Hesaplipazar
Sayfa 261 Toplam 261 Sayfadan BirinciBirinci ... 161 211 251 259 260 261
Toplam 6517 adet sonuctan sayfa basi 6,501 ile 6,517 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocam seviyor şikeci tokatlamayı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocam tam bir fb kriptoniti, outplayed.

tebrikler hocam
    Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    Kazım Koyuncu

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buralara uğramaz şimdi kimse Takımını bu kadar motive eden Ünal hocayı tebrik ederim.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

tebrikler hocam.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Anıl C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Saygılar hürmetler hocam
    Fikri hür, vizyonu hür bir yönetim istiyorum!
    62-23-07

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu hafta temiz kalır başlık. Geldiğinden beri iyi oynuyor Göztepe, hücum oynamaya çalışıyor. Defansif oyuncuları iyi değil yine, özellikle bekler. Türk stoperleri oynatmaya başladı biraz toparlandı defans. Diabate'den yararlanıyor, ndiaye gol kaçırma rekoru kırıyor, onu da kanada attı, atletizminden yararlanıyor.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tebrikler Hocam! Bu iyiligin unutulmaz
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta temiz kalır başlık. Geldiğinden beri iyi oynuyor Göztepe, hücum oynamaya çalışıyor. Defansif oyuncuları iyi değil yine, özellikle bekler. Türk stoperleri oynatmaya başladı biraz toparlandı defans. Diabate'den yararlanıyor, ndiaye gol kaçırma rekoru kırıyor, onu da kanada attı, atletizminden yararlanıyor.
    Hücum oynamaya çalıştılar her maç ve kaybettiler Başakşehir hariç ki onları yenmeyen ligden düşer bu sene

Bu maç ise hücumu hiç düşünmediler bizim klasik 1-0 maçlarımız gibi oynadılar şans yanlarındaydı sadece.. Her takım gol atardı Göztepe'ye ne oynadığı meçhul Fener dışında..

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hücum oynamaya çalıştılar her maç ve kaybettiler Başakşehir hariç ki onları yenmeyen ligden düşer bu sene

Bu maç ise hücumu hiç düşünmediler bizim klasik 1-0 maçlarımız gibi oynadılar şans yanlarındaydı sadece.. Her takım gol atardı Göztepe'ye ne oynadığı meçhul Fener dışında..
    Mac kaybedebilir sonuçta Göztepe bu. Önemli olan bir oyun oturtmak, oraya sadece takım kümede kalsın hedefiyle gitmedi hoca.

Bugün gol atmadan hemen önce bomboş pozisyon kaçırdılar. Hücumlara en az 4, 5 oyuncuyla çıktılar. Dönenleri almaya çalıştılar. Zemine rağmen pasla oyun kurmaya çalıştılar. Topu direk ileri dikmediler. Hakem civitmasa daha rahat bitirirlerdi maçı, olur olmaz faul verdi Fener'e ona rağmen net pozisyon yok. Göztepe bir gol kaçırdı mesela ndiaye topu çevirdi kale ağzinda 3 oyuncu boştu. Ünal hoca zaten direk oyun oynatıyor. Bol pasla rakip sahaya yerleşme oyunu yok ama çok adamla hücum yapıyorlar.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paluli'nin ne kusuru var =) ileri geri vızır vızır adam
    Fizik olarak güçlüler, ama bir kısmı da kazma... Ndiaye beyinsiz biraz ama bizim ligde öyle böyle iş yapar, topçu değil diyenler vardı burda ama hiç katılmıyorum bu kadar da abartılmaz... Jahoviç'in formsuzluğu olmasa ileri 3-4'lü iş yapar her türlü, Adis bozuyor işi
    Esiti'yi de beğenmiyosun ama tam sağlam orta sahanın tanımı olan oyuncu, biraz cüsseli ve ağır gibi ama tam oyuna alıp maçı kitlemelik adam
    Doğan'ı beğenirim ama son 15dk Doğan mı Esiti mi net Esiti meselâ
    Herkesin aksine ben Halil'i beğenmiyorum, yalpalaya yalpalaya koşması bi kere "ben Trabzonspor topçusu değilim" diyor, öyle sanıldığı gibi de çok hızlı topçu da değil, göze öyle geliyor... osai samuel dün bi faul yaptı ona 10 metre gerideyken 2 sâniyede yanında bitti, Halil de topa basıp faul alabildi anca, ki faul de net değildi bence
    Konu Sefer Asan tarafından (22.02.2021 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paluli'nin ne kusuru var =) ileri geri vızır vızır adam
    Fizik olarak güçlüler, ama bir kısmı da kazma... Ndiaye beyinsiz biraz ama bizim ligde öyle böyle iş yapar, topçu değil diyenler vardı burda ama hiç katılmıyorum bu kadar da abartılmaz... Jahoviç'in formsuzluğu olmasa ileri 3-4'lü iş yapar her türlü, Adis bozuyor işi
    Esiti'yi de beğenmiyosun ama tam sağlam orta sahanın tanımı olan oyuncu, biraz cüsseli ve ağır gibi ama tam oyuna alıp maçı kitlemelik adam
    Doğan'ı beğenirim ama son 15dk Doğan mı Esiti mi net Esiti meselâ
    Herkesin aksine ben Halil'i beğenmiyorum, yalpalaya yalpalaya koşması bi kere "ben Trabzonspor topçusu değilim" diyor, öyle sanıldığı gibi de çok hızlı topçu da değil, göze öyle geliyor... osai samuel dün bi faul yaptı ona 10 metre gerideyken 2 sâniyede yanında bitti, Halil de topa basıp faul alabildi anca, ki faul de net değildi bence
    Ndiaye iyi de net şekilde golcü değil . Çok kaçırıyor. Esiti'yi bilmiyorum ama çok kalın oyuncu ve hiç hazır değildi zamanla katkı yapabilir. Paluli de iyi niyetli ama çok hata yapıyor defansta. Zaten gassama'ya döndü. Yabancı stoperler aşırı ağır. Türk stoperler daha iyi, onlar da iki haftadır oynuyor.

