulu daha iyi bilir diyecek diye korkuyorum.

Kulübün kötü durumu buraya gelmesinde etken ama onu burada kalıcı yapacak olan yapacağı icraat olacak. O kadar hırçın, masaya vuran adam, sahada hoyt diyecek oyuncu isteyen hoca, yetersiz de olsa hazırlık maçlarında köpek gibi koşan, rakiple boğuşan bir takım kursa kimse tek laf etmezdi. Trabzonspor taraftarı çok kolay kanan, aşırı duygusal bir kitle zaten. Taça çıkan topa ucan oyuncuyu peygamber ilan edeceğiz ama o ruhu gösterecek adam yok bari kenarda sen göster hoca.

Atleticonun yaptığını yap hoca. Simeoneyi örnek al az.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ( ゚д゚)

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam şu Batuhan, Abdülkadir Parlak, Yüksel, Esteban filan bunlarla ne işin var?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu anda çıkarılacak en iyi 11 bu.

______________Onur_____________

Pereira_____K.Ahmet______Novak________İbanez

____Onazi(Cafer)____Abdülkadir P.(Murat Cem)___

Yusuf__________Abdülkadir Ömur___________Sosa

_____________Burak(Rodallega)________________

Ünal hoca aklını başına almalı.

Rıza'da gördüğüm sıradan, tekdüze kadro ve mantalite görüyorum.

Pas bütünlüğünü, oyunu genişletme işini daha hızlı ve tempolu yapan takım istiyorum.

Akan oyunda pas ritmi ve isabeti hala düşük. Savunmada yerleşik kaldığımızda ribauntları rakip alıyor. Neden ?

Çünkü geçiş hücumlarını takım halinde kombine pas trafiği haline getiremiyoruz.

Onur Kıvrak hala pasör kaleci rolüna uzak. Pas organizasyonuna darbe vuruyor. Mustafa Akbaş ve Hüseyin yetersiz.

Stoperde Kamil Ahmet ve Novak çizgiye açılıp baskı anında top alacak görünümde. Onur da bu anlayışa sokularak geriden olgun atak yapabilmeliyiz.

Yusuf ve Sosa kanatlarda oynamalı gelgelelim Ünal Hoca yine yanlış hareket ederek bildiğini okuyor.

Abdülkadir 10 numara bölgesine geçmeli. 6-8 numara top yapabilecek kişilerle donatılmalı. A.Parmak, Cafer ve M.Cem bu yükün altında kalkabilir.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok duygusal. Arabesk bir duygusallık bu.
    Her röportajı böyle. Hemen her cümlesi.
    Ya birine sahip çıkar, ya birini bağrına basar, ya yönetmimizin hassasiyeti fedakarlığı, ayrımız gayrımız yok bizim, ben de yaşıyorum o acıyı, inanç, yürek, adamlık car curt... Ferdi Tayfur kasedi dinlemiş gibi oluyorum hocayı dinleyince.

Seviyor olabilirsin. Ama bu sonuçta performansa dayalı profesyonel bi iş.
    Sonuç alamadıktan, ortaya bir şey koyamadıktan sonra sevginin pek bir anlamı yok hoca.
    Bizi sevme, takım yap takım. Taş gibi.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

K.Walker misali

srmnlii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İyisin hoşsun hocam da, Allah inşallah balarılı da eder seni de bizde gurur duyarız ama.. Sistemin ne hocam sistemin.. Kara tahtaya oyuncuları yazarken, sen şurda oyna sen şurda görevin bu derken ki taktiğin ne.?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı srmnlii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyisin hoşsun hocam da, Allah inşallah balarılı da eder seni de bizde gurur duyarız ama.. Sistemin ne hocam sistemin.. Kara tahtaya oyuncuları yazarken, sen şurda oyna sen şurda görevin bu derken ki taktiğin ne.?
    4-4-1-1
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jaanora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya birine sahip çıkar, ya birini bağrına basar, ya yönetmimizin hassasiyeti fedakarlığı, ayrımız gayrımız yok bizim, ben de yaşıyorum o acıyı, inanç, yürek, adamlık car curt... Ferdi Tayfur kasedi dinlemiş gibi oluyorum hocayı dinleyince.

