Sayfa 197 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 247 297 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 4,901 ile 4,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

tam bir beyfendi takımı da kendine benzetmiş. bu ortamda gurur duyuyorum, içimde gram tereddüt yok böyle yarışılmaz hakeme itiraz edeceksiniz falan diye, böyle devam edelim.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor'da gösterdiği başarılı performansla taraflı tarafsız herkesin övgüsünü alan Ünal Karaman’a önemli bir görev için teklif geldi.

Geçtiğimiz günlerde vefat eden Sabit Sabır’ın cenazesi için Trabzon’a gelen Şenol Güneş’in bordo-mavili takımın teknik direktörü Ünal Karaman’a teklifte bulunduğu öğrenildi.

Şenol Güneş’in bu buluşmada, “2002 yılında Milli Takım’da birlikte çok önemli işlere imza attık. Türkiye’yi Dünya 3’üncüsü yaptık. Seni yeniden yanımda görmek istiyorum. Birlikte aynı başarıları bir kez daha yaşayalım” dediği ifade edildi.

Ünal Karaman’ın bu öneriye olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermediği bildirilirken, başarılı çalıştırıcıyı Almanya’nın Hertha Berlin kulübünün de istediği kaydedildi.

Haber: Mehmet KARAGÖZ

Hoca degil diyenler de, okusun bu haberi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadro başkasının elinde olsa bu takım FB'den beter durumda olurdu.
    Katılmıyorum,bence yine bu sıralamada olurdu.Senin elinde Rodallega,Sosa,Onazi,Novak,Abdülkadir,Yusuf,Pereir a gibi kaliteli oyuncular var kadro ölmüş bitmiş laflarına katılmıyorum.

Nereden
    Bursa

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum,bence yine bu sıralamada olurdu.Senin elinde Rodallega,Sosa,Onazi,Novak,Abdülkadir,Yusuf,Pereir a gibi kaliteli oyuncular var kadro ölmüş bitmiş laflarına katılmıyorum.
    Ikinci yarinin ilk 8 haftasi oynadigi kadrolara bir bak hocanin istersen.
    O hengame de bu takim kimlerle oynadi, yedek kulubesinde kimler vardi, unuttunuz hepiniz.

Bu takim sezon basi Burak ve Onur'u gonderip, sakatlik sikintisi cekmeseydi suan bambaska seyler konusuyorduk.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Forumda Ünal'ı savunanlara bakıyorum alayı futbol cahili..Ünal'ı savunmak için geliştirdikleri argümanlara bakıyorum hepsi boş laf içinde 1 adet teknik bilgi veya birikim içeren unsur yok..Neymiş takımı kendine benzetmiş neymiş efendiymiş neymiş sakatlıklarla boğuşmuş neymiş transfer yasağıymış..Bunlardan bana ne? Ben takıma kattığı pozitif teknik verilere bakarım..

Sanki diğer takımlar hiç sakat cezalı oyuncu vermiyor da bir biz veriyoruz..

Bana Ünal'ın fanboylarından biri çıkıp Ünal'ın ne oynattığını teknik olarak anlatsın bakalım..Merak ediyorum yani Ünal'ın bu takıma ne oynattığını..

Ha sizin için Trabzonspor'un ilk 5'e girmesi başarıysa onu bizim çapsız Rıza da başardı hem de Nwakaeme'siz..

Bu takımın ilk yarının son haftaları ve ikinci yarıda topladığı bütün puanlar Nwakaeme'ye yazar yani bireysel beceriye..Ünal'ı kurtaran adamdır kendisi...Takım oyunuyla oyunu domine ederek kazandığımız maçların sayısı ikiyi üçü geçmezken Nwakaeme sayesinde kopardığımız en az 10 maç var..

Şimdi burada Ünal güzellemesi yapan skor yorumcusu kör cahiller Nwakaeme'nin maçlara damga vuran performansı olmasa ya da Ünal tarafından sezon başındaki gibi yedek bırakılsa (sakattı hikayelerini geçin) Ünal'ı eleştiri bombardımanına tutacak, kıçına teneke bağlayacaktınız..

Neymiş Ünal olmasa küme düşermişiz..Ben de diyorum ki Ünal değil Nwakaeme olmasa bu takım şu anda 9. 10. sıralarda geziniyor olacaktı..Aksini iiddia eden var mı?

