Sayfa 30 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 726 ile 750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Zaten,
    Geleneksel olarak,koşan futbolcunun elinden tutma,olaya dahil olma,bi rahat yüzü göstermeme halimiz var ya.

Bu dostumuz,okkalı bir yumruk yemiş Ünal'dan.

Ders olsa keşke bu eğlendirmeyen,sevindirmeyen tiplere...

Tıpkı Selçuk'un ringindeki alakasız kişiler gibi.

Bırakında sevinelim yahu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Birde,

Bu elemanın yumruk yediği yer morarmıştır.
    Gül bitecek değil ya?

Bunu mahalleye,konu komşuya,eşe dosta,en önemlisi evdekilere nasıl izah ettiğini merak etmekteyim

Bir tarih aydınlanıyor,milattır bu video

el_conquistador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı isko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal'ın eli ağırdır. Yumruğu yiyen kişinin yerinde olmayı istemezdim. Acıdım o çocuğa.
    Bunu yazdinda, aklima birsey geldi abicigim. Bir kere Ünal'in futbolculuk döneminde, antreman'daydi galiba, bir paf futbolcu'sunu tokatladigi söylentisi vardi. O tokatladigi kiside ya Fatih Tekke yada Oktay Derelioglu idi. Böyle birsey gercekten olmusmuydu, olduysa niye olmustu? Yoksa ben bu video'dan sonra cok'mu fantasi yapmaya basladim?
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur..."

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı el_conquistador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yazdinda, aklima birsey geldi abicigim. Bir kere Ünal'in futbolculuk döneminde, antreman'daydi galiba, bir paf futbolcu'sunu tokatladigi söylentisi vardi. O tokatladigi kiside ya Fatih Tekke yada Oktay Derelioglu idi. Böyle birsey gercekten olmusmuydu, olduysa niye olmustu? Yoksa ben bu video'dan sonra cok'mu fantasi yapmaya basladim?
    Oktay Derlioglunu tokatladi, nedenini yazmiyayim cünkü söylenenler dogru olmayabilir. Ünalin bu göreve gelmesine bir elestiri getirmiyecegim, cünkü böyle bir görevi önceden yapmadigi icin bir fikir yürütmek dogru olmaz. Insallah basarili olur,bence basarili olabilmesi icin pes etmemesi direnmesi lazim, malum, Trabzon kolay bir yer deyil, Ersun Yanal öyle diyor. Hatta Ahmet Agaogluda
    Amerikan baskanini Trabzonspora baskan secsek 6 aydan fazla dayanamaz demisti.

Nereden
    İstanbul

Bu habere bayıldım en guzel transfer bu oldu bu sene

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu spekülasyonlara bir son verelim.
    Oktay Derelioğlu şöyle böyle yaptı deniyor.

Bizzat K.Soner'in ağzından dinledim. " Bizim takımda bir kimsenin ailesi ilgili bir şey olacak ? o çok büyük cesaret ister. Böyle bir şey mümkün mü ? bütün bunlar dedikodu. Oktay'ın yaptığı idman sahasındaki saygısızlığı idi ve bu yüzden gönderildi "
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Oktay'ı tokatlayan Juri(Yuri) degilmiydi?

Gereksiz ama detay işte

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Emin ol,Ünal'ın siyasetle alakalı hiçbirşeyine tanık olmayacağız.
    Futbolculuğunda olmadığımız gibi.

Adamlığıyla ilgili birçok haberine hazırlıklı ol derim ben
    Alıntı cobts28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...
    Konu Kaya tarafından (14.07.2009 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoşgeldin Ünal abi.

Çocukluğumdan beri seni çok seviyorum.
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Cezalı Üye cobts28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin ol,Ünal'ın siyasetle alakalı hiçbirşeyine tanık olmayacağız.
    Futbolculuğunda olmadığımız gibi.

Adamlığıyla ilgili birçok haberine hazırlıklı ol derim ben
    inşallah renktaş dedigin gibi olur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoş geldin kaptan, umarım işini doğru dürüst yapmana izin verirler.

Yapılacak çok iş var.

BALKAN 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hayırlı uğurlu olsun
    inşallah çalışacabileceğin,faydalı olabileceğin bir makamdır gelmiş olduğun yer.

sportif direktörlük nedir bilmiyorum ama kağıt üzerinde bir etiket değildir,değilse bile çalışmasına izin verirler inşallah.

ünal karaman dan faydalanmak lazım...
    YAVUZ SULTAN SELİM

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

ne gerek vardı ünala
    olası kötü birkaç sonuçtan sonra hugoyu gönderip ünalı koyarlar takımın başına, bunun için zemin ayarlanıyor
    Trabzon'un Ayvalık ilçesinden

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı lutfu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne gerek vardı ünala
    olası kötü birkaç sonuçtan sonra hugoyu gönderip ünalı koyarlar takımın başına, bunun için zemin ayarlanıyor
    Taraftarın aklında bazı korkular var. Yalan değil.

