Sayfa 35 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

izzet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Bir sportif direktör olarak genc ve ucuz bir 3. forvetin yokmu portföyünde ey ünal karaman? ne icin bu takima geldin, getirildin , anlamak zor...
    Trabzonspor
    FC Barcelona MSV Duisburg
    Ganimetleri paylasanda Hirsiszdir!

gökçay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal karaman evet iyi bir topçu olabilir ama kimse kusura bakmasın kesinlikle gitmesi lazım yanında metin diyadinle beraber..
    HAYATIMA ANLAM YÜKLENİYOR...LOADİNG...%61...

Halmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demedum mi?

Hey yavrum heybete bak bea
    Büyük bir ülkenin büyük bir kenti, geleni gideni burada yendi, Çok haksızlıklara boyun eğmedi, adı güzel kendi güzel canım Trabzon ağasıyla paşasıyla şanlı Trabzon

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Izzet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sportif direktör olarak genc ve ucuz bir 3. forvetin yokmu portföyünde ey ünal karaman? ne icin bu takima geldin, getirildin , anlamak zor...
    ünal gösteriyor

alın mehmet battal ilk maçta iki gol attı

ama yönetimimiz ne yapıyor 50 bin dolar için transferden vazgeçiyor

geçen sene de yusufu bedavaya getirmye çalışırken beşiktaşa kaptırdı

ne oldu beşiktaş şampiyon oldu
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aldığı ücreti futbolcular almıyor,Ünala verilen para Fatihe verilseydi şimdi bizdeydi..

hangi mantıkla,sebeple takımda anlamış değilim hala..bizim t.direktörümüz var..hatta yardımcısıda var.

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal hey gidi kara uşak, bu takımda en çok sevilen efsane oyuncualr arasındaydın ama bak senide yediler, hemen eleştiriler gelmeye seni yerin dibine sokmaya başladılar,

oysaki bizim para konuşmamız 5 dk yi geçmez ben trabzon ile bağlarımı hiç koparmadım derken bunları görmez kimse, sanki bilmiyorsun trabzonu neden geldin neden, bırakta o sevgi kalsın millette.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor’da Teknik Patron Hugo Broos’un, Fransa’daki Toulouse maçı kadrosuna aldığı Göksu’yu, Sportif Direktör Ünal Karaman’ın gece kadrodan çıkartması ikili arasında iplerin iyice gerilmesine neden oldu. Göksu’nun kadroda kalmasını isteyen Broos’a, yönetimin desteğiyle Karaman tarafından bu müdahale yapılması ileride krizlerin ilk kıvılcımı olarak yorumlandı. Göksu’yu kadrodan çıkartılınca, 18 kişilik kadroyu tamamlamak için sakat olan Zafer Yelen mecburen kadroya alındı.

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Halmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay Ünal'ıda yemeye çalışanlar var. Ünal ne yaptı bu takımın şu anki kötü gidişine? Futbolcuları etki altına alıp kötü oynamalarınımı söyledi broos kovulsun diye? Kimileri de başarısızlıkta nereye saldıracağını şaşırmış durumda. ünalmı sattı fatihi gökdenizi stephanovu aurelioyu.
    Büyük bir ülkenin büyük bir kenti, geleni gideni burada yendi, Çok haksızlıklara boyun eğmedi, adı güzel kendi güzel canım Trabzon ağasıyla paşasıyla şanlı Trabzon

Nereden
    Kocaeli

Ünal'ın siyasi görüşü bellidir. Ama Başkanın, Hacısalihoğlu'nun da bellidir. Hatta Fatih Tekke'nin de bellidir. Ünal'ı veya başka birini siyasi bakış açısına göre değerlendireceksek vay halimize!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Şehri bilecek, takımın mazisini genç kadromuza anlatacak, yönetimle ilişkileri sağlayacak futbolu bilecek birisi şarttı, o da Ünal Kahraman olmalıydı.

Ancak,

kendisine verilen yetkiler hala belli değildir (kendisi bilse de biz bilmiyoruz).

Böyle olunca da soruyorum?

O zaman Futbol Şube Sorumlusu'na ne gerek var? Sayın Doktor, Sağlık hizmeti versşn, bu kadar bağırsak enfeksiyonu geçiren oyuncuya müdahale etsin. Skatlara çare bulsun. Silahlı saldıraya uğrayan Hakan Abi'me yardım etsin.