Seneye transferler yapılacak takımın eksiği gediği kapatılacak her şey güzel olacak mı sanılıyor? Bu takım Ünal ile asla şampiyon olamaz..

Saha içi organizasyonu ofansda ve defansda yeterli değil..

Doğaçlama gelişigüzel oyun devam ediyor..

Takım boyu meselesi halledilmemiş..

Takım savunması nasıl yapılır topun arkasına 10 kişi nasıl geçilir düzeneği kurulamamış..

Hücumda hareketli oyun yok..

Oyuncu geliştiriciliği sıfır..

Oyunu okuma sıfır haliyle oyuna müdahale de sıfır..Yaptığı oyuncu değişiklikleri değişiklik olsun da çamurdan olsun nitelikte..Yani göstermelik hasbelkader..

Rakip analiz ekibi var mı yok mu belli değil rakibe göre oyunu şekillendirme yok..

Benim Ünal'da gördüğüm bunlar..

Yok efendim Barcelona gibi oynuyormuşuz geçin bunları adamı güldürmeyin..Barcelona maçları izleyen bir adam kalkıp bu yorumu yazmaz az akıllı konuşun..

Siz Ünal'a sorun bakalım Barça'nın hareketli kaleden oyun kuran savunma dörtlüsünü kaleden 60 metre uzağa kuran 4-3-3'ünü oynatabilecek bir düşüncesi hayali var mı kafasında, becerebilir mi o işi..

Ünal'a tavsiyelerim şunlardır..

Bol bol City Ajax Tottenham Juve Barça Liverpool maçları izlesin..İzlemekle yetinmesin bu takımların idmanlarını izlemek için sık sık uçak bileti alsın..Bilimsel metodlarla çalışan bir ekip kursun yanına ne idüğü belirsiz hocalar yerine yabancı hücum veya savunma koçları kondisyonerler oturtsun..Bu takımın futbolu ancak bu şekilde gelişebilir ve yukarıda yazdığım takımların yerli çapta seviyesine gelebilir işte ben de o zaman Ünal'ı desteklerim..

Duygusal reflekslerle teknik adam savunulmaz..Teknik adam tartışılırken adam olup olmadığına değil işini Avcı gibi Pep Klopp gibi Allegri gibi yapıp yapmadığına bakacaksın..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Bursa

https://twitter.com/IvanKile/status/...614148608?s=19
    https://twitter.com/sedatctrk/status...838470656?s=19

Calisilmis pozisyonlar bunlar ve 1 tanesi de golle sonuclandi, ozellikle 35. dakikadan sonra cok kotu oynadigimiz Fenerbahce macinda.

Bazi cok bilmisler takimin ortasahada 3 tane 10 numara patentli adamla oynadigini kavrayamadi hala. Bir kavram ogrenmis, takim boyu kisalmadi diye, isitip isitip onumuze koyuyor.

Takimin 2 stoperi ( Ki Hosseini gelecek vadeden bir isim ancak Huseyin icin ayni seyleri asla soyleyemem, cok fazla eksigi var ) asla rakibi on alanda karsilayacak capta isimler degil. Bunda tecrubesiz olmalarinin da payi var.

Hocanin degisiklerine ben de genelde ayar oluyorum ama kendi bakis acisindan en azindan mantikli birseyler dusunerek yapiyor bunlari.

Yazici - Ekuban degisikligi ile sikecilerin defansta verecegi bosluklardan yararlanmak istedi hoca.
    Ekuban'in patlayicigi ozelligini kullanmak ve bireysel olarak pozisyon hazirlamasini istedi ?
    Nwakaeme'nin kornerden bos kaleye kafayla disari attigi suttan once de, Ekuban ceza alani icinde azicik becerikli olup topa sol ayagiyla acele edip vurmasa ve sag ayagina cekse ( her zaman yaptigi isler normalde ), Skrtel'e topun carpip kornere gitmesinden once Harun ile karsi karsiya kalacak ve golunu yazacakti.

Gelelim Omur - Olcay degisikligine. Dakika 70'ten sonra her topu ezen ve fizik olarak oyundan dusen Omur'un cikmasi net dogruydu ama Olcay denen futbol fukarasinin ayaginda 10 saniye bile top tutamayacagini hoca hesaplayamadi.

