Hesaplipazar
Sayfa 255 Toplam 255 Sayfadan BirinciBirinci ... 155 205 245 253 254 255
Toplam 6373 adet sonuctan sayfa basi 6,351 ile 6,373 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Ünal Karaman İyi Bir hoca değil kendisini severim
    Gs rezil futbol oynadı yanıltmasın hala küme düşme adayılar
    Zaten kimse Ünal hocaya birşey demiyor Bizim teknik drektorumuz Hüseyin cimsirdir.
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Aramizda böyle cinsleri de var. Istedikleri olmadi diye basaksehir'in sampiyon olmasini dahi isteyen cinsler.

Bu kulübü senelerdir de çürüten zihniyettir bu. Kökleri bunlara böyle çocuk yaşta atılır.

Bugün basak'i destekler yarin giderler şikecilerle ortak hareket ederler.

Ama bunlar zararsız çoluk cocuk tayfası. Bunları bu zihniyette yetişerenleri kulüpten uzak tutabilmeliyiz.
    Kemalist.

Fatih Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Trabzonsporu tuttuğuna emin misin?

Ünal hocama bir hafta ağlamış biriyim
    Hayır tutmuyorum. Zaten artık foruma yazmama nedenim bu.
    Üstüne alınması gerekenler alınıyor sizin gocunmanıza gerek yok.
    Konu Fatih Çelik tarafından (15.06.2020 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insan davası ne olursa olsun Başakşehir'i destekleyebilir mi aklım almıyor

Ben geçen sene türlü oyunlarına vs rağmen gs-başak mücadelesinde gsnin olmasını tercih ettim hala da ederim.

Başakşehir Türk futbolunun dinamiti adeta. Takım olarak mücadelelerine saygı duyuyorum, hocalarına da. Ama kulüplerine ve başkanlarına en ufak bir saygı duyamam.

O takımın nasıl kurulduğu ve bundan sonra yaşaması için ne yapılması gerektiğini vs irdeleyen birisinin midesi bulanmıyorsa Trabzonsporla ilgili herhangi birşeye midesi bulanamaz. Çünkü Trabzonspor en azından halkın takımı bir tabanı var. Gelirleri de halk sayesinde var.

Ünal hocam bizdeki gibi aynı şekilde Rizespor'da mücadelesine devam ediyor. Takımını kümede tutmak için iyi hazırlamış, gsyi gayet ezerek yendi, Muslera, penaltı falan tartışmalarına da hiç gerek yok hatta o şekilde olması da geçen seneki Rize faciası düşünüldüğünde haklarıydı. Boldrin, Umar gibi yıldızları yokken bu takımı bu şekilde hazırlamış olması da takdirde şayan.

Benim şurda 2 haftaya kadar avatarım da Ünal hocaydı, ona sevgim sonsuz olsa da benim en büyük sevgim Trabzonspor ve Ünal hocaya Trabzonspor kötülük yapmadığı için Ünal hocaya yapılan yüzünden Trabzonspor'a küsemem, Terim gibi Göksel gibi Türk futbolunu kendi hegemonyasında dizayn etmek isteyen tiranlarla mücadele edilirken benim yerim Trabzonspor'un yanıdır. Ayrıca Ünal hocanın çok özel vasıfları olsa da Trabzonspor'un değeri olması benim onu daha çok sevmeme sebep olduğunu da düşününce bir insanın Trabzonsporlu olup da nasıl Trabzonspor'a küstüğünü anlayamıyorum. Aklıma tek gelen şey Trabzonspor'dan bir çıkarı olup da o çıkarın tıkanmış olması aklıma gelir...

Yolun açık olsun hocam, elbet bir gün yine geleceksin. Şimdilik Hüseyin hocaya başarılar, inşallah tarihi yazmak ona nasip olur.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

'Enes' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gittiği yerden bizi şampiyon yapıyormuş da, pişman olacakmışız da, rahat yatamayacakmışız da, ulan ahahahaha ne ağladı şu ünalcılar ya helal be barcelonayı devirdi şampiyonlar ligini kazandı bravo.

