Hesaplipazar
Sayfa 220 Toplam 252 Sayfadan BirinciBirinci ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6280 adet sonuctan sayfa basi 5,476 ile 5,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim değil takımın tedavisi için yenilik şart.tabi yeniliği savunan insanlar tedavilik oluyor.orta çağ kafası şaşırmadım hocam.bu sene sonunda burada her sene aynı şeyler dediği zaman bu lafını hatırlatırım sana
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

yerli teknik direktöre karşıyım ama ertuğrul sağlam daha deneyimli daha akıllı bir hoca ne olursa olsun

Evet kesinlikle Ünal karamandan çok çok daha iyi bir hoca
    Ertuğrul sağlamın adı Trabzonspor ile yan yana bile gelemez. O olacağını 100 defa ünal hoca olsun. Yerli teknik adamların içinde takımıma yakıştırdığım tek isim Ünal hoca
    En büyük Trabzon

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yorumda bir saçmalık yok kaç senedir bizde olan hoca ve ekiple başarı beklemektir asıl saçmalık olan
    yorum gayet saçma.

tuzla gs yi yeniyor sen nasıl yenemiyorsun demişsin. saçma işte

kayseri feneri yendi biz de fenerle berabere kaldığımıza göre aynı güçteyiz o zaman bizi de yenmesi lazım. aksi halde yazıklar olsun kayseriye
    Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    Kazım Koyuncu

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

mesele o değil ordaki ince espiriyi kimse anlamamış: mesaj şu : Ünal Karaman bizi şampiyon yapamaz ve kapasitesi yok mesaj bu aslında
    Alıntı Dawsofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorum gayet saçma.

tuzla gs yi yeniyor sen nasıl yenemiyorsun demişsin. saçma işte

kayseri feneri yendi biz de fenerle berabere kaldığımıza göre aynı güçteyiz o zaman bizi de yenmesi lazım. aksi halde yazıklar olsun kayseriye
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Personel olarak ve takıma abilik anlamında yakıştırıyorum ama hoca olarak değil üzgünüm.Hep diyorum Ünal Karaman Trabzonsporda görev yapmalı ama takımın baş teknik direktörü olarak görevi kapasitesinin üstünde.Başka bir alanda klubumuzde olması gereken mutlak bir isim.Ertuğrulu örnek verdim daha deneyimli daha iyi bir hoca ama ben Ertuğrulun da Trabzonsporda hocalık yapmasını istemem.Yabancı kaliteli işi bilen bir hocayı layık görüyorum bize.
    Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertuğrul sağlamın adı Trabzonspor ile yan yana bile gelemez. O olacağını 100 defa ünal hoca olsun. Yerli teknik adamların içinde takımıma yakıştırdığım tek isim Ünal hoca
    "Annuit cœptis"

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bu sene taraftar olarak söylüyorum şampiyon yapamazsa gider. Biz şampiyonluk istiyoruz.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene taraftar olarak söylüyorum şampiyon yapamazsa gider. Biz şampiyonluk istiyoruz.
    yok ya, sampiyonluk istiyormus. gidin fm oynayin, fifa oynayin.
    Baskana geldiginde bi sure sampiyonluk sormayin demisti. Hemen unutuyorsunuz. Su an takim genclesme, ekonomik olarak duzelme surecinden geciyor, gectigini hepimiz biliyoruz. Ha buna bonus olarak takim iyi de oynuor, sampiyonluk sansimiz var. Ama sampiyon olamazsak basarisiz olmus degiliz. Ekonomik olarak duzeliyoruz, ve bir sistem olusuyor takimda ilk defa. Bunu goz ardi etmeyin. Boyle calisan bir sistemde sampiyonluk 1 gelmez 2 gelmez 3 de gelir. Genclesme, ekonomik duzelme, ve sistem, 1 senelik gecici bir sampiyonluk sevincinden cok cok daha onemli, cunku bundan sonra basari daha kolay gelir.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ya, sampiyonluk istiyormus. gidin fm oynayin, fifa oynayin.
    Baskana geldiginde bi sure sampiyonluk sormayin demisti. Hemen unutuyorsunuz. Su an takim genclesme, ekonomik olarak duzelme surecinden geciyor, gectigini hepimiz biliyoruz. Ha buna bonus olarak takim iyi de oynuor, sampiyonluk sansimiz var. Ama sampiyon olamazsak basarisiz olmus degiliz. Ekonomik olarak duzeliyoruz, ve bir sistem olusuyor takimda ilk defa. Bunu goz ardi etmeyin. Boyle calisan bir sistemde sampiyonluk 1 gelmez 2 gelmez 3 de gelir. Genclesme, ekonomik duzelme, ve sistem, 1 senelik gecici bir sampiyonluk sevincinden cok cok daha onemli, cunku bundan sonra basari daha kolay gelir.
    Bu taraftar çok sabrediyor geçen sezon şampiyon olabilirdik olamadık bu sene de şampiyonluk için şansımız var yönetim kalsın memnunuz yetersiz bir parça varsa değiştirip yola devam ederiz. Ünal hoca da iyi bir adam ama yetersiz kalırsa zaten şampiyon yapamazsa kendisi ayrılir onurlu ve adil birisi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Malatya

