Sayfa 142 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 192 242 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 3,526 ile 3,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Nereden
    Bursa

İstifa bile edemiyorsun!
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Karaman şanssız. Tamam hataları var ama sabredilmeli. Ankaragücü-Göztepe-Alanya-Bursa maçları çok şanssızdık. Malatya maçında biraz becerikli olsak farklı şeyler konuşacaktık. Fener maçıyla inşallah tekrar bir başlangıç yaparız.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Senol gunes bjk dan gidici simdi bize kakalarlar

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

12 maçta 16 puan toplamış hala istifa etmiyor, ettirilmiyor.

Galiba başarı kıstası FB ve BJK'ye olan yakınlığımız. Başakşehir'in 11 puan önde olması önem arz etmiyor.

Oyun olarak bizi cezbedecek, ileriye dönük umutlandıracak sistem ve anlayışta yok.

- Savunma-Forvet arasındaki mesafe 70 metre ( Hoca olmadığının kanıtıdır )

- Sahaiçi yerleşimi-dizilişi dağınık ( Oyuncular birbirine çok uzak oynadığı gibi sahaiçinde hızlı pozisyon alınamıyor )

- Oyun temposu ve pas akıcılığı çok düşük ( Pereira'nın taç atışı ile gol aramak nedir hakeza Onur niye yavaş oynuyor )

- Nwakaeme, Uğurcan ve Ekuban'ı oynatmaması ( Yeteneksiz Burak, Onur, Kucka ve Amiri gibi oyuncuları ısrarla tercih etmesi )

- Sol taraf etkisiz olmasına rağmen Novak'tan vazgeçmemesi ( Oysa önde kreatif özelliği olmayan Amiri Riera gibi sol bekte pekala oynayabilir )

TAYFUN KORKUT veya OKAN BURUK'tan biri teknik direktörlüğe getirilmeli. ( Kemal Özdeş 3.seçenek olmalı )

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Teknik taktik eleştiriyi geçtim futbolcuların acaba Ünal'a saygısı var mı? Kariyeri bomboş bir teknik adamı bazı futbolcular tınlamayabilir bizim böyle bir sorunumuz da var...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye? FB'den de 5 yemek için mi?
    Seçime kadar Hocasız çıkmamak için muhtemelen ama değişen bir şey olmadı yine Hocasız çıkacağız..

Seçime kadar Hüseyin Hoca ile devam etsek negatif bir etki olacağını düşünmüyorum pozitif olması daha olası..

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

F538978A-BA2A-434F-ACA9-7F60DDCEE240.jpeg

Ünal Karaman: Benim bir numaralı forvetim Hugo Rodallega dır.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Fanatik'e göre yerine düşünülen isimlerden biri Tolunay.

Hahahahahahahaha.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye? FB'den de 5 yemek için mi?
    Yok, Güneş'in mevcut görevinden el çektirilmesini bekliyoruz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fanatik'e göre yerine düşünülen isimlerden biri Tolunay.

Hahahahahahahaha.
    Rezillik. Sorsan herkes hoca göndermekle olmuyor görmüyor musunuz 50 kere hoca değiştirdik sonuç sıfır derler. Ama o 50 nin içine baksan bir tane hoca yoktur hepsi futbolcu eskisi dünyadan bihaber adamlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol Güneş Beşiktaş'tan kovulana kadar Ünal Hocanında gönderilmeyeceğini düşünüyorum......

Koreleasyon var aralarında.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasil bir psikolojide ben de bunu merak ediyorum. Eger kalip Turkiye kupasi ni kaldirma ve takimi ilk 4 e sokma dusuncesi varsa devam etsin ama saha kenarinda gucsuz, zayif, istifaya meyilli imaj cizmesi kabul edilemez. Agaoglu kendisiyle konusmustur belki orasini bilemeyiz ama zaten batmis gitmisiz, hatalarindan ders cikarmissa seri galibiyetler alip yukarilara cikma zamani geldi demektir. Yen Feneri, millet yine futbol konusmaya baslasin.

Cuma gununden beri sinirliyim, moralim bozuk. Yine aptal milli mac arasi geldi. Birak tatili matili adam gibi calistir şu takimi, loser Riza gibi 500 metrede top oynatiyorsun sahanin hicbir bolgesinde cogalamiyoruz rakibi bunaltamiyoruz. Kucuk Emrah triplerini birak istifa edeceksen et yok eger kupa kaldiracagim ilk 4 e girecegim diyorsan ne yapman gerekiyorsa onu yap.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün Boca - River maçı vardı. Gallardo cezalı olduğundan maçı kendi tesislerinde izlemiş. Deplasman yasağı olduğu için River Plate taraftarı da maçı tesislerde izlemeye gitmiş. Maç önü, devre arası, maç sonu her fırsatta adam cama çıkıp seyircilerle coştu, tezahürata eşlik etti. Sahada olduğunda da kendine ayrılan alanda bizim Zargo Toure kadar efor sarfeden bir adam.