Yoksa Asbaşkan'ın bile sahadaki oyuna yorum yaptığı/herkesin futbolu bildiğini sandığı yerde Ünal Kahraman'ın başarılı olması zor.

Ayrıca, ligi tanımayan bir yabancı hocaya da en büyük desteği onun vereceğine inancım tamdır. Bazı yerlerde yazdığı gibi "Ünal nöbetçi hoca" değildir.

Şerefli ve görev bilincindedir, bazı eski futbolcular gibi kanal kanal dolaşıp

"yeğenimi almadılar" veya " bana bu takımı versinler 5 yılda şampiyon yaparım" diye boş boş konuşmadı.

Tüm TS camiası içerisinde en güvendiğim isim ÜNAL KAHRAMAN'DIR.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal'ın siyasi görüşü bellidir. Ama Başkanın, Hacısalihoğlu'nun da bellidir. Hatta Fatih Tekke'nin de bellidir. Ünal'ı veya başka birini siyasi bakış açısına göre değerlendireceksek vay halimize!
    Ünal'ın siyasi görüşüyle ne alakası var kardeşim.

O zaman sahaya çıkan futbolcuların hepsi de Gabriç filan da Ünal gibi mi düşünüyor?

Biraz daha mantık lütfen...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar, Ünal Karaman'ın siyasi görüşlerini değil sportif direktörlüğünü konuşalım lütfen.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Ünal Karaman'ın siyasi görüşlerini değil sportif direktörlüğünü konuşalım lütfen.
    Ben de bunu söylemek istiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ünalın futbolculuğunu severim ama siyasi görüşünden nefret ederim
    Fakat mevcut şartlarda Ünal eleştirilecek en son kilşidir.Ben Ünalı oraya getiren kişileri eleştiririm ve onlara sorarım Ünalı getimekteki düşünceniz neydi.
    İddaa ediyorum Ünal bile şu anda kulüpte ne iş yaptığını bilmiyordur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Trabzonspor’da Teknik Patron Hugo Broos’un, Fransa’daki Toulouse maçı kadrosuna aldığı Göksu’yu, Sportif Direktör Ünal Karaman’ın gece kadrodan çıkartması ikili arasında iplerin iyice gerilmesine neden oldu. Göksu’nun kadroda kalmasını isteyen Broos’a, yönetimin desteğiyle Karaman tarafından bu müdahale yapılması ileride krizlerin ilk kıvılcımı olarak yorumlandı. Göksu’yu kadrodan çıkartılınca, 18 kişilik kadroyu tamamlamak için sakat olan Zafer Yelen mecburen kadroya alındı.

.
    Bu haber doğru mu? Lütfen birisi çıkıp haberin yalan olduğunu resmi sitemizden söylesin.

Eğer doğruysa bu iş bitmiştir. Bu sezon da bitmiştir, Ünal da bitmiştir, Broos da bitmiştir.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman'ın transfer tavsiyeleri yanında bu aralar mevcut futbolcuların dertleriyle daha çok ilgilenmesini beklerim
    kesinlikle çok doğru...bu işi çok da iyi yapabilir, zaten takım bu kadar kötü gidince ben en çok Ünal yüzünden şaşırıyorum...

eğer Ünal 1-2 sene dayanamaz ve görevini bırakır ya da bıraktırılırsa çok ama çok üzülürüm....harcadığımız değerlerimizden birisini daha araya katmış oluruz....

.
    Bu haber bile Yönetimin ne kadar sağlıklı olduğunun ispatıdır.
    Şimdi bu haber doğru ise suçu kime atacağız?
    -Kongre salonundaki delegeye mi?
    -Tribündeki taraftara mı?
    -Yoksa forumda eleştiri getiren taraftara mı?
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haber bile Yönetimin ne kadar sağlıklı olduğunun ispatıdır.
    Şimdi bu haber doğru ise suçu kime atacağız?
    -Kongre salonundaki delegeye mi?
    -Tribündeki taraftara mı?
    -Yoksa forumda eleştiri getiren taraftara mı?
    Böyle bir şey olabilirmi Allah aşkına , her yazılan habere inanmayın hele bunu gibi olabilmesi imkansız şeylere asla, yerel medya veriyo gazı bizde yiyoruz, Ünal'ı seversiniz sevmezsiniz siyasi görüşünü beğenmezsiniz hatta görevini gereksizde bulabilirsiniz, ama yukarda Allah var delikanlı dürüst bir kişiliği vardır Ünal Kahraman'ın mümkün değil hocanın kadrosuna karışmaz karışamaz hocanın aldığı oyuncuyu kadrodan çıkarmakta neymiş kimin haddine Alibeyköyspor'da bile olamaz böyle bir şey yerel medyanın gazına gelmeyelim arkadaşlar çok çakal çıktı bu ara sürekli saldırıyolar durumumuz kötü olduğu için hepsinin Allah cezalarını verecek.
    DOZER CEMİL

