Sayfa 131 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 231 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 3,251 ile 3,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

89. dakikada oyuncu değiştirmeye devam Sayın Karaman.
    Hamiş

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sezon başı söylediğimiz gibi, duygularla devam ediyor. Taktik namına pek bir şey yok. Bunu kabul edebiliyorum da yapması gereken çok basit şeyleri de yapamıyor. Erzurum maçındaki saçma sapan 2 değişiklik ve son değişiklik için 90. dakikayı beklemesi; Antalya maçında da aynı şekilde öne geçememiş olmamıza rağmen değişiklik için 90. dakikayı beklemesi.

Bu futbol denen illet bu kadar da zor bir şey değil ya. Basit düşünün biraz yahu basit!!!
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her şey Alanya maçının 2. yarısıyla başladı. İlk yarıdaki doğru oyun ve kadroyu sırf golü yedik diye değiştirmeyip ısrar etseydin bugün bambaşka bir konumda olabilirdik.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir TD oyuncu degistirme icin neden 90. dakkayi bekler ????????????????
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Hocam doğru 11'i bul artık, zaman lehimize değil.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geldiğin günden beri savunuyorum seni hocam ama ne yapmaya çalıştığını artık gerçekten anlamıyorum. maçların her biri ama istisnasız her biri için ayrı ayrı değerlendirilmeli ona göre bir planla maça çıkılmalı diye düşünüyorum. Örneğin bu maç. kendi sahasına 9-10 kişi kapanıp bir anda hızlı adamlarını kaçırma planıyla sahaya çıkacağı belli olan antalyaya karşı çift forvet çıkıyorsun. üstüne sağ tarafta iki yönüyle iyi olan olcay yerine kanat oynamakla alakası dahi olmayan yusufu sağ kanatta maça başlıyorsun. bunun adı kumardır. bu tarz takımlara karşı sağlam bir orta saha kurgusu ile çıkman elzemdir. rakibin kapanıyor sen böyle takımları uzaktan şutlar ile yan toplar ile kısa seri paslar ile açarsın. solda amiri sağda olcay ile orta işini çözersin forvet arkasında da kuckayı düşünebilirsin mesela şutlarından faydalanmak adına. ama inatla çift forvet çıkıyorsun. hem takım oyunu bozuluyor hem orta saha bom boş kalıyor. sana olan güvenim düşüyor hocam haberin olsun. bak seni oyuncu tercihlerin dolayısıyla eleştiriyorum aynı senin dediğin gibi. her maçın hikayesi farklıdır. rakip takımlar senin maçlarını izleyerek maça çıkıyorlar. biz büyük takımız ayağını bırakıp ne yapılması gerekiyorsa onu yapın gözünüzü seveyim

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kim ne derse desin, hocanin hatalari da olsa büyük bir antrenör olacak.
    Bazilari Ersun gibi, Riza gibi hocalarin mac sonu yaptığı sacma sapan aciklamalari özledi galiba.
    7 haftadir kaybetmiyoruz ( 6 beraberlik ) Taraftar neden tepki gösteriyor anlamış değilim !!! ( Riza Calimbay )
    1.5 yildir takimin başında olan Ersun'un, her mactan sonra takim olarak gelisiyoruz açıklamaları.
    13. Haftada 14.sirada olan takim için !!!

Unal hocanin da hatalari var ama bunlardan ders cikariyor.
    Bu sene ilk 4 icinde bitirelim ligi.
    Benim gozumde hoca başarılıdır.
    Az sabredin ve su adamin arkasinda durun.

Son sayfalardaki aciklamalar rezalet ötesi.
    Geçmişi cabuk unutan bir sürü bos kafa açıklamaları.
    Hiç kusura bakmayın.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

işleyen düzeni bozup, takımın kaderiyle oynamış. buna rağmen hala daha övenler var.

Nereden
    Bursa

Takim mükemmel değil.
    Ortasahamiz Sosa bu sene biraz kipirdansa da yetersiz.
    Defansta Hosseini dışında mudahale anlaminda etkili 2. bir adamimiz yok.
    Kanatlarda oynayan adamlarin bir maçı diğerini tutmuyor.

Ama en büyük suçlu hoca !!!

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (29.10.2018 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

olcay vahid kanatları ile devam edebiliriz, kanatlar boş kalmaz, ortasaya daha çok yardım gelir. çift forvet veya tek forvet geçişlerde takım fazla etkilenmez. iyi savunup sağlam oynarız. fazla kasmadan kanattan ortalarla pozisyon ararız. sosa'yı daha iyi kullanabiliriz.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şanslı adamsın hocam eline cidden yılların fırsatı geçmişti.Büyük hoca olma yolunu seçebilirdin.Ama maalasef ben yetersizim diyerek kendi ellerinle ittin.
    Başarı için futbolculardan önce yönetim ve teknik ekip inanacak.Ama herkes halinden memnun.Beni çileden çıkaran bu.Cidden fırsatın ve kaçan balığın kimse farkında değil.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takim mükemmel değil.
    Ortasahamiz Sosa bu sene biraz kipirdansa da yetersiz.
    Defansta Hosseini dışında mudahale anlaminda etkili 2. bir adamimiz yok.
    Kanatlarda oynayan adamlarin bir maçı diğerini tutmuyor.