Ünal hocadan aynı teknik, taktik bilgisini beklemiyorum zaten ama şu hırsı, masaya vurduğu hırsı bekliyorum. Kenarda hoca oradan oraya koşarken sahadaki topçu eli belinde dolaşamaz. Bir ayağa kalk hocam, kulübeden çıkınca eksi puan vermiyorlar.
    ( ゚д゚)

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

FutbolArenaa
    Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu teknik direktör Ünal Karaman’ın istifasının hiçbir şekilde gündeme gelmediğini söyledi. (DHA)

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FutbolArenaa
    Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu teknik direktör Ünal Karaman’ın istifasının hiçbir şekilde gündeme gelmediğini söyledi. (DHA)
    kardeşim burda bir çok kez yazdım ünal karaman gitmez diye çümkü gitse işsiz kalacak ne süper lig ne ptt liginde iş bulamaz bu takım dışında hiç bir takım ünal karaman gel bizi çalıştır demez yönetimde göndermez çünkü süper ligin en az para kazanan hocası böyle bir kısır döngü nün içindeyiz malesef.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim burda bir çok kez yazdım ünal karaman gitmez diye çümkü gitse işsiz kalacak ne süper lig ne ptt liginde iş bulamaz bu takım dışında hiç bir takım ünal karaman gel bizi çalıştır demez yönetimde göndermez çünkü süper ligin en az para kazanan hocası böyle bir kısır döngü nün içindeyiz malesef.
    bu ne abi? 60 metre nedir ya.
    Serdar†@TSerdarSx 2 dk.2 dakika önceDaha fazla

Trabzonspor'un Malatyaspor maçında ki takım yerleşim mesafesi ortalama 60 metre. Malatyaspor'un ise 49 metre.Trabzonspor sezon başından bu yana 55-60 metre arasında futbol oynamaya çalışıyor. Öncelikle bunu düzeltmesi gerekiyor.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Sadece 60 metre olayını değil top rakipdeyken oyuncuların rakibe yakın oynamayı temaslı oyunu da benimsemesi gerekiyor..Yediğimiz gollerde rakibe temas zorlama yok sezon başından beri böyle..60 metre olayını biz zaten her maç sonu vurguluyoruz..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haftada avrupada en az 10 maç izliyorum ünal hocanın oynattığı oyun dünyada yok 70 metrede oynatıyor rakıp istediği gibi hücüm ediyor..premier ligdeki maçlarda boş alan bulamazsınız kesinlikle geriye yaslanarak hücüm etmeliyiz ..

Nereden
    Trabzon

Kendi şarkını söyleme demiyoruz hocam ama dön bi bak illa şarkı söylemek zorunda mısın. Şarkının aranjörü var, orkestrası var, sesçisi var, montajcısı var... Var oğlu var.

Senin eksiklerin neler? Futbolun bilimsel tarafı, futbolun başka bir boyutu var. Bunu bilmemek ayıp değil ama bunu görmezden gelmek iinsanlara ayıp. Ne olup ne olmadığının farkında olman lazım. Eksiklerin varsa kulübün öyle yapışanması lazım ki hem sen kazan hem kulüp kazansın.

Dünyanın en iyi genel cerrahı ben çok iyi bir genel cerrahım açık kalp ameliyatını da yaparım demez. Onun işi en iyi olduğu konuda insanlara en iyi hizmeti verebilmek. Sen üstün meziyetleri, müthiş bir taktiksel dehası olan bir adam olduğun için değil kulübün maneviyatına saygı ve sevgi duyduğun, insanların senin kişiliğine saygı duyduğu, futbolculuğunda bu kulüpte iz bıraktığın için burdasın. O halde kendi ellerinle inşa ettiğin bu mirasa ne sen ne halel getir ne yönetime halel getirt.

Burda Maneviyat ve Profesyonelliği bir kefede değerlendirirsek. Bu kulüpte manevi olarak bizleri tatmin edebilecek kişilere mi daha meşakkatsiz ulaşırız yoksa profesyonelce oluşturulmuş departman departman düzenlenmiş akılcı bir kulüp ve futbol disiplinini inşa etmek mi? Eğer akıl sahibiysen 2. Si bence daha kolay. Çünkü manevi tatmin daha uzun yıllar ve kontrol edilemeyecek durumlarla gelişen bir süreç.