Sonuç alamadıktan, ortaya bir şey koyamadıktan sonra sevginin pek bir anlamı yok hoca.
    Işte duygularim.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı jaanora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Valla bıktık bu arabesklikten. Kaç senedir aynı şeyler.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abdülkadir'i sağ kanatta bırakıp yavan bir sistemle takımı oynatacaksan söyle satsinlar çocuğu.

Kontra bile oynayacaksak burak ve ömür'ü rakip savunmanın arasına birakirsin en azından rakibin alan daraltmasini engellersin. elde abdülkadir varsa teslim olunmaz, sürekli denemek lazım.

Nereden
    Bursa

Büyük Trabzonsporlu,Trabzonspor'un en değerli futbolcularınıdan birisini, alt yapıdan geleceğini satıyorlar,çık iki çift laf et.
    150 bin lira aylık için mi susuyorsun?
    • Memento mori

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    K.Walker misali
    Uzun boylu, teknik oyuncu bulmak samanlıkta iğne aramak gibi olanı da hemen kapıyorlar.

Dolayısı ile stoperde Uğur, Akbaş, Giray, Medjani, Belkalem gibi.

Pres karşısında heyecan yapan, risk almayan, topa bam güm vuran oyuncuları mümkün mertebe oynatmayacaksın.

Rakip takım 10 kişi ile senin yarı alanına yerleştiğinde.

Yerden topla katederek, pas ile soğukkanlı çıkacak stoperlerin, merkez hattın olmalı.

Gol pozisyonları da genellikle geçiş hücumlarında buluyorsun

Lucien Favre'li Dortmund örneği buna çok uygun.

https://twitter.com/coachdogge/statu...53663776313344

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Mevcut şartlar altında olabilecek en kötü yorumu yaptın.
    Göztepe'ye Kucka'yı monte ettiğimizi düşünelim yedek kalır zira Castro ve Poko var.
    Yusuf Yazıcı ise markaj altında top kullanmakta ağır ve isabetsiz seçimler yapabilen bir isim.
    Sağ içe geçerek bu savrukluğunu törpüleyebilir, oyununu geliştirebilecek tarzı olduğuna inanıyorum.
    Abdülkadir 10 numaraya geçmeli. Modric Tottenham'da 10 numarada başladı daha sonra güçlenerek 8 numaraya evrildi.
    Futboldan bihaber analizler kasarak ortamı sulandırma çok sevdiğin Kucka yüzünden rezil hallere düştük.

Hem bu kadroyu yazıyorsun hem de insanlara futbol ulemalığı yapıyorsun.
    Kusura bakma ama bu yazdığın kadroda ısrar eden bir adamın futbol bilgisi yetersizdir. Net!
    Kamil Ahmet ömründe stoper oynanamış sen kalkmışsın bu adamı stoper olarak yazıyorsun. Bunu tartışmaya bile gerek yok!
    Keza Novak da 3'lü defansın solunda oynamış bir adam! 4'lü defansta stoper olarak oynamamış! Bu ikilide stoperlik yapan yok!
    Sen bu iki bekten stoper yaratarak futbolda yeni bir çığır açmayı hedefliyorsun sanırım.

Kucka gibi bir adam elinde varken orta sahaya A.Parmak ve Onazi'yi yazmak da tam bir akıl tutulmasıdır.
    Sen Kucka'yı beğenmiyorsun diye bu adam kötü futbolcu olmuyor. Kariyeri belli. Geçen sene o kilolu hali ile bile iyi işler yaptı.
    Bu sene hazır ve fit bir Kucka'nın neler yaptığını izlersin. Ve ettiğin sözler için belki biraz utanırsın. (Sabret)

Yusuf'u kanada yazmışsın. Allah aşkına geçen sene sen Trabzonspor'u hiç izlemedin mi?
    Zira Yusuf'u kanada yazman için takımı hiç izlememiş olman gerekiyor. Yusuf kanatlarda ölüyor ölüyor!
    Yusuf'un en kötü performans gösterdiği yer kanat! Sen daha bunun farkında değilsin. Çocuğu ölü bölgeye yazıyorsun.
    Bak bilmiyorsan öğren. Yusuf'un en iyi oynadığı yer merkez santraforun hemen arkasıdır. Sahte 9 numara oynar. Öğren!

