Sayfa 135 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 85 125 133 134 135 136 137 145 185 235 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 3,351 ile 3,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Geldiğinde olumsuz görüş belirtenlerden biriydim. Adamın gram taktik bilgisi, oyun görüşü yok. Sırf bu kulüpte oynadi diye bu iş yapıyor olması kabul edilir şey değil. Akhisar maçında kadroyu yapan Hüseyin bundan kötü olamaz. Derhal kovulmalı. Henüz tren kaçmadı. Normal bir hoca bile bu takımı ilk 3'e sokar.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hoca zaten degildin onu biliyorduk
    adam gibi adam dedik bizden dedik karaboga dedik oda dun yerle bir oldu
    artik bittin kendi kendini bitirdin keske hic gelmeseydin aklimizda kara boga olarak kalsaydin
    cocuklugumda futboluna kisiligine hayrandim ama su an tam tersi bir an once git unal abi yoksa daha fazla batacaksin

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya erkenden geri düşüyoruz ya da maçı koparacak hamleyi bir türlü becerip gerçekleştiremiyoruz, yazık oluyor.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak meselesi bi kenera, Rode'yi almak cok daha büyük bir rezalet.

malesef eziklik !
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ilave....

Adamlar bastiriyor, önde top tutamiyoruz. Bunu ben bile TV'den görüyorsam sen neden görmüyorsun Ünal Hoca ???
    Teknik ekip neden var ????

Neden Burak yerine Ekuban giriyor ??? Cek Ömür'ü orta sahaya, al Tony'i kanada. Adam sadece top tutsun.

Su soruyu soracak bi tane muhabir yokmu arkadas ???!!!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilave....

Adamlar bastiriyor, önde top tutamiyoruz. Bunu ben bile TV'den görüyorsam sen neden görmüyorsun Ünal Hoca ???
    Teknik ekip neden var ????

Neden Burak yerine Ekuban giriyor ??? Cek Ömür'ü orta sahaya, al Tony'i kanada. Adam sadece top tutsun.

Su soruyu soracak bi tane muhabir yokmu arkadas ???!!!!
    Ömür sakatlık yaşadı çıktı, Ekuban kontra tehdidi yaratmak için sokuldu, hızından faydalanabilmek için tutmayınca işte ne dese de boş
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor herkesin staj yeri oldu... O değil efsanelere de yazık ediyoruz.. Şota,Tolunay,Hami şimdi de Ünal...
    Duygusallığı bir kenara bırakın artık.Bu duygusallık ve amatör ruh bizi maalasef looser hale getiriyor.

Tecrübe kazanmadan geliyorlar hem takım hem kendileri zarar görüyor.
    Konu Mert Acar tarafından (07.11.2018 Saat 16:02 ) değiştirilmiştir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak antremana çıkmış
    İnşallah sen çıkmamışsındır
    İzinli falansındır

Yıllardır "karaboğa"diye saygı duyduğumuz adam O hareketten sonra hiçbirşey olmamış gibi antremana çıkmış olmasın
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak Yılmaz konusunda Ünal hocanın sonuna kadar arkasındayım Trabzonspor'un hiçbir futbolcusu hocaya o hareketi yapamaz. Hoca radikal bir karar almalı ve yönetimde yanında durmalıdır Burak Yılmaz dün akşam tüm Trabzonspor taraftarına hakaret etmiştir ya çıkıp adam gibi özür dileyecek ya da maaşını az bulduğu Beşiktaş'ına gidecek. Seni sezon başından beri hep 90 dakika oyunda tutan hocaya bu saygısızlığı yapma cür'etini nereden buluyorsun oyunu hocadan daha mı iyi okudun da değişikliği kendi kafanda haksız olarak yorumlayıp kenara el kol yapıyorsun. Tam anlamıyla rezalet...

Ünal hocaya ayrı bir parantez açayım hoca değişiklik yapmayı beceremiyor sezon başından beri söylüyorum yaptıkları hep panik değişiklikleri iç sahada Trabzonspor forvetsiz kalmamalı. Erzurumspor maçında da yaptığı değişiklikler saçmaydı daha ikinci yarının başında manasız iki değişiklikle takımın tüm dengesini bozdu dün akşam yine aynı şeyi yaptı. Futbol hatalardan ders alma oyunudur fakat Ünal hoca bu olgunluğu gösteremiyor eminim gelecek hafta yine aynısı olacak hoca ya bu ağırlığı kaldıramıyor veya teknik ekip analizi derinlemesine gerçekleştiremiyor. Benim aklımda olan soru şu ki eminim herkesin aklında da aynı soru vardır Nwakaeme G.S. maçında adeta resital verdi o gün bugündür esamesi okunmuyor Amiri sahada dökülüyor... Söyleyeceklerim bu kadar.

Hoca yapamıyorsa kaldıramıyorsa fazla zorlamanın alemi yok zira o iki müsabada(Erzurum+Bursa)biz 4 puanı kurtarsaydık şu anda çok farklı bir konumdaydık.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ey gidi Ünal Karaman dün o virüs yüzüne karşı "s...." çekti bugün idmana çıktı, her zaman masaya vurduğun yumruğuna ne oldu.