Küme düşmesini dört gözle beklediğim Asansörsporun ne yaptığı zerre umrumda değil, isterse 5 yeselerdi sorun yok, bütün sezon didinip yırtınıp emek sarfediyoruz ve başkası bizi şampiyon yapmışmış öyle mi? Hemde bizimle bağı kesilen biri tarafından, hadi lan oradan

Kendi alın terimizle ve kimsenin zerre yardımına ihtiyaç duymadan buralara geldik ve şampiyon olacağız... AĞLAYIN KUDURUN bu takımdan da uzak durun
    Konu 'Enes' tarafından (15.06.2020 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.
    ...Senin gücün,karanlığı yırtacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Adamcılık, Trabzonspor'un kanserli hücreleridir. Böyle hücreler, Trabzonspor'un her platformundan uzak tutulmalıdır.
    Kemalist.

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Alıntı 'Enes' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittiği yerden bizi şampiyon yapıyormuş da, pişman olacakmışız da, rahat yatamayacakmışız da, ulan ahahahaha ne ağladı şu ünalcılar ya helal be barcelonayı devirdi şampiyonlar ligini kazandı bravo.

Küme düşmesini dört gözle beklediğim Asansörsporun ne yaptığı zerre umrumda değil, isterse 5 yeselerdi sorun yok, bütün sezon didinip yırtınıp emek sarfediyoruz ve başkası bizi şampiyon yapmışmış öyle mi? Hemde bizimle bağı kesilen biri tarafından, hadi lan oradan

Kendi alın terimizle ve kimsenin zerre yardımına ihtiyaç duymadan buralara geldik ve şampiyon olacağız... AĞLAYIN KUDURUN bu takımdan da uzak durun
    İşte budur helal olsun
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Cezalı Üye
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamcılık, Trabzonspor'un kanserli hücreleridir. Böyle hücreler, Trabzonspor'un her platformundan uzak tutulmalıdır.
    anıl kardeşim ben bu adamcılık yüzünden BMN yöneticileri ile birbirimize girdik ve malesef tabzonsporun 2010 hariç yıllardır başarılı olamamasının tek sebebidir bu adamcılık.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu forumda çok buraksporlu onursporlu ünalsporlu gördüm ben, hepsi gitti bunlar gidemedi. Bi düşün be yakamızdan.
    Trabzonspor forumu burası.
    Ünal hocam saygılar sevgiler seviyoruz seni iyi hizmet ettin umarım yine gelirsin.
    O adamı biraz anlasaydınız kendisinin önemli olmadığını takıma destek verin yalnız bırakmayın kişiler gelir gider önemli değildir laflarını bi nebze anlardınız.
    Yok siz trabzonspor hariç bütün sporlara adaysınız bi tuhafsınız. O da güzel kafa ne diyeyim.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda çok buraksporlu onursporlu ünalsporlu gördüm ben, hepsi gitti bunlar gidemedi. Bi düşün be yakamızdan.
    Trabzonspor forumu burası.
    Ünal hocam saygılar sevgiler seviyoruz seni iyi hizmet ettin umarım yine gelirsin.
    O adamı biraz anlasaydınız kendisinin önemli olmadığını takıma destek verin yalnız bırakmayın kişiler gelir gider önemli değildir laflarını bi nebze anlardınız.
    Yok siz trabzonspor hariç bütün sporlara adaysınız bi tuhafsınız. O da güzel kafa ne diyeyim.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ünal hoca ayrıldıktan sonra takımın şampiyon olacağını bilsin kendisi görevi anında bırakırdı ama güya onu savunanlar kulübün başarısız olması için dua eder hale gelmişler. Yazık ne diyelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anıl kardeşim ben bu adamcılık yüzünden BMN yöneticileri ile birbirimize girdik ve malesef tabzonsporun 2010 hariç yıllardır başarılı olamamasının tek sebebidir bu adamcılık.
    Hangi BMN yöneticisiyle birbirinize girdiniz adamcılık konusunda?

Kulübü yönetiyoruz da haberimiz mi yok?
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (16.06.2020 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Fatih Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir insan davası ne olursa olsun Başakşehir'i destekleyebilir mi aklım almıyor

Ben geçen sene türlü oyunlarına vs rağmen gs-başak mücadelesinde gsnin olmasını tercih ettim hala da ederim.

Başakşehir Türk futbolunun dinamiti adeta. Takım olarak mücadelelerine saygı duyuyorum, hocalarına da. Ama kulüplerine ve başkanlarına en ufak bir saygı duyamam.

