Sayfa 116 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 2,876 ile 2,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam hakkını vermeye devam ediyorsun
    Helal olsun
    Allah yardımcın olsun

Yabancı oyuncuları kazanmaya devam
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Fransa

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'un Cocugu Ünal Karaman

Eklenti 16182
    Sen ne guzel bi ADAMSIN be Unal Karaman Allah'im hakettigin yerlere gelmeni nasip etsin insallah . Gulen yuzun solmasin.

Salih Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Şampiyonluk özlemini geçtim inan o sevinci yaşamaktan ziyade senin başarılı olman için şampiyonluk istiyorum. Bu memlekette ruhu güzel, ahlaklı, iyi insanların da zaferler kazandığını görmek için istiyorum. Ahlak erozyonuna uğrayan Türk futbolunda geleceğe dair içimde bir umut yeşertmek için senin başarılı olmanı istiyorum hocam. Allah yar ve yardımcın olsun seni utandırmasın hocam.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

karaboğa sen sen sen
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sen bu işi başaracaksın karaboğa. OLACAĞIZ DA!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal karaman hakkında bizi tercih etmese çok daha parlak ve rahat kariyeri olurdu diye düşünmüşümdür hep. O dönemde fener'e veya gs'ye gitse hem daha çok tanınırdı hem de hocalık döneminde daha rahat iş bulurdu. Çok farklı bir futbolcu olduğu için daha çok bilinmesi, taninmasi gerekirdi.

İşler döndü dolaştı eline iyi bir takım geçti. Sene sonunda o tercihe değecek bir başarı yakalaması 96'dan, 2011'den sonra nihayet şampiyonluk kupasını kaldirmasi dileğiyle, inşallah çok başarılı olur.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seni ağır kalemimle ağır eleştiriyorum. Ben hep yanılırım umarım, sen kazanırsın. Seni seviyorum ama güvenmek çok farklı bir olgu.

Takımı, tüm istatistik verilerini kağıda döküp kimin görevini yapmadığını görmek gibi bir takıntım var. Topa sahip olup, kaos futbolunu görmediğim sürece sana destekte olurum. Son haftalarda inanılmaz pozitif istatistik mevcut. Galatasaray'ın 10 kişi kalması ile alakalı mı bu durum bir soru işareti. Alanya maçı ve sonrası için kriz yönetimini merak ediyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gegenpress nedir? İmpact passing nedir? Ham veri nedir? İstatistik nedir?

Hocam ders veriyor sezon başından bu yana... Beni ikna etti aktüeli takip eden ve bu işi bilimsel olarak yapan bir hoca olduğuna. Umuyorum futbolculuk yılları dolayısıyla "vasat" olarak yorumladığımız ekip arkadaşları da öyledir.

Çok istiyorum başarılı olmasını. Çok çok fazla.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 Ist. takimlarinin halini gördükten sonra diyorum ki Ünal Hoca bu isi cidden yapacak.

Allah yardimcisi olsun
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Amin, inşallah...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yetersiz olduğu belli de bu kadarina da pes 10 hafta daha dayanirsa büyük başarı

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son resmi maç 16 gün önceydi
    Millet zafer sarhoşu iken duran top diye bas bas bağırdık
    16 günde yenilmez içilmez duran top çalışılır hocam
    Bak Mesut Bakkal Trabzonspor'un zaafı duran top dedi attı bitirdi maçı
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç hocanın eleştiriye tutulacağı bir karşılaşma değildi. Doğru 11'le başladı, giren oyuncular açısından da doğru değişiklikleri doğru zamanda yaptı. Bu takımım içerideki ve dışarıdaki oyun farkı Ünal Hoca kaynaklı değil özellikle 11-12 sezonundan beri böyle. Zaten onu halletiniz mi şampiyonluğa oynuyorsunuz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kazanan takım bozulmaz denir de adamlar iki hafta onbiri belli takıma önlem alip çalışıyorlar. Önde prese gelecekleri kesin. Daha çok top tutan adamla kanatlardan atak yapmak gerekirdi.

...............onazi
    ..........sosa......Vahid
    Ömür.....Rodallega......nwakaeme

gibi birşey olabilirdi.