Gelelim 90+1'de Parmak - Zargo degisikligine. Hoca burada da rahatlayacak golu bulamadigimiz ve oyuncularin psikolojik olarak skoru koruma edasiyla tamamen yaslandigini gordugu icin, sikecilerin doldur bosalt olarak ceza alanimiza sisirdigi toplari, havadan ve yerden karsilamasi icin 2 stoperin onune koydu.

Diyorum ya Ekuban o golu atsa, burada kendini futbol profesoru sanan gercekteki futbol fukaralari da en kral Unalci olacakti.

Sampiyonluk kolay is degil.

Hele de ligde net olarak senden en az 3,4 tane daha iyi takim varken.

Bir de Avci savunan futbol fukaralari izliyor dimi Basak maclarini.
    Son 2 mactir karsisina cikan rakipler puan almak zorundaydi ve savunma yaparak elinden sampiyonlugunu aldilar.

Avci denen looseri belki seneye de sikecilerin hocasi olarak goruruz. O zaman anlarsiniz nasil hoca oldugunu.

Oyle sistem, taktik, kusursuz pratik ile Turkiye liginde sampiyon olunmuyor.

Unal hoca cok buyuk bir antrenor degil daha ama Winner.
    Ilk gunden itibaren de bunu yazdigim icin, rahatlikla soylebilirim.

Tipki Terim gibi.

Herkes Unal hocaya Senol ekolunden lafini yapistirmaya basladi ama degil.
    Terimin karakterli ekolu Unal Karaman.

Zaten bu haftaki mactan once de 1 + 1 sozlesme imzalanacakmis.

Mantikli isler.

Bu takimin uzun yillar sonra hoca sorunu yok. Sadece tecrube, beraber oynama pratigi ve ozellikle 2 bolgede ( stoper ve onlibero ) kalite eksigi var.

Bunlari da sezon basi tamamlarsak, seneye Unal Karaman'in gercekten iyi bir antrenor oldugunu herkes anlar.

Bu arada Riza Capsizi ile ust uste 5 pas yapip attigimiz 1 tane gol yok.
    Ligin ilk yarisinin sonunda ust uste 5 galibiyet aldigimiz seride o capsizi yerden yere vurdugum icin de, rahatca soyleyebiliyorum.
    O capsizin elindeki kadro keske Unal Karaman da olsaydi da, bir de takimi oyle izleyebilseydik.

O kadronun hakki kalite olarak ligde ilk 2 idi. Ama Riza ve Usta hirbolari yuzunden ölüsü 5. oldu ligde.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (01.05.2019 Saat 19:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda Ünal'ı savunanlara bakıyorum alayı futbol cahili..Ünal'ı savunmak için geliştirdikleri argümanlara bakıyorum hepsi boş laf içinde 1 adet teknik bilgi veya birikim içeren unsur yok..Neymiş takımı kendine benzetmiş neymiş efendiymiş neymiş sakatlıklarla boğuşmuş neymiş transfer yasağıymış..Bunlardan bana ne? Ben takıma kattığı pozitif teknik verilere bakarım..

Sanki diğer takımlar hiç sakat cezalı oyuncu vermiyor da bir biz veriyoruz..

Bana Ünal'ın fanboylarından biri çıkıp Ünal'ın ne oynattığını teknik olarak anlatsın bakalım..Merak ediyorum yani Ünal'ın bu takıma ne oynattığını..

Ha sizin için Trabzonspor'un ilk 5'e girmesi başarıysa onu bizim çapsız Rıza da başardı hem de Nwakaeme'siz..

Bu takımın ilk yarının son haftaları ve ikinci yarıda topladığı bütün puanlar Nwakaeme'ye yazar yani bireysel beceriye..Ünal'ı kurtaran adamdır kendisi...Takım oyunuyla oyunu domine ederek kazandığımız maçların sayısı ikiyi üçü geçmezken Nwakaeme sayesinde kopardığımız en az 10 maç var..