O takımın nasıl kurulduğu ve bundan sonra yaşaması için ne yapılması gerektiğini vs irdeleyen birisinin midesi bulanmıyorsa Trabzonsporla ilgili herhangi birşeye midesi bulanamaz. Çünkü Trabzonspor en azından halkın takımı bir tabanı var. Gelirleri de halk sayesinde var.

Ünal hocam bizdeki gibi aynı şekilde Rizespor'da mücadelesine devam ediyor. Takımını kümede tutmak için iyi hazırlamış, gsyi gayet ezerek yendi, Muslera, penaltı falan tartışmalarına da hiç gerek yok hatta o şekilde olması da geçen seneki Rize faciası düşünüldüğünde haklarıydı. Boldrin, Umar gibi yıldızları yokken bu takımı bu şekilde hazırlamış olması da takdirde şayan.

Benim şurda 2 haftaya kadar avatarım da Ünal hocaydı, ona sevgim sonsuz olsa da benim en büyük sevgim Trabzonspor ve Ünal hocaya Trabzonspor kötülük yapmadığı için Ünal hocaya yapılan yüzünden Trabzonspor'a küsemem, Terim gibi Göksel gibi Türk futbolunu kendi hegemonyasında dizayn etmek isteyen tiranlarla mücadele edilirken benim yerim Trabzonspor'un yanıdır. Ayrıca Ünal hocanın çok özel vasıfları olsa da Trabzonspor'un değeri olması benim onu daha çok sevmeme sebep olduğunu da düşününce bir insanın Trabzonsporlu olup da nasıl Trabzonspor'a küstüğünü anlayamıyorum. Aklıma tek gelen şey Trabzonspor'dan bir çıkarı olup da o çıkarın tıkanmış olması aklıma gelir...

Yolun açık olsun hocam, elbet bir gün yine geleceksin. Şimdilik Hüseyin hocaya başarılar, inşallah tarihi yazmak ona nasip olur.
    Trabzonspor'un o tiranlardan farkı yok şu an. Kötülük demek az kalır yaptıklarına.

Mesajımın silinmesini kınıyorum, ifade özgürlüğünden faydalanmak benim de hakkımdı neyse sağlık olsun.
    Kaldığı süre boyunca da zaten yeterli rahatsızlığı vermiş. Bmn yönetimini de suçlayıp durmayın buranın bu hale gelmesinin bizzat müsebbibi bizzat burada yazanlardır. Zaten çevrenize bakmanız yeterli bunu hala anlamamanız tuhaf.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un o tiranlardan farkı yok şu an. Kötülük demek az kalır yaptıklarına.

Mesajımın silinmesini kınıyorum, ifade özgürlüğünden faydalanmak benim de hakkımdı neyse sağlık olsun.
    Kaldığı süre boyunca da zaten yeterli rahatsızlığı vermiş. Bmn yönetimini de suçlayıp durmayın buranın bu hale gelmesinin bizzat müsebbibi bizzat burada yazanlardır. Zaten çevrenize bakmanız yeterli bunu hala anlamamanız tuhaf.
    Benim bir rahatsızlığım yok herkes her istediğini yazabilir

Herkes de her istediğini düşünebilir

Ben de Trabzonspor'u tutup, Trabzonspor forumunda vakit geçirip Başakşehir şampiyonluğunun istenmesini tutarsız hatta saçma bulabilirim bu da benim düşüncem.

Ama senin rahatsızlığını merak ediyorum açıkcası, Trabzonspor'a düşman olacak ne yaşamış olabilirsin, düşman olduysan burda işin ne bırak git işine boşuna vakit harcama
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Cezalı Üye
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi BMN yöneticisiyle birbirinize girdiniz adamcılık konusunda?

