Sayfa 164 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 264 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 4,076 ile 4,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben oyun şekli üzerinden yaptım ısrarla eleştirilerimi. o yüzden şunu oynatsa bunu derdiniz kısımlarını üzerime almıyorum. ayrıca bir oyuncu üzerine inanılmaz algılar yapıp hocayı zor durumda bırakacak eleştiriler yapmadığım için rahatım. böyle düşünürse hata yapar ki yaptı. tutarlı bir iş yapmadı malesef yönetemedi süreci.

beşiktaş maçından önce kayseri maçında batuhan'ı düşünmedi, sonraki maçta stoper sokup toure'yi orta sahaya aldı. sonra bir anda beşiktaş maçında sosa yerine sahaya soktu yarım saat kala. maç sonunda oyuncusunu çok ağır eleştirdi. döndü rize maçında yine oynatmadı. devre arasında hazırlık maçlarını batuhan üzerinden kurguladı. balıkesir maçında yine defans önünde batuhan'ı kullandı. sonra bir maçlık karşımıza çıkan kamil ahmet en önemli maçta orta saha oynadı. bir kere fizik olarak hazır değil. kusura bakmasın ne yaptığı belli değil. tutarlı bir duruş görmedim.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman: "Kulübün evladı, camianın çocuğu falan bu laflar kulübü maddi anlamda batıran sözlerdir. İşe yaramaz adam kulübün çocuğu diye 15 yıl ona mı bakacağız?"
    dogru evet ama
    "bu kulübün mayasinda varim, 15 sene bekçilik yaptim" diyen de kendisiydi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

birçok seyi tartisirim ama üseniyorum simdi...
    ama su Rodallega'da israr etmesin yaa
    yeter be yaa
    burak'tan bir farki yok
    bu maçta roda yedekteki kozumuz olsaydi daha iyiydi
    Ekuban ileri uçta oynardi
    orta sahada da Berkay olurdu baskasi olurdu ne bileyim
    su Roda takimi asiri bozuyor kimse kusura bakmasin
    sene sonu 1600/2'ye oynarsa oynasin 1 sene daha, yoksa güle güle
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogru evet ama
    Tamam da futbolcu Ünal Karaman işe yaramaz değildi. Trabzonlu olup da işe yaramayanlardan bahsediyor...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogru evet ama
    Fayda-maliyet oranıyla değerlendirmek lazım bu sözleri herkes için geçerli.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligin en gariban teknik direktörü.

Transfer yasağına sevinen yöneticilerle çalışıyor maalesef.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her geçen gün üstüne koyuyor, eldeki malzemeyi iyi kullanıyor.
    Özkan SÜMER

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

21 kisilik kadronda eger ön libero sifati olan oyuncun varsa o orda oynar Ünal hocam.
    kamil veya yusuf ön libero oynamaz, hele hele abdülkadir hic oynamaz. batuhani ne kadar elestirsek bile baska alternatif yoksa o bölgede o oynar, bilemedin muratcem! baska bölgenin oyuncusundan ön libero yapmak hayalcilik olur, helede basaksehir gibi bir takima karsi
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Acaba diyorum, geriye yaslanip ilk 20 dakka hic baski yapmadan onlarin gelmesini bekleseydik ?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yaslandığın anda yersin yedik de rakip başakşehir de olsa Bursa da olsa fark etmez. Baskı yapmak pas yaptırmamak doğru olan ve hoca da bunu yapıyor. Şimdi de batuhan oynasa daha iyi olurdu deniyor. Olmaz arkadaş. Olmadı olmuyor da kaç defa görmemiz lazım. Tamamen beklenen kadro sahadaydı yedekten girecek oyuncu da yok ne yapsın kendisi. Takımda Yusufu on numaraya geçirebilecek 8 numara yok altı numara yok adam her yerde olmaya çalışıyor. Abdül de öyle. Tükendi adamlar. Hocaya şunu diyebilirim belki parmak değil de Berkay denenebilirdi. Sağ tarafı kullanamadık doğru düzgün. Bunun aksine Anthony dün harikaydı. Kendisine düşeni yapmaya çalıştı. Bir hoca her maçı kazanmak kazandırmak zorunda değildir ama takımın ben maçı kazanmak için uğraştığını gördüm. Demek ki o motivasyon verilmiş. Dahası pereria da gitti. Belki ekuban da gitti. Benim açımdan sağlam olduğu takdirde ekuban on bir oynar artık. Oynamalıdır da. Bu ligin üstünde bir forvet. İnşallah sosa bir an önce döner de Yusufun abdülün yükü azalır hoca da rahat eder