Şimdi burada Ünal güzellemesi yapan skor yorumcusu kör cahiller Nwakaeme'nin maçlara damga vuran performansı olmasa ya da Ünal tarafından sezon başındaki gibi yedek bırakılsa (sakattı hikayelerini geçin) Ünal'ı eleştiri bombardımanına tutacak, kıçına teneke bağlayacaktınız..
    Neymiş Ünal olmasa küme düşermişiz..Ben de diyorum ki Ünal değil Nwakaeme olmasa bu takım şu anda 9. 10. sıralarda geziniyor olacaktı..Aksini iiddia eden var mı?

Seneye transferler yapılacak takımın eksiği gediği kapatılacak her şey güzel olacak mı sanılıyor? Bu takım Ünal ile asla şampiyon olamaz..

Saha içi organizasyonu ofansda ve defansda yeterli değil..

Doğaçlama gelişigüzel oyun devam ediyor..

Takım boyu meselesi halledilmemiş..

Takım savunması nasıl yapılır topun arkasına 10 kişi nasıl geçilir düzeneği kurulamamış..

Hücumda hareketli oyun yok..

Oyuncu geliştiriciliği sıfır..

Oyunu okuma sıfır haliyle oyuna müdahale de sıfır..Yaptığı oyuncu değişiklikleri değişiklik olsun da çamurdan olsun nitelikte..Yani göstermelik hasbelkader..

Rakip analiz ekibi var mı yok mu belli değil rakibe göre oyunu şekillendirme yok..

Benim Ünal'da gördüğüm bunlar..

Yok efendim Barcelona gibi oynuyormuşuz geçin bunları adamı güldürmeyin..Barcelona maçları izleyen bir adam kalkıp bu yorumu yazmaz az akıllı konuşun..

Siz Ünal'a sorun bakalım Barça'nın hareketli kaleden oyun kuran savunma dörtlüsünü kaleden 60 metre uzağa kuran 4-3-3'ünü oynatabilecek bir düşüncesi hayali var mı kafasında, becerebilir mi o işi..

Ünal'a tavsiyelerim şunlardır..

Bol bol City Ajax Tottenham Juve Barça Liverpool maçları izlesin..İzlemekle yetinmesin bu takımların idmanlarını izlemek için sık sık uçak bileti alsın..Bilimsel metodlarla çalışan bir ekip kursun yanına ne idüğü belirsiz hocalar yerine yabancı hücum veya savunma koçları kondisyonerler oturtsun..Bu takımın futbolu ancak bu şekilde gelişebilir ve yukarıda yazdığım takımların yerli çapta seviyesine gelebilir işte ben de o zaman Ünal'ı desteklerim..

Duygusal reflekslerle teknik adam savunulmaz..Teknik adam tartışılırken adam olup olmadığına değil işini Avcı gibi Pep Klopp gibi Allegri gibi yapıp yapmadığına bakacaksın..
    Ya kardesim takim reform yapti bunun farkindamisin? artik borc kapama donemi. yuksek maasli futbolcu veya teknik direktor donemi gecti. altyapiya onem verilecek bu bir kac sezon. ve su an unal karaman bu yeni sisteme cok iyi uydu. Bu takimla 4. siradayiz 3. lugu zorluyoruz. seneye bir kac guzel takviye ile daha da gucleniriz. burda sana batan ne? aldigi maasa bak once adamin ondan sonra yerine bu maasla kimi alabilirsin onu dusun . bos konusma

Nereden
    İngiltere

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kardesim takim reform yapti bunun farkindamisin? artik borc kapama donemi. yuksek maasli futbolcu veya teknik direktor donemi gecti. altyapiya onem verilecek bu bir kac sezon. ve su an unal karaman bu yeni sisteme cok iyi uydu. Bu takimla 4. siradayiz 3. lugu zorluyoruz. seneye bir kac guzel takviye ile daha da gucleniriz. burda sana batan ne? aldigi maasa bak once adamin ondan sonra yerine bu maasla kimi alabilirsin onu dusun . bos konusma
    Yazdıklarımı okuduğunu biliyorum ama okuduğunu anlayıp anlamadığını bilmiyorum...

Ne reformundan bahsediyorsun sen cahil herif bana Ünal'ın saha içinde ne kattığını teknik olarak anlat bakalım veya anlatacak bir babayiğit çıksın karşıma tartışalım..

Ünal Trabzonspor teknik direktörlüğünü kaldıracak biri değil nasıl kaldırır onu da yazdım..Nokta.

Var mı itirazın?

