Hesaplipazar
Sayfa 222 Toplam 251 Sayfadan BirinciBirinci ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6271 adet sonuctan sayfa basi 5,526 ile 5,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Şampiyon yapacaktir olacağız da!
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tez vakitte gidersin inşallah. Senin zihniyetin değişmez
    Sene sonunda umarim sampiyon oluruz da kipkirmizi olur suratlariniz

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

En son yapmış olduğum eleştiride takımın birlikte hareket etmediğini, pas oyunundan vazgeçtiğini(veya yapamadığını) söylemiş ve bu noktada Ünal Karaman'ı sorumlu tutmuştum. Son Basel maçında yedek kadro bile olsa geçen yıl ki oyun felsefesinin tekrar sahaya yansıtılabildiğini görmek umut verici. Ve fakat maçta ve grupta bir iddiamız olmadığı ve futbolcular üzerinde bir baskı unsuru bulunmadığı gerçeği göz önünde bulundurmalı ve bir soru işaretini buraya iliştirmemiz gerekiyor şimdilik. Oyunda bir gelişme ve geçen yıla dönüşü sağlıklı bir biçimde gözleyebilmemiz için hedef maçlarda aynı oyun düzenini sahada görmemiz gerekiyor. İnşallah son Basel maçı iyiye gidişin fragmanıdır.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene sonunda umarim sampiyon oluruz da kipkirmizi olur suratlariniz
    utanma dediğin yüzü olanda olur, bunun gibileri koşunur işte öyle boş boş, elalemin adamı 2 galibiyet alır kral olur, biz elimizdekini hep hakir görürüz,

Sonuna kadar destekçisiyiz Ünal hocanın.
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

valla kusura bakmayın arkadaşlar hiç bir şahıs Trabzonsporun çıkarlarının üstünde değildir.

kendisi iyi bir futbolcudur ve iyi bir abidir

bu kadar kimse kusura bakmasın

ekibi de ancak ptt liginde iş yapar

ben Trabzonsporumu desteklerim .

Camia olarak kenetlenmeliyiz ama bu bahanelere de karnımız tok kendisini geliştirmek için bizim takıma gelmiş Ünal Karaman ama kendisine büyük bu takım bize hiç bir şey veremez

Yani ben şampiyonluk beklemiyorum evet Ünal Karaman bizi şampiyon yaparsa sırtımızda taşırız bu ayrı ama biliyoruz ki yapamaz bu ayrı

gelelim oyun anlayışı Trabzonspora oyun anlamında sistem anlamında bir şey kattımı? koca bir hiç arkadaşlar hiç bir şey vermedi

Teknik direktör olarak kesinlikle Trabzonsporda yer almamalı başka alanda görev alabilir.
    "Annuit cœptis"

Fatih ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla kusura bakmayın arkadaşlar hiç bir şahıs Trabzonsporun çıkarlarının üstünde değildir.

kendisi iyi bir futbolcudur ve iyi bir abidir

bu kadar kimse kusura bakmasın

ekibi de ancak ptt liginde iş yapar

ben Trabzonsporumu desteklerim .

Camia olarak kenetlenmeliyiz ama bu bahanelere de karnımız tok kendisini geliştirmek için bizim takıma gelmiş Ünal Karaman ama kendisine büyük bu takım bize hiç bir şey veremez

Yani ben şampiyonluk beklemiyorum evet Ünal Karaman bizi şampiyon yaparsa sırtımızda taşırız bu ayrı ama biliyoruz ki yapamaz bu ayrı

gelelim oyun anlayışı Trabzonspora oyun anlamında sistem anlamında bir şey kattımı? koca bir hiç arkadaşlar hiç bir şey vermedi

Teknik direktör olarak kesinlikle Trabzonsporda yer almamalı başka alanda görev alabilir.
    Umarım kendisiyle şahsi bir husumetiniz vardır. Aksi halde bu yorumun cahillikten öte bir tarafı yok.