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

dünkü maçta ünal karamana kızacak onu eleştirecek bir durum yok malzeme belli siz ünal hocaya 1 kilo kıyma verip 2 kilo köfte isteyemessiniz

Nereden
    Bursa

Bu savunma hattı ile bu takım yaslanamaz. Çok kademe hatası yapılıyor. Mecburen arkada bosluklar bırakacagız. Baskıyla maç başı golü bulduk bulduk yoksa geçmiş oşsun. Ama seneye lider ve ayağı iyi bir stoperle bazen savunma oyunu da oynayabiliriz.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kamil ahmet yerine illa bir ön libero koyacaksa bu perera olabilirdi.pırpır çok koşan ve basan bir yapısı var.ayağıda fena değil.

ünal hocamı eleştirebileceğim tek nokta bu olurdu.

yada daha fazla risk alıp parmak ı yazıcı nın yanına monte edebilirdi.

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

3-0 sonrası bu takım bu maçı çevirebilir düşüncesi vardı bende. Bu özgüveni geri getirdiğin için çok sağol Hocam.

Ama bu düzen bizim sevinmemizi istemiyor en azından samimi ve güzel bir takım olduk. Trabzonspor olduğumuzu hatırladık.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Abdulkadir'i ve Pereira'yı uyar hocam.

Abdulkadir topu kaptirinca cok cabuk yere yigiliyor
    Pereria gereksiz yere rakip ve hakemle ugrasiyor.

Bu iki durum ileride daha da basimiza is acar.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kariyerinin en kritik maçını kaybetti. Bir daha böyle bir fırsat gelir mi? Bakacağız.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ünal Karaman'nin bu kaos ortaminda başardiklarina saygim sonsuz...böyle devam et hocam, yanindayiz.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba diyorum, geriye yaslanip ilk 20 dakka hic baski yapmadan onlarin gelmesini bekleseydik ?
    ön libero mevkiinde adam olmamasını geçtim net stoper eksiği var bu takımın, özellikle hosseini'nin yokluğunda. hüseyin-toure öyle yaslanıp gol yememeyi umabileceğin bir tandem değil.

kadronun şu haliyle başakşehir gibi organize gelen bir takımdan gol yememe şansımız yok gibi bir şeydi. başakşehirin panik yaptığı ilk 15 dakikadan bir gol çıkarabilsek belki bir şansımız olabilirdi ama sakinleştikleri anda tak-tak gelip attılar zaten. ya herro ya merro demeyi tercih etti bana kalırsa hoca, daha ağır bir mağlubiyet de olabilirdi, 3-2'den sonra biraz şansla oyunu soğutmalarına izin vermeyebilsek daha farklı bir maç da olabilirdi, enteresan oldu.

bence eleştirilebilecek tek nokta 3-0 dan sonra maçtan kopan abdülkadir'i çıkarmaması hocanın. h e r h a n g i bir oyuncu daha iyi olurdu ibanez dahil.
    Konu Dawsofield tarafından (22.01.2019 Saat 18:12 ) değiştirilmiştir.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Basaksehir'in nasıl duran top savunması yaptığını incelenmiştir umarım. Bir kere bütün oyuncular geliyor savunma yapmaya. Yarisi çizgiye dizilip alan savunuyor, yarisi da adam adama oynuyor.

Biz sadece adam adama yapıyoruz. Yusuf abdülkadir dışarda bekliyor. Oyuncu hata yaptığında golü yiyorsun.

Nereden
    İstanbul

ünal karamanı biraz samet aybaba ya benzetiyorum.bir geçiş ve temelleri atma dönemi teknik direktörü.beşiktaş samet aybaba ile başladı sonrasında biliç ve şenol güneş

bizde hücum futbolu oynatan teknik adamlara yöneleceğiz bundan sonra.ünal karaman sonrası sistem devam edecek ama ince teknik detaylar getirecek yeni gelen hoca.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şöyle bir bakıyorum da Ünal Hocanın da işi zor be...Allah yardımcısı olsun.

