Sayfa 145 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 45 95 135 143 144 145 146 147 155 195 245 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 3,601 ile 3,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Nereden
    Avrupa Diğer

Galipken yazalım da skor yorumcusu görünmeyelim.

Hoca felan değilsin. Yapacağın çok basit; waka yerine amiri (olcay), roda yerine ekuban. Batuhan nedir allah aşkına? 92dk’da oyuncu değiştirmek nedir?

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birinci oyuncu değişikliğini anlamadım ama neyse .

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Vkgz tarafından (25.11.2018 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

96 daki kafa yine. Hep gol atayım hep hücum oynayayım. Hocam bu her zaman olmaz ki. Baktın 2-0 geçtin öne taraftar iyice gevşedi oyuncular gevşedi, o ara uyarman gerekiyordu.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2-1 lik galibiyet tamam güzel ama oyuncu değişşkliklerinin 3 de yanlış ve 3 nünde dakikaları yanlış

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gol attıktan sonra takıma yayılan paniği engelleyemedi (fenere karşı gol atınca soğukkanlılığını kaybeden bi takım olduğumuzdan kolay da değil bir şey diyemiyorum), Sosa'nın ikinci golüne rağmen fenerbahçe momentumu yakaladıysa da, tabiri caizse direk mirek derken yırttık.

belki oyunu yavaşlatabilmemiz, soğutmamız gerekirdi. bunu biraz yapabilince 2. gol geldi zaten. bu eleştiri bir tarafa, maçın genelinde olumlu güzel bir oyun vardı.

tebrik ederim.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon boyunca yanlışları oldu ama iki İstanbul takımına karşı aldığımız zaferlerdeki payını da unutmamak lazım...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Bursa

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon boyunca yanlışları oldu ama iki İstanbul takımına karşı aldığımız zaferlerdeki payını da unutmamak lazım...
    Tamamen futbolcuların kalitesi ve maça motive olması.Hocalık bir durum yok,bu maçı da eliyle veriyordu,Allah genç kardeşlerimizi korudu.
    Bu kadro kalitesini her maça yayabilirsen Hocasın zaten,oyun olarak üzerine koyan bir yapın olacak.
    Tipik sıradan Anadolu takımları gibi İstanbul maçları galibiyetine tav mı olalım?
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen futbolcuların kalitesi ve maça motive olması.Hocalık bir durum yok,bu maçı da eliyle veriyordu,Allah genç kardeşlerimizi korudu.
    Bu kadro kalitesini her maça yayabilirsen Hocasın zaten,oyun olarak üzerine koyan bir yapın olacak.
    Tipik sıradan Anadolu takımları gibi İstanbul maçları galibiyetine tav mı olalım?
    İyi de biz 5-0 yenildiğimiz maçta bile gayet iyi top oynadık.

Yeter ki Burak olmasın. Bizim Buraksız kötü oynadığımız tek maç ilk hafta Başakşehir maçı. Onun dışında futbol olarak bence iyiyiz.

Ha skor diyorsan, skorun iyi oyunla sürekli gelmesi için zaman lazım. Birden olacak iş değil.
    Şimdilik oyunla idare edeceğiz.
    Skor ara ara gidip gelecek.

Nereden
    İstanbul

Aynı futbolcular, hatta daha iyileri de önceden de vardı ama böylesine maçları kazanmayı beceremiyorduk. Ben zaten oyuncu değişiklikleri açısından çok hatalı kararlar verdiğini sıkça dile getiriyorum. Ama o kadar pozisyonlar kaçırdıktan sonra puan kaybı gelseydi, bunun faturasının Hoca'ya kesilmesi de insafsızlık olurdu. Bu tip galibiyetlere tav olmak doğru ifade olmaz. Lâkin Şampiyonluk mücadelesi veremiyorsan, bu maçların önemi de ister istemez artıyor. İnsanların hiç değilse yüzleri gülüyor...
    Trabzon bir sevda,

Nereden
    Bursa

Aynı futbolcular, hatta daha iyileri de önceden de vardı ama böylesine maçları kazanmayı beceremiyorduk. Ben zaten oyuncu değişiklikleri açısından çok hatalı kararlar verdiğini sıkça dile getiriyorum. Ama o kadar pozisyonlar kaçırdıktan sonra puan kaybı gelseydi, bunun faturasının Hoca'ya kesilmesi de insafsızlık olurdu. Bu tip galibiyetlere tav olmak doğru ifade olmaz. Lâkin Şampiyonluk mücadelesi veremiyorsan, bu maçların önemi de ister istemez artıyor. İnsanların hiç değilse yüzleri gülüyor...
    Hocam elimizdeki kadro kalitesi bu sene için şampiyon olmaya yeterli değil mi?Rakipler Avrupa'da oynarken hem de,nedir biz 52 yaşına kadar bir kariyeri olmayan adamdan Hoca mı yaratacağız şimdi?
    Bu kadro her maça motive olacak,onu sağlaacak bir zeka olsa zaten sorun yok.
    • Memento mori

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam takımda penaltı atacak bir oyuncu yok.
    Rode de Sosa da olmaz-olmuyor.
    Birini hazırla hafta içi bu görev için,
    kaleci Uğurcan bunlardan iyi penaltı atar.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

8 yıl sonra şikecileri yenen takımı hazırlayan hocaya biraz saygı duy, sürekli laf
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de biz 5-0 yenildiğimiz maçta bile gayet iyi top oynadık.