Kulübü yönetiyoruz da haberimiz mi yok?
    gayretli kardeşlerin büyük olanı ile ve ozan yılmaz adlı şahısla ünal karaman fanatikliği yüzünden bu forumda çok defa tartıştık ve çok defa da yazdım adamcılık yapmayın diye arşive bakarsan görürsün .
    Konu redbul tarafından (16.06.2020 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@redbul denen şahıs;

takıntılı hallerin bitmiyor, bırakmıştın diye hatırlıyorum yine başaramamışsın
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Cezalı Üye
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @redbul denen şahıs;

takıntılı hallerin bitmiyor, bırakmıştın diye hatırlıyorum yine başaramamışsın
    kardeşim benim takıntım yok ilker adlı arkadaş sebeb sormuş takımı bizmi yönetiyoruz diye bana da cevap hakkı doğdu cevap yazdım benim bu forumda ne senle nede başkasıyla hiç bir şeklde problemim sorunum yok ben her zaman kendimce doğru gördüğüm şeyleri yazarım katılırsın katılmassın senin bileceğin iş .

BatuhanB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Mutlu yaşları olsun

Muhammed Huzeyfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Düşük bir ihtimal de olsa, eğer bu sene şampiyon biz olursa, kutlamalara kesinlikle davet edilmeli Ünal Hoca.

Gelecek sene için Mustafa Reşit Akçay kesinlikle hoca olarak favorimdir.
    DÜZKÖY - MULÂLİ HACISALİHOĞLU

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene şampiyon olursak (inşallah olacağız diyelim) kutlamalara çağrılır çağrılmaz bilemiyorum. Öyle ya da böyle iyi kötü hizmet etmiştir. En azından bu kulübün Onur, Burak gibi çıbanbaşlarından kurtulmalarına belki mecbur kalarak da olsa vesile olmuştur. O açıdan hakkını yemem, kendisine teşekkür ederim. Yani çağrılabilir. Bence bir sakıncası yok.

Ama inşalllah Şenol Güneş gibi başarılı bir teknik direktörün yanında yıllarca staj yaptığı halde, defalarca takım çalıştırma imkanları sunulduğu halde bizim ile 4. lük dışında (o da başarı ise artık) bugüne kadar, 53 yaşına kadar hiçbir elle tutulur başarısı olmayan Ünal Karaman ilerde tekrar takımın başına getirilmez.

Umarım tekrar her başarısız sonuç ve daha önemlisi kötü oyunun ardından;

-önce bahaneler üretmek bizim işimiz değil diye başlayıp sonra "fedakarlık, kan, gözyaşı, acı" vb. kelimelerle süslediği, vatan, millet, hamaset edebiyatı ile taçlandırdığı türlü bahanelerini,

-bir taraftan TRABZONSPORA KÜFREDEN KONYASPOR taraftarına bile mavi boncuklar, çiçekler dağıtacak kadar iyi niyet elçisi gibi konuşmalar yaparken, bir yandan da örnek olarak GS de zirveye oynayan İgor Tudorun ve nice takımlarda nice hocaların karşılaştığı gibi, hatta o soruların 10 da 1'i kadar bile saygısızca bir soru ile karşılaşmadığı halde, genel olarak camia tarafından fazlasıyla saygı ve sevgi gördüğü halde, takımın son dakikalardaki geri çekilmeleri, puan kayıpları ile ilgili "GAYET KİBARCA" sorular sorulduğunda bile, ordaki bütün gazetecileri çocuk gibi AZARLAMALARINI,

-bunlarla yetinmeyip, mesela kendisinin oynattığı futbolun iyi olmadığını düşünen taraftarları AZARLAMALARINI, VİCDANSIZLIKLA, aklını, gözünü, yüreğini kapatmakla suçlamalarını,

-kadroyu doğru kullanmayı bilmeyip hiç rotasyon yapmayıp, tam iyileşmeden oynatıp futbolcuların çok ciddi sakatlanmaları konusunda kendisi de belli oranda suçlu olduğu halde, bu çocuklar 25 maç oynadı, 26 oldu, 27 oldu, 28 oldu, 30 oldu, falancanın 24 oldu gibi daha önce başka hiçbir hocada bu seviyede rastlamadığımız bahanelerle insanı çileden çıkarmalarını,

-zaten kötü bir hoca olmasına rağmen taraftarın büyük çoğunluğu tarafından göklere çıkarıldığı halde bununla yetinmemelerini, %100 herkes tarafından sürekli övgü dolu laflar, sürekli çanak soru beklemelerini , en ufak eleştiriye bile katlanamayıp, babasının hayrına çalışmadığını, gayet de iyi para aldığını unutup, bu güzelim takımın çıktığı toprakların insanlarına, EKMEĞİNİ YEDİĞİ MEMLEKETİN İNSANLARINA, "SİZ TRABZONLUSUNUZ, KÜLHANSINIZ, ÇOK BİLİRSİNİZ!" diye çıkışabilecek cesareti bulmalarını..