Dua edin de Ünal hoca araştıran, kendini dünyadadaki yen gelişmelere açan biri olsun. Geçen sene bunun emarelerini gördük bu sene ise fiyaso( oyun gelişimi , taktiksel başarı vs vs anlamında söylüyorum, yoksa bu kadar sakatlıkla alınan sonuçlar doğru orantılı. Allah var başarısız diyemem). Niye dua edin dedim çünkü bu takıma daha iyisi gelemez. Daha iyi yerli hoca varsa onu burada çiğ çiğ yerler. Pochettino dahil her türlü yabacncı hoca dolmuyor bu camiaya... Futbolculuğu efsane olan hocamızın ,kendini takım ve sonuçlarla beraber geliştirmesini bekleyeceğiz....hocayı çok seviyorum ve eksikliklerini kapamasını umuyorum
    Konu DURAS tarafından (07.12.2019 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk ikide bitiremezse kovulmalı .

Geçen maçta yaptığı hata affedilir değil. 2 ay oynamamış adamı oyuna almak ne demek baskı yerken.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu taraftar çok sabrediyor geçen sezon şampiyon olabilirdik olamadık bu sene de şampiyonluk için şansımız var yönetim kalsın memnunuz yetersiz bir parça varsa değiştirip yola devam ederiz. Ünal hoca da iyi bir adam ama yetersiz kalırsa zaten şampiyon yapamazsa kendisi ayrılir onurlu ve adil birisi.
    Bu takim bu haldeyse o yetersiz dedigin teknik adam sayesinde bu yerde. Ve duzgun yonetim. Bos cocuk muhabbetleri yapmayin artik yeter.

Neler gorduk neler, Unal hocami kaldi simdi yemediginiz.

Ergin Varlibas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ünal hoca'da bizimle birlikte bir oluşumun içersinde. Evet hata yapıyor, ama o da öğreniyor. Çok teknik direktörlere paralar verdik, sabretmeden yolladık. Komik futbolcular izledik, maçlar zevk vermedi, hatta üstüne sıktı, boğdu. Benim şahsen keyfim yoktu yıllardır, özellikle şampiyon olduğumuz ama hakkımızın gasp edildiği yıldan beri lig için heyecanım yoktu. Ta ki yönetim değişine ve Ünal hoca gelene kadar.

Yetersiz ve kaotik bir takımın başına geldi. Ve ne oldu:
    Yönetimin de çok büyük katkısı ile , hem problemli oyunculardan kurtulduk, hem yüksek ücretli futbolculardan.
    Takım gençleşti
    Genç oyuncular çıkardık ve hep çıkarabiliceğimiz bir filozofiye büründük.
    Takım'a bir sistem oluştu
    Gerçekten takımın performansı için oynayan oyunculardan kurulu bir takım olduk.
    Heyecan veren bir takım olduk
    Kazanan bir takım olduk
    Derbi canavarı olduk
    Olduk ta olduk, hemde yükselişteyiz. Ve içimde öyle bir his varki , bir oyuncumuzu satsak, hemen dağılmayız, çünkü bir takım olduk sonunda.
    Bu başarının %70 inde, makul ücrete çalıştığı klübün gerektiğinde tesislerinde yatan, Ünal Karaman var.

Ünal Karamn gelene kadar kümeye düşücek denilen takım, bu sezonki filozofimiz borçlardan kurtulup, takımı gençleştirme olmasına rağmen bu sene şampiyonluğa oynuyor.

Taraftar şampiyonluk bekliyor.
    Bu heyecanın 2 baş aktörü Ahmet Ağaoğlu ve Ünal Karamandır. Nedir bizi mutsuz eden? Kaç senedir şampiyonluğa oynuyoruz da biz mi göremedik ?

Bu sene şampiyon olsakta olmasakta bu takımın başında kalmalıdır. Çünklü eminim başarı gelecek sonunda. Çünkü çalışan kazanır
    Bize her yer Trabzon, hersey bordo-mavi, her zaman 61

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Geçen bir basin toplantisinda "idmanlarimiz da maç temposunda geçiyor" gibi bir sey demisti degil mi ?
    Iyi halt etti

Övünüyor bir de

Sakatlansin 2-3 topçun daha, rahatlarsin, idmani maç gibi geçiyormus, çok lâzim idi sanki
    O kadar sert idman yaptiracagina taktik çalistir bir sey yap da her maç gol yemeyelim, öne geçince en çok puan kaybeden takim olmayalim 1-2 senedir

Özrü kabahatindan büyük yaa, maç temposunda geçiyormus
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Allahım sen sabır ver ya rabbim Allahım kurban olduğum sen sabır ver ya rabbim. neler okudum ben böyle inanamıyorum.
    hıncınız nerden ersundan mı onurdan mı
    Konu Murathan tarafından (08.12.2019 Saat 07:41 ) değiştirilmiştir.