John Lennon

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarımı okuduğunu biliyorum ama okuduğunu anlayıp anlamadığını bilmiyorum...

Ne reformundan bahsediyorsun sen cahil herif bana Ünal'ın saha içinde ne kattığını teknik olarak anlat bakalım veya anlatacak bir babayiğit çıksın karşıma tartışalım..

Ünal Trabzonspor teknik direktörlüğünü kaldıracak biri değil nasıl kaldırır onu da yazdım..Nokta.

Var mı itirazın?
    1.si seni egitimimle doverim agzin acik kalir
    2.si yazdigimi anlamayan sensin. Ben sana diyorum takim reform yapiyor, su an alabilecegimiz, bu takimi ve bu heyecani yonetebilecek bir teknik direktordur Unal Karaman. Daha iyisi tabikide var ama bu maasa degil. Su an kendisi takima uydu cok guzel bir sinerji oldu futbolcular teknik direktor ve hoca arasinda. Kafanin almadigi burasi. Elbetteki takima daha cok katki yapacak bir teknik direktor bulunabilir.

hadi

Nereden
    İngiltere

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.si seni egitimimle doverim agzin acik kalir
    2.si yazdigimi anlamayan sensin. Ben sana diyorum takim reform yapiyor, su an alabilecegimiz, bu takimi ve bu heyecani yonetebilecek bir teknik direktordur Unal Karaman. Daha iyisi tabikide var ama bu maasa degil. Su an kendisi takima uydu cok guzel bir sinerji oldu futbolcular teknik direktor ve hoca arasinda. Kafanin almadigi burasi. Elbetteki takima daha cok katki yapacak bir teknik direktor bulunabilir.

hadi
    Beni eğitiminle mi döversin? İlahi Hunk beni güldürdün Allah da seni güldürsün

Okumuş cahillerdensin yani..Ona bakarsan tahsil cehaleti alır eşşeklik baki kalır diye bir laf da var..

Ben de diyorum ki takımda oluşmuş bir sinerji yok tamamen Nwakaeme effect var anlatabildim mi? Bu takım takviyelerle daha iyi olabilir ve fakat Ünal ile asla şampiyon olamaz..Senin hedefin ligi ilk 4'de bitirmekse çıtayı düşürmekse elbette Ünal başarılıdır bana göre değil..

Hadi şimdi..
    Konu David_LuiZ4 tarafından (01.05.2019 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

John Lennon

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikinci yarinin ilk 8 haftasi oynadigi kadrolara bir bak hocanin istersen.
    O hengame de bu takim kimlerle oynadi, yedek kulubesinde kimler vardi, unuttunuz hepiniz.

Bu takim sezon basi Burak ve Onur'u gonderip, sakatlik sikintisi cekmeseydi suan bambaska seyler konusuyorduk.

Ben hocanın iyi niyetinden şüphe etmiyorum ama Trabzonspor için yetersiz olduğunu düşünüyorum.Marifet o oyuncuları oynatabilmekte bak şenol güneş burak efendiyi nasıl haşladı sesi çıkmıyor.Ben o 2 oyuncunun karakterlerinin olmadığını yıllardır söyledim lakin o tür zor oyuncuları oynatmak için kaliteli hoca olmak şart. Hocamızda da bu yok.

Nereden
    Bursa

Ben hocanın iyi niyetinden şüphe etmiyorum ama Trabzonspor için yetersiz olduğunu düşünüyorum.Marifet o oyuncuları oynatabilmekte bak şenol güneş burak efendiyi nasıl haşladı sesi çıkmıyor.Ben o 2 oyuncunun karakterlerinin olmadığını yıllardır söyledim lakin o tür zor oyuncuları oynatmak için kaliteli hoca olmak şart. Hocamızda da bu yok.
    Ustad, bende diyorum ki sadece hocada biten seyler degil bunlar.
    Ozellikle Burak geldikten sonra Onur ile beraber koca kulubu ciftlik gibi parmaklarinda oynattilar.

Bunda gecen senki yonetimin de payi buyuk.

Adamlara oyle bir ayricalik verdiler ki, takimda bunlara host diyen ya yedek kulubesine hapsoluyordu ya da maclarda ancak 5 - 10 dakika sureler alip ligi bitiriyordu.

Sadece hocanin idare edecegi bir durumlari kalmamisti kisaca.