-muhtemelen kendi de daha çok tatil yapabilmek için, başka takımlar çalışırken habire fazladan tatil vermelerini,

-başka takımda hoca iken masaya yumruk vurup hakkını aradığı halde, hakkımız defalarca gasp edildiği halde bizdeyken muhtemelen ilerde belki milli takıma hoca olurum hesabı ile hakemlere, federasyona vb. en ufak eleştirilerde bile bulunmamalarını,

-GS yi çok rahatlıkla tarihi fark yapacak kadar aciz durumda yakalamışken ve bu ilerde bizim elimizde her zaman koz olarak bulunacakken, bizi çok mutlu edecekken, aman FATİH TERİME AYIP OLMASIN AMAN FATİH TERİM İLE İYİ İLİŞKİM ZARAR GÖRMESİN DİYE 2. yarı dünyada örneği görülmemiş bir şekilde takıma ORTA SAHAYI İLERİ GEÇMEYİ YASAKLAMASINI!

-ve son olarak teknik direktörülük kariyeri yerlerde iken, kendisine TS de çalışma imkanını sunan başkanı için BOĞAZINIZDA KALIRIM diyebilecek kadar KIYMET BİLMEZLİĞİNİ (en hafif tabiriyle)

-övgülerden doğal olarak çok hoşlandığı gibi eleştirinin de yaptığı BOL KAZANÇLI işin bir parçası olduğunun farkında olmamalarını,

-özetle eksikliklerini daha çok çalışarak, daha çok kafa yorarak, kendini geliştirtirerek kapatmaya çalışmak, daha iyi bir hoca olmak için uğraş vermek yerine, bahaneler ile süslü laflar ile ona buna çıkışarak, korkutarak, vatan millet edebiyatı ile kapatmaya çalışmalarını,

bir daha görmek, tekrar tüm bu çileye katlanmak zorunda kalmayız. Yolu açık olsun ama hoca olarak da bizden uzak Allah'a yakın olsun..
    Konu Latif Özdem tarafından (29.06.2020 Saat 10:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: GS tarihi fark yapacakken 2. yarı takımı geri çekmesi maddesinin eklenmesi

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

nice mutlu senelere hocam, Allah yolunu bahtını açık etsin

Forum Yöneticisi Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç içerisinde çok iyi bir sorun çözücü müydü ? Bence hayır.
    Geçen yıl orta sahada kurduğu yapı kırılma anı olsa da bu sene kalsaydı da daha fazlasını yapacağını sanmıyorum. Sosyal medyadaki hayıflanmalar boşuna.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

geçen sene 4. yaptı deniyor bunu başarısızlık olarak sayıyorlar el insaf yahu.

kimsenin umudu yoktu şampiyonluk için takım transfer yasağı yemiş orta sahada en formda oyuncun sakatlanmış ve sen yıllarca 2.liglerde takılan adamı milli takım seviyesine çıkartmışsın, defans hattında ilk kez yanyana oynayan 2 tane genç oyuncuyla oynamışsın, oynadığın futbolla zevk vermişsin ve şampiyon olan takımın 6 puan gerisinde kalmışsın ama nasıl!! hakem hatalarını unutacak kadar balık hafızalı yapmasın Rabbim adamı. eğer o faiş hatalar olmasa direkten dönen toplarda rekor kırmasak şampiyon olacaktık o sene!.

bu sene başı tonla sakatlık yaşadık, sezon başı ayrıca sıkışık fikstürde dişli uefa maçları oynadık ve yine o yvşk hakemler ince ince doğrandı bu takım buna rağmen zirvede tuttu ünal hoca takımı yahu... yusuf sarı,avdijaj,ahmet canbaz'larla takım kurdu hoca el insaf.

oyuna müdahele kısmında eksikleri vardı ama başarısızdı demek çok saçma.

kendimizden olana neden bu kadar acımasısız çözemedim bir türlü.
    sadece aşk bizimkisi

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yola cikarken 10.luga raziydim. Baktim degilim. Ama hocaya simdi raziyim. Isterse 10.yapsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)