Eğer kulübü, içinde bulundurduğu eksikleri, kendi sahip olduğun eksiklikleri özümsersen ve bunları gidermeye çalışırsan başarıya ulaşırsın.

M. Kemal’in düşünceleri gibi eğer bir şeye ulaşmak istiyorsan; ona ulaşma yolunda mükemmel , en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş planlar yapmak yerine öncelikle o hedefe ulaşırken önündeki engelleri kaldırarak ilerlemek daha akılcıdır. Engelleri kaldırdıkça suyun iilerlemesi gibi doğru sonuca ulaşacaksın ama saatlerce plan yapıp didindikten sonra gün sonunda belki düşünemedin belki elinde olmayan sebeplerle hedefe ulaşamaman çok olası. Ki bu uzun planlama ve ardından başarısız olma durumu hepimizin başına gelmiştir. Sen en başında yanlış yaptın hocam. Sorunun kendisi haline geldin. Bu yüzden seni çomarlıkla suçladım. Çünkü kendinin farkında değilsin. Kefeden yedin yedin ve bugünlere geldin.

Umutsuz değilim. Yaptıklarından dolayı değil, yapabileceklerine dair umudum olduğu için. Herkes bir Peo Guardiola değil. Kiimse senden Taktiksel bir deha olmanı beklemiyor ama daha kaliteli, bilimsel ve sistematik bir düzen oluşturarak kendi eksiklerini giderirken takımın futbolunun da bu şekilde gelişeceğini, Alt ve üst yapının da olumlu manada nasibini alacağını söylüyorum.

İdari Yönetim + Ekonomik Yönetim + Futbol Yönetimi + Aidiyet. Bunlar sağlıklı inşa edilirse bence başarı gelir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yıllardır ne oynadığı belli olmayan takımdan, gerçekten iştahlı ve pas oyununa yatkın bir takıma olan geçişte en büyük pay kendisinin. ama savunma oyuncularımızın mesafeyi çok uzun tutmasının ve bir ön liberomuzun olmayışının bedelini ağır ödüyoruz. bizim maçlara abdülkadir sosa onazi 3lüsü ile çıkma lüksümüz yokken bir de buna nwakaeme eklenince biz geri dönemiyoruz arkadaş dönemiyoruz.

deplasmanda çıkması gereken kurgu sosa onazi vahid orta sahası. en azından ön libero alana kadar bunu yapmak zorunda.

bunların dışında onur'u hem artık psikolojik anlamda emekli olduğu hem de bu kadar yoğun bir baskı altında bir kez daha oynatmayacağını düşünüyorum. burak pezevengi zaten psikolojik sorunlu allahın belası bir adam. ikisini kadro dışı bırakmak ise ne getirir açıkçası tahmin edemiyorum. ancak uğraştığı çok ama çok şey var.

bırakıp gitmesine asla gönlüm razı değil ama skor almamaya bu şekilde devam ederse biz biteriz. acilen trabzonsporun 3-4 maç net kazanması gerekiyor. ve bu takıma her şeyden önce savunma yapmayı becerecek oyun planı hazırlanmasını bekliyorum. şu an kafası acayip durumdadır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam inadına arkadayız burda rızaya ersuna şapka çıkarıp zaman isteyenler kelle ister olmuş sen artık ucu açık konuşmayı bırakıp kendini senden daha efsane ve takımdan daha büyük görenlere cevabını ver biz her daim arkandayız
    +1

Şu an bile Ünal hoca bıraksın da Rıza gelsin diyenler mevcut,oynadığımız oyunu görmemek için kör olmak lazım.Saçma salak goller kaçırıp saçma sapan goller yersen Ünal'ın burada kabahati ne?hee oyuncu değişikliklerinde ,kadro seçiminde zaman zaman yanlışları olmadı değil ama hocaya gelene kadar gitmesi gereken bi sürü adam var.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sıra sende seçim sonrasına uçak biletlerini şimdiden alabilirsin uyguna gelir..

Nereden
    İstanbul

Ünal için takımın en iyi oyuncularından ikisi kadro dışı kaldı şaka gibi

Nereden
    Eskişehir

Valla hocam iç mihrakçıları yönetime raporladın ya, aklıma 90'lı yıllarda cesurca saldığın driplinglerin geldi.
    Tebrikler...

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Teknik direktörlük meziyetleri kesinlikle yetersiz ama bugün yapmış olduğu hareketle çok büyük kredimi kazandı şahsen.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)