Sayfa 28 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

alexispapas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

soner vardı bilir misiniz , soner boz . hani kısa boylu dev gibi yüreği olan adam . kulakları çınlamıştır şimdi... hepinizden çok trabzonlu olmak tam da bu noktada beni acıttı .. anlayana ....
    Tikine oynayun uşaklar =)

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alexispapas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soner vardı bilir misiniz , soner boz . hani kısa boylu dev gibi yüreği olan adam . kulakları çınlamıştır şimdi... hepinizden çok trabzonlu olmak tam da bu noktada beni acıttı .. anlayana ....
    İlk fotoğrafta Soner var.Kocaelispor'dan gelmişti yada bizden Kocaelispor'a mı gitmişti tam hatırlamayadım ama bizde oynadığı maçları az çok hatırlıyorum.Pire Soner.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hocam bu yazdıklarınızı hangi bilgiye dayanarak yazdığınızı merak ediyorum. Ünal Karaman'ın sportif direktörlüğe getirilmesi gerek görevin tanımındaki belirsizlik gerek se Ünal hoca'nın bu işin üstesinden gelip gelemeyeceği gibi sebeplerden dolayı "acaba" dedirtiyor herkese....Ama öyle partileşme falan nerden çıktı yahu...O dönem ( ve halen de bu özelliği baki olmak üzere) takımda Ünal hoca'nın dünya görüşüne en uzak adam Tolunay Kafkas idi...O niçin nasibini almamış peki...Söylenti dedikodu eksik olmaz bizim şehirde...Ama her söylenti ve dedikodu gerçekmiş gibi hareket edilirse "adam" kalmaz...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    Sakarya

Ünal hoca'nın siyasi kişiliği....Ne münasebet yahu...Hami ile aralarında problem varmış? Ne zaman biri gol atsa diğeri ötekine sarıılıyordu ne hikmetse...Kaldı ki bir takımda herkesin birbiriyle dünya ahiret kardeş olması gerekmiyor. Olursa ne ala ama olmazsa olmaz şart değil bu...Lemi Çelik aynı bu göreve gelmiş olsa başkaları aynı gerekçe ile itiraz mı edecekti yani....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

alexispapas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu yazdıklarınızı hangi bilgiye dayanarak yazdığınızı merak ediyorum. Ünal Karaman'ın sportif direktörlüğe getirilmesi gerek görevin tanımındaki belirsizlik gerek se Ünal hoca'nın bu işin üstesinden gelip gelemeyeceği gibi sebeplerden dolayı "acaba" dedirtiyor herkese....Ama öyle partileşme falan nerden çıktı yahu...O dönem ( ve halen de bu özelliği baki olmak üzere) takımda Ünal hoca'nın dünya görüşüne en uzak adam Tolunay Kafkas idi...O niçin nasibini almamış peki...Söylenti dedikodu eksik olmaz bizim şehirde...Ama her söylenti ve dedikodu gerçekmiş gibi hareket edilirse "adam" kalmaz...
    peki söylenti ve dedikodu olsun
    Tikine oynayun uşaklar =)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullah'ın yanındaki formalı uşacuk dayımın oğlu benim Fatih Çağrı Ey gidi küçücüktü o zaman şimdi eşşek gada oldu ççç

Bu arada yuvana hoşgeldin Ünal
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne kadar kolay insanlara sıfatlar takıp onları suçlamak. nasıl olsa forum burası, zaten herkes bir takma isimle yazıyor. söyle uydur birşey, desteksiz, kanıtsız at. insanların aklını, algısını değiştir. önem verdiği tüm değerler hakkında suyu bulandır. sorumluluğu da yok nasıl olsa. ben yazdım oldu...

yok öyle işkembeden sallamak. bi ansanı suçluyosanız dedikodu kabilinden değil, gerçek bilgi ve belgeyle suçlayın....

bu foruma üye olduğumdan buyaana suçlanmayan, karalanmayan, hakkında kötü yazılmayan kimseyi görmedim. ünal, tolunay, hami, ogün abdullah, şenol hoca, serdar bal,(ben de çok kızıyorum kendisine), özkan sümer, ahmet suat hoca... yani bizim hiç lekesiz, temiz bir insanımız yok mu?
    Konu gerenimo tarafından (12.07.2009 Saat 21:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sakarya

Öyle imalı gülüp kenara çekilmek yok...Ünal Karaman ın bu görev için biçilmiş kaftan olup olmadığı tartışılır. Görevin ne olduğu net değilken daha da tartışılır. Ama bu başka şey Ünal hoca'nın siyasi düşüncesi bambaşka...

Trabzonspor'a ideolojimizin sembolü gözüyle bakmanın sakıncası yoktur. Mesela Kazım için Trabzonspor "devrim" in sembolü olabilir. Bir başkası için "ergenekondan çıkış" ya da bir başkası için " çarıklıların iktidarının sembolü" benim için "çevrenin merkeze kutlu yürüyüşü" olabilir. Bütün bunların hiç bir sakıncası yoktur da....Yeterki herkesin Trabzonspor'a atfettiği anlamı saygıyla karşılayalım.