Yeter ki Burak olmasın. Bizim Buraksız kötü oynadığımız tek maç ilk hafta Başakşehir maçı. Onun dışında futbol olarak bence iyiyiz.

Ha skor diyorsan, skorun iyi oyunla sürekli gelmesi için zaman lazım. Birden olacak iş değil.
    Şimdilik oyunla idare edeceğiz.
    Skor ara ara gidip gelecek.
    Allah aşkına Onur ve Bıurak gitsin bu takım zaten oynar diye yazan birine bu lafları söylemeyin,ben sahada Hocalık farkı görmek istiyorum,aptal değişikliklerle rakibi maça konsantre eden birinden,maçta geriye düşünce oyundan kopan bir takım istemiyorum.

Bu kadronun tıpkı 2011 öncesinde olduğu gibi Ersun Yanal tarafından iyi bir takım mühendisi tarafından kurulduğunu bildiğim için iyi bir Hoca ile şampiyon olabileceğine inanıyorum.

Ben bir taraftar olarak Onur ve Burak giderse bu takımın Hocası olmasa da oynar diye yazıyorum,Ünal Karaman ise şampiyonluktan koptuktan sonra bu gerçeği görebiliyor.

Sence bu komedi değil mi?
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 yıl sonra şikecileri yenen takımı hazırlayan hocaya biraz saygı duy, sürekli laf
    Saygı duyuyorum tabi,Ersun Yanal'ın hakkını veriyorum,onun zamanında kurulan takım daha yenilmedi şikecilere.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Allah aşkına Onur ve Bıurak gitsin bu takım zaten oynar diye yazan birine bu lafları söylemeyin,ben sahada Hocalık farkı görmek istiyorum,aptal değişikliklerle rakibi maça konsantre eden birinden,maçta geriye düşünce oyundan kopan bir takım istemiyorum.

Bu kadronun tıpkı 2011 öncesinde olduğu gibi Ersun Yanal tarafından iyi bir takım mühendisi tarafından kurulduğunu bildiğim için iyi bir Hoca ile şampiyon olabileceğine inanıyorum.

Ben bir taraftar olarak Onur ve Burak giderse bu takımın Hocası olmasa da oynar diye yazıyorum,Ünal Karaman ise şampiyonluktan koptuktan sonra bu gerçeği görebiliyor.

Sence bu komedi değil mi?
    Burak ve Onur için 10 hafta bir hoca için normal yahu..
    Ne bekliyorsunuz, takımın azı dişi adamlarını 3 haftada göndermesini mi?

Bu Ünal'ı bile aşan bir durumdu...
    Kaldı ki yönetime, bu ikisini kovamıyorsunuz sanırım ekonomik durum sebebi ile, bu yüzden ben gideyim demiş herif.

Şu durumdaki takımda bir hocanın bu kararı geç alması kadar normal bir şey olamaz.

Bugün değişikliklerde ne vardı yahu?

Gayet kötü oynayan Antony çıktı ekuban girdi, bence doğru.
    Yusuf tükenmişti, genç oğlanı aldı.. Orta sahayı tutmak için, gene doğru.
    Abdül yoruldu, yine direnç için Olcay'ı aldı.

Bence abartıyorsunuz.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

En son yendiğimizde de yardımcı hocaydı zaten.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak ve Onur için 10 hafta bir hoca için normal yahu..
    Ne bekliyorsunuz, takımın azı dişi adamlarını 3 haftada göndermesini mi?

Bu Ünal'ı bile aşan bir durumdu...
    Kaldı ki yönetime, bu ikisini kovamıyorsunuz sanırım ekonomik durum sebebi ile, bu yüzden ben gideyim demiş herif.

Şu durumdaki takımda bir hocanın bu kararı geç alması kadar normal bir şey olamaz.

Bugün değişikliklerde ne vardı yahu?

Gayet kötü oynayan Antony çıktı ekuban girdi, bence doğru.
    Yusuf tükenmişti, genç oğlanı aldı.. Orta sahayı tutmak için, gene doğru.
    Abdül yoruldu, yine direnç için Olcay'ı aldı.

Bence abartıyorsunuz.
    Hocam bu maça çıkan kadro doğru muydu?Bu genç çocukları bu maçta taraftarın önüne atmak?
    Galip geldik diye bunu görmezden mi geleceğiz?
    Değişikliklere gelince sonunda rakibi maça ortak etti mi?
    Uğurcan'ın kurtarışı olmasa yine berabere.

Kaldı ki oynanan oyunun bir tutarlılığı yok,sürekli bir heyecan ve rakibin olamayan ortasahasının bir marifeti,kaptırdın mı Malatya maçı gibi olursun.
    Defansı kötü Kasımpaşa'yı yenersin,küme hattındaki şikecilere söker.

