Akcamimarlik
Sayfa 144 Toplam 145 Sayfadan BirinciBirinci ... 44 94 134 142 143 144 145 SonuncuSonuncu
Toplam 3617 adet sonuctan sayfa basi 3,576 ile 3,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman | Teknik Direktör

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu sezonun bas mimari sensin hocam.
    Bu takim bunca zorluk ve sikinti cekmesine ragmen, ayakta kaldiysa aslan payi sana yazar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu dünyadan istediğim ne para pul ne de güzel bir hatun...
    sadece ve sadece senin sampiyon olduğun günü görmek TRABZONSPOR um....

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

derbilerde ikili averajı aldı

içeride iyi puan topladı. 3 maç yenilgi aldık. onlardan çıkaracak büyük dersler var.

seri galibiyetler aldı.

bütün futbolcuların değeri yükseldi ki bu çok önemli. tabağı sıyırdı denebilir.

birkaç teknik hata var. özellikle içerideki alanya ve göztepe maçları öncesindeki atmosfer, verilen kararlar, yanlışlar çok iyi irdelenmeli. kimse evinde maç vermiyor.

ümraniye maçı civarı fiziken takımın bitme noktasına gelmesi de değerlendirilebilir. sebepleri nedir ona da önlem almak lazım.

yaz kampında kaleleri her yönden 20 santim küçültüp öyle çalışalım, direklere önlem almak için.

hakemlere yapacak birşey yok. taraftar hiç enerjisini harcamasın. her hatadan sonra küçük emrah moduna girmeyelim. maçtan önce önlem alınabilir. özellikle futbolcuların yapabileceği çok şey var. olup bittikten sonra konuşmanın anlamı yok bizim için.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllardır üstümüze yaftalanan antipatik takım görüntüsünden ligin en sempatik takımına dönüştürdüğü için ayrı bir teşekkürü hak ediyor. Diğer taraftan hücum organizasyonlarımızı da ayrı bir seviyeye çıkardı. Tabii bunun yanında hatalı ve zamanında gelmeyen değişikliklerle, yenen basit gollerle kaçan puanlar da hanesine eksi olarak geçti. Yakalanan başarıdan sonra kadro da korunabilirse gelecek sezon işi daha da zor gözüküyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tüm hatalarına rağmen çok çok iyiydi. eldeki mazleme az problemlere var ona rağmen çok iyi işler yaptı. ama yetmez gençleri daha da monte etmeli takıma

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Ligi üzerimizde bitiren 3 takımdan ikisine ikili averajda üstünüz. Keşkelerle dolu bir sezon daha sona erdi.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Kuzey Amerika

Fantastik bir sezon gecirdik. Tesekkurler hocam

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Foruma 1 yıl üstüne girdim. En son neler yazmışım diye baktığım da bu sayfada ‘10 hafta dayanamaz’ yorumumu gördüm. Haksız çıkardığı için çok mutluyum. Yıllar sonra pozitif bir takım izletti. Kendini geliştirmesi gereken yönleri var, umarım aynı doğrultuda devam eder.
    Eski kullanıcı adı : Trabzonspor[TS]

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı riv riv riv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam isabet olmuş. Bu işin hakkından gelecektir. Başarılar karaboğa....
    Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendisine inanıyor ve sonuna kadar destek diyorum.. muhalefet olanlar bir bitmediniz be!
    Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından takım kötü gittiğinde geceleri uykusu kaçacak adam gibi bir adam geldi takımın basina. Rıza ve Ersun dan kötü olacağını zannetmiyorum...
    Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım başıboş kalmaz, millet istediği gibi at oynatamaz.

Çocukluğumun kahramanı Karaboğa!

Harçlığımı biriktirip abime 8 numara forma aldırmıştım.

Hoşgeldin Kaptan!

Eklenti 15618
    Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suanki durumumuzda gelebilecek en ideal teknik direktör lerden biri kara boga.
    Hayirlisi olsun...

Tebrik ederim beyler. O kadar olumsuz yorum vardı ki sizleri alıntılamak istedim burada

.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hocanın futbolculuğu döneminde tekniği, oyun zekası ve disiplini çağın Türk futbolcularının çok üzerindeydi

Antrenörlükte nedense çok silik olsa da futbolu bilmiyor vs olması gibi bir ihtimalden bile bahsedilemez.