Ama en büyük suçlu hoca !!!

Bu kadro ligde şampiyon olabilecek potansiyele sahip. Sorun kadro kalitesi değil.
    Size bir soru soruyorum...

Fatih Terime gitseler Burak,Rodallega,Yusuf,Abdüş,Sosa ile Eren,Sinan,Belhanda,Onyekuru,Ndiaye yi değişelim deseler kabul eder mi ? etmez mi ?

Veya Şenol Güneşe gitseler Burak,Rodallega,Yusuf,Abdüş,Sosa ile Vagner Love,Larin,Oğuzhan,Tolgay,Lensi değişelim deseler kabul eder mi ? etmez mi ?

Hatta Abdullah Avcıyı da gitsinler. Burak,Rodallega,Yusuf,Abdüş,Sosa ile Bajic,Adebayor,İrfanCan,Mossoro,Kerim Frei yı değişelim deseler kabul eder mi ? etmez mi ?

Cevap vereyim hepsi balıklama atlar... Ve bu 5liye sahip olan bu 3 teknik adamdan biri de açık ara farkla şampiyon olur.

Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadro ligde şampiyon olabilecek potansiyele sahip. Sorun kadro kalitesi değil.

Fatih Terime gitseler Burak,Rodallega,Yusuf,Abdüş,Sosa ile Eren,Sinan,Belhanda,Onyekuru,Ndiaye yi değişelim deseler kabul eder mi ? etmez mi ?

Veya Şenol Güneşe gitseler Burak,Rodallega,Yusuf,Abdüş,Sosa ile Vagner Love,Larin,Oğuzhan,Tolgay,Lensi değişelim deseler kabul eder mi ? etmez mi ?

Hatta Abdullah Avcıyı da gitsinler. Burak,Rodallega,Yusuf,Abdüş,Sosa ile Bajic,Adebayor,İrfanCan,Mossoro,Kerim Frei yı değişelim deseler kabul eder mi ? etmez mi ?

Cevap vereyim hepsi balıklama atlar... Ve bu 5liye sahip olan bu 3 teknik adamdan biri de açık ara farkla şampiyon olur.
    ünal hoca da babel, visca ve rodriguez'e balıklama atlar.

Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünal hoca da babel, visca ve rodriguez'e balıklama atlar.
    Önce elindekileri doğru kullanmayı öğrensin.
    Yukarıda anlatmaya çalıştığım bu kadro şampiyonluk için yetersiz bi kadro değil.Eksikleri yok mu tabi ki var..Ama herkesin var,hemde fazlasıyla. Zaten olay burada. Beni buraya iten bu zaten.Rakiplerinden üstünsün bir çok mevkide. Üstelik onlar Avrupa Liglerinde oynuyor. Önemli olan o eksiklerini elindeki yeterliliklerle kapatabilmek.

Nereden
    Bursa

Önce elindekileri doğru kullanmayı öğrensin.
    Yukarıda anlatmaya çalıştığım bu kadro şampiyonluk için yetersiz bi kadro değil.Eksikleri yok mu tabi ki var..Ama herkesin var,hemde fazlasıyla. Zaten olay burada. Beni buraya iten bu zaten.Rakiplerinden üstünsün bir çok mevkide. Üstelik onlar Avrupa Liglerinde oynuyor. Önemli olan o eksiklerini elindeki yeterliliklerle kapatabilmek.
    yazdığım isimler kritik. bunlar takımını skor ve oyun olarak taşıyan istikrarlı kanat oyuncuları. çoğu zaman maçı çözüyorlar. en büyük eksik. keşke daha çok maç oynasaydık da kimin daha istikrarlı olduğuna dair elimize daha çok veri geçseydi.

Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdığım isimler kritik. bunlar takımını skor ve oyun olarak taşıyan istikrarlı kanat oyuncuları. çoğu zaman maçı çözüyorlar. en büyük eksik. keşke daha çok maç oynasaydık da kimin daha istikrarlı olduğuna dair elimize daha çok veri geçseydi.
    Anlatmaya çalıştığımız şeyler farklı... O zaman bende o takımların forvetlerine bak istersen derim. Şampiyonluk için en iyisi olmak zorunda değilsin, rakiplerinden daha iyi olmak yeterli. Bende yeterli olduğumuzu, sorunun futbolcu kalitesi olmadığını söylüyorum. Bundan sonrası da senin yöneticiliğinle,hocalığınla alakalı.Güçlü yönlerini kullanarak zayıf yönlerini kapatacaksın.Ayrıca futbolcuyu ön plana çıkaran da hocadır.
    Zaten örneği sende kendin vermişsin. Rodrigues. Fatih Terim gelmeden önceki Rodrigues ve geldikten sonrakini kıyasla lütfen.
    Misal Abdüş ve Yusufun içinde oldukları düşüş ortada. Benim iddaama görede bu iki futbolcu saydığım 3 hocanın elinde olsun çok farklı noktaya gelmişlerdi bile.