Nereden
    Güney Amerika

kimseyle yok futbolculuğu döneminde en favori oyuncularım arasındaydı.futbolcuyken ama.şimdi diyeceksiniz ki Ünal efsanedir.futbolculuğu öyle.O kadar ama.strateji,çalıştığı ekip yok abi.olmuyor işte.ben takımı izliyorum ve takip ediyoruz.takıma destek oluyorum o kadar.oynatamıyor abi adam.şampiyonluk istemiyorum ben sistem oturtsun kendini geliştirsin o da yok abi.ben cahillik bir taraf göremiyorum kafalarını kuma gömenler , stratejik ve bilimsel çalışmalara önem verilmediği halde hala başarı bekleyen insanlar cahildir .
    Alıntı Fatih ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım kendisiyle şahsi bir husumetiniz vardır. Aksi halde bu yorumun cahillikten öte bir tarafı yok.
    Konu erenslash tarafından (14.12.2019 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geçen seneki futbolumuzu hoca açıklamıştı, topu ayağımızda tutup bir şekilde Nwakaemeyle buluşturmak ve hücumda son hareketleri yapmasına izin vermek. Takımın gerisi onun arkasını topluyordu. Bu takım ancak top oynayarak kazanabilir diyordu yani topa hakim olarak. Basit ama etkili bir taktikti, fazla detaylandırmadan sonuca gidiyorduk. Yine de ligin sonlarına doğru düşüş göstermiştik çünkü yaşlı ve pragmatik oyun sistemi bir süre sonra teklemeye başlıyordu. Bu taktiğin uygulanmasında bir numaralı etkenler Yusuf, Rodallega ve Ömür'dü. Bu oyuncular topu dolaştırıp bağlantıyı sağlıyor rakip sahaya yerleşmemize katkıda bulunuyordu bu sezon hiçbiri yok. Dolayısıyla topa sahip olamıyoruz ve olabildiğince kendimizi yormadan kendi sahamızı savunup direkt bir futbol oynuyoruz. Bunu şuan uygulayacak bir oyuncu kadrosu yok. Genç yaşlı demeden tüm oyuncularımız fizik olarak kendilerini tüketmiş durumdalar. Ligi çok erken açtık ve sürekli aynı oyuncularla oynadık. Neredeyse hepsi de ufak ve büyük sakatlıklar yaşadılar maç kondisyonlarını yakaladı derken tekrardan sakatlananlar var bakınız Mikel. Kendisi sakat gelmişti, bir sürü maçta kendisine katlanarak maç formu kazandırdık derken yeniden sakatlandı ve şuan maç sonları 10 dakika oynaması gereken adamı sürekli 11 çıkarıyoruz. Yani bu sadece bir örnek tek tek tüm oyuncuları böyle analiz edebilirsin. Hocanın elinde çok kötü bir kadro var bunu kabul edin önce. Hayal aleminde yaşamayın.

Bakın anlamak isteyene hoca açıklamayı yapmıştı Antalya maçı sonrasında. Bu lafların üstüne bir şey söylemeye gerek yok anlamak isteyen çok şey anlar. Hoca her maç sonu kimseyi incitmeden hem yönetimi hem de oyuncuları koruyarak takımın durumunu izah etmeye çalışıyor anlayışlı olun azıcık.

"Bugün bakıldığında bizim açımızdan sevindirici olan tek şey maçı kazanmış olmamız. Üç puan bizim için önemliydi, şartlar ne olursa olsun. Kazanmak güzel. Onun ötesinde bizim oyun karakterimiz bu değil. Biz savunan değil daha çok futbol oynayan, futbolla sonuç üreten bir takımız. Futbolun içerisinde takım savunmasını yapıp etkili kontra ataklarla golü bulmak da var. Biz bunu da yapabilirdik ama ön tarafta görev verdiğimiz oyuncularımızın sezon başından beri süre gelen maç trafiği içerisindeki yorgunlukları ve diğer yarısındaki maç kondisyonu eksikliği özellikle son hücum hattında son pasları kullanmamızda bize beklediğimiz sonlandırmayı yaşatmadı. Tabii bunu anlayışla karşılayabiliyoruz, onlar da insan."