Şu an çok büyük bir şans var elinde, eğer çok iyi bildiğine emin olduğum futbolun üzerine, insan yönetimi konusunda başarılı olursa bu kadronun en azından hakkını verebileceğine inanıyorum.

Olmazsa da beklentilerin büyük olmaması durumundan yırtabilir

Ne olursa olsun sonunda Hami gibi tüm sempatiyi yok edecek derecede saçmasapan açıklamalar yapmaz inşallah.
    Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu anlamıyorum:

Elinde nasıl bir fırsat var Ünal hocanın?
    Para yok, pul yok...

Transferler piyasada yok, istediği şeyleri yaptıramayacak...

Fırsat bunun neresinde anlayamadım...

Kadronun hakkını vermesi için, kadro olması lazım...

Şu anda en iyi stoperin Mustafa Akbaş...

Esas santraforun sakat, diğeri ne olacak belli değil..

En iyi ortasaha adamını satmışsın bedavaya...

Bu kadronun nesinin hakkını verecek Ünal hoca?

Hayır, adamın yapabileceği şeyler, potansiyeli varsa da yapamaz ki...
    Ben de buna şansa denk geldim
    Konu Ali İhsan tarafından (26.05.2019 Saat 03:23 ) değiştirilmiştir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Bursa

Alıntı pazarkapılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esas test skor olarak geri düsülen anlarda takım reaksiyonu....gectigimiz iki sezonun ilk sezonunda bu konuda oldukca sıkıntı yasanmıs idi....takım reaksiyonun yetersiz olması inanılan oyun planlamasından tutun oyuncu secimlerine kadar bircok tavizi beraberinde getirmesi acısından bırakın mac icerisinde sezon icerisindeki kopuklugun da temel sebebi oluyor....bekleyip gorulecek....

bir diger nokta, takım bütünlügü gectigmiz iki sezona gore biraz daha iyi gorunuyor ancak daha sezon bası ve kırılmalar yasanmaya baslandığında bu butunlugun devamı nasıl olacak bilemiyoruz....

gecen iki sezon ile aynı dogrultuda olan sey ise hucumsal etkisizlik, oncelikli hedef skor anlamında geriye düsmemek olması nedeniyle verimsiz ama direncli ortasaha tercihi gectigimiz iki yılda yapıldı bunun yansıması takım bütünlügünün ve baslardaki oyun karakterinden taviz olarak geri dondu....

simdi burada cok onemli bir nokta var o da bu takımın tavanına olan inanc, eger bu inanc ve kurgu ile yola cıkıldıysa dalgalı denizler asılabilir aksi türlüsü taviz beraberinde bir cok tavizleri getirecektir, ne yazık ki tarihte bunun orneklerini acı bir sekilde tattık....

iyi seyirler....
    eski mesajları okuyordum da kılıçtan geçirmediğimiz kalmış hocayı. bu mesajı çok beğendim. ünal hoca hepsine tik attı

özellikle skora reaksiyon çok iyi seviyeye geldi. fener falan yapınca çok imrenirdim daha iyisini yaptık.

onuR AKYÜZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim beyler. O kadar olumsuz yorum vardı ki sizleri alıntılamak istedim burada

Güvenim sonsuz, desteğim sonuna kadar.

Nasıl bir karakter olduğunu futbol oynadığı dönemden biliyorduk, nasıl bir hoca olduğunu da kendisi ıspatladı.

97-Yusuf Yazıcı

----------8---------

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu başlığının 26. sayfasından itibaren başlanabilir okumaya... İmzası ve sonrası... ön yargılı yorumlar bolca mevcut, hala tetikte beklediklerini biliyorum çoğunun, başarısız olmasını kollayanlar, ben demiştim demek için yazılanlar falan, neyse alıntılamayacağım hiçbirini şu an için sessizlik hakim fakat bekliyorlar işte sıralarını!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Ünal Karaman gibi bir insana sallamak için fırsat kollama olayını anlayamıyorum

Futbolcuyken bir yanlışını gördünüz mü?

Futbolu bıraktıktan sonra bir yanlışını gördünüz mü?

Şenol Güneş'in yardımcısıyken bir yanlışını gördünüz mü?

Altligde hocalık yaparken bir yanlışını gördünüz mü?

Bu sezon takımın başındayken gördükleriniz olabilir ama öncesinde nasıl bir önyargınız vardı?