Yazdığımın sizin mesajınızla direk ilgisi yok belki...Ama nedense bunları getirdi aklıma....

cengizalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesin söylentidir dostum ben ünalın ve metinin takıma motive açısından çok destek olacağını düşünüyorum bide geçen seneki taraftar havası yakalansaydı lokum olurdu sankitakımı dağıttık sanki herşey perişan hiç umut yokmuş gibi bir hava var bunuda saha sonuçları değiştirecek inşallah

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı krdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İnşallah yeniden mutlu günlere...
    Gerçek Trabzonspor buydu. Şampiyon olamasada, o yıllarda henüz 12 13 yaşında olanlar için bambaşka şeyler ifade ederdi.Bir din gibi ya da bir başka tapınma şekliydi. 90 dakikalıkta olsa dertlerinden ;günahlarından arınma şekliydi ..........
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Başlıkla ilgisi olmayan iletiler göndermeyelim lütfen!
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoşgeldin Büyük kaptan...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sözleşmesi bitmiş Trabzonspor'la ilişiği kesilmiş adama hakaret etmeden istediğimi söylerim.Ayıbı da bana günahı da.Bence Kaptan değildi.Nokta.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı krdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İnşallah yeniden mutlu günlere...
    Finalde Galatasaray'ı iki maçta da yenerek aldığımız 94-95 Türkiye Kupası.

Staddaydım o maçta ve o Ünal'ın üstündeki forma da şu an bendedir, söylemesi ayıp.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Nereden
    Sakarya

Ayıp senin ayıbın Selmancım...Seni bundan mani edecek bir güç nasıl yoksa beni de bunun ayıp olduğunu söylememden mani edecek bir güç yok. Sen ayıp ettikçe ben ayıp diyeceğim. Yarın ben ayıp ettiğimde sen ayıp olduğunu söyle....Sahiden derdimiz Trabzonspor ise böyle olmalı...

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoşgeldin cannnnnnnnnnnnnnnnnn
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Nereden
    Sakarya

2 senedir bu takımın kaptanı yok diyen sormalı; Yattara'ya sormalı, Gökhan Ünal a sormalı, Hatta Ersun Yanal a sormalı hatta şimdiki kaptan a sormalı...Forum kuralları o mesaja ne der bilmiyorum. Benim Trabzonsporluk anlayışım o mesajı görünce ayıp diyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bingolts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin cannnnnnnnnnnnnnnnnn
    Hoşbulduk abi???
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[QUOTE=Selman;2446130]Hem saha içinde hem saha dışında kulüpte 2 kaptan oldu.Geçen sene 1 tane bile yoktu, değerini bilin [/QUOTE

Bu mesaj icin bir özür borcun var Selman kardesim….
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayıp senin ayıbın Selmancım...Seni bundan mani edecek bir güç nasıl yoksa beni de bunun ayıp olduğunu söylememden mani edecek bir güç yok. Sen ayıp ettikçe ben ayıp diyeceğim. Yarın ben ayıp ettiğimde sen ayıp olduğunu söyle....Sahiden derdimiz Trabzonspor ise böyle olmalı...
    Eyvallah Erdal abicim.

Sana göre ayıp olabilir, bana göre bir futbolcuyu kaptanlığa layık görmemek normaldir.Tabii ki söyleyebilirsin, söyledin de zaten kendi fikrini.

Konu dışına çıktık, diğer arkadaşlar kusura bakmasın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Evet, bence de Ünal Karaman harici konulardan bahsetmesek iyi olur...

www.unalkaraman.net

“Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

cengizalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finalde Galatasaray'ı iki maçta da yenerek aldığımız 94-95 Türkiye Kupası.

Staddaydım o maçta ve o Ünal'ın üstündeki forma da şu an bendedir, söylemesi ayıp.
    ilk maç bende samiyendeydim hani bülent ayağının altından kaçırdı hami attı arkadaşının teyzesinin kızının düğünü vardı tabi biz maça geldik maçtan sonra yetişeceğiz diye tamgaz giderken arka koltukta g s li arkadaşla makara yapıyoduk bir yandan ve haliç köprüsünde hayatımdaki ilk ve tek trafik kazasını yaptım tabi o zaman cep telefeonuda yok gece 3 e kadar kaldık oralarda ama trabzonum yendiye gerisi teferruattı bizim için
    ( konuyla çok alakalı değil ama napıyım hatıra işte )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ibilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O yıllardaki futbolu, o takımı çokkkk özlüyorum.yensede yenilsede sahada her zaman ordu gibi bir takım vardı...tekrar tekrar hoşgeldin büyük kaptan....
    Ben sadece Trabzonspor u severim...İsimler gelir gider...

Nereden
    Sakarya

Selman yüzünden Ünal kaptan a bir hayırlı olsun deme fırastı bulamadık ...Hayırlı olsun...İnşallah Trabzonspor a uzun seneler hizmet eder Ünal Karaman...

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ünal,futbolu bıraktıktan sonra Şenol Güneş ile Milli takımda görev yaptı.
    İlk tecrübesi zannedersem oydu.

Şenol Güneş'e bu kadar antipati duyan taraftarımız Ünal Karaman'ı bağrına bastı.Çıkıpta kimse,bu adam Şenol Güneş'in asistanlığını yaptı,o nedenle kapasitesi yoktur demedi.

Biraz karıştırayım ortalığı
    Ünal bizim ilk büyük transferimizdi.Büyük futbolcuydu ve çok iyi bir insandı.
    Bizimle ilk maçı Altay maçıydı.
    3.golü Ünal atmıştı.Akıl dolu bir goldü.
    Sakatlıklarla çok boğuştu,bilhassa derbi maç önceleri nükseden sakatlıkları oldu.Bu yüzden çok kızdım ona o zamanlar.
    Oynadığı derbiler dahil her maçta büyük oynadı.

Bu görevinde başarılı olacaktır.Lakin kulübümüz henüz bu görevleri kaldıracak kadar profesyonel olabildi mi,tek kuşkum orada.
    Başarılar Ünal Karaman.
    Herkese Merhaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)