Ha derseniz ki bu durumda olmamızda hoca da suçlu evet katılırım. Yönetim ve hoca transfer sezonunda büyük batırdılar. 1 senedir takımın başında kalmış bir hocanın eksiklikleri ve alınması gereken oyuncu tiplerini daha iyi belirlemesi gerekirdi. Ama yapacak bir şey yok olan oldu. Yönetim büyük işler yaptı ve bu durumu toparlayabileceklerine inanıyorum. Transferde daha dikkatli ve profesyonel bir şekilde hareket etmeliler. Hoca da kadro mühendisliğini iyi yapmalı ve doğru sistemi belirlemeli. Sene sonunda da çoğu isimle yollar ayrılmalı daha farklı daha pozitif bir futbol oynayacak kadroyu kurmalı.

Nereden
    Güney Amerika

@TSemih61 semih söylediklerine katılıyorum ancak iki senedir takımın başında Ünal Karaman.

Asıl sıkıntı hoca ve ekipte.

bunu anlamamız lazım.transfer+kadro şart.ama bu ekiple avrupada başarı ve ligde başarı zor.

şöyle düşün bu ekip abdülkadir ömür ve yusufla çalıştı iki üst düzey oyuncu ligin en iyileri. ne yaptı? hiç bir şey

malı meli diyoruz hocam iki sene olmuş.yani tamam hocaya eksiklerini aldılar diyelim.ekipte zaten berbat.bu ekibi değiştirin demek de yok?

adamun yardımcısı hüseyin cimsiR? bu nasıl bir amatörlüktür diğer ekip hele ouuu

felakat bir durum

köy takımına ekip olur bunlar ancak

geçen sene de ömür ve yusufun üstüne novak var,sosan var,wakamayeme var,sturridge var ,sorloth var ..... var da var abi

yani stoper alınmalı zaten bir ortasaha ve kana da adam da şart. bu kadrolara rağmen adamlar şut çekemiyor ya çıldırıcam nasıl bir antreman anlayışı var bu personelin? nasıl amatörlüktür bu?

yani baktığın zaman aslında bireysel yetenekli oyuncularımız baya iyiler
    Konu erenslash tarafından (14.12.2019 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@erenslash

Katılıyorum, haklı eleştiriler bunlar. Geçen seneki kadromuz zaten eksik bir kadroydu. Yusuf ve Abdülkadir her ne kadar iyi oyuncular olsa da form olarak iniş ve çıkışlı bir grafiğe sahiptiler ve fazla yük biniyordu. Bazı mevkilerde memnun olduğumuz oyuncular dahil iyileştirmeler yapılması gerekiyordu. Ben mesela Yusuf ve Rodallega'yı bile yetersiz buluyordum, daha iyilerini talep ediyordum ama gelinen noktada ne yazık ki tam tersi oldu. Avrupa'ya katılacağımız düşünüldüğünde 3 kulvarı da idare edebilecek oyuncular alınmalıydı. Hiçbiri yapılmadı. Üstüne kadro kalitemiz düştü bazı oyuncular daha da yaşlandı ve 90 dakikalık maçları kaldıramaz oldular. Yani kadro anlamında geçen senenin gerisindeyiz. Bu sene için kayıp diyebiliriz evet beni de hayal kırıklığına uğratan bu.

Ben yine de hocanın 1. sınıf özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Oyuncularla iyi anlaşıyor ve güzel bir takım ortamı yaratabiliyor. Ayrıca taktik olarak da kötü olduğunu düşünmüyorum sadece eldeki oyuncular sana yeterince taktiksel esneklik sunamıyor problem bu. Bir kere dünyanın hiçbir yerinde bu kadar kötü fiziksel kapasiteye sahip bir takım olamaz bunu hesap edememesi büyük talihsizlik. Şüphesiz Mikel ve Sturridge'ten daha farklı bir beklentiye sahipti. Nwakaeme'nin bu kadar düşeceğini beklemiyordu. Tek yönlü oyuncularımız var. Daha doğru oyuncu profillerini takıma katabilirsek hoca taktik olarak daha da rahatlar ve herkesin istediği muhteşem futbolu oynatabilir. Ben eminim bu motive etme kapasitesini daha çalışkan, kondisyonu yüksek tempolu ve elbette ki yetenekli oyunculara uygulattığında bu takımı şampiyon yapacak.