Hem sol taraftaki defansif zaaf giderilirdi, hem de ömür ve Vahid ile daha çok pas opsiyonu yaratarak baskıyı kirabilirdik. Nwakaeme de daha çok forvete yakın oynayıp etkili olabilirdi. Her maç zor çok sıkı oynamak gerekiyor. Kimse ofansif takımlarla rahat rahat çıkıp oynayamiyor deplasmanda.
    Konu artvints tarafından (18.09.2018 Saat 09:09 ) değiştirilmiştir.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla kusura bakmayın. Mesut Bakkal duran topa çalıştık zaaflarını biliyoruz diyip de gol yiyosan hocalık durum vardır. Değişiklikler iyiydi ancak yusuf gibi balonu 90 dk sahada tutmak olmadı hocam
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maç hocanın eleştiriye tutulacağı bir karşılaşma değildi. Doğru 11'le başladı, giren oyuncular açısından da doğru değişiklikleri doğru zamanda yaptı. Bu takımım içerideki ve dışarıdaki oyun farkı Ünal Hoca kaynaklı değil özellikle 11-12 sezonundan beri böyle. Zaten onu halletiniz mi şampiyonluğa oynuyorsunuz...
    Değişiklikleri doğru değildi. Yusuf çok kilit bir mevkide kötü oyununa rağmrn ısrar etmenin manası yoktu. Zaten değişiklikler anlamını yitirdi bu yüzden. Kapanan takimlar için süre çok önemli en gec 55'te tüm değişiklik hakkını bitirmeliydik.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal Karaman'ın geliştirmesi gereken hususlar

- Duran top zaafı ( Kalemizde gördüğümüz 5 golün, 4'ü ölü toplardan geldi. Akan oyunda puanı etkileyecek gol yemedik )

- Dönen topları alamıyor ( Önde bastığımız anlarda takımı geri çektiğinden atak sürekliliği sağlanmıyor )

- Set oyununda pas oyunu yok ( Bilhassa skor dezavantajına düştüğümüzde hücumlar etkisiz kalıyor, uzun top atılmaya başlanıyor )

- Ceza alanı ve çevresinde çoğalamıyoruz ( Oyunu kanatlara açtığımızda tehdit yaratamıyoruz, ribauntları alamıyoruz )

- Toure, Akbaş ve Novak hücuma katılmıyor ( Bu oyuncular oyuna katılmadığı için Sosa, Onazi, Abdülkadir markajdan kurtulamıyor )

- Oyun temposu daha hızlı olmalı ( Oyunu genişletmede, kısa pas ile ceza sahasına girmede eksikliklerimiz var )

- 2.yarıda fizik olarak düşüyoruz ( Başakşehir, Ankaragücü ve Alanya maçının 2.yarılarında tanınmayacak bir takım oluyoruz )

Velhasıl kelam doğru oyunu, doğru futbolu oynuyoruz buna sevinebiliriz.

Fakat büyük takım gibi oynamak, deplasmanda psikolojik olarak ivme yakalamak için hala katetmemiz gereken çok yol var.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değişiklikleri doğru değildi. Yusuf çok kilit bir mevkide kötü oyununa rağmrn ısrar etmenin manası yoktu. Zaten değişiklikler anlamını yitirdi bu yüzden. Kapanan takimlar için süre çok önemli en gec 55'te tüm değişiklik hakkını bitirmeliydik.
    Zaten giren oyuncular doğruydu dedim çıkan oyuncular doğruydu demedim. Lâkin 2 farklı geride değilseniz, ne kadar etkisiz de kalsanız hiçbir hoca 55.dakikada 3 değişiklik hakkını kullanmaz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Zaten giren oyuncular doğruydu dedim çıkan oyuncular doğruydu demedim. Lâkin 2 farklı geride değilseniz, ne kadar etkisiz de kalsanız hiçbir hoca 55.dakikada 3 değişiklik hakkını kullanmaz...
    Bazen cesur olmak lazım. Bu oyun devam etseydi kimse itiraz etmezdi
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazanan takım bozulmaz denir de adamlar iki hafta onbire belli takıma önlem alip çalışıyorlar. Önde prese gelecekleri kesin. Daha çok top tutan adamla kanatlardan atak yapmak gerekirdi.

...............onazi
    ..........sosa......Vahid
    Ömür.....Rodallega......nwakaeme

gibi birşey olabilirdi.

Hem sol taraftaki defansif zaaf giderilirdi, hem de ömür ve Vahid ile daha çok pas opsiyonu yaratarak baskıyı kirabilirdik. Nwakaeme de daha çok forvete yakın oynayıp etkili olabilirdi. Her maç zor çok sıkı oynamak gerekiyor. Kimse ofansif takımlarla rahat rahat çıkıp oynayamiyor deplasmanda.
    Takımın en baştaki sorunu savunma oyuncularının top kullanmaması, oyuna katılmaması.

Akbaş, Toure ve Novak alanı driplingle-al-verle açacak, önündeki oyuncuları demarke pozisyonuna ulaştıracak aksiyonlara girmiyor.

Halihazır dikkat ederseniz Sosa topu aldığında pas opsiyonu, kanalları daralıyor.

Amiri merkezde oynayacak kabiliyeti yok sağ açık yahut sol bekte oynamalı. Novak'ın yerinde daha etkili olacak, sağlı-sollu atak yapma imkanı kazanacağız.

Stoper ikilisinden biri Novak veya Kucka-Batuhan olmalı.

Ünal Karaman bir Klopp-Pep gibi yaratıcı olmalı hani onları da geçtim Bilic gibi ayağı iyi olan Necip'i stoperde kullanmalı.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sonuna kadar inanacağız da!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Bursa

- 45'de Abdülkadir-Olcay ile doğru değişiklik geldi.

- 55'e kadar tek forvetli sistemin işlemediği, Sosa/Onazi/Abdülkadir'in olmadığı bariz belliydi. Nwakaeme'yi Rodallega'nın yanına getirmeliydi

- 55'de Mustafa Akbaş-Amiri değişikliği gelmeliydi. Onazi stopere çekilmeliydi.

- 70'de de Ekuban-Nwakame değişikliğini yapmalıydı.

Sonuç - Ünal Karaman sadece oyuncu değiştirerek değil oyuncu dizilişi anlamında da pekala takımın gücünü artırabilirdi, yapmadı.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maç sonu açıklamaları çok güzel. Kafasını kuma gömmüyor. Topu ayağında tutmak iyi oynadık demek değil minvalinde bir şeyler söylemiş çok doğru. Başka hoca olsa top bizdeydi şöyleydi böyleydi diye bir sürü bahane uydurur, hem de bu maçta oynadığımızın yarısını oynamadan. Mesela Rıza Hoca.

Hocanın her şeyin farkında olması beni sevindiriyor ve gönülden destekliyorum başarı için.

Haftaya şöyle bir kadro çıkarmalı:

Pereira___Toure___Akbaş___Novak

Parmak___Sosa___Onazi____Amiri
    ______Ekuban___Rodellega______

Mevcut form durumlarına göre böyle bir kadro isabetli olur. Forma şansı bulamamış isimlere de hakkı verilmiş olur, tüm takım rekabet içinde olur. Kendi evimizde oynayacağımız için ilk 11'de oynama yapmak daha kolay bu fırsatı tepmemesi lazım hocanın, bu kadroya güvenmesi lazım.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Hiç vazgeçmeyeceğim Ünal Hoca’yı desteklemekten.
    Hocam Akbaş ve Yusuf’u kes lütfen.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca'nın da belirttiği gibi takım da kendisi de gelişim sürecinde.. Hatalar olacaktır elbet ders çıkarmasını umuyoruz.. Bugün yapılan değişikliklerde herkesin dediği gibi çıkan isimler yanlıştı..

Yusuf'un bu maçı tamamlaması önemli bir hata oyuncuyu kazanacağım derken maç da gitti oyuncu da..

Takım bugün olağanüstü durağanlıktaydı kimse pas almak için enerji sarfetmedi..

Kazanan takım bozulmaz mantığını ve bu mantığa uyanları oldum olası sevmem aman şu huyu edinme Hocam..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)