Bu belirttiğim hususlarda yaptığın kadroya katılmıyorum. O nedenle gördüğüm en berbat kadrodur. İyi günler.

Nereden
    Manisa

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu anlamıyorum:

Elinde nasıl bir fırsat var Ünal hocanın?
    Para yok, pul yok...

Transferler piyasada yok, istediği şeyleri yaptıramayacak...

Fırsat bunun neresinde anlayamadım...

Kadronun hakkını vermesi için, kadro olması lazım...

Şu anda en iyi stoperin Mustafa Akbaş...

Esas santraforun sakat, diğeri ne olacak belli değil..

En iyi ortasaha adamını satmışsın bedavaya...

Bu kadronun nesinin hakkını verecek Ünal hoca?

Hayır, adamın yapabileceği şeyler, potansiyeli varsa da yapamaz ki...

Ağzına sağlık...Sabah akşam bu kadroyu yerden yere vuran adamlar söz konusu hoca olunca ''U'' dönüşü yapıyorlar.
    Neymiş Efendim, Ünal Karaman yeterli miymiş? Takımda stoper yok! Bu adam ne yapacak? Kimi oynatacak?
    Yani bazı arkadaşlar eleştiri yaparken akıl ve mantık sınırlarının dışını çıkıyorlar. Kızmamak elde değil...

Nereden
    Manisa

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şu Batuhan, Abdülkadir Parlak, Yüksel, Esteban filan bunlarla ne işin var?

Daha iyilerini aldılar da Ünal Karaman oynatmadı mı?Allah aşkına hocayı eleştirmeden önce yönetimin yapamadığı transferleri eleştirelim.
    Burada en günahsız kişi Ünal Karaman'dır. Adamcağız ne yapsın? Elinde iki tane stopere benzemeyen adam var.
    Mustafa ve Hüseyin ile bu adam ne yapacak?

Hocaya istifa et diyenler, şimdiden beşinci haftayı görmez deyip yol yakınken vazgeçelim diyenler neyi yaşıyor?
    Gelen hoca kimi oynatacak sanıyorsunuz? Aynı kadro ve aynı oyuncularla farklı bir hocadan performans beklemek nedir?
    Ayıptır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha iyilerini aldılar da Ünal Karaman oynatmadı mı?Allah aşkına hocayı eleştirmeden önce yönetimin yapamadığı transferleri eleştirelim.
    Burada en günahsız kişi Ünal Karaman'dır. Adamcağız ne yapsın? Elinde iki tane stopere benzemeyen adam var.
    Mustafa ve Hüseyin ile bu adam ne yapacak?

Hocaya istifa et diyenler, şimdiden beşinci haftayı görmez deyip yol yakınken vazgeçelim diyenler neyi yaşıyor?
    Gelen hoca kimi oynatacak sanıyorsunuz? Aynı kadro ve aynı oyuncularla farklı bir hocadan performans beklemek nedir?
    Ayıptır.
    Ünal hocanın gelmesini en çok isteyenlerden biri benim taa rıza efendi geldiği zamandan beri hem de.

A.Parlak yerine Cafer’i, Batuhan yerine Murat’ı ilk tercih etmesi için transfere gerek yok. Hocanın yaptığı ayrı bi şey yönetimin yapmadığı ayrı bi şey.

Eldeki kadroda daha potansiyelli çocuklar var onları ilk tercih etmesini istiyorum ne ayıbı?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Manisa

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hocanın gelmesini en çok isteyenlerden biri benim taa rıza efendi geldiği zamandan beri hem de.

A.Parlak yerine Cafer’i, Batuhan yerine Murat’ı ilk tercih etmesi için transfere gerek yok. Hocanın yaptığı ayrı bi şey yönetimin yapmadığı ayrı bi şey.

Eldeki kadroda daha potansiyelli çocuklar var onları ilk tercih etmesini istiyorum ne ayıbı?