Nereden
    İstanbul

ünal hoca takımında henüz bir ünal karamanı bulmuş değil.

güçlü teknik ve driplingçi bir 8 numara

yazıcı da tek eksik bence güçünün biraz düşük kalması.dripling ve tekniği gayet iyi.haliyle ünal karaman sosa ve onazi yokluğunda ilk yazıcıyı 8 numaraya evriltti.net

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başakşehir maçını kaybetmemiz elbette olasılıklardan biriydi ama kesinlikle yüksel ihtimal değildi. Avcı'nın takımı coşkulu oynayan ve bire bir iyi savunma yapan veya alanı iyi savunan her takıma karşı zorlanıyor istisnasız bir şekilde.

Oyuncuları eskisi gibi pas oyununu beceremiyor ve 90 dakika domine edebilen bir oyun oynayamıyorlar. Tek olayları 30-40 metrede birbirine çok yakın oynayıp savunma yapmak bu takımın. Bu yüzden fazla gol yemiyorlar e haliyle bu rölanti futboluyla gol de atamıyorlar. Hakem desteği ve bedavadan buldukları duran top golleri olmasaydı şuan ligin çok daha aşağılarındaydılar. Kesinlikle ligin en çok kollanan takımı Beşiktaş ile birlikte. Senelerdir hakemin sırtlamasıyla işi götürüyorlar.

Şimdi ligde bu kadar kolay kitlenebilen bir takım bu Başakşehir. Biz bir şeyleri yanlış yaptık ki böyle dağıldık bu çok net. Elbette bunun sorumluları da var.

Mesela ligin gedikli hocalarına bakın hepsi Başakşehir'den rahat puan alıyor, özellikle Samet Aybaba ve Mesut Bakkal. Bunlar rakibi iyi analiz eden hocalar. Ek olarak Fatih Terim, Mehmet Özdilek gibi hocalar da eklenebilir onlar da Başakşehir'in anti-futboluna iyi yanıt veriyorlar açın bakın hep puan almışlardır. Yine belli bir seviyede takım oyunu oynatıp savunma yaptırabilen hocalar da Başakşehir'e karşı başarılı oluyorlar. Çünkü inanın balon bir takım Başakşehir, kesinlikle bir öyle abartıldığı gibi bir olayları yok son 2 yıldır.

Haliyle maçı kafamızda canladırdığımızda takımın maç başından beri dağınık görüntüsü bize burada asıl hata payının hocada olduğunu gösteriyor. Elbette çok fazla eksik vardı ama ben hocadan yeterli taktiksel dönüşümü göremedim. Ben bildiğimi okurum, coşkulu baskılı futbolla sonuç alırım demenin en başından böyle bir sonuca davetiye çıkaracağı belliydi ki birçoğumuz da yazdık bunları. Açıkcası ben yaptığımız top kayıplarını görmeye başladığımda Başakşehir'in çok rahat gol pozisyonlarına gireceğini hissettim çünkü bu senaryo defalarca görüldü bu ligde. Karşısında pas oyununu yeterince iyi yapamayan ama yürek yemiş gibi savunmaya da önem vermeyen her takımı Başakşehir çok rahat geçti.

Velhasıl hocanın sonuna kadar arkasındayım ama eksikliklerini de söylemek farz. Bu ortamı kendi yarattı, bu takımı kendi motive edip buralara kadar getirdi. Kendi inşa ettiği şeyi geliştirmesi gerekiyor ki emekleri heba olmasın. Neyse ki önümüzün daha aydınlık olduğunu görebiliyoruz, hoca bu güveni veriyor. Kendi de dersler çıkarıyordur bu sezondan. Bu takım bir şeye benziyorsa Ünal Hoca sayesinde beklentilerin çok çok üzerindeyiz şuan, yeterince destek verilirse önümüzdeki senelerin sistemini inşa edecek yetkinlikte. İnşallah da başarılı olacak.
    Konu TSemih61 tarafından (23.01.2019 Saat 08:31 ) değiştirilmiştir.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir altyapı oyuncusunu daha ilk 11’e monte edebilirse şahane olur.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Roda ve Nwakaemeyi 2-1 üstünken oyuna aldigina göre, genclerden pek umutlu degilsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)