Zaten bu saatten sonra iş işten geçti. Ben eleştirimi yapıyorum. Ünal hoca inşallah öğrenir birşeyler de ileriye dair umutlanırız. Amacımız yıkmak değil.
    Konu Mert Acar tarafından (29.10.2018 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Ben de hocanin daha tecrübesiz olduğuna katiliyorum.
    Basaksehir, Erzurum ve Göztepe maclarindaki puan kayiplarinda da hocanin suçunun fazla olduguna katiliyorum.
    Ama şuan da farzedelim ki Unal hocaya sabretmedik ve yollarimizi ayirdik.
    Emin ol ki bugünkü durumumuzdan çok daha kötü bir hale geliriz.
    Buna eminim.
    Yillarin bize öğrettiği aci bir gercek bu.
    Bizim sorunumuz oyuncu kalitesi değil.
    Eksigiz evet ama kalite olarak sampiyonluk yarisi verecek bir takim var hocanin elinde.
    Bu lafa da katiliyorum.
    Bizim sorunumuz kaliteli oyuncularimizin istikrarsızlığı.
    Unal hoca emin ol ki, elindeki oyuncunun moral ve motivasyonunu tavan yaptiran bir isim.

Eee demek ki sorun her maca ayni sekilde motive olmayan futbolcularımız.

Hocaya tek kızdığım konu kötü oynarken bile Burak'i dışarı alamaması !!
    Keske satabilseydik Burak'i da oyunumuz daha da gelisseydi.
    Biraz yapici olmakta fayda var.
    Puan kayiplarinin tek suclusu hocamızmış gibi cok agir sözler var burada.
    Benim ağrıma giden durum bu..

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (29.10.2018 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Formayi hakedene ver diyecegim de sen zeki yavruyu oynatmis adamsin ne desek boş

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal hocanın teknik direktörlük mantığı ve tecrübesi kariyeri tartışılabilir.Ama futbol bilgisi zekası ve yeteneğini tartışmam yine onun iyi niyetini bağlılığını karakterini de tartışmam Trabzonspor da izlediğim en iyi 8 numaradır kara boğa! şu sosayı 10 kere cebinden çıkarır futbol dersi verir ona!

Şu an takımın nedeni hoca yetersizliğine gelmedi bence kadro yetersizliği var! gs bjk ve fb bunu en acı şekilde yaşıyor görüyoruz ki bu adamların alternatif kadroları yine de bizimki kadar kötü değil ! hele fb nin durumu hepten rezil bir halde !tamam kadrosu tartışılır ama şikecilerin şu ligde şu kadrosunun şu durumu tam bir en büyük eğlence fenerbahçe komedisi!

sağ tarafı hepten ölü bir takım! pereyra nın onazinin alternatifi yok sağ kanatta da zaten kimse yok! tabii zeki oynar! ben en baştan ligin başında trabzonspor un sağ tarafına baktığımda şu takımda hoca morinyo bile olsa zekinin yine sahada forma şansı olacağını görmüştüm bunu görmemek için kör olmak gerek zaten! Burada ünal ın suçu yok!
    Bu takımda onazi nin de alternatifi yok! sosa nın bile yok! Kucka ise alternatif olmaktan bile uzak!

Ünal hoca da buna dahil olabilir ,bu sezonu yönetim sallamak için bu takımı kurdu!İşin acı tarafı diğer tüm iddialı takımların da bu sezonu sallamış olması ki bunu bir de istemeden yaptılar!Biz ise bu sezonu isteyerek en baştan salladık! bu hal bjk de de biraz vardı ama gs ve fb hepten fiyasko şok yaşıyorlar! başakşehir de öyle şanslı ki onlarda sallamasyon gitmesine rağmen diğer takımların rezalet durumu ile yine kadrosundaki kilit adamlarla tepeye oynayabiliyor yılardan beri olduğu gibi!