Ayıp sözünü sizin özelinizde söylemedim. Sizin mesajınız üzerinden başkalarına söyledim.
    Ünal Hoca'yı elinde kadro olmadan ağır eleştirenler için söyledim. Yoksa sizin eleştiriniz çok farklı bir konuda.
    Fakat şunu da belirtmek lazım. Ünal Hoca'nın A.Parmak tercihini doğru buluyorum. A. Parmak takımda kalmalıdır.Aynı şekilde Murat Cem de takımda kalmayı fazlası ile hak ediyor. Hazırlık maçlarındaki performansını fazlası ile beğendim.
    Keza Cafer de takımda kalacaktır. Onu da beğendim. Batuhan hakkında yorum yapamıyorum. İzleyemedim.
    Fakat o da takımda kalacaktır. Bu oyuncular konusunda bir sorun olduğunu sanmıyorum. İyi olan oynasın.

Nereden
    İstanbul

bu hoca ve bu kadro ve de bu duygusallık ile geriye bir tek şey kalıyor: Küme düşmek.

peki küme düşmeyi hak ediyor muyuz?

tabii ki hak ediyoruz.

300 milyon euro borcu yapıp elde avuçta bu kadro varsa bu takım küme düşmeyecek de hangi takım düşecek.

Nereden
    İstanbul

son iki yönetim tabiri caiz ise ipi çektiler.

TUNCAY HİÇYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal hocanın başarılı olabileceğini sanmıyorum

Kendisinin teknik taktik planı falan yok, geçen sene ki doğaçlama futbola devam edeceğiz

Bundan önce ki hocalık kariyeri ortada

İşsiz kalmamak için Trabzonspor'a geldi ve her istenilene razı gelmesi bundan kaynaklı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayıp sözünü sizin özelinizde söylemedim. Sizin mesajınız üzerinden başkalarına söyledim.
    Ünal Hoca'yı elinde kadro olmadan ağır eleştirenler için söyledim. Yoksa sizin eleştiriniz çok farklı bir konuda.
    Fakat şunu da belirtmek lazım. Ünal Hoca'nın A.Parmak tercihini doğru buluyorum. A. Parmak takımda kalmalıdır.Aynı şekilde Murat Cem de takımda kalmayı fazlası ile hak ediyor. Hazırlık maçlarındaki performansını fazlası ile beğendim.
    Keza Cafer de takımda kalacaktır. Onu da beğendim. Batuhan hakkında yorum yapamıyorum. İzleyemedim.
    Fakat o da takımda kalacaktır. Bu oyuncular konusunda bir sorun olduğunu sanmıyorum. İyi olan oynasın.
    A.Parmak’tan kesinlikle bir şey olmaz, tabi şahsi fikrim ama ben buna inanıyorum. Çocuğun baldırları diz altından daha ince neredeyse, hazırlık maçlarında da bi etkinliği yok. Batuhan’ı zaten artık konuşmak dahi istemiyorum, Rıza gibi kapasitesiz bir hocanın beğendiği bi oyuncu işte daha ne olsun. Yıllardır elinde büyük bir fırsat var ama bunu değerlendirememiş yaşı 24 olmuş, hantal, oyun zekası zayıf bi adam. Aynı şekilde Esteban. Bu herifin sözleşmesi nasıl yenilendi, niye yenilendi, kampa niye çağırıldı, noldu ne bitti hiç anlamadım. Yüksel Şişman mesela bu adamı Cafer’den önce oyuna almak bi hakarettir. O göbekle o kiloyla hazırlık maçında süre alması beni rahatsız ediyor.

Ve bunlar bir de umursamıyorlar, Yusuf Yazıcı’ya bakar insan biraz. Çocuğun forması garanti ama sahada her şeyini veriyor.

Tabi hazırlık maçıdır belki bizim bilmediğimiz bir usül vardır, belki bu çocuklara son bi şans verildiği için bu kadar uzun süre aldılar artık olmazsa yollayacaklar, bilemiyorum. Öyle bilinçli ve programlı bir işleyiş izlenimi de alamıyorum açıkçası.

Bakalım ben Ünal Hoca’dan belki daha fazlasını bekliyorum, olabilir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)