Trabzonspor'da başarılı olmak çok zor ve bunu yeni hoca getirip tekrardan yapılanarak yapmak daha da zor. Şu aşamada hocaya ve yönetime güvenip tam destek vermek en mantıklı olanı. Her sene tecrübeleri artıyor ve hatalarından ders alacaklar. Ne hocalar gelip geçti şu ortamı yakalayamadı takımla. Hocaya biraz daha iyi bir transfer bütçesi verip en azından önümüzdeki seneyi tam yetkiyle kurgulayıp şampiyonluk yarışı vermesine fırsat tanımalıyız. Başarı gelecek bu kesin.

Benim memnun olmadığım kısımlar gençlerin belli bir plan dahilinde oynatılamaması ve transfer politikasındaki başarısızlık. Teknik ekibe yeni isimler katarak bunu daha iyi yapabiliriz. Keza savunma ve hücum için farklı hocaların katılması da hocanın elini rahatlatabilir.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Balık hafızalı bizim millet yada kendini haklı çıkartmak için saflığa yatıyor.

Geçen sene bu takım onca eksikliğe rağmen şapkadan tavşan çıkartan Ünal hoca ve ekibi ile şampiyonluğa oynadı ve oluyordu da ama hakemlerin nasıl doğradığını ve direkten dönen onca topu ve yine son dakikalarda yenilen golleri unuttunuz yada işinize gelmiyor söylemek.

Transfer işini yönetimin, Ünal hocanın istekleri doğrultusunda yaptığını düşünmüyorum zira ekstra bir durum vardı ekonomik alanda o yüzden anlaşılabilir bir durum.

Bu sene yaşanan sakatlıkları bir takım 10-15 senede bir yaşar çok şanssızlık bu konuda yahu 3.liglerden gelen adamlarla 11 kurdu hoca çok kolay sanıyorsunuz bu işleri herhalde.
    sadece aşk bizimkisi

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karakterini kişiliğini seviyorum ama hocalığını beğenmiyorum. Ama destekçisiyim.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

BatuhanB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Şu rezil Galatasaray'a karşı 60 dakika kalene yaslandın Ünal Hoca. Ankaragücü vasat kadrosuyla, 10 kişi kalmış hâliyle 2 gol attı. Yâni ne diyeyim, bilmiyorum...

Nereden
    Güney Amerika

semih ne diyebilirim Ünal birinci sınıf dedin.bu da senin fikrin.iyimser bir düşünce bu tabi bana göre fazlacana baya bir iyimser.hoca konusu dışındaki düşündüklerine katılıyorum.taktiği etkileyen faktörlerden biri oyuncu özellikleri buna bir şey demem ama Ünal Karaman genel anlamda yetersiz.geçen sene yusuf abdüş varken daha iyisini yapamadığından anlayabiliriz.zaten maçların gelgitli olmasını sürekli gol yememiz kaliteli stoper eksikinliğinle açıklanamaz.Ünal Karamanın bu ortamı yakalaması gayet normal .takıma oturmuş belli seviyede iyi oyuncularımız var. teknik ekibe el atacaklarını sanmıyorum.nerde o günler...
    Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @erenslash

Katılıyorum, haklı eleştiriler bunlar. Geçen seneki kadromuz zaten eksik bir kadroydu. Yusuf ve Abdülkadir her ne kadar iyi oyuncular olsa da form olarak iniş ve çıkışlı bir grafiğe sahiptiler ve fazla yük biniyordu. Bazı mevkilerde memnun olduğumuz oyuncular dahil iyileştirmeler yapılması gerekiyordu. Ben mesela Yusuf ve Rodallega'yı bile yetersiz buluyordum, daha iyilerini talep ediyordum ama gelinen noktada ne yazık ki tam tersi oldu. Avrupa'ya katılacağımız düşünüldüğünde 3 kulvarı da idare edebilecek oyuncular alınmalıydı. Hiçbiri yapılmadı. Üstüne kadro kalitemiz düştü bazı oyuncular daha da yaşlandı ve 90 dakikalık maçları kaldıramaz oldular. Yani kadro anlamında geçen senenin gerisindeyiz. Bu sene için kayıp diyebiliriz evet beni de hayal kırıklığına uğratan bu.