Telonyus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk ikide bitiremezse kovulmalı .

Geçen maçta yaptığı hata affedilir değil. 2 ay oynamamış adamı oyuna almak ne demek baskı yerken.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    o adam girdikten sonra 3-4 tane nerdeyse net pozisyon yakaladık, onlar gol olsa böyle konuşmazdınız sanırım.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam yıllar önce sana belediye başkanlığı adaylığı teklif ettiler bence bir daha düşün. Seni çok seviyorum şahsım adına ama antrenörlük yok hocam hakkını helal et.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Normalde tarzım değil ama sezon sonunda bazı mesaj içerikleri açık alanda şakalarıma konu olacak
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Futbolun tanrılarının yaşadığı yerde iyi hala direnmeye çalışıyor. Parayla çekilecek eziyet değil bu bakma
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Trabzon

Şu kalan haftalarda sadece hava şartı vs nedeniyle Konya maçında puan kaybı bekliyorum. Antalya Denizli Kayseri maçları mutlak 3p ve Ekuban ile Sturridge in hazırlanacağı maçlar olmalı.

...............Uğurcan..................
    JP.................................Novak
    .................Sosa...................
    Ekuban........................Nwakaeme
    ................Sörloth.................

Allah'tan bir zeval gelmezse bu iskelet bozulmazsa üzerine koyabileceğiz.

Alternatiflerimiz;
    Sturridge (45dk) - Mikel (Sosa) - Parmak (Joker)

Devrede yapılacak doğru transferlerle pür-i pak şekilde istenilen disiplinli oyunu sahaya koyacaktır.

1 defansif 1 ofansif özellikli dinamik iki orta saha ve 1 sağlam stoperle eminim düzen tertip oturacaktır. Doğru özellikteki iki orta saha bence stoper transferinden daha önemli.

Azalan yoğunlukla ve verilen arayla eminim bir rahatlama olacak. Sezonun ilk yarısını iyi bitirirsek, doğru adamları zamanında transfer edersek, geçen sezon ikinci yarı başındaki tökezlemeye kalmayız. Çilingir olarak Sturridge, Oyunu tutmak için Mikel'i kullanırız.

Onazi - Avdijaj hayatta başarılar diliyorum.

Bu sezon ilk defa düzgün bir şekilde antrenman ve hazırlık yapabileceğimiz bir döneme gireceğiz. Allah'tan bir bela gelmezse.
    Konu mmert tarafından (08.12.2019 Saat 14:49 ) değiştirilmiştir.
    " İsteklerimizin bazılarını elde edememek mutluluğumuzun ayrılmaz bir şartıdır. "

Bertrand Russell

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahım sen sabır ver ya rabbim Allahım kurban olduğum sen sabır ver ya rabbim. neler okudum ben böyle inanamıyorum.
    hıncınız nerden ersundan mı onurdan mı
    Ben bu başlığa ve Hüseyin Türkmen başlığına girince deliriyorum, boşvermek en iyisi.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

BatuhanB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ünal Karaman takımı geri çekmiyor, takım II. Dünya Savaşı'nı hatırlayıp geri çekiliyor...

Allah'tan elindeki oyuncular yetenekli, Allah'tan rakip Antalyaspor; yoksa şu oynattığı oyunun îzahı olamaz, Parmak'a 90 dakika sabretmesinin îzahı olamaz. Buzdolabı taşımaktan geberdik.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hoca bir numaradır ancak türkmen, parmak, kamil leş oynuyorlar. yusuf akıllı olmalı yoksa no32den öteye geçemez.

serkanın gözlerinden öpüyorum, taş gibi savunması var takım biraz paslı çıkabilse hücumda da farkını ortaya koyardı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal Hoca futbol camiasında en sevdiğim insan olabilir ama performansı hiç iyi değil. Bugün Hami'nin Trabzonspor'undan esintiler izletti resmen bize. Çok ciddi sorunlar var takımda. Karşımıza forumdan 11 kişi gelse bile baskı yer bu takım. Böyle bir olay yok futbolda, rakip seçmeden her maç ezik bir şekilde oynuyoruz. Hoca bu işi artık bitirmeli.
    Takımımın Başında Alman Teknik Direktör Görmek İstiyorum.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman: "Bugün bakıldığında bizim açımızdan sevindirici olan tek şey maçı kazanmış olmamız. Üç puan bizim için önemliydi. Şartlar ne olursa olsun, kazanmak güzel. Fakat bizim oyun karakterimiz bu değil"

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kapasitesi bu kadar..t direktor zekası kısıtlı..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)