Ama şunu düşünmemiz de lazım.
    Türkiye'de kurumların muhakkak profesyonelleşmesi lazım. Kaçarı yok.
    Ben Ünal'ın sportif direktörlüğe getirilmesine bu gözle bakıyorum.
    Kafamızda bizim bir yetki karmaşası var. Doğrudur.
    Ama umarım yönetim bu yetki karmaşası işini çoktan çözmüştür.

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tekrar bu kupayı senin ellerinde görmek dileğiyle kaptanım.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman iyi bir tercih bence de. Liderliğini ve ciddiyetini takıma hissettirse yeter yanlarındayken
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Hüseyin Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

futbolcuların yanında Türk usulü "abi" diyebilecekleri, yine Türk usulü onlara gaz verebilecek bir adama
    her zaman ihtiyaç vardır. Ünal Karaman bunu milliyetçi ruhuyla belki de Türkiye'de en iyi yapacak olan
    kişidir. zaten kendisi de teknik konulara kesinlikle müdahale etmeyeceğini belirtti.

hoşgeldin yiğit kaptan,
    hoşgeldin olgun kaplan
    "Tek yapılması gereken gençlerimize, çocuklarımıza inanmak, fırsat tanımak. Eğer iyi organize olunursa, iyi planlamalar yapılırsa mutlaka başarı geliyor."
    Mustafa Reşit Akçay

Nereden
    Trabzon

ünal karaman denilince akan sular durur,hoşgeldin yuvana kaptan karaboğa ünal.
    ÜNAL KARAMAN!

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

benim bahsettiğim şey zaten teknik konulara karışması değil, yerel baskılar sonucu bir şekilde öz evlat psikolojisiyle tepki çekmeden ünalın teknik direktörlüğe getirilmesidir

lig başlayınca alınacak mağlubiyetler sonucunda, broosun yerine kim bu göreve getirilir, aynı sivastaki durum söz konusudur, orda da bülent uygun böyle göreve getirilmişti, şimdi o başarılı oldu diye ünalda başarılı olacaktır anlayışı çok yanlış

işte söylemek istediğim bu, ünal trabzonsporun artık yedek teknik direktörüdür, yerel kesimin baskısı sonuç vermiştir, abilik diye birşeyi günümüz futbolunda kabul etmiyorum, song var takımda, egemende kaptandır, ünalın bu klüpte yapacağı iş nedir, profesyonellik adına yönetimle teknik direktör arasına neden böyle bir set koyasınki...

sadri başkan yanlış işler yapmaya devam ediyor, ah be başkanım sen bizim için velinimetsin, ama abartarak getirdiğin teknik direktör sana 2 transfer istiyorum diyor, ama sen yöneticilerin aracılığıyla hala, hocamız elindekine hollanda kampında bakacak, ona göre 1 veya 2 transfer yapacağız diye mesaj gönderiyosun, zaten herşey ortada al sağ bekle forveti gerisini bırak hocaya, sen gidip adamın önüne dikkatli ol bak arkanda artık yedeğin var diyosun

inşallah trabzonsporumuz güzel bir sezonu geçirir, ve ünal karaman eski efsane kaptanımız olarak kalır
    Trabzon'un Ayvalık ilçesinden

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal özevlat değil... Ünal öz futbolcudur...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öz kavramınıda kategorilere ayırdık ya helal olsun bize...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan Kulaçoğlu Abimizin yazısını da dikkatle okumak lazım....

Çoklu Direksiyon...

Kırk yıllık gözlem sonucunda vardığım nokta şu: Kaç milyon Trabzonsporlu varsa o kadar Trabzonspor var. Her Trabzonsporlu'nun tanımladığı, diğerinden farklı. Beklenti farklı, yaklaşım farklı. En karşılıksız sevgiden, kişisel çıkarı en yoğun içeren taraftarlığa kadar geniş bir yelpaze. İnsanın doğası bu. Diğer kulüpler için de benzer şeyler geçerli. Daha geneli, her seçmenin partisini, her çalışanın kurumunu, her vatandaşın ülkesini tanımlaması kendince. Eyvallah, yapacak bir şey yok. Peki ya kurumların kendilerini tanımlamasında bir kesinlik olmamasına ne diyeceğiz? Mesela Trabzonspor kulübünün kendini tarifinin sabit olması gerekmez mi? Öyle olmazsa ne mi olur? Kurum olur kurumsallık olmaz. Bir şeyi yaparken bir diğerinin yıkıldığını görmek, her sonraki gün üstüne bir şey katılamadığını tecrübe etmek kaçınılmaz olur. Trabzonspor'un hep yaşadığı budur işte. Başka bir göreceliliği, başka bir standart eksikliğini konuşalım. Kurumların görev verdiği elemanların görev tanımlamasındaki belirsizliği mesela Fenerbahçe, Aykut Kocaman'ı, Trabzonspor da Ünal Karaman'ı 'sportif direktör' yaptı. İki kurum, futbol kulübü olarak ne kadar benzerse, özde de o kadar farklı. Ünal ile Aykut'un görev tanımlamaları tam olarak bilinmediği için o unvanların pratikte ne kadar benzeşeceği de belirsiz. Soyadlarının 'K' ile başlayıp 'aman' ile bitmesi kadar bir benzerlik olabilir iş tanımlarında da.