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Ünal Kahraman'ın hocanın oluşturduğu kadroya karıştığına ihtimal vermiyorum. Eğer öyle birşey olursa hoca fazla kalmaz istifa eder.Kimse işine karışılmasından hoşlanmaz.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı körfezli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Kahraman'ın hocanın oluşturduğu kadroya karıştığına ihtimal vermiyorum. Eğer öyle birşey olursa hoca fazla kalmaz istifa eder.Kimse işine karışılmasından hoşlanmaz.
    Ben de zannetmiyorum..
    Trabzonspor'a gelş amacını sorgularım ozaman..
    Ama Ünal Karaman isminin bu derecede oyunların içine gireceğine ihtimal bile vermiyorum...
    Dedikodudur deyip geçiyorum...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fakat şöyle de bir durum var. Ben Ünal Karaman sportif direktör olduğunda en çok da böyle mesnetsiz haberlerin çıkmayacağını, çıkarsa da Ünal hocanın dik duruşu sayesinde bu gibi haberlerin yalanlanacağını düşünüyordum. Gel gör ki Ünal Karaman bu haberlerin öznesi durumunda. Ses seda da yok kulüpten.

İnşallah bir Leekens - Ş. Güneş durumu daha yaşamayız.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben de bu haberin doğru olduğuna ihtimal vermiyorum

ayrıca bukar futbolu bilenin (!) olduğu yerde Ünal ın başarılı ve uzun vadeli olabileceğine ihtimal vermiyorum

yönetim tutmaya çalışsa bile Ünal faydalı olamadığını düşündüğünde bırakır
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Ya beyler Allah askina bir kere o kadar bos bos konusuyorsunuz ki? Unal Karaman in daha bu kulupte ne yaptigini, adamin gorevinin ne oldugunu bile bilmeden herkes atip tutuyor. Yok Unal Karaman a cok guvenirim falan filan. Ya birakin bu isleri ya. Adam in ne yaptigi belli degil. Ama hersey bir yana ya Unal nasil olur da Goksu ve Mustafa yi Paf takima yollar ya? Var mi boyle bir sey? Nerde gorulmus bu? Iste bunlarin hepsi Sadri Sener in sonunu getirecek. Sen gidip sacma sapan bir teknik direktor buluyorsun ki bizim herseyi bilen, cok bilen, hep bilen, hepsi birer ordinaryus profesor olan cahil taraftarimiz hemen ahan iste super teknik direktor diye atliyor. Neymis efendim guya takim cok pas yapmismis. Ersun Yanal in ipini cektirdiler ya eeee tabi simdi bu gelen hoca ya da hepsi birden laf atsa o zaman olmayacak cunku kendi cahillikleri ortaya cikmis olacak o yuzden o olmaz. O zaman tabi kim var? Tabi ki Baskan var, yonetim var. Onlara yuklenin. Bir de futbolcular tabi.

Uyan artik benim cahil taraftarim, uyan artik benim balik hafizali taraftarim. Daha kac yil boyle devam edeceksin?

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

.
    ünal geldihinde ben kulübede olmayacak oraya karışmayacam diyordu eğer haber doğruysa bu ikinci karışması oluyor daha öncede bazı futbolcuları paf a gönderdi eee bu nasıl karışmamak anlamadım ben ünalın görivini anlayan var sa da bizede anlatsın
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

izzet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fakat şöyle de bir durum var. Ben Ünal Karaman sportif direktör olduğunda en çok da böyle mesnetsiz haberlerin çıkmayacağını, çıkarsa da Ünal hocanın dik duruşu sayesinde bu gibi haberlerin yalanlanacağını düşünüyordum. Gel gör ki Ünal Karaman bu haberlerin öznesi durumunda. Ses seda da yok kulüpten.

İnşallah bir Leekens - Ş. Güneş durumu daha yaşamayız.
    ismi uefa listesinde olmayan Göksu ile, kulüp karistirilmaya calisiliyor, isin kötü tarafi, ise yariyor
    Trabzonspor
    FC Barcelona MSV Duisburg
    Ganimetleri paylasanda Hirsiszdir!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)