Unal Karaman suan icin mukemmel bir hoca degil. Zaten kimse de suan icin boyle bir iddaa da bulunmaz.
    Ancak yaptigi dogru isler, yanlislarindan kat ve kat fazla.

Biz istesek de istemesek de, birkac yil daha bu seneki gibi ligde ekonomiyi gozeterek devam edecegiz. Yonetimin hedefi borcu dondurebilir hale getirmek ve ligde zirve yarisinda olmak. Gorunen o.

Bunun icin de Unal hoca ile devam etmek net olarak dogru is. Takimla beraber hoca da buyuyecek bu sure zarfinda.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (01.05.2019 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alt lig takımına elendik.
    Zalimleri alt lige yollama şansını değerlendiremedik.
    4.'lük başarı değil.

**

Ünal Karaman bir Trabzonspor efsanesidir. Lakin "başarılı" demek başka bir şey.
    Bomboş bir sezon daha geride kaldı.
    Bakalım seneye neler olur.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllar sonra güzel futbol ve seri galibiyetler almanın nasıl duygular olduğunu öğrendik, unutmuştuk.

Ümraniye maçı hariç bence çok başarılı.

Bu kadar olumsuzluğa rağmen başakşehir ve gs maçlarını o kadar erken oynamasaydık yine farklı bi durumda olabilirdik.
    Konu Onur Akyüz tarafından (02.05.2019 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adam daha düzgün kuramadığı kadroya takviyesini yapamadı. hocayla ilgili asıl değerlendirmeler bu transfer geçişlerinde yapılacak. bir sürü analiz birikiyor takımla ilgili. bunlar için hafta arası yetmez. yeni sezonda bu analizlerin sonucu yapılan planlamaya bakacağız. daha işin başında bana göre. takıma nasıl dokunacak merak ediyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocayı adil bir şekilde başarılı/başarısız kıstasında değerlendirecek olursak bu sezon için net BAŞARILI dır. Ancak şöyle bir durum var ki hala daha oyuncu değişikliklerinde isabetli kararlar veremiyor örneğin FB maçında Nwakaeme rezaletti iki adım atamayacak ayakta duramayacak durumdaydı resmen oyundan çıkan ilk oyuncu olması gerekiyorken 90 dakika oyunda kaldı bu benim nazarımda net olarak hocaya yazdı. Sadece bu maç özelinde değil sezon içinde de bu tip anlaşılamaz değişiklikleri oluyordu kendini daha fazla geliştirmesi gerekiyor artık yardımcı antrenörlerin sayısı mı artar sahaya bakan gözlerin dikkati mi artar orasına kendisi karar verecek.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    İstanbul

Burak kurulu düzene geldi bjk'de, Ünal Karaman geldiğinde ise kulüp çoktan Burak'ın çiftliğine dönmüştü. Çok kıymetli Şenol Bey o kadrosuyla ilk yarı tsnin altında kalmış olmayan bir faulle tsden beraberlik alıp şükür namazı kılmıştır.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Avrupa Diğer

Ben Ünal hocayı genel manada başarılı buluyorum.

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kendisi kabul etmesede oyuncu değişikliği yapmayı bilmiyor. Diğer türlü bilgi çok seviyoruz ve güveniyoruz. Umarım seneye bariz sıkıntıları çözer en azından.
    Geldik, Gidiyoruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sinop

milli takım hocası şenol güneşin kendisine mill takım için yardımcılık teklif ettiği habeleri var

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O Artık Şarkı Dinlemiyor, kendi Şarkı Söylüyor.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kartal 57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milli takım hocası şenol güneşin kendisine mill takım için yardımcılık teklif ettiği habeleri var
    Şenol kafasına çakmağı yedikten sonra artık eski Şenol değil, sık sık saçmalıyor.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Fatih ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı Ramazanlar hocam.

Nereden
    Ankara

Çok teşekkürler hocam
    En büyük Trabzon

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Sezon başında takımı küme düşürür dedikleri adam takımı üçüncü yapacak!

Sezon başında Ersun ve Rıza'dan kötü diyenler o gün ettikleri kötü sözler için utanmalılar.

Bugün bu takım yıllar sonra adam akıllı bir futbol oynamaya başlamışsa bu Ünal Karaman'ın eseridir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)