Ben yine de hocanın 1. sınıf özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Oyuncularla iyi anlaşıyor ve güzel bir takım ortamı yaratabiliyor. Ayrıca taktik olarak da kötü olduğunu düşünmüyorum sadece eldeki oyuncular sana yeterince taktiksel esneklik sunamıyor problem bu. Bir kere dünyanın hiçbir yerinde bu kadar kötü fiziksel kapasiteye sahip bir takım olamaz bunu hesap edememesi büyük talihsizlik. Şüphesiz Mikel ve Sturridge'ten daha farklı bir beklentiye sahipti. Nwakaeme'nin bu kadar düşeceğini beklemiyordu. Tek yönlü oyuncularımız var. Daha doğru oyuncu profillerini takıma katabilirsek hoca taktik olarak daha da rahatlar ve herkesin istediği muhteşem futbolu oynatabilir. Ben eminim bu motive etme kapasitesini daha çalışkan, kondisyonu yüksek tempolu ve elbette ki yetenekli oyunculara uygulattığında bu takımı şampiyon yapacak.

Trabzonspor'da başarılı olmak çok zor ve bunu yeni hoca getirip tekrardan yapılanarak yapmak daha da zor. Şu aşamada hocaya ve yönetime güvenip tam destek vermek en mantıklı olanı. Her sene tecrübeleri artıyor ve hatalarından ders alacaklar. Ne hocalar gelip geçti şu ortamı yakalayamadı takımla. Hocaya biraz daha iyi bir transfer bütçesi verip en azından önümüzdeki seneyi tam yetkiyle kurgulayıp şampiyonluk yarışı vermesine fırsat tanımalıyız. Başarı gelecek bu kesin.

Benim memnun olmadığım kısımlar gençlerin belli bir plan dahilinde oynatılamaması ve transfer politikasındaki başarısızlık. Teknik ekibe yeni isimler katarak bunu daha iyi yapabiliriz. Keza savunma ve hücum için farklı hocaların katılması da hocanın elini rahatlatabilir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon

Doğan'ın neden oynamadığı sorgulanılan dönemlerden geçtik. Yerine ne oynatılıyorsa artık

Mükemmel bir taktisyen değil, üst düzey bir teknik direktör değil ama yönetim kabiliyeti var, mentörlüğü var, e birazcık sahada da bulunmuş [ ] bunlara bilim eklemesi lazım. Onu da iyi bir ekiple yapabilir. Bu işler Ekip işi herkes Klopp, Guardiola olamaz. Teknik direktörlük Türkiye'de büyük oranda temsiliyet makamı. Ünal Hoca da bize oldukça uygun. Yanlışları var eleştirilecek zaten ama kaldır at çöpe demek ayıptır. Rijkaard Barcelona'ya kesk top oynattı şampiyon yaptı Gs'de fıss ki bence yaptığı işten bi bok olmaz zaten üst düzey kalamadı. Roberto Mancini mesela balon. Carlo Ancelotti bir zamanın efsanesi bence son 10 yılın balonu. Para kazanmaya değil işini iyi yapmaya çalışan adama ihtiyacımız var. Eksiklerini ve bundan mütevellit takımın eksiklerini bilimsel metodlarla çözmek için ekibini geliştirecek. Yobazlik yaparsa ayrı bir durum. O değerlendirilir.
    " İsteklerimizin bazılarını elde edememek mutluluğumuzun ayrılmaz bir şartıdır. "

Bertrand Russell

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğan'ın neden oynamadığı sorgulanılan dönemlerden geçtik. Yerine ne oynatılıyorsa artık

Mükemmel bir taktisyen değil, üst düzey bir teknik direktör değil ama yönetim kabiliyeti var, mentörlüğü var, e birazcık sahada da bulunmuş [ ] bunlara bilim eklemesi lazım. Onu da iyi bir ekiple yapabilir. Bu işler Ekip işi herkes Klopp, Guardiola olamaz. Teknik direktörlük Türkiye'de büyük oranda temsiliyet makamı. Ünal Hoca da bize oldukça uygun. Yanlışları var eleştirilecek zaten ama kaldır at çöpe demek ayıptır. Rijkaard Barcelona'ya kesk top oynattı şampiyon yaptı Gs'de fıss ki bence yaptığı işten bi bok olmaz zaten üst düzey kalamadı. Roberto Mancini mesela balon. Carlo Ancelotti bir zamanın efsanesi bence son 10 yılın balonu. Para kazanmaya değil işini iyi yapmaya çalışan adama ihtiyacımız var. Eksiklerini ve bundan mütevellit takımın eksiklerini bilimsel metodlarla çözmek için ekibini geliştirecek. Yobazlik yaparsa ayrı bir durum. O değerlendirilir.
    Ünal Karaman'ın yönetim kabiliyetine en büyük örnek soyunma odası konuşmaları. Oyuncuların gözünün içine bakarak, en ufak bir dil sürçmesi veya sesin boğaza kaçması vs yaşamadan net şekilde kendini ifade edebiliyor. Bu oyunucunun ruhuna dokunur.