Ki bu sezon da işini hakkıyla yaptı, değişikliklerine vs kulp bulanlar var haklılık payları var ama bu takıma şu puanı hayal bile edebilen bir Allah kulu yoktu geçen sene
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tebrikler ünal hocam
    Evlad-ı Öz= Uğurcan Çakır,Hüseyin Türkmen,Batuhan Artaslan,Abdulkadir Ömür,Yusuf Yazıcı,Abdulkadir Parmak ....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz teşekkür ederiz

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hocam sağolasın, zaman zaman eleştirsek de zamanında isabetli yorum da yapmışız
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet güzel bi sezonu geride bıraktık..bende naçizane takımla ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum..buna da bu güzel futbol da aslan payına sahip ünal hocamla başlamak istiyorum..

sezon başlarken herkesin aklında acaba başarabilecek mi bu yük ün altından kalkabilecek mi endişesi vardı..sezon içinde gerçekten büyük sorunlarda yaşamasına rağmen 5-0 lık yenilgiler üstüste puan kayıpları sakatlıklar burak onur vakaları gibi. hepsinin üstesinden geldi..

bu kadar önemli sıkıntılarla karşı karşıya kalmasaydı şampiyonluk bile yaşatabilirdi..nitekim şampiyon olmuş takımla 6 puanlık bi farkla ligi bitirdik..şampiyon olan takıma içerde resmen tecavüz ettik..bunları baz alarak diyorum..

ünal hocam büyük bi tebriği hakediyor sonuna kadar da arkasındayız..seneye bu takımı 8. şampiyonluğuna ulaştıracak inşallah..

Nereden
    Bursa

güzel bir video olmuş. tek başına taktik dizilişe aşırı anlam yükleme sorunu oluyor taraftarda. oyuncu tipiyle, rakiple, planla çok iç içe bir durum. bazı efsane olmuş takımlarda diziliş belirgin değildir. birbiriyle uyum yakalamış oyuncular önemlidir.

tabi günümüzde daha dinamik bir durum var, rakip analizi gelişti daha fazla önleme karşı oynuyor iyi takımlar. ama kendi takımının eksiğini bilip hamle yapmak zor değil. oluşabilecek bütün senaryoları cebinde tutabilir antrenör.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal karaman ismi ilk açıklandığında burda en çok eleştirenlerden biri bendim kariyerinde 2. adam lık dışında bir başarısı yoktu ve gittiği klüplerde gözle görünür bir başarısı yoktu ve benim kendisinden beklentim açıkcası hiç yoktu ama ünal karaman kadro sıkıntısna rağmen hakem hatalarına rağmen takımı 4. yaparak büyük bir işe imza attı ve bence gelecek sezonda takımın başında kalmayı sonuna kadar haketti ama şöyleede bir durum var takımdan bu sezon için kimsede bir beklenti yoktu örnek takım 4. değilde 9. da olsa kimse ses çıkarmazdı ama önümüzdeki sezon çok farklı olacak beklentiler yüksek hedef büyüdü ve bazı taraftralarımız bana kıazacaktır ama söylemekte de bir sorun görmüyorum ben ünal karamanın hala çok büyük eksikleri olduğunu düşünüyorum ve ünal karaman yüzünden bu sezon kaybedilen en az 5 tane maç sayarım eksiklerine gelirsek hala oyunu okumada çok büyük sıkıntılarının olduğunu söyleyebilirim onun dışında oyuncu değişikliği terchleri ve zamanlamalrınıda çok eksik görüyorum uamarım bu eksiklerini biran önce kapatır bizi özlediğimiz şampiyonluğa kavuşturur.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beklentinin yükselmesi için takviyeleri görmek lazım.

Çok iyi iki stoper, bir orta saha ve bir golcü alınmadan ben beklentilerimi yükseltmem.

Halal rakiplerin 3'te 1'i maaş bütçesi ile oluşan bir kadromuz var. (Zaten öyle olsun.)
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca bu sezon lütfen oyuncu değişikliklerinde destek al...

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yeni sözleşme hayırlı olsun hocam, Allah utandırmasın.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Seni seviyoruz ADAM!
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    Uzak Doğu

Hoca her şeyin farkında ve eminim bütün bunlardan ders çıkarıyor kendisine. Böyle bir değere sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni sözleşme hayırlı olsun, başarılar dilerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)