Eğer biraz onurun, gururun varsa forma yüzü göstermezsin o karaktersize
    Konu Tayfun tarafından (05.11.2018 Saat 13:51 ) değiştirilmiştir.
    .

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

savunma anlayışımız çok yetersiz, haftalardır bir gelişme yok. 4 4 2'de kanatlar içeri kayarak önce merkezi tutarlar, sadece bekle ilgilenmezler. ama bakıyorum abdülkadir klasik açık oyuncusu gibi yürüyor, savunma iştahı yok. merkezdeki oyuncular önde baskıya gidiyor, rakip iki pas yapınca orası boşalıyor, savunma kendini çabuk geri atıyor.

sadece adam adama sunmayla olmaz, alanına yerleşince rakibi düzgün karşılayacaksın. bütün oyuncular topun arkasına geçmeyi bilecek. gerekirse defans çalıştıracak yardımcı antrenör al. savunma görevlerini yapmayan oyuncuları yavaş yavaş takımdan çıkar.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kalıbının adamı değilsin..Ağır çapsızsın Karaman..

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

https://twitter.com/beINSPORTS_TR/st...01460646100992

Biraz şu elindeki kadronun kıymetini bil de öyle davran hoca, ne olursun.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak konusu cok farkli bir mevzu onun icin atip tutmaya gerek yok.

Bursa maci icin ama sansa ama bilerek guzel bir kadro cikmis mac icinde ezici ustunlukle 1-0 yakalanmis, kacan bir suru pozisyona eyvallah oynayan takim nasil degisikliklerle bozulur nasil katlediler adeta onun ornegini izledik.

Unal Karaman super bir futbolcu ama asla teknikdirektor degil.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Seni çok desteklerdim. Neden Teknik Direktör yapmıyorlar diye de kızardım.

Ama son üç maçta şunu anladım. Sen oyunu okuyamıyorsun. Ne zaman hangiyi oyuncuyu değiştireceğini bilmiyorsun. Hele son dakikalarda oyuncu değiştirme saçmalığının takımın ahengini bozdu.

Onca yıl şenol Güneşin yardımcılığını yaptın. Hiç mi birşey öğrenmedin. Oyunu okuya bilsen iyi bir teknik direktör olurdun. Ama o iç güdün yok. Bize az geliyorsun. Bize oyunu okuyan bir teknik direktör gerekli.

Örnek. Safet Susiç bize karşı Alanyasporla oyunu okuyarak puanları topladı. Bize oyun okuyan ve müdaheleyi doğru yapan birisi lazım.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sürü psikolojisi ile yorumlar yapılıyor
    Ben birçok yorumda Ünal Karaman'ın ne için eleştirildiğini anlamadım.
    Erzurum Göztepe maçının eleştirisi zamanında yazamayan adam bu maçta farklı bir anaç uğruna eleştiri yapıyor

Dün Bursa 60.dakikadan itibaren oyunu ele aldı.
    Sebebi gayet açık
    Çift forvet oyun tarzımız nedeniyle orta sahamıza her maç rakip takıma göre daha fazla yük düşüyor
    Dünki maçın temposunda takımın düşüş yaşaması normal

Hoca ne yapmalıydı forvetlerden birini alıp oyuna direnç koymalıydı.
    Burak'ı tercih etti
    Olmadi gereken de budur
    Oyuna alması gereken adam orta saha idi bence ama Ekuban'ı tercih etti sıkıntı yok 2 dakika sonra Kucka da girdi bir şekilde.

Şimdi sıkıntı bundan sonra başlıyor
    Sen Burak'a yarın yapacak bir açıklamam olsun diye ,ona şirin gözükmek için 10 dakika içinde Hugo'yu üstelik oyun içi hareketliliği devam ederken dışarı alırsan hoca falan değilsin

Ünal Karaman'ın dün en büyük hatası budur
    Benim nezdinde diğer hatası da Burak'ın o tepkisinin ardından onu soyunma odasına kadar kovalamamasıdır.

Zamanında tesislerde haklı sebeplerden tokat manyağı yaptığın Oktay kadar haddini aşmıştır
    Konu Ogün YAZICI tarafından (05.11.2018 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

yapmış yine demagoji, afiyet olsun size. ben yemem.

Nereden
    Bursa

Ünal hoca formsuz bunu kendiside görüyordur.
    Hocanın mac içinde değişiklik yapması doğruydu fakat bal yapmayan 2 arı yerine farklı oyuncuları almalıydı.Ben özelikle ortasahada genç Muratın oynayabileceğini düşünüyorum

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni bir teknik direktör geldiğinde ilk önce adamlığı, ne kadar Trabzonsporlu olduğu vs. konuşulup da teknik adamlığı konuşulmuyorsa oradan zaten başarı çıkmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ünal baştan hatalı başladı maça.
    10 kişi koşup tükendi takım.
    Burak ya da Rodallega'dan birini alması normal.
    Burak olayından sonra Rodallega'yı çıkarması tam acziyet.
    Bak kelimenin tam karşılığı acziyet.