Gladbach galibiyeti öncesi Okan'ın vidyosu yayınlandı, sürekli tekliyor konuşurken. Ama muhtemelen başka noktaları iyi yaparak bir şekilde takımına hakim ama konuşma beni etkilemedi açıkcası.

Hocanın taktik bilgisinin sorgulanması konusuna da değinmek istiyorum. Öyle veya böyle yerli antrenörler arasında uzun vadeli en başarılı taktik oturtabilmiş hoca Şenol hocadır. Her gittiği takıma dokunmayı başarmıştır. Uzun yıllar Şenol hocanın takımında en önemli pozisyonda oynamış, sonrasında uzun yıllar hocanın yardımcılığını yapmış bir ismin taktik bilmemesi bence imkansızdır. Güncel futbol dinamiklerine göre kendini yenilememiş olma ihtimali üzerinde durulabilir sadece, bunun için de hocanın ekibinin taşın altına elini sokması gerekir.

Yabancı antrenörlerin TRde başarısız olma sebepleri gelişleriyle ilgili aslında. Kendi ülkelerinde veya futbol piyasasının kabul ettiği büyük liglerde iş bulamamış adamları büyük paralarla getirirsen adamların hem motivasyonları yüksek olmuyor hem de senin beklentin büyüyor. Belli bir noktadan sonra adamın derdi bir an önce tazminatını alıp bu cehennemden çıkmak oluyor. Daum gibi kendi iyi bir hoca olup da kokain vs mevzularından dışlanan adamlar bulamazsan çok zor denk gelirsin başarılı olabilecek hocalara.

Yabancı antrenörlerin başarılı olabilmesi için önce önünde ulaşabileceği bir hedef ve bu hedefle yükselecek bir kariyer planlaması ve hocaya zaman tanımak gibi bizde olmayan şeyler lazım. Bizim getirdiğimiz kaç tane yabancı oyuncu böyle bir planlama ile geliyor ki hocayı getirsinler. O yüzden bu gerçekler ekseninde şu an için mevcut ortamda Ünal hoca en faydalı seçenektir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Joacivil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simdi bir siir oku sonra topla esyalarini git
    capsiz kucuk takim hocasi

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defol git beceriksiz adam çapın yetmiyor.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Vkgz tarafından (16.12.2019 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sezon basindan beri ayni seyi diyorum.

Unal hocam, 90dk'lik peryotta dunyanin en berbat teknik direktorusun. NET.

Git demiyorum.
    Ama senden sampiyonluk bekleyecek kadar aptal degilim.

BatuhanB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Hahahahahahahahaha

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunu eleştirdiğimizde bazı utanmazlar bizi Ersuncu, Rızacı hatta milliyetçi düşmanı ilan etmişti. Rezil ötesi bir adam. Başkası olsa 50 kere kovulmuştu.
    Eski kullanıcı adı : Trabzonspor[TS]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hocam onurlu birisi olduğunu biliyoruz. Beceremiyorsun, istifa et. Bu kalibrenin hocası değilsin.
    Takımımın Başında Alman Teknik Direktör Görmek İstiyorum.

Nereden
    Almanya

otorite 0

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Biz bugün ne oynadik sayin hocam ???
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu maglubiyet Ünal Karaman‘a yazilir. Felaket degisiklikler ile etkimizi sifira indirdi...

Kendisinin tipik bir anadolu takimi hocasi oldugunu (az imkanlar ile orta sinif sonuclar) gösterdi !!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)