Ama bu oyunun içine organizasyon ve akıl katmak zorundasın.
    Gs'yı da 4-0 yendik onlar nerde biz neredeyiz?

Fb başında Hoca olmadan gs'den 2-0 dan 2-2 yaptı.
    Bu maçlarda Hocalık bir şey yok,kadro kalitesi ve küçük nüans farkları,zaten bu takım şikecilere hiç yenilmedi.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Saygı duyuyorum tabi,Ersun Yanal'ın hakkını veriyorum,onun zamanında kurulan takım daha yenilmedi şikecilere.
    ersun mu? arkadaş bir de o mu çıktı bu galibiyetin içinden.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Bursa

ersun mu? arkadaş bir de o mu çıktı bu galibiyetin içinden.
    Niye ki onun kurduğu takım daha şikecilere yenilmedi,bugün de onun oyun yapısının baskın olduğu bir maçta yendi takım.
    Ne diyeyim bu galibiyeti Ünal'a mı yazayım.

Takımın başında Hoca olmasa bu kadro kalitesi zaten bu kadar oynar,Hoca olsa şampiyon olur.
    Omurgayı kuran Ersun,ha adamda Hocalık yapacak heves kalmamış ama tıpkı 2011 öncesi gibi iskeleti o kurdu.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Niye ki onun kurduğu takım daha şikecilere yenilmedi,bugün de onun oyun yapısının baskın olduğu bir maçta yendi takım.
    Ne diyeyim bu galibiyeti Ünal'a mı yazayım.

Takımın başında Hoca olmasa bu kadro kalitesi zaten bu kadar oynar,Hoca olsa şampiyon olur.
    Omurgayı kuran Ersun,ha adamda Hocalık yapacak heves kalmamış ama tıpkı 2011 öncesi gibi iskeleti o kurdu.
    ersun falan gram etkisi yok şu takımda bırakalım hayal görmeyi
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bu maçta Ünal'ın eleştirilecek bir yanı yok...Takımı gayet iyi hazırlamış maça uzun uzun analizini yazamam fakat şikecileri 8 sene sonra tarihi farkla yenebileceğimiz maçta oynanan 10 numara futbol için teşekkürler...

Sezar'ın hakkı Sezar'a...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Bursa

ersun falan gram etkisi yok şu takımda bırakalım hayal görmeyi
    Tabi canım yok,bu kadronun omurgasını kim kurdu?Tıpkı 2011 öncesindeki takımın omurgası gibi,neyse size ne söylense söylenmek isteneni anlamayacaksınız.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Hocam elimizdeki kadro kalitesi bu sene için şampiyon olmaya yeterli değil mi?Rakipler Avrupa'da oynarken hem de,nedir biz 52 yaşına kadar bir kariyeri olmayan adamdan Hoca mı yaratacağız şimdi?
    Bu kadro her maça motive olacak,onu sağlaacak bir zeka olsa zaten sorun yok.
    Bireysel anlamda bakıldığında FB'nin kadrosuda birçok takımdan iyi ama futbol bireysel bir spor olmadığından bu denli bir kıyaslama yapılması mümkün değil. Mustafa Reşit Akçay'ın da Tavşanlı ve 1461 dışında doğru dürüst bir kariyeri yoktu ama bu camia 55 yaşında ona güvendi ve ilk Süper Lig tecrübesini başlattı. 96 kadrosunu zaten büyük anlamda tükettik. Ünal Hoca'nın 15 yıla yakın yardımcı antrenölrük yapmış olması, kariyerini doğru yönetmediğinin göstergesi. Ha diğer taraftan Osman Özköylü de 10 yılda 10 takım çalıştırdı ama o da bir türlü eşiği atlayamadı...
    Trabzon bir sevda,

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

tebrikler hocam cesur tercihler yapıp keyifli bir takım izlettin
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Bursa

Bireysel anlamda bakıldığında FB'nin kadrosuda birçok takımdan iyi ama futbol bireysel bir spor olmadığından bu denli bir kıyaslama yapılması mümkün değil. Mustafa Reşit Akçay'ın da Tavşanlı ve 1461 dışında doğru dürüst bir kariyeri yoktu ama bu camia 55 yaşında ona güvendi ve ilk Süper Lig tecrübesini başlattı. 96 kadrosunu zaten büyük anlamda tükettik. Ünal Hoca'nın 15 yıla yakın yardımcı antrenölrük yapmış olması, kariyerini doğru yönetmediğinin göstergesi. Ha diğer taraftan Osman Özköylü de 10 yılda 10 takım çalıştırdı ama o da bir türlü eşiği atlayamadı...
    Aslında burada Ünal Karaman'lık bir durum yok,adam Karabük'ün 8 maçta fark yiyerek ikinci lige hazırlıyordu,sonra bizimkiler bu kadar kaliteli kadro varken eksik bir iki parça ve futbol düşmanı olmayan,motive bir Hoca ile şampiyon olmak yerine,borcumuz var diye ağlamaya başladı.
    Halbuki yola çıkarken yanlarına aldıkları Özkan Sümer'i dinleselerdi,bu kadro ve bu stadyum bizi şampiyonluğa oynatırdı.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)