Ama adamın elindeki malzeme bu.
    Yani 60 tan sonra yaptıkları, değişiklik mantığı değil sıkıntı.

İlk düğmeyi yanlış ilikledi.
    Sonunun doğru yere çıkması zaten beklenmemeli.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bugün idman da burak ve Ünal hiç konuştu mu ??
    yan yana geldiler mi.yoksa ikiside kus modun da miydi
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bana öyle geliyor da olabilir ama Ünal hocanın düşündüğü birden çok şey var ve bunların da altından kalkamıyor. Üzerine bir de teknik adam eksikliği eklenince böyle sorunlar doğuyor.

Bir kere Ünal hoca para konusundan nefret eden biri. Kulübün imkanı olduğunu bilse daha ilk şikayet konusu olduğunda takımdan kovdururdu Burak'ı fakat yapamadı. Takıma da sistemi bozmasına rağmen bu yüzden ısrarla alınıyor. Yarın yine şikayet edip takımın hem iç huzurunu bozup hem ekonomik anlamda sıkıntıya düşmesinden korkuyor.

Yusuf ve abdülü bu takımın bu şehrin değerleri olarak görüyor bu yüzden bazen olur olmaz yerlerde şans veriyor. İstiyor ki bu çocuklar hem bu takıma değer katsın hem de değerleri yükselsin ve iyi paralara satılsın.

Ben sorumluluk sahibi insanları çok severim. Ünal hocanın da bu takıma gönülden bağlı olduğuna eminim. Fakat yapamayacağı şeylerin altına giriyor ve bu da onu başarısızlığa itiyor. Zaten geniş kadro yönetme konusunda sıkıntıları olan bir hoca Ünal hoca. Yani mesela ona deseler ki al sana on bir adam üç tane de yedek öyle gider o. Şenol Güneş de benzer bu konuda. Oyunu iyi okuyamamak Türk hocaların genel sorunu. Halbuki net bir sistem oturtsa kafasında kendi de rahatlayacak ama hep başka hesaplar içine giriyor. Basitçe söylemek gerekirse

Abdül de Yusuf da kanatta olmuyor.
    Olcay solda olmuyor.
    Kucka geride olmuyor.

İç saha maçlarında performanslarına göre. Yusuf veya abdülü on numara oynat mesela. Ama işleyen Olcay pereria ikilisini bozma. Deplasman maçlarında farklı bir formül dene. Mesela kuckayı on numara olarak kullan. Şut ve hava hakimiyetinden faydalanırsın. Yahut Anthony yi on numara oynat damdoy gibi top saklasın ara pasla adam kaçırsın yine hava toplarında destek olsun. Amiriyi de solda oynatırsın. Gibi gibi... Farklı şeyler dene ama makul olsun hocam. Kuckayı geriye çekip sertlik kazandırsın istiyorsun ama bu adam gattuso değil. Bu adam bero da değil. Sırf bu adamın oynamayı canı istemiyor diye değerlendirme. Ki kendisinin futbolunu hiç sevmiyorum ama adam doğru yerde oynayamayınca da eleştirmek içimden gelmiyor doğrusu. Şu an bu göreve sonradan girdiğinde uyum sağlayacak tek adam amiri. Orta ikilinin önüne koyarsın hırsından faydalanırsın mesela maçın sonlarına doğru.

Hocam sen gerçekten güzel bir insansın. Zaman zaman seni eleştiriyorum çünkü garip işler yapıyorsun. Ama bu takıma kattığın güzel oyun anlayışına da görmezden gelmem mümkün değil. Şunu demeye çalışıyorum : özellikle yapman gereken işe odaklan ve kafanda gerçekten de işleyen o sistemi kur. Diğer şeyleri düşünme sen. Para bulması gereken kulüptür başkandır. Ben cidden senin bu emeğine iyi niyetine yazık olacak, başın yanacak diye üzülüyorum. Adam kalktı sana s.... çekti yuttun. Böyle adamlara mecbur kalıyorsun canın yanıyor çıldırıyorsun hatayı kendinde görüyorsun. Emin ol hocam bir hatan varsa o da neşteri vurmamak. Sen kafandaki takımı kur futbol oynat sonuçlar gelsin kimse onu niye oynatmıyor kulübü zora soktu bilmem ne diye boğazına yapışmaz. Bazı kendini bilmezler yüzünden senin gibi Hüseyin hoca gibi dosdoğru trabzonsporlu adamların boğazının düğümlenmesine ben katlanamıyorum. Lütfen sen de artık daha fazla ezdirme kendini.

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Abdülkadir'i kanatta denedin on numarada denedin artık şu 8 numarada dene bari en azından onu yap

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün idman da burak ve Ünal hiç konuştu mu ??
    yan yana geldiler mi.yoksa ikiside kus modun da miydi
    Söylenenlere göre ictimaya çıktı ancak sakatlığı sebebiyle antrenmanda yer almayıp salonda çalıştı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)