Kısaca sorun takımın hocasının ünal olması değil,bu işin sezon başından beri sallamsyon yapılıp şansa bırakılmasıdır! hahaha 'şansa bırakmak'' hemde Trabzonspor u'' ! Trabzonspor ile şans kelimelerini yan yana bile zor yazdım şuraya hahaha!
    Konu TS FAN tarafından (29.10.2018 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.
    ŞEREFİN YETER TRABZONSPOR YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK.BİTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün Okan Buruk'a bir bakalım. Samudio ve Umar yok. Süleyman, Muric, Boldrin ve Koray hücum hattı ile nasıl bir oyun oynatacak merak ediyorum.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Duygusal konuşmaları biraz kenara bırakmalı.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de hocanin daha tecrübesiz olduğuna katiliyorum.
    Basaksehir, Erzurum ve Göztepe maclarindaki puan kayiplarinda da hocanin suçunun fazla olduguna katiliyorum.
    Ama şuan da farzedelim ki Unal hocaya sabretmedik ve yollarimizi ayirdik.
    Emin ol ki bugünkü durumumuzdan çok daha kötü bir hale geliriz.
    Buna eminim.
    Yillarin bize öğrettiği aci bir gercek bu.
    Bizim sorunumuz oyuncu kalitesi değil.
    Eksigiz evet ama kalite olarak sampiyonluk yarisi verecek bir takim var hocanin elinde.
    Bu lafa da katiliyorum.
    Bizim sorunumuz kaliteli oyuncularimizin istikrarsızlığı.
    Unal hoca emin ol ki, elindeki oyuncunun moral ve motivasyonunu tavan yaptiran bir isim.

Eee demek ki sorun her maca ayni sekilde motive olmayan futbolcularımız.

Hocaya tek kızdığım konu kötü oynarken bile Burak'i dışarı alamaması !!
    Keske satabilseydik Burak'i da oyunumuz daha da gelisseydi.
    Biraz yapici olmakta fayda var.
    Puan kayiplarinin tek suclusu hocamızmış gibi cok agir sözler var burada.
    Benim ağrıma giden durum bu..

Hele şükür aklı başında yorum yapanlar var hala!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Trabzon

Bu ülke iyi/kötü ile başarılı/başarısızın farkını anladığı zaman salt doğrulara ulaşacak.

Kısa vadedeki başarılarla geleceği inşa etmek varken hem bugünü kaybedip hem geleceğe umutsuzluk aşılamak neden?

Maç maç bakacaz diyip neden follo foş olan bir düzende ısrar ediyorsun.

Futbol doğrusal bir olay değil, inişleri çıkışları süprizleri var. Analiz ve bilimselliği hazırlık aşamasında kullanıp futbol bilgini eylem anında doğruya ulaşmak için kullansan olmuyor mu?

Önemli olan Hugo ile Burak’ı beraber oynatabilmek değil, maçta en iyi sonuca oluşmak asli görevin bu. Kimse sana Burak’ın psikolojisini düzelt demiyor ya da Yusuf’u al 24 saat ilgilen demiyor. Oyuncuları kanalize edecen doğrusunu yapmaya mevicbur bırakacan.

M. Kemal’in bu konudaki stratejisi örnek teşkil eder. Bir şey yapmak/başarmak istiyorsan sorunun içinde her şeyi mükemmel yapmak için debelenme. Önündeki engelleri kaldır su akar yolunu bilir misali olay ilerler sen de başarıya ulaşırsın.

Bağnaz olma, çomarlık yapma doğru bildiğini değil doğru olanı ara ve yap. Memlekete en iyi hizmet eden yaptığı işi en iyi yapmaya çalışandır. Çok seviyorum deyip çomarlık yaparaan kendinle çelişirsin.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senin elindeki kadro milletin rüyalarını süslüyor.
    Alanya'daki biletini kestiğin Nwakaeme'nin düzenli forma giyip damga vurmayacağı takım yok ligde

Burak ve Rodallega'yı 3.forvet olan Ekuban 4 İstanbul yakınında da as forvet olma adayıdır.

Senin Sosa'yı kullandığın pozisyonda sana fark bindiren takimlar İrfan Kahveci,Oğuzhan Özyakup gibi çöplerle oynuyor

Ligin en iyiye oynayacak bekleri sende
    Ortalamanın üstünde stoper ikilin var

Ofansta oyuncu çeşitliliği en yüksek kadrosun

Malesef cepten yiyoruz.

Ligin kolay kısmını rakiplerimiz çok kötü iken çok kötü bir tabloda bitirdik

Bursa maçından sonra her maç çok zor

O leş Galatasaray içerde Erzurum'a, Göztepe'ye dışarda Antalya'ya bir şekilde vurup geçti.
    Aynı fikstürde bize 4 puan fark yaptılar
    Üstelik onları yenmemize rağmen

Malesef 6 hafta sonrası çok kötü bir yerde olacağımızı dusunuyorum

Fikstür onu söylüyor
    Konu Ogün YAZICI tarafından (30.10.2018 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş'i Ersun'u Halilhodzic'i Rıza Çalımbay'ı gördükten sonra sakin kafayla kendisine yüklenemiyorum. İzlemeye devam.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)