Fener maçını kazanmaları çok iyi oldu. Tam kadroyu buldu kazandı derken ilkonbirden üç eksikle fener maçına çıktılar, kaybetselerdi, bir ileri bir geri olacaktı. Şimdi hemen hemen kadro şekillendi, soru işaretleri azaldı. Daha rahat devam ederler.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi kitlediler feneri.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Winner maşallah
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

galibiyetine gölge düşürmek istemem ama dün çıkardığı ilk 11 de yanlıştı oyuna aldığı ve soktuğu adamlarda yanlış tı ayrıca 5 oyuncu değiştirme hakkın varken ilk değişikliği 74 . dakikada yapması hiç bir şeklde kendini geliştirmediğini ve bildiğini devam ettirmesi anlamına geliyor yani gene oyun okuması yanlış oyuncu tercihleri yanlış giren ve çıkan oyuncuların dakikası yanlış.

Nereden
    İstanbul

Zulj ve Ndiaye dikkatli olsa bjkyi de yenerlerdi. fb maçında iki devrenin de ilk 5 dakikasında hızlı başlayıp fişi çekmeye çalıştılar. Golden önce Ndiaye yine büyük fırsatı harcadı. Maçın genelinde net pozisyon vermediler ama soldan Ndiayenin 3 kişiye çıkaramadığı gibi pozisyonları daha fazla bulmalarını bekliyordum. Zulj olmadığı için o bağlantıyı kurup yapamadılar belki de. Jahovic de çok düşmüş geberik bir hâldeydi.

Ünal hoca öyle böyle ne dersek diyelim iyi hücum setleri yaptırıyor. Değişiklikte geç kaldı ama sonra fazlasıyla müdahale etti. Maç sonunu rahat bitirdiler. Tek hataları aşırı duran top fırsatı vermeleri oldu.

Nereden
    Bursa

Bir youtube programında duydum klübün içinden bilgi olarak, fener maçı için birşey oynadıkları yok, biz ne istersek o oynanacak maçta, kazanmaya gidiyoruz demiş. Zaten futbolcuların tavrından belliydi, rahat rahat yendiler. Fener'in hali bu.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bir kaç arkadaş var çıkmıyorlardı buralardan şimdi uğramamışlar hiç

göztepe bayrağa dönüyor istiklal marşında bu bile yeter hocamın varlığında.

şeref tribününe dönmek istiklal marşında ağır mallıktır.

son iki maçlarını kazandılar ama malatya ve antep maçlarında oldukça şanssızdılar, antep maçında 3 golleri iptal oldu, malatya maçında dünya şut çektiler kaleye atamadılar.

o zamanlar skorlara bakıp buraya gelenler şimdi gelmez olmuş olmuş
    sadece aşk bizimkisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)