Profesyonellik adımı
    Güvenoyu alan yönetim, profesyonelleşme için bir adım attı. Bu, eksik görevlere eleman almak mıdır yoksa bir görev devri mi olacaktır, net değil. Yönetim Karaman, Kazancıoğlu, Çuvalcıoğlu, Sümer ve Broos isimlerinin görev tanımlarını tam yapmadıkça milyonlarca direktör, milyonlarca menajer var demektir. Bırakın Trabzonsporluları, bu 5 isme "Sizin ve diğerlerinin görev tanımını yapın" desek 25 maddelik bir liste çıkar ortaya. Kurumsallaşmış bir kulüple diğerini nasıl ayırt edebiliriz? Şöyle: İkincisinde 'sportif direktör' havalı ismine rağmen bir işe yaramaz, ilkinde ise 'dportif sirektör' diye kimsenin anlamadığı bir elemanla çok şey üretebilirsiniz. Trabzonspor yönetimi, iyi bir iş yapmaya çalışıyor. Ancak zor bir sürecin işaretlerini de alıyoruz. Ya baştan net görev tanımları yapıp sınırları çizecekler ya da el değemedikleri noktaları bir süre doğal dalgalanmaya bırakıp taşların yerine oturmasını bekleyecekler. Benim bildiğim kurumsallık ilkini öğütler, ama ya birden fazla kurumsallık varsa...

Ertuğrul ATALAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Aynen katılıyorum.Kurumsal olamadığımız için günlük ve geçici çözümler üzerinde duruyoruz.Alınan kararlar gelen tepkiler üzerine hemen vazgeçiliyor.Kaos çıkıyor vb...Takımızın başarılarına sevinemiyoruz..Başarısızlığına üzülemiyoruz..Başarıyı veya başarısızlığı kişilere malediyoruz(İçselleştiremiyoruz)
    Ama sonuç olarak Ünalın gelmesi iyidir bu ortamda...Sevindim.

-KARAMAN VE KAZANCIOĞLU'NUN İMZALARI-
    Şener, genel sekreterliğe getirdikleri Metin Kazancıoğlu ile sportif direktörlüğe getirdikleri Ünal Karaman'ın Trabzonspor'a fayda sağlayacaklarını düşündüklerini söyledi.

Bu iki ismin göreve başlamasıyla yönetim kurulunun üstündeki yükün de biraz yayılacağını ifade eden Şener, ''Hayırlısı olur. Trabzonspor'a faydası olacağını düşünüyoruz. Bizden sonraki nesillere örnek olur. Amacım o'' dedi.

Trabzonspor'un yıllardır FIFA olsun, Futbol Federasyonu nezdinde olsun hatalar yaptığını ve bu konuda Metin Kazancıoğlu'ndan faydalanacaklarını kaydeden Şener, ''Trabzonspor, çok cezalar ödemiş, mahkemeler kaybetmiş. O konularda artık Metin uğraşacak. Ünal Karaman ise kendini ispat etmiş, artık hocalık yapmayacağını söylemiş, kendini Trabzon'dan hiçbir zaman ayrı görmemiş biri. Transfer konularında olsun, hoca ile ilişkilerde olsun görev alacak. Bu makamlar önemli'' diye konuştu.

ajansspor
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

Engin Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tanım:

“Sportif direktör, genelde eski teknik direktör ya da eski futbolculardan seçilir; çoğunlukla kulübün birikimlerinden faydalanmak istediği önemli spor adamlarıdır bunlar. Teknik direktörü asist eder, (meslekleri gereği doğal olarak futboldan anlamayan) yönetim kuruluyla köprü vazifesi görür. Teknik direktör bütün mesaisini idmanlara, takım seçmeye, taktik çalışmalara ayırdığı için; onun (tabiatıyla) yetişemeyeceği birtakım işler de sportif direktörün kapsamındadır: Oyuncu izleme ekipleriyle ilişkiler kurar, bütçe ve altyapıya (veya akademiye) kafa yorar. Genelde teknik direktör seçiminde de bulunur, hatta bulunmalıdır da… Zira eğer sportif direktörün, teknik direktör seçen masada olduğu bilinirse, yeni gelen hoca da tam bir güven hisseder; sportif direktörle çatışma içine girmez”

Ayrıntı:
    http://www.3puan.net/2009/06/sportif-direktor-nedir/
    Bir